Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2015., 09:36   #1
Dark Matter (2015-2017)


Quote:
In Dark Matter, the crew of a derelict spaceship is awakened from stasis with no memories of who they are or how they got on board. Facing threats at every turn, they have to work together to survive a voyage charged with vengeance, betrayal and hidden secrets.

The cast includes Zoie Palmer (Lost Girl), Roger Cross (The Strain), Marc Bendavid (Bitten), Anthony Lemke (White House Down), Melissa O'Neil (Les Miserables), Joelle Ferland (Twilight) and Alex Mallari, Jr (Robocop).

Dark Matter is based on the graphic novel Dark Matter by Joseph Mallozzi and Paul Millie (of the Stargate franchise).

The 13 one-hour episodes will be based on the graphic novel Dark Matter by Mallozzi and Mullie, published by Dark Horse Comics.
Syfy is giving the series a big launch this summer, with it debuting in 86 countries shortly after its US debut. It will be available nearly simultaneously in Australia, Asia, Central Europe, the UK, France, Germany, Spain and Latin America.
Dark Matter premieres on June 12, 2015.

IMDB
DARK MATTER


__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.

Zadnje uređivanje lie : 30.05.2015. at 12:03. Reason: apdejt
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 09:22   #2
Zvuči zanimljivo. Definitivno ću joj dati šansu.

U zadnje vrijeme je sve više serija prema stripovima. Valjda im ponestaje kreativnih ideja. S druge strane super jer ćemo imati prilike vidjeti ekranizirane verzije.
Eh, kad bi još napravili i Star Wars seriju... i vratili Star Trek.
iGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2015., 18:05   #3
Prva epizoda od danas se može nabaviti sumnjivim kanalima
Luis Wu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2015., 18:46   #4
Pogledao i osrednje. Treba vidjeti naredne epizode, otvoreno je dosta misterija, pomalo predvidljivo ali probavljivo.
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2015., 22:06   #5
Brod izgleda kao X-303-ca, Prometheus.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2015., 22:23   #6
Ja sam odusevljen pilotom. Cini mi se da smo napokon dobili kvalitetnu sf seriju koja se odvija u svemiru.
JureT is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2015., 22:37   #7
Meni izgleda malo glupavo ali ajde...volim SF, možda se poboljša i možda ulete pravi alieni
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2015., 00:27   #8
Za sad mi izgleda odlično :-)
Baš sam nedavno ponovno gledao stargate (atlantis) i baš si razmišljam kako nam fali tih serija u zadnje vrijeme.

Ovo mi je bilo odlično, još samo da skužimo šta je iza vrata :-D
blade91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2015., 13:16   #9
prva epizoda...meh, kliše na kliše, sve već viđeno. al' što netko reče, nema dovoljno sf serija, pa će se pogledat i druga epka.
inače, cijeli feeling je nekako andromedast, samo čekam kevina sorba da odnekle izleti :P
innuit is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2015., 14:11   #10
Dobra epizoda. Me likey, dugo nismo vidjeli svemirske brodove..
dobrimag is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2015., 17:04   #11
Quote:
innuit kaže: Pogledaj post
inače, cijeli feeling je nekako andromedast, samo čekam kevina sorba da odnekle izleti :P
Imaš pravo, scenografija im je zastarjela, kao prije 20 godina.....
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2015., 18:28   #12
ovo ima potencijala
gemk is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 16:33   #13
Prva epizoda solidna.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 13:16   #14
Serija nije niš posebno
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 15:07   #15
Ja sam imao osjećaj kao da su htjeli napraviti novi Firefly s serijom a dobili smo novu Andromedu. Ali gledam dalje.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 16:18   #16
pogledo sam prvu. ništa posebno. vjerojatno ću tu i tamo pogledati zbog toga što i nemam baš nešto što me sada okupira od serija.
Mali_Mirko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2015., 21:36   #17
Ne znam, kad se zbroji i oduzme prva epizoda nekako prosječna. Ništa specijalno viđeno.
nolofinwe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2015., 22:47   #18
za raliku od 99% serija ikad

pogledana druga epizoda. ovo će se gledat, ionak nema nikaj drugo, a ovo ima potencijala
gemk is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2015., 00:03   #19
i ja gledam jer je SF, možda bude nešto.....dobro je što u istom danu izlazi Dark Matter, Killyos i Defiance, pravi SF dan
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2015., 11:05   #20
Druga epizoda malo bezveze, ali ajde možda se poprave.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:17.