Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2019., 16:51   #1
Ceste kroz Rumunjsku?

Cura želi da posjetimo taj dvorac od drakule u rumunjskoj.Ja sam više za opciju sa busom al ona ne želi, e sad koliko je pametno putovat autom kroz te ceste u rumunjskoj, još da mi se auto pokvarim u nekoj zabiti, možemo se odmah ubit skupa.Nikako mi se ne sviđa po nekim zabitima u rumunjskoj putovat autom jer tamo ima svakakvih ljudi Jel prolazio tko od vas kroz rumunjsku, koliko je sigurno?
Marino15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2019., 16:56   #2
uh...cura ti je baš zabrijala...

a moguće daće sve proć u najboljem redu a moguće da i ne. ne zbog kvara nego ostalih situacija tamo...(iskreno ja nebi ni u bosnu putovo, a kamoli još istočnije)

znam daće sad mnogi reć da to nije nikakva nauka i da su stranci tijekom 70tih i 80tih bez straha putovali u jugu na odmor al ja bi to kontriro i reko da je juga i tad bila sigurnija i uređenija nego rumunija danas. znaš koja HR manjina je tamo u većini ..
možda dobiješ ponudu za prodat ženu

eto, siguran sam daće se javit neko ko je išo tamo i dobro jeo i pio i ima odlične uspomene...

e,da...vidi po YT imaš tih snimaka privatnih od svuda (čak i iz sjeverne koreje) pa možda je neko stavio da se vidi...
__________________
"jinglebell, jinglebell, jinglebell rock
all I wanted is you to fuck..."
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2019., 17:22   #3
Ja isto volim putovat autom, al da idem u rumunjsku u nekakve zabiti jako teško.Ne znam možda i nije tako crno, al odmah se sjetim onih filmova pogrešno skretanje i brda imaju oči, mislim da će ipak to na kraju biti putovanje busom jer stvarno ne želim probleme.Da se skupi ekipa 4-5 muških onda bi već mogo, al ovako sami ja i cura, pa da nam se auto pokvari u nekom selu, odmah nas otmu a pogotvo kad su cure u pitanju, možda zvuči smješno, al mislim da nije daleko od istine.
Marino15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2019., 17:35   #4
Prodaj drlu i odi peške! More ti i novi auto stati inače! To donekle govori i o stupnju održavanja/općeg stanja auta.

Ja sam sa svojim prošlo ljeto bio u Bosni, Madarskoj dva puta, u Zadru, u Dubrovniku (Ćilipi, Cavtat, Dubrovnik, Herceg novi, pa slapovi Krke na povratku). More u dva različita termina, ne odjenom. Da spomenem samo daljnja putovanja! A vozim francuza. Još k tome hidrauličara!

Čak me u Bosni i jebala pumpa hidraulike, lik u servisu mi DAO dva Max osiguraća. DAO! Dobro, pustil sam mu 5 marki za kafu. A lik kod kojeg sko bili je u isto vrijeme već zval okolo pajde da vidi koji servis bi mogel bacit oko. A u Mađarakoj sam mogel parkirat u dvorište oba puta, za slučaj da vani ni bilo mesta. Ja jedini, uz njihove aute. A nisam bil jedini gost....

Inače, moja ekipa je bila nekoliko puta u Rumunjskoj, NIKAKVIH loših iskustava! A ak te auto brine, imaš HAK Europa, gledas da ima repatricijaciju i prst u uho!

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2019., 17:36   #5
Uzmi neki novi rent sa osiguranjem, nisu sada skupi, pa si miran po tom pitanju.
I obavezno posjeti Transfagarasan kad si već u kvartu.
wasx is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2019., 17:38   #6
Nju ce prebit, a tebe silovat. Kaj sve necu procitat na ovom forumu to nisu istine...
Drnda17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2019., 17:52   #7
Quote:
Drnda17 kaže: Pogledaj post
Nju ce prebit, a tebe silovat. Kaj sve necu procitat na ovom forumu to nisu istine...
pa dosta da ih opljačkaju i onesposobe auto, ne?

sumLJam daje policija tamo na razini evropskih...
__________________
"jinglebell, jinglebell, jinglebell rock
all I wanted is you to fuck..."
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2019., 17:58   #8
Mi kad smo zadnje bili a to nije tako davno, vozis i pored ceste dva auta i dva lika sparkana a jedan lik u koznjaku puca na livadu iz pistolja. Valjda kupuje pa isprobava. Takodjer ima puno zapreznih kola po cestama sa konjima pa pazi da ti nije iza nekog zavoja. Zna isto bit zajebano kad se ukljucuju na magistralnu cestu sa polja pored jer prvo ide konj a onda dodju tek kola i kocijas koji te vidi. Konj ne zna za tebe i prednost prolaska pa je bilo par naglih kocenja. Ceste isto nisu bas nekaj.

No mi isli sluzbeno rentacar, full kasko itd pa te boli kita.

Za policiju nemoj bas brzo kroz naselja. Ali ako te i zaustavi das nesto para i vozis pa je dobro imat sitnije apoene eura.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2019., 18:12   #9
Zvuči kao obećana zemlja ta Rumunjska.
WXW is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2019., 18:13   #10
E2S - znače sve 180°kontra nego kad putuješ na zapad...

baš EU ima dvostruka mjerila kad je odluka koga će primit u svoju zajednicu...
__________________
"jinglebell, jinglebell, jinglebell rock
all I wanted is you to fuck..."
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2019., 18:45   #11
Quote:
ex conn kaže: Pogledaj post
E2S - znače sve 180°kontra nego kad putuješ na zapad...

baš EU ima dvostruka mjerila kad je odluka koga će primit u svoju zajednicu...
Jeftina a skolovana radna snaga.
Veliko trziste pogotovo za prodat nove eko fore po pravilima EU a proizvode se na zapadu.
Strateski izlaz na Crno more.

Bugarska apsolutno ista prica.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2019., 18:51   #12
Kako ste opisali Rumunjsku rekao bi čovjek Libija i Afganistan u pitanju
Mate20pr0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2019., 19:02   #13
Boze sacuvaj kakvi idioti.. za poneke je Rumunjska nedostizna

Poslano sa mog SM-N950F koristeći Tapatalk
lspajic92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2019., 19:09   #14
rumunji jesu malo sirovi i divlji, ali su ok ljudi.
lordhart is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2019., 19:27   #15
Ako je tebe trta, PM-ni mi kontakt od cure, pa ju ja odvezem. Da za promjenu odem i ko turist u tom pravcu, a ne samo poslom. I budi siguran da joj se neće niš desiti što ona neće htjeti.
Lyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2019., 19:36   #16
imas bas u predzadnjem i zadnjem auto klubu, putopis, dusterom preko gora do crno mora! uglavnom, znamo da je to sve prevara oko "drakule" i to zesca..dvorac Bran pisac Bram Stoker u svom romanu imenom uopce ne spominje, a originalni grof "drakula" knez Vlad III Tepes, ne samo da u njemu nije zivio, nego uz to uopce nije iz Transilvanije, nego iz susjedne Vlaske... A mjesto Bran i dvorac, kombinacija trakoscana, konjscinske ulice i makraske rivijere a ne sto se misli mitski dvorac u magli, na vrhu litice...

a mitska cesta transfagarasana, sto ti netko predlaze, je sada zatvorena za promet. otvara se tek u ljeto.


uglavnom nisu imali problema u rumunjskoj nikakvih.. ali zato jesu u ukrajini, gdje ukradu tablice sa auta i ostave cedulju sa brojem telefona na brisacu,,, nazoves uz pomoc nekog lokalca taj broj i za 20 eura dobijes tablice nazad! policija sve to zna i to je normalno tamo.
tvrda stina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2019., 19:41   #17
U Ukrajni imas cuvane parkinge znaci celicna vrata puna bez resetaka, zid od 2-3m okolo svega toga i cuvara u kucici 24h dnevno. Ak tamo sparkas nemas frke a imaju deal sa hotelom pa je ili djabe ili bagatela.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2019., 19:41   #18
Quote:
Lyman kaže: Pogledaj post
Ako je tebe trta, PM-ni mi kontakt od cure, pa ju ja odvezem. Da za promjenu odem i ko turist u tom pravcu, a ne samo poslom. I budi siguran da joj se neće niš desiti što ona neće htjeti.
Cek sad nisam razumio - nece joj se s TOBOM nista dogodit ili s Rumunjima?
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2019., 19:44   #19
Sve te istocne zemlje su divlji zapad, cak i Hrvatska izgleda kao zemlja pored njih.
ISB123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2019., 20:48   #20
Ja je vjerujem šta čitam. Iskreno.

Koja nafuranost hrvatskog pučanstva hahaha. Ali vjerujem da ovako Slovenci isto razmišljaju o nama, pa Austrijanci o Slovencima.

Rumunjska je jedna razvijena država s dobrom autoindustrijom koja ima zdrav ekonomski rast, romansku povijest i kulturu kao Španjolska i Francuska. Ima i loših osobina, kao i svaka balkanska država. A i nije imala sreće u drugoj polovini 20tog stoljeća jer je završila pod istočnim blokom. Ali to je članica EU i NATO-a s problemom korupcije s kojim se bori i Hrvatska u istoj ako ne i većoj mjeri. A Rumunjska je u mnogim aspektima već prestigla Hrvatsku, između ostalog u ekonomiji. Zasigurno je na svjetskoj sceni konurektnija zemlja. Rumunjska mladež odlazi kao i hrvatska u bogatije EU zemlje, ali u manjoj mjeri jer imaju veće prilike i šanse u svojoj zemlji, nego mladi Hrvat u svojoj.

Ali jok važno je da prosječni arijevski Hrvat koji je umislio da su Slavonija, Baranja, zapadni Srijem, Zagorje, Zagreb, Primorje i Dalmacija u najmanju ruku Baden-Württemberg pljuje po Rumunjskoj kao da se radi o Afganistanu. Otiđite malo u tu Rumunjsku pa se uvjerite u šta se ta siromašna država pretvorila od doba Čaušeskog do danas. Ne završava svijet s Dubrovnikom.
Mate20pr0 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:52.