Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2012., 14:02   #21
Gledam. Svaku
Madison Avenue is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2012., 14:07   #22
Quote:
Madison Avenue kaže: Pogledaj post
Gledam. Svaku
ja sam pogledao prvih 8
flashman is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2012., 20:12   #23
Pogledala svih 10 epizoda.

Simpa mi je serija. Nisam imala nikakva očekivanja, s obzirom da mi Sheen nije drag, ali stvarno nije loša. Simpatični likovi, zanimljive situacije.. Vrijedi pogledati.
Ive83s is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2012., 16:11   #24
zanimljivo je ono s kujom

Lacey:moram radit osam sati na dan i dođe mi neka kuja i misli da je šminka može proljepšat

Patrick:i onda dođe k meni kupit odjeću i misli da će je to proljepšat

Ed:i onda ta kuja dođe meni kući
flashman is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2012., 00:44   #25
Quote:
flashman kaže: Pogledaj post
Ed:i onda ta kuja dođe meni kući
.... i ja moram platiti račun na kreditnoj kartici.


I tako Amerika funkcionira.

Nolan: Upravo sam shvatio da ja nisam dio toga kako Amerika funkcionira.

Smiješni su.
Ive83s is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 14:54   #26
ajd drago mi je da se ovo prati, Charlie je ipak legenda gdje god bio
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2013., 14:55   #27
pogledao sam prvu sezonu. nije mi nešta... čisti prosjek za ubit vrijeme
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 10:02   #28
Charlie Sheen je apsolutni kralj, car, direktor svemira
__________________
"Glumiti, dozirati, biti distanciran ili hiniti emocionalnu hladnoću ne znači biti mističan. To naprosto znači biti pozer."
Dark Dizkober is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 21:15   #29
Jel ovo sad zavrsena serija ili samo sezona?
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 21:41   #30
Sheen je car!Dok je bio u Two and a half man,ta serija je imala smisla.Ovo ću definitivno da pratim!
Ecio94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2015., 12:38   #31
Kontrola bijesa / Anger Management

Od 6.4., u 21:00 h, od pon-pet, na RTL 2 stiže novi sitcom Kontrola bijesa sa Charliejem Sheenom, ponovno u glavnoj ulozi.




Quote:
Ekscentrični i osebujni Charlie Sheen se nakon svjetski poznate uloge nepopravljivog ženskaroša i neženje u seriji „Dva i pol muškarca“, na male ekrane vraća jednako zanimljivom i zabavnom ulogom, onom bivšeg igrača profesionalnog bejzbola i ekscentričnog terapeuta u hit seriji „Kontrola bijesa“! Odličnu humorističnu seriju gledatelji će premijerno u hrvatskom eteru moći gledati svakoga dana, od 6. travnja, ponedjeljka do petka u 21 sat na RTL2!

„Kontrolu bijesa“ producirala je televizijska kuća FX, a Charlie Sheen u seriji tumači lik Charlieja Goodsona, bivšu zvijezdu druge bejzbolske lige, koji se godinama borio i upadao u nezavidne situacije zbog nekontroliranih ispada bijesa. Po završetku sportske karijere okrenuo je stranicu i postao moderna vrsta terapeuta, ali i sam odlazi na terapiju kako bi bijes držao pod kontrolom. Ono što Charlie Goodson ima zajedničko s najslavnijom Sheenovom ulogom, onom Charlieja Harpera iz serije „Dva i pol muškarca“, jest opsjednutost ženama i, blago rečeno, osebujan karakter. Žene su i u ovoj seriji najčešći uzrok njegovih problema, počevši od njegove psihijatrice, doktorice Kate Wales, koju glumi Selma Blair, a s kojom dijeli mnogo više od odnosa pacijent-doktor. Tu je i njegova bivša supruga Jennifer, koju glumi Shawnee Smith te kćer, tinejdžerica Sam, koju glumi Daniela Bobadilla.

"Kontrola bijesa" je nastala prema slavnom istoimenom filmu iz 2003. godine u kojoj terapeut Buddy Rydell, kojeg glumi Jack Nicholson, liječi bijesne ispade pacijenta Adama Sandlera. Sve što i Charlie Sheen dotakne postane hit, a u prilog tome ide i činjenica da je premijera serije „Kontrola bijesa“ bila najgledanija komedija u povijesti kablovske televizije u SAD-u, ne računajući program za djecu. Gledalo ju je više od pet milijuna ljudi. Sa svakom novom epizodom je broj obožavatelja nove Sheenove uloge rastao, a od 6. travnja će im se pridružiti i gledatelji RTL-a. Od ponedjeljka do petka, u 21 sat na RTL2 ih očekuju po dvije epizode ove sjajne humoristične serije.

Uloge:

Charlie Sheen
Selma Blair
Shawnee Smith
Daniela Bobadilla
Noureen DeWulf
Michael Arden
Derek Richardson
Barry Corbin
Brian Austin Green
Laura Bell Bundy



1. sezona = 10 epizoda
2. sezona = 90 epizoda


http://www.rtl.hr/televizija/program...a-nova-serija/
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2015., 16:37   #32
ovo sam bila pratila, prvu sezonu, nešto malo druge


i sad vidim- 90 ep druga sezona ima?
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2015., 21:26   #33
Takav je bio ugovor između Sheena i FX-a, ako prva sezona odnosno tih 10 epizoda pređe neku razinu gledanosti odmah se nastavlja snimanje serije za još 90 epizoda. Problem je bio u tome što su tih 90 epizoda imale jako lošu glednost na kabelskom kanalu FX ispod milijun gledatelja tako da se FX nije proslavio serijom. Meni serija nije loša, bit će osvježenje nakon toliko godina neprekidnog repriziranja TAAHM na RTL 2.
Bigggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 10:44   #34
Gleda se ponajprije zbog Sheena, iako ima donekle sličnu ulogu kao i u TAAHM. Zar on želi da mu se svi likovi zovu pravim imenom?

Da, "odlično" što su se kooooooonačno sjetili staviti neku premijeru, no ne sumnjam da će se i ovo reprizirati u nedogled.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2015., 23:53   #35
Svakako očekujem bolje od Kelsa u Dva i pol muškarca, i osrednju serijicu kakve i jesu većinom u tom terminu na tom programu
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 04:49   #36
snimljeno je 100 epizoda zato jer se serije iznad 100 epizoda repriziraju
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 13:34   #37
Gleda to netko?
Ja gledam kad stignem, nisam baš oduševljena, ali bila mi je odlična jučerašnja epizoda s Lindsay Lohan.
Inače, ona što mu glumi bivšu ženu je zbilja rijetko loša glumica.
sis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 12:24   #38
Ja sam bio pogledao prve dvije epizode i odustao. 2-3 relativno dobre baze i to je to. Da imam više slobodnog vremena i manje serija koje gledam, možda (ali stvarno možda) bih je i dalje gledao, ovako sam je otpisao.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 13:39   #39
Sranje...
MagicRat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 14:11   #40
Užasna serija (a to dolazi od fana TAAHM).
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:14.