Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2014., 10:00   #5981
Quote:
Rory Delap kaže: Pogledaj post
Dobro, ne mozes tako, stvar je osobnog dojma. Netko voli seriju, netko ne. Ja osobno obozavam seriju. Gledao sam puno serija no Lost mi je uz OZ i Sopranose nesto najbolje ikad.

sve je do čovjeka, oni koji vole dubokoumne stvari ovo im je vrh , oni koji ne gledaju ono što im je lakše, ja nikad recimo ne shvaćam površne likove koji gledaj brzi i zestoki 6 i iduce ce godine gledati i 7 a zenske trce u kino da vid misice od nekog glumca )))) LOST je umjetnost a umjetnost nije za svakoga , sad će se mnogi naću uvrijeđeni ali onaj tko ne voli LOST teške stvari nisu za njega
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 21:21   #5982
Quote:
S0nic kaže: Pogledaj post
sve je do čovjeka, oni koji vole dubokoumne stvari ovo im je vrh , oni koji ne gledaju ono što im je lakše, ja nikad recimo ne shvaćam površne likove koji gledaj brzi i zestoki 6 i iduce ce godine gledati i 7 a zenske trce u kino da vid misice od nekog glumca )))) LOST je umjetnost a umjetnost nije za svakoga , sad će se mnogi naću uvrijeđeni ali onaj tko ne voli LOST teške stvari nisu za njega
Onaj ko voli lost razumije se u umjetnost ko marica u krivi k*rac
tommy0412 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 21:23   #5983
Quote:
Rory Delap kaže: Pogledaj post
Dobro, ne mozes tako, stvar je osobnog dojma. Netko voli seriju, netko ne. Ja osobno obozavam seriju. Gledao sam puno serija no Lost mi je uz OZ i Sopranose nesto najbolje ikad.
Volim i ja sopranose i oz, ali te 2. serije nemaju veze s lostom.
tommy0412 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2014., 16:25   #5984
Quote:
S0nic kaže: Pogledaj post
šta ti nije jasno? svi su u zadnjoj epizodi mrtvi , čekalo se huga da umre jer je on najviše živio pošto je bio čuvar otoka pa je tako živio duže od svih , predpostavimo 400-500 godina ... na kraju su se svi našli u kapelici i krenuli dalje, zašto baš oni, zato što moraš shvatiti zašto je serija prikazivala njihove živote kroz cijeli serijal , ne da bi ih mi upoznali kako svi na to gledamo radi otoka, nego da shvatimo koliko su ti ljudi bili povezani za života... znači sve je sudbina sve je povezano ti zamisli 15etak ljudi koje stalno srećeš kroz život, to je tvoja grupa sa njima ćeš se naći u toj kapelici na kraju svog života i tek onda kao grupa možete ići dalje u onu svjetlost koja je vjerojatno neko blagostanje u kojemu ćete uživati u beskonačnosti sad predpostavljamo kao svjetlost ili sam duh čovjeka.


jedan po jedan odlaze i bude se u kapelici , pogledaj jacka on je ostao predzadnji , ranjen je u onoj svjetlosti izašao je u onu trsku , pao na zemlju gleda u nebo vidi svjetlost i svjetlost ga prebacuje u kapelicu , Jack je umro ...ostao je još hugo koji živi na otoku ali oni svi su već ranije umrli i čekaju na njega da svi kao grupa mogu dalje



pogledaj drugi put serijal, prikazivanje njihovih života shvati kao što sam ti rekao objašnjenje koliko su oni povezani NEMOJ SLUČAJNO SHVAĆATI to kao neku misteriju i kako su se oni zamisli našli na otoku baš radi njihove povezanosti kroz život TOGA NEMA , nema mističnosti jednostavno gledaj na to kao objašnjenje koliko su oni za života bili povezani to je bitno da shvatiš kako su kao grupa dovedni na otok radi zajedničke povezanosti koja je sasvim slučajna to je sudbina koja ih je povezala za života i pod dva zaboravi na čudovišta mistične stvari na otoku NEMA IH , sve mističnosti i čudovišta su objašnjenja sasvim logično ne dozovli serijalu da te zavara sa tim čudovištima i da te zavara sa tim kako su oni kroz život povezani radi otoka ..povezani su radi sebe NE RADI OTOKA jednostavno imaju zajedničku karmu kao i što ti imaš sa ljudima koji te okružuju kroz život, oni su preplašeni i krivo reagiraju, da bi prešli dalje do one kapelice moraju proći test na otoku to Michael nije uspio nikad pobjegao je sa sinom ali se vratio na otok i kasnije se pretvorio u sve koji nisu otišli sa otoka a to su ti oni šapati u šumi oni nisu imali sreće da odu dalje u kapelicu sa svojim grupama jer nisu prošli test na otoku,,

Ne bih se slozio s nekim objasnjenjima. Prije svega da kapelica oznacava smrt to bi znacilo da ju je Ben izbjegao odbivsi uci unutra.
Druga stvar je s Jackom, jednostavno je nemoguce da je Jack umro pretposljednji, jer mu sam otac govori "neki su umrli prije tebe, a neki mnogo nakon tebe". Uocavas prular a ne singular pretpostavljam.

Mislim da je Hugo prije svoje smrti doveo Walta za zamjenu cuvara otoka. Zato Walta(jos živi) ni nema u kapelici, a Hugo koji je u kapelicu usao prije Jacka je vjerojatno zadnji umro.

Iako imam dojam da su se scenaristi u nekim stvarima malo pogubili. Je li otok cistiliste ili ne pojma nemam, ali je jedino logicno objasnjenje, iako mi se cini da su tvorci serije to opovrgli.
Tvornicasmijeha is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 13:47   #5985
Sorry kaj dižem staru temu al baš sam se sjetil ove serije i skužil da ne znam kak je završila. I sad pitanje da li je kod nas prikazana zadnja sezona?
podravec75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 18:50   #5986
ne, kod nas na televiziji nisu prikazane čak zadnje 3 sezone, ako se ne varam, dakle nikad u cijelosti.

najveći blam TV kuća ikad, ako se mene pita.
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 19:22   #5987
znam da su prve dvije sezone išle u udarnom terminu oko 9 sati navečer, kasnije ako sam i naletila na 3 ili 4 sezonu to je bilo ujutro i jedanput tijedno.Glup termin za takav tip serije, bolje to pogledat prek kompa
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 17:05   #5988
Quote:
S0nic kaže: Pogledaj post
šta ti nije jasno? svi su u zadnjoj epizodi mrtvi , čekalo se huga da umre jer je on najviše živio pošto je bio čuvar otoka pa je tako živio duže od svih , predpostavimo 400-500 godina ... na kraju su se svi našli u kapelici i krenuli dalje, zašto baš oni, zato što moraš shvatiti zašto je serija prikazivala njihove živote kroz cijeli serijal , ne da bi ih mi upoznali kako svi na to gledamo radi otoka, nego da shvatimo koliko su ti ljudi bili povezani za života... znači sve je sudbina sve je povezano ti zamisli 15etak ljudi koje stalno srećeš kroz život, to je tvoja grupa sa njima ćeš se naći u toj kapelici na kraju svog života i tek onda kao grupa možete ići dalje u onu svjetlost koja je vjerojatno neko blagostanje u kojemu ćete uživati u beskonačnosti sad predpostavljamo kao svjetlost ili sam duh čovjeka.


jedan po jedan odlaze i bude se u kapelici , pogledaj jacka on je ostao predzadnji , ranjen je u onoj svjetlosti izašao je u onu trsku , pao na zemlju gleda u nebo vidi svjetlost i svjetlost ga prebacuje u kapelicu , Jack je umro ...ostao je još hugo koji živi na otoku ali oni svi su već ranije umrli i čekaju na njega da svi kao grupa mogu dalje



pogledaj drugi put serijal, prikazivanje njihovih života shvati kao što sam ti rekao objašnjenje koliko su oni povezani NEMOJ SLUČAJNO SHVAĆATI to kao neku misteriju i kako su se oni zamisli našli na otoku baš radi njihove povezanosti kroz život TOGA NEMA , nema mističnosti jednostavno gledaj na to kao objašnjenje koliko su oni za života bili povezani to je bitno da shvatiš kako su kao grupa dovedni na otok radi zajedničke povezanosti koja je sasvim slučajna to je sudbina koja ih je povezala za života i pod dva zaboravi na čudovišta mistične stvari na otoku NEMA IH , sve mističnosti i čudovišta su objašnjenja sasvim logično ne dozovli serijalu da te zavara sa tim čudovištima i da te zavara sa tim kako su oni kroz život povezani radi otoka ..povezani su radi sebe NE RADI OTOKA jednostavno imaju zajedničku karmu kao i što ti imaš sa ljudima koji te okružuju kroz život, oni su preplašeni i krivo reagiraju, da bi prešli dalje do one kapelice moraju proći test na otoku to Michael nije uspio nikad pobjegao je sa sinom ali se vratio na otok i kasnije se pretvorio u sve koji nisu otišli sa otoka a to su ti oni šapati u šumi oni nisu imali sreće da odu dalje u kapelicu sa svojim grupama jer nisu prošli test na otoku,,
Žao mi je što quotam ovaj post iz prošle godine,ali prile,šta si ti gledao?

U got it all wrong,dude!
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2015., 19:04   #5989
U zadnje vrijeme me hvata Lostalgija.

Malo švrljam po youtubeu i naiđem na ovaj video https://www.youtube.com/watch?v=kULb36DhzE4

Prva sezona je zaista nešto posebno.

Nikad nijednu seriju ili film nisam volio kao Lost.
Pajkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 22:26   #5990
ovu seriju mogu gledati milijun puta i nikada mi neće dosaditi sada na S3E01
__________________
But even in the darkest times shines some light and bring with it hope
Šoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 23:50   #5991
https://www.youtube.com/watch?v=fn5ELAQnL4U

Kad se samo sjetim prvog gledanja ove scene, te davne 2005. godine (mislim)... jedinstven osjećaj

Prije neke 3 godine ponovno je pogledam u malo je li pripitom stanju i kao da su mi se sva osjetila otvorila, i ona koja ne postoje LOL, šesto čulo bila sam u nekom trodimenzionalnom svijetu inače, stvarno ne znam kako bih to opisala, može bit da sam se osjećala ko Desmond u tom trenutku
__________________
"I'm not a big believer in... magic. But this place is different. It's special. The others don't wanna talk about it because it scares them, but we all know it, we all feel it."
Lostie89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2015., 01:59   #5992
serija kasnije postane takav smor da sam je jedva pogledao, a prvih dve tri sezone sam mislio da je najbolja ikada.
__________________
''....na kraju kad je kao "popizdio" iz nekog razloga, skoro je eskaliralo, reko je "pipni me još jednom i gotov si", ja sam mu reko "kaj buš ti bogec", reko mu da se gubi iz stana, i onda je u hodniku strgo ruku udarajući u zid...'' - Peter Mutt
fuzija manevra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 10:15   #5993
Meni je ovo jedna od dražih serija ikad što sam pogledala. Treba malo razmišlljati da skuži se poanta. Držala me u neizvjesnosti svaku epizodu.

Juliet mi je možda najdraži lik bila
FelicitySmoak is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 02:28   #5994
Dali je vrijedno pogledati seriju jer sam čul da na kraju serije mnogo "misterija" ostaje neriješeno, a serija ipak ima 120 epizoda pa ako bi pogledao seriju želim biti siguran da neće biti uzalud
Jedai is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 08:26   #5995
Ako ju gledaš kroz likove i radnju, Lost je i dalje jedna od najboljih stvari koja se dogodila na televiziji u zadnjih 15 godina. Pogotovo prve 3 sezone. Tako da ju svakako vrijedi pogledati.
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 11:44   #5996
ja sam pogledala 120 epki za redom i ne žalim ni za čime i dalje jedna od naj serija ikad
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 16:11   #5997
Quote:
Jedai kaže: Pogledaj post
Dali je vrijedno pogledati seriju jer sam čul da na kraju serije mnogo "misterija" ostaje neriješeno, a serija ipak ima 120 epizoda pa ako bi pogledao seriju želim biti siguran da neće biti uzalud
sve misterije su riješene. onaj tko ti je rekao da nisu, lagao je.
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 19:11   #5998
Lost je prvenstveno serija o likovima, njihovom prošlosti, iskupljenju, preživljavanju. I svakako vrijedi pogledati.
__________________
Curb
Pajkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 15:06   #5999
Quote:
Pajkic kaže: Pogledaj post
Lost je prvenstveno serija o likovima, njihovom prošlosti, iskupljenju, preživljavanju. I svakako vrijedi pogledati.
ovo su gluposti kojima se nastoji opravdati loša scenaristička rješenja u pojedinim slučajevima.

postojala je grupa fanova koji su pratili seriju isključivo zbog misterija i oni su zaslužili zadovoljavajuća objašnjenja istih.
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 18:36   #6000
Ti očigledno ne znaš čitati.

Rekao sam prvenstveno. Naravno da su i misterije veliki dio Losta.
__________________
Curb
Pajkic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:26.