Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2008., 13:17   #41
NAJBOLJI

Ja onaj najboji jos ocekujem, imao sam puno lijepih iskustava sto s onima koje sam vise ili manje volio. Istina je da je sex najbolji kada je s osobom koju volis, to onda vise nije puki seks vec se vodi ljubav i to bi trebalo razlikovati. Bezrezervno se davat i primati je neka visa razina. Mozemo govoriti o tehnici i tome tko sto vise voli ali ako je kemija jaka onda je to ono pravo. Sex za jednu noc moze biti zanimljiv zbog same svoje neobicnosti ali ne i dobar da ne kazem najbolji. Najbolji sex ces imati s osobom koja te voli i koja bi zivot dala za tebe ako to bude potrebno. Sex je kod zena vise povezan s ljubavlju zato muskarci cesto upadaju u situacije u kojima se od njih ocekuje vise nego sto mogu ili tog trenutka zele dati. Ako osjetis da ti se zena cijela dala bez rezerve, otvorila i dusu i srce onda ces dozivjeti ono o cemu sanjas ili mastas.
Sinke71 is offline  
Old 20.12.2008., 14:14   #42
blue baš si lijepo to napisao i iako ne želiš da se to tretira kao književno djelo, ja studiram kroatistiku pa ti to ne gine =) netko je prije rekao, ponovit ću i ja, uhvati se pisanja neke knjige. bilo bi osvježenje vidjeti nadarenog mladog pisca kako s ljubavlju ispunjava papir tamnim slovima, od onih koji žele što prije načrčkati nekoliko stranica besmislenih rečenica i to prodati. iskoristi taj talent, ako ne zbog sebe, daj zbog nas.

moj najbolji seks.. svaki s mojom ljubavi. na njemu se vidi da me želi zadovoljiti i da mu je to važnije od njegovog orgazma. izdvojila bih naš zadnji seks, jer mi je taj najsvježi, iako znam da ću već u pondjeljak imati još bolji seks.. =)
LuNa_LOVEGOOD is offline  
Old 20.12.2008., 15:06   #43
najbolji seks u životu bio je svaki s jednom osobom koja me uvjeravala da mu je stalo i da želi više, a ja mu nisam vjerovala, svaki put mi je bilo drugačije i svaki put još bolje.. Najbolji seks u životu bio je s vrlo kreativnim i nesputanim emotivcem.
itaak is offline  
Old 20.12.2008., 15:22   #44
Quote:
mishamu kaže: Pogledaj post
o.t. moj naj sex.
teško je izdvojit, zbilja ih je puno i kad pomislim poslje sexa kako je bilo presavršeno i da bolje ne može u vrlo kratkom roku otkrijem da može
najbolje mi je recimo kad ja otputujem pa se ne vidimo 3-4 dana, jedva preživim to vrijeme bez njega i bez sexa, umirem od napaljenosti, ruke se već tresu, onda me on pokupi sa kolodvora i jedva izdržim da ga već tamo pred ljudima ne napadnem, čim sjednem u auto stavljam mu ruku u bokse, najteže mi pada ti 5-6min koliko se vozimo do stana. al kad stignemo u stan
curo svaka ti čast, imaš nešto posebno i čuvaj to..
moram priznat da sam ti malo zavidna, hihi

o.t. najbolji sex mi je bio kada smo se bivši i ja brutalno napaljivali tokom vožnje koja je trajala više od sat vremena, toliko smo se napalili da, kada smo došli kod njega, nismo mogli otključat vrata, nego smo se na trijemu poševili
chiela is offline  
Old 20.12.2008., 15:57   #45
ne kuzim....hvala bogu da svršim za vrijeme "čina"..... a kad bi trebala?
__________________
...look back at me...
chuperak is offline  
Old 21.12.2008., 16:11   #46
bio je prosle godine, 11.03 . i sa tom osobom se dogodio jos samo u 2 navrata, nazalost.
bio je i strastven i njezan... to je bilo to.. do sada nesto naj naj
__________________
ipak pozelim neko pismo, ipak, mada zajedno nismo...pišiiiiiiiiii...
@DAADAA@ is offline  
Old 24.12.2008., 03:28   #47
Quote:
BadSeed kaže: Pogledaj post
Sjećam se, najbolji dosad je bio prije 2 godine čini mi se. Ja sam upao u sobu pijan, dok je ona oblačila kupaći za noćno kupanje i pitao je jeli za jedan brzinski. Bilo je super.
Sad sam isto pijan i idem spavat. Pozdrav ljudima iz (Ž)O'hare.
Nema nista bolje nego kad si mrtav pijan al svestan i imas sex...juuuu.
Govorim iz iskustva svako nek proba,naravno mislim na muskarce!
BpSRB is offline  
Old 31.12.2008., 13:48   #48
evo, mislim da mi se tako nesto jucer dogodilo.. lezali smo na krevetu i duze vrijeme se lagano napaljivali, mazili se, ljubili, dirali i to.. onda smo se skinuli i on je legao na mene i u tom polozaju smo bili, lagano se micuci gore dolje..i cijelo vrijeme smo se ljubili, mazili i bas je bilo..osjecala sam da me voli.. ja sam prva svrsila, dosta brzo..onda je stao na 2-3 min ali u istom polozaju jos uvijek i ljubili smo se i to.. onda je nastavio malo brze dok nije i on svrsio..i cijelo vrijeme smo bili cvrsto zagrljeni.. meni je bilo predivno.. dugo nisam tako intenzivno svrsila.. bilo je..kratko, ali slatko..i predivno na svim mogucim razinama
__________________
čovjek ne laže samo kad filozofira, kad filozofira on izmišlja
::jaaa:: is offline  
Old 04.01.2009., 02:47   #49
Ako te pritom nije šamarao po guzici, to uopće ne možeš računati kao seks. Lijepo molim da se "vođenje ljubavi" i slične izmišljotine ne ubrajaju u ovu temu.
Blue is offline  
Old 04.01.2009., 03:12   #50
Vratili se mi s nove godine i došli doma kod mene, da ona prespava, i tako zaspali i probudim se ja i vidim ona još spava, meni se naravno digne kita i ja skinem gaće. Ona se probudi kaže "jesi budan?" kažem ja "da jesam" ona krene rukam nekamo ispod pokrivača i ko naručeno ono tap tap, "što je to?", hehe "aj pogodi"... i dalje kaj da pričam ono... sex...
Username_in_use is offline  
Old 04.01.2009., 19:38   #51
Moj naj sex bio je - hmmm..
Jedno "prijateljsko" druženje. I dan danas mi je zao sto se nisam trudila da zadržim tog decka!!!
A o sexu necu pisati jer se ne može rijećima opisati.
Definitivno naaaajbolje sto sam ikada dozivjela!!!!!!
__________________
I mnogo malo je, a malo mnogo je!!!!
ronhill_slims is offline  
Old 04.01.2009., 22:49   #52
Quote:
HummingBird kaže: Pogledaj post

Uglavnom, ta noć nam je bila oproštaj i najdivniji seks mog života...


jako lijepo si to opisala.

ovo gore kad kažeš da si svršavala ko luda u misionarskom položaju, što ti se inače ne dešava - bit će da ti je tada potrefio G-točku. mmmm, što je to dobro!!!
aryna is offline  
Old 04.01.2009., 22:55   #53
Quote:
HummingBird kaže: Pogledaj post
Jedan je bio u New Yorku.
[...]
Nemam pojma zašto je bilo tako jako posebno.
Kako mislis nemas pojma?

Pa bio je u New Yorku, bogati, nije to pizdarija.

Da sam ostalo isao komentirati bio bi malo neukusan pa sam od toga odustao.
__________________
Y Ddraig Goch Ddyry Cychwyn
mrachni hajduk! is offline  
Old 04.01.2009., 23:00   #54
Quote:
Username_in_use kaže: Pogledaj post
Vratili se mi s nove godine i došli doma kod mene, da ona prespava, i tako zaspali i probudim se ja i vidim ona još spava, meni se naravno digne kita i ja skinem gaće. Ona se probudi kaže "jesi budan?" kažem ja "da jesam" ona krene rukam nekamo ispod pokrivača i ko naručeno ono tap tap, "što je to?", hehe "aj pogodi"... i dalje kaj da pričam ono... sex...
a kaj je to bilo, mislim ispod pokrivača?
aryna is offline  
Old 04.01.2009., 23:02   #55
Quote:
ronhill_slims kaže: Pogledaj post
Moj naj sex bio je - hmmm..
Jedno "prijateljsko" druženje. I dan danas mi je zao sto se nisam trudila da zadržim tog decka!!!
A o sexu necu pisati jer se ne može rijećima opisati.
Definitivno naaaajbolje sto sam ikada dozivjela!!!!!!
ovo je čudo. sex s muškarcima koji su ti prijatelji obično je loš.
aryna is offline  
Old 04.01.2009., 23:03   #56
Quote:
taXist kaže: Pogledaj post
Večeras sam imao najboji sex u životu

No ipak, nisam došo ovdje da se sad hvalim. Zanimaju me slična iskustva i okolnosti zbog kojih je netko od vas doživio neki puta kao najbolji sex u životu.

Naime prvi puta u mojoj "karijeri" seksa dogodilo mi se da je curka svršila za vrijeme samog čina, i to prije nego sam ja imao i približnu namjeru završiti, odnosno svršiti.

Zapravo, nas dvoje toliko dobro okidamo jedno na drugo i toliko dobro funkcioniramo i nadopunjujemo jedno drugo, kako u krevetu, tako i izvan njega...toliko dobro da se čini kao da smo stvarno stvoreni da kročimo zajedno kroz život. Apsolutno nitko do sada me nije uspio ovako dobro "pročitati" u pogledu seksualnih potreba. Svi prije nje su bili apsolutna nula...da bi stvar bila bolja, isto je i s njezine strane...ona svršava bez iznimke kada ju zadovoljavam oralno.. i to je gotovo svaki puta uvertira u amjezing sex.

.. ali danas smo prešli na novu razinu.. heh.. bili smo u nekoj vrsti misionarskog položaja..ja sam bio na njoj, ali tako da sam objema rukama bio uprt u krevet, pritišćući njen klit sa svojom pubičnom kosti .. plus toga, u tom položaju se može uči dosta duboko... već smo se prašili dobrih 15-ak minuta, ja sam se taman zaigrao, kad je ona počela sve brže disati, osjetio sam kako me stišće u sebi....sve dok nije počela tiho stenjati..ma tako je svršila da sam gotovo i ja osjetio njezin filing.. uf... pitah ju da li joj sad smeta da se prašimo i dalje, jer ja sam taman fakat bio uhvatio priličan tempo... nije joj smetalo.. tak smo se prašili još kojih 15 minuta u par položaja i to taaako dobro, da se nikad, ali ama baš nikad nisam tako dobro osjećao....dalo mi je to novu energiju i prašili smo se tako dobro, takvom brzinom i jačinom da je novi novcati krevet počeo škripati... uf...

eto.. čisto sam imao potrebu podijelit to s nekim sad odmah... a i zanimaju me vaša iskustva mišljenja.. s obzirom na to da sam čuo od mnogih djevojaka da ne mogu ili nisu nikad uspjele svršiti tijekom samog čina ili općenito putem penetracije.. od nekih sam čak čuo da ni ne vjeruju u to da se tako može svršiti... eto, a i mojoj curki se to prvi put dogodilo..svaki put svrši kad joj radim oralno, ali kad se prašimo nikad to nije uspjela.. sve do sada

hehhh

curke, da vas čujem... iskustva? dečki? .. zanima me koliki sam zapravo sretnik
I šta se dogodilo kad si se probudio?
__________________
I don't want to set the world on fire, I just want to start a flame in your heart...
željac is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger