Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2013., 18:03   #21
Nisi bila totalno uživljena?

Ajmo ispočetka. Prvu, pa drugu. I jače se uživi.

Predaj se cijelim svojim bićem.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2013., 18:05   #22
ja imam suprotan problem, neke scene me hipnotiziraju, pa moram vracati jer mi promakne sto se pricalo

cak su i onu scenu sa ziletima ucinili nekako lijepom
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2013., 18:55   #23
Quote:
ellaria kaže: Pogledaj post
cak su i onu scenu sa ziletima ucinili nekako lijepom
da zbog muzike.

lie, pogledaj i drugu pa ako ne ide, odustani.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2013., 12:50   #24
Kad izlazi 3. epizoda?
Bulma is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2013., 14:07   #25
Quote:
ellaria kaže: Pogledaj post
ja imam suprotan problem, neke scene me hipnotiziraju, pa moram vracati jer mi promakne sto se pricalo
Ja također vraćam, al ne scene u kojima se pričalo.


__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2013., 16:29   #26


Quote:
Bulma kaže: Pogledaj post
Kad izlazi 3. epizoda?
četvrtak/petak.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 16:52   #27
Omiljelo mi ovo skroz.

Ma da se ništa ne događa, samo fotografija, režija, muzika, montaža već bi bile dovoljne za čisto uživanje.

Baš je prekrasno.

Što se tiče muzike, meni paše skroz.
Dere se najviše po Caveu i White Stripesima, tko bi rekao da će to tako nalegnut.

Abattoir Blues



Premotala scenu triput zbog ove stvari. Jednom zatvorenih očiju.

Zašto, o zašto ovo ima samo 6 epizoda?

Ah, da, mene ovo na momente podsjeća na Deadwood, a na momente na Once upon a time in America.

Zadnje uređivanje kaya714 : 27.09.2013. at 17:04.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 18:41   #28
Sve dalje, sve bolje i bolje. Predobra mi je serija.
Malo mi je bezveze bilo kad je Grace ubila ong tipa iz IRA-e, ali vlajda bude bitno poslije za radnju.

Why did Thomas change his mind?
Bulma is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2013., 23:59   #29
Iz epizode u epizodu ja sve više uživam

Odlični glumci, dijalozi, zapleti, raspleti, ma sve (osim muzike) štima
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2013., 12:15   #30
problem s grace i tommyjem - tommy mora znati da je ona krtica, ali ne i pokazati djelima/riječima njoj što zna .. ako se pokaže da nije toga svjestan također shvatio je da campbell nije čovjek od svoje riječi pa se vjerojatno ni on ne će držati dogovora .. mogle bi biti zanimljive dvije preostale ep
__________________
She is watching the detectives..
I am not a number, I am a free man..
VaVaVoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2013., 12:45   #31
A-ha. Bit će veliki propust ako ispadne da je tako lakovjeran što se ženske tiče. Em je stigla točno kad i Sam Neill, em ju je ulovio da laže već par puta.

Samo me zanima hoće li ju nemilosrdno likvidirati.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 10:33   #32
Bogami ju je nemilosrdno likvidirao.

[SLIKA OBRISANA]

Ali svejedno, baš mi je bila lijepa scenica.

Nego, što mu je braco glup, pa to je grozno. Niti ubit se ne može propisno.

Bilo mi je baš drago vidjeti Tommyja Flanagana, nadam se da će se još koji put ukazati.

I što sad? Osvetnička ostavština ljubomornog Neilla? Što im je složio?

Bit će krvavo finale.

Ma predivno mi je ovo sve. Predivno.

Jel se planira i druga sezona ili je to to?
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 16:19   #33
Pa morali su se malo počepati njih dvoje

A onaj dio s bratom i ocem mi je tako trapav i neuvjeljiv da mi je upropastio epizodu.
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 17:34   #34
Zašto neuvjerljiv? Pa siroti Arthur ima ogromne daddy issues, želio mu je vjerovati. A i dosad je prikazan kao ne pretjerano bistar (zato mlađi brat i vodi igru umjesto njega), tako da mi je to bilo logično.

Nego, gdje god naiđem na kakav članak o ovome ispod se na komentarima prepucavaju Irci, Škoti i Englezi oko navodno katastrofalno neuvjerljivih naglasaka u ovoj seriji. Koliko sam pohvatala, toliko je loše kao da otprilike u našoj seriji dalmatinac priča zagorski, slavonac istarski i tako dalje.

Sva sreća pa nisam ekspert za otočke naglaske, sigurna sam da bi me inače grozno smetalo.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 17:46   #35
Citala sam negdje da naglasci odgovaraju onima iz dvadesetih, a ljudi su ocekivali današnje, pa se zato bune. Ja bar ne cujem baš taj brummie naglasak.


Kaj se tice Tommyja i Grace:


Zadnje uređivanje Bulma : 11.10.2013. at 17:53.
Bulma is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 17:50   #36
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
Bogami ju je nemilosrdno likvidirao.
Kak misliš?
Hushpuppy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2013., 16:43   #37
Quote:
Hushpuppy kaže: Pogledaj post
Kak misliš?
Ironično, naravno.
Zato sam i sliku priložila da se vidi koje je to krvoproliće bilo.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2013., 17:21   #38
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
Zašto neuvjerljiv? Pa siroti Arthur ima ogromne daddy issues, želio mu je vjerovati. A i dosad je prikazan kao ne pretjerano bistar (zato mlađi brat i vodi igru umjesto njega), tako da mi je to bilo logično.
Cijela ta tatina spika o casinima je bila tako prozirna da sam mislila kako bi samo možda neki poluretardirani ili mladi, nezreli tip to popušio. On nije mlad, a nije ni toliko retardiran, jer da je, već bi bio napravio neku pizdariju prije i samim time bili bi mu ograničili pristup novcu.
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2013., 18:14   #39
Evo lie natrag s kanticama i lopaticama i dojmovima o seriji na ovu temu.


Ayyyyy carambica, zašto nisam još par dana pričekala da izađe 6. epizoda da pogledam sezonu u kompletu, sad moram čekat Glupa lie i glupi tajming kad si nađe opet ovo gledat :fejspalm:

Dakle, krenimo ispočetka, vratila se noćas doma i bilo je prerano da odem spavat, nešto mi se gledalo, ali ništa od skinutog me nije privlačilo i vidim tam kak stoji folder s 5 skinutih epki Peaky Blinders i gleda on mene, gledam ja njega da vidimo kaj će se dogoditi. Vani je bila noć, hladno i kišilo je.
Atmosferski uvjeti bolji ne mogu biti nego što jesu.
Rekoh sama sebi "daj lie, idemo se malo obrazovat" i tako ja guglala kojih sat vremena, čitala o Peaky Blindersićima i svašta naučila, i imena svima sam znala pije nego sam krenula gledat, aha (inače s pamćenjem imena imam užasnih problema)

Upalim ja opet pilot vidim sat vremena skoro rekoh majčice mila ko živ ko zaspao do kraja. I tak ja gledam gledam gledam, jedem smokije, čokoladu, kavu pijuckam....zapalim po putu kad ono gotova epizoda. Rekoh kaaaaaaj pa tek sam upalila. Oh well, upalim ja drugu i gledam gledam gledam i opet KRAJ.
Cerekam se sama sa sobom jer sam si bila najkul kako nije problem u meni prvi put, nego su bili krivi atmosferski uvjeti i tako ja palim treću gledam sad već molim boga zašto ne traje barem sat i pol jer sam već skoro na pola puta, završi epka. Već se je sigurno bilo pol pet.
Nimalo mi se nije spavalo i tak mi se ovo gledalo da sam pregrizla šta još nije došla web-dl epizoda nego sam glupi 720p hdtv gledala. I to i 4 i 5. epku. Ali nema veze, divno je bilo.
U 7 sam otišla spat, dan je počeo, čarolija je nestala i lie je Peaky Blinders pogledala.

Ali da mi je bilo još i 6. epke pa da sve finiširam spasila bi se. Sad moram čekat ko i svi ostali smrtnici, totalno nefer :

Okej, ovo je bio samo kontekst kak se sve odvijalo. Totalno veze sa serijom nema, bravo lie :fejspalm: Oh well, evo idem na bitno.

DOJMOVI

Ova serija je diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiivna :cereknaetnu: Stvarno, ali stvarno, genijalno mi je sve. I kad ubaciše Nicka Cavea totalno sam pala, ali ono baš baš baš
Nisam mogla doć k sebi koliko ga koriste u seriji, jaoooo. Uberdivotica!
Atmosfera u seriji bolja nego je ne može biti, muzika je savršeno pogođena, likovi su odlični i glumci su super i sve je super. :luxx:

Osim frizura, majketmile, frizure isuseeeek majčice mila, ali ajde, barem sam se svako malo ko budala smijala kad bi netko od Peakyja skinuo kapicu i prošetavao svoju konstrukciju na glavi (i odma sam se sjetila Teh Konstrukcije iz Plebsa, mislim da bi i on bio ljubomoran, a oni koji gledaju Plebsiće znaju kakvu on moćnu frizuru ima :ZUBO

Da slučajno ne zaboravim, jaoooo kako Cillian Murphy ima preljepe oči, majčice mila I totalno sam lejm jer mi je Tommy najbolji od svih ipak.

Polly mi je fantastična, žena rastura, obožavam ovako karakterno jake i upečatljive ženske likove, pogotovo u serijama ko šta je ova. Milina! :es:

Ada i Fredač su mi divni zajedno, baš nekako cerekasto :CEREK: A i Ada
mi je kao lik baš dobra.

Grace, kad je došla moram priznat da sam mislila da će biti tek usputna kurva našem Tomeku, međutim ispalo je da lie najbolje da ne misli jer krivo misli.

Tako da kad se saznalo da ekšli Grace nije ono šta sam mislila serija je postala puno bolja. Ali lie je ipak nastavila misliti i predvidjela kako će Grace se po putu zaljubiti u Tomeka šta se naravno i dogodilo, jedino šta je lie još išla tak daleko pa je mislila da će odjebat cijelu misiju i sve, ali eto ipak je tu ostala dosljedna i fino sve odradila, rekla di je oružje (btw. bu bilo vraga kad Tomek sazna kaj je napravila, a nekako imam filing da će se Campbell za to pobrinuti, mada onda bi mogla Grace pošteno najebat pa moguće da sam u krivu, ali možda ipak oće jer mu je ego ostao povrijeđen kad ga je odbila; mislim tko ga ne bi odbio, pa vidi samo di ju je zaprosio j/k

BTW. Grace svaki put kad dobije pištolj u ruke nekog malo kokne. Ide to njoj. lol

E da, Tommy po prvi puta nije imao više more nakon kaj je spavao s Grace, ona ga je izlječila, pa recite vi da to nije romantično i da ljubav nije ljek za sve, aha, ajde da vas čujem j/k
Uglavnom fala Kayi kaj je stavila taj gif, baš je super pasala ta scena.

Enivej, sad sam zla malo, ali ja sam baš ostala razočarana kad je štrik pukao i kad Arthur nije malo krepucnuo, točno mi je taj lik bzvz, malo višak. Može to i bez njega ali dobro.

Ah da, i riknula sam na scenu kad Tommy ugovori Johnu vjenčanje bez njegovog znanja, dovede ga pred gotov čin. I na kraju sve dobro ispadne - to nisam predvidjela nikako lol

I za kraj, njihove kapice, ah kako divno. Koliko te kapice su napravile sranja jaooo. Može i meni jedna takva kapica. Ili ipak ne. Bolje ne. Ali fora su i nadasve praktične.

Sigurno sam imala još puno toga za reći, ali ne znam više šta, kad si nisam znala reda s gledanjem.

Dosta za sad. I previše. Isusekmili, koliko sam toga nadrobila, a sve šta sam zapravo došla reći je:
-serija me oduševila
-sve je apsolutno savršeno i jedva čekam još (marak samo 1 epka još ostala)
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2013., 18:33   #40
@lie, diši ženo!

A ja mislila da je samo mene zelo.

Jest, prekrasno je i tužna sam što tako divne stvari redovito imaju toliko malo epizoda.

Taman čovjek nađe nešto dobro i već je gotovo.

Ali dobro, saznala sam u međuvremenu da će biti 2. sezona. A možda i više.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:36.