Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2012., 14:59   #1
Anger Management / Bijes pod kontrolom (2012-2014)



Quote:
The series premiere of FX's acquired comedy Anger Management starring Charlie Sheen kicks off June 28 with the first two episodes airing at 9:00 PM and 9:30 PM E/P. In the following weeks, the series will air first-run episodes Thursdays at 9:30 PM with the previous week's episode repeated at 9:00 PM. FX has ordered 10 episodes of Anger Management from producers Debmar-Mercury and Lionsgate Television.

In Anger Management, Sheen stars as "Charlie," a non-traditional therapist specializing in anger management. Selma Blair, Shawnee Smith, Daniela Bobadilla, Michael Arden, and Noureen DeWulf co-star. He has a successful private practice, holding sessions with his group of primary patients each week, as well as performing pro bono counseling for an inmate group at a state prison.

Prior to his career as a therapist, Charlie was a stalled minor league baseball prospect whose road to the majors was sidetracked by his own struggle with anger issues. After a stint in anger management therapy, he made it to the majors and had one terrific season before his anger issues put him on the shelf for good. In the final game of his career, he tried to snap a bat over his leg, which resulted in a career-ending injury. That injury led him back to school and to his current profession. Charlie thrives on the chaos in his life while still battling his own anger issues. His life is complicated by his relationships with his own therapist/best friend, an ex-wife whose positive outlook but poor choice in men frustrates Charlie, and their 13-year-old daughter who has obsessive-compulsive disorder. Bruce Helford serves as Executive Producer/Showrunner. Joe Roth, Mark Burg, Dave Caplan are Executive Producers.

Sheen se vraćaaaaaaaa Od 28.6. na FX-u.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 16:57   #2
I to na široko ću ovo zaobići
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 17:52   #3
Uhu, to ćemo trebat vidit, još samo 20 dana wee
blacky7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 20:09   #4
Ovo je njegov kraj
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 00:27   #5
Meni je taj Sheen tako iritantan, al ovome ćemo ipak dat šansu, čisto zbog FX-a, oni imaju dobrih stvari.
Zašto baš on mora glumit
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 00:46   #6
mislim da ovo neće ni na šta ličiti, da će samo pokušati izvući nešto iz čitave Sheenove situacije
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 08:39   #7
pogledati cu, ali mislim da me nece oboriti s nogu
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 03:09   #8
volim Anger Management film, volim Sheena, gleda se.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 22:29   #9
ludi Sheen,ovo se gleda
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 18:52   #10
ovo se pogledalo i više se ne gleda.

loše. već drugu sam pogledao samo zato što sam skinuo pa da ne propadnu megabajti na flatu
__________________
You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.
Kavorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 19:29   #11
Ja ću još pokušati, no isto nisam previše oduševljen.... Meni je čak druga epizoda bila bolja od prve..
serafin is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 19:49   #12
Također, druga epka mi bila bolja od prve. Valjda zato što sam trebao posložit likove malo u toj seriji tak da mi je druga bila donekle ok. Vidjet ćemo dalje.
blacky7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2012., 08:15   #13
Ooooooooooooooooooo, pa to postoji!



Nije da sam oduševljena Sheenovim glumačkim sposobnostima, ali ta cijela priča oko njega... ukratko, ovo se gleda.

Po svaku cijenu.

Ako i nije glumac, the guy's got some balls.

Čim vidim 1. epizodu planiram vas obavijestiti kakva je bila.

Trenutno je osma u igri.

A ja za to ne znam!
black.dahlia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2012., 13:50   #14
Za ubit 20tak minuta vremena mi je OK, čak se i nasmijem.
Target is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2012., 23:48   #15
Ma simpatična je serijica. Charlie ima hrpu ljubavnica, pravi se da je zgodan i ima taj svoj šarm. Bolje mi je ovo od puno serijica koje idu trenutno.

Ali mi je zanimljivo kako kritičari pljuju. Kažu da je serija mlaka, da smo sve to vidjeli itd., i da čovjek ne poznaje trenutnu produkciju američkih sitcoma, mislio bi da su svi bolji od ovoga.

A nisu. Sad čitam da će FX naručiti 90 epizoda, što znači da će ići iduće dvije godine. Vele i da je izuzetno teško prodati američki sitcom u inozemstvu, a da ovaj ima daleko bolju prođu od svih ostalih. A dobra je gledanost i u SAD-u (nešto više od 3 milijuna).

Baš mi je drago.

Samo da Charlie počne jesti zdravu hranu i da se prestane opijati, bio bi zgodniji.

Sve u svemu, ok je. Da ne upoređujem sad poimence, prestala sam gledati sve humorističke serije, ali ova mi je baš šarmantna. Usprkos nasnimljenom smijehu.
black.dahlia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2012., 13:14   #16
S obzirom što sve Charlie unosi u sebe, dobro se i drži.
Target is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2012., 09:01   #17
Novi Charlie Sheen available u eteru! Ovaj put mu je došao otac.


Ne, zbilja, koliko Ch. ima godina? 47? Moj susjed ima 52 i izgleda bolje od njega.

Dođe mi da osnujem dobrotvornu udrugu za pomaganje Charlieju Sheenu.

black.dahlia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 16:46   #18
pogledao 9 epizoda jos jedna je ostala koja se jos nije emitirala. a ne znam sta bi rekao, gledljivo je ali malo plitko ali gledljivo
main-man is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 20:18   #19
nije loše,bolje nego što sam očekivao
flashman is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2012., 13:28   #20
Dame i gospodo!

Vaša doza Charlieja Sheena od noćas je dostupna na većini ilegalnih internetskih servisa širom galaksije!

Još uvijek smatra da je zgodan, izgleda stariji nego što jest i in desperate need of healthy diet and gym!


Zadnje uređivanje black.dahlia : 24.08.2012. at 13:42.
black.dahlia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:46.