Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2010., 12:31   #1
Do XY godine nisam znala da..

Bila sam jako naivna kao klinka. Mučile su me neke stvari ali nedovoljno da bih pitala nekaj o tome.. Imate bisera svoje vrste?

Ja ću početi:

1. Do 6. godine sam mislila da je princeza zanimanje
2. Do 12. godine nisam znala da je kikiriki gomolj
3. Do osnovne škole sam mislila da je Jugoslavija cijeli svijet
4. Ko klinka sam mislila da se kiseli krastavci vade iz mora (logično bi bilo da su slani - al ne, meni su bili kiseli)
5. Ko klinka sam si mislila kak je to negdje užasno i jadni ljudi koji žive u Prištini

Ima tog još samo se sad ne mogu sjetiti
__________________
Prodaja TrendyWhite
SC Artist is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 12:39   #2
kao klinki mi nikako nije bio jasan pojam da hrvatska ide u europu (a bilo je aktualno jer je bio rat i to).
ono, kako? spakira kofere i ode, i zauzme prostor jedne, recimo, njemačke. i šta nije balkan već u europi? KAKO onda možemo ić negdje di već jesmo?! izluđivalo me to.

a do 16. sam, zbog svoje najdraže sestre koja mi je ko klinki prodala tu priču, mislila da neno belan u sunny day pjeva : "što je lijep i sunčan dan, Emćuhi je danas rođendan...." te da je Emćuha ima žene u koju je zaljubljen

sjetit ću se toga još
__________________
akutna nejebica je stvar trenutka.
onog trenutka kada shvatiš da je zadnja stvar koja se digla u tvojoj blizini parket (c) shishachpudli
themoment is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 12:42   #3
Quote:
themoment kaže: Pogledaj post
kao klinki mi nikako nije bio jasan pojam da hrvatska ide u europu (a bilo je aktualno jer je bio rat i to).
ono, kako? spakira kofere i ode, i zauzme prostor jedne, recimo, njemačke. i šta nije balkan već u europi? KAKO onda možemo ić negdje di već jesmo?! izluđivalo me to.

a do 16. sam, zbog svoje najdraže sestre koja mi je ko klinki prodala tu priču, mislila da neno belan u sunny day pjeva : "što je lijep i sunčan dan, Emćuhi je danas rođendan...." te da je Emćuha ima žene u koju je zaljubljen

sjetit ću se toga još
Maskara mi se razlijala kolko vrištim od smijeha!!! Hvala ti, uljepšala si mi dan
__________________
Prodaja TrendyWhite
SC Artist is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 23:10   #4
˝a do 16. sam, zbog svoje najdraže sestre koja mi je ko klinki prodala tu priču, mislila da neno belan u sunny day pjeva : "što je lijep i sunčan dan, Emćuhi je danas rođendan...." te da je Emćuha ima žene u koju je zaljubljen ˝

hahhahah a ja sam mislila da pjeva ˝Emšni je danas rođendan˝ -iskreno, ni dan danas ne znam što točno kaze

meni nikad nije bilo jasno sto je Engleska a što Amerika, mislila sam da je to jedna te ista zemlja, samo sto ima dva naziva
__________________
i ne može primopredaja u Zagrebu...
ula_la is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 23:14   #5
Quote:
ula_la kaže: Pogledaj post
iskreno, ni dan danas ne znam što točno kaze
Kaže: em što mi je danas rođendan...
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 23:35   #6
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Kaže: em što mi je danas rođendan...


ma da, to i ˝Emšni˝ je jako bliiiizu
__________________
i ne može primopredaja u Zagrebu...
ula_la is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 00:13   #7
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Kaže: em što mi je danas rođendan...
A jebate. Ja sam mislila da je Angie [Endži], da si je Belan našo neku Amerikanku/Britanku na razmjeni stranih studenata, ili možda od milja tako zove neku Anđu Hercegovku koja studira u Zagrebu. Iako je nevjerojatna sama pomisao da bi ijedna žena mogla past na Belana, u oba slučaja.
Shuriken is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 11:18   #8
Quote:
SC Artist kaže: Pogledaj post
Maskara mi se razlijala kolko vrištim od smijeha!!! Hvala ti, uljepšala si mi dan
također ahahahahahahahahahah da emćuha
__________________
S budalama se ne isplati svađati. Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku iskustvom.
mala_cici is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 15:13   #9
Quote:
themoment kaže: Pogledaj post
a do 16. sam, zbog svoje najdraže sestre koja mi je ko klinki prodala tu priču, mislila da neno belan u sunny day pjeva : "što je lijep i sunčan dan, Emćuhi je danas rođendan...." te da je Emćuha ima žene u koju je zaljubljen

sjetit ću se toga još
jedna moja frendica je donedavno mislila (khm, do cca 26-te ) da umjesto "konobo moja" dođe "ponovo moja"
* Kali * is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 15:19   #10
Quote:
* Kali * kaže: Pogledaj post
jedna moja frendica je donedavno mislila (khm, do cca 26-te ) da umjesto "konobo moja" dođe "ponovo moja"


dobro, ja sam poznata u svojoj okolini kao kraljica misheard lyricsa.

sad nedavno (stvar je nova, jel) sam bila uvjerena da ona neka klapa pjeva o saobraćajnoj nesreći.

"svu san boju stuka, zbog tebe
jedva se živ izvuka, zbog tebe"

al ima logike

edit: mislim da treba posebna tema za misheard lyrics
"mokasinka janka", odlično freakette
pita me dečko iz sobe da šta mi je.
__________________
akutna nejebica je stvar trenutka.
onog trenutka kada shvatiš da je zadnja stvar koja se digla u tvojoj blizini parket (c) shishachpudli
themoment is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 19:15   #11
Quote:
themoment kaže: Pogledaj post

a do 16. sam, zbog svoje najdraže sestre koja mi je ko klinki prodala tu priču, mislila da neno belan u sunny day pjeva : "što je lijep i sunčan dan, Emćuhi je danas rođendan...." te da je Emćuha ima žene u koju je zaljubljen
eeee,ova tvoja emćuha me toliko nasmijala,ali ako te tješi dosta nas je pjevalo nesto slicno,ali bitno kada bi netko pjevao taj isti bi bio opomenut da krivo pjeva.. jao,jao-ta divna vremena

Dosta dugo sam vjerovala u djeda božićnjaka i sve ostale koje donose poklone..
Također sam vjerovala da jednostavno kada 'narastes i budes velik' postajes pusac-obzirom da sam bila okruzena pusacima,meni je bilo sasvim normalno da veliki puse..
E sad jedan biser nad biserima,istina da sam bila vrlo mastovito dijete,ali zaista ne znam kako sam ovo zakljucila-da djeca kad se rađaju izlaze kroz ni 5,ni 6 nego pupak Onda sam jednom to prosula pred nekim,pa mi je mam objasnjavala da nije to bas tako kako sam si ja zamislila..

e da,i dugo,dugo sam bila uvjerena-sto me je cak mislim paranoicna baka uvjerila,da nakon sladoleda ni slucajno ne smijes piti vode jer ces dobiti proljev-e sad,aj ti popij vode pa riskiraj ako smijes,hahahahahah
plincezica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 19:27   #12
mda, te fore s hranom...

tako je i meni moja majka prodavala spiku da ću od ribe bit pametnija

haha, bar sam fax završila, možda zbog ribe
* Kali * is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 19:29   #13
Quote:
plincezica kaže: Pogledaj post

e da,i dugo,dugo sam bila uvjerena-sto me je cak mislim paranoicna baka uvjerila,da nakon sladoleda ni slucajno ne smijes piti vode jer ces dobiti proljev-e sad,aj ti popij vode pa riskiraj ako smijes,hahahahahah
ovo su i mene uvjerili, a ja dan danas ne pijem vodu poslije sladoleda, tako da se nikad nisam uvjerila u netočnost tvrdnje.

veliš, lagali su nam?

edit: apropos poroda, znala sam ja oduvijek da djeca dolaze "od dole", al sam bila strašno isparanoirana mišlju da se uretra toliko proširi da kroz nju može dijete proći (imala sam dakle, isti problem kao i koleginica *jezebel*)

i onda sam se mami obratila za pomoć, ustvrdivši pritom da, ako za napravit djecu treba skinut hlače, ja NIKAD neću imat djecu
mama je samo rekla - sve ćeš saznat kad ti dođe vrijeme.
a mogla mi je fino objasnit

edit 2: ta ista mama je sa svojih 40 godina pjevala "we like papaya" umjesto "relight my fire"
__________________
akutna nejebica je stvar trenutka.
onog trenutka kada shvatiš da je zadnja stvar koja se digla u tvojoj blizini parket (c) shishachpudli

Zadnje uređivanje themoment : 29.06.2010. at 19:40.
themoment is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 20:04   #14
cijeli dan se smijem, pa da vam se pridruzm... ovo je inace biser moje sestre koji je izjavila prije par godina(tada je imala 18)...znate li onu pjesmu od Norah Jones, Sunrise? , e pa ona je refren te pjesme cula na radiju i mislila da norah pjeva( some rice, some rice... sto na engl znaci nesto rize...), i kaze ona meni: nu eva, ovi jazz pjevaci uvik imaju neke cudne pisme, da nesto rize, nesto rize...(i jos je bila izivcirana sta imaju tako glupe tekstove)....Ja nisan mogla disati od smijanja! inace pisma ide-sunrise,sunrise, feels like morning in your eyes...itd...
evamattiolo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 18:00   #15
[QUOTE=themoment;27516147]ovo su i mene uvjerili, a ja dan danas ne pijem vodu poslije sladoleda, tako da se nikad nisam uvjerila u netočnost tvrdnje.

veliš, lagali su nam?



jesu....i meni je to stara bila prodala,pa sam svejedno uvijek pila vodu iza slatkača jer mi je pasalo....i nikad nisam dobila proljev
rainbowhunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 18:35   #16
konačno sam se i ja sjetila...kad smo bile klinke,frendici i meni je njena baka rekla da nikad ne smijemo reći "ubit ću se"(a nama je to bila podštapalica kad god nam se nekaj nije dalo,i u svim bedastim negativnim situacijama)jer će vrag to čuti i natjerati nas da se ubijemo....ne znam za nju,ali ja sam prestala govorit da ću se ubit

isto tak nam je rekla da ne smijemo govoriti "kvragu",ni uopće nikad ne spominjat vraga jer on to isto čuje i doći će po nas

s istom tom frendicom sam gledala neki prebolestan horor,Vilenjak se zvao,o nekom odvratnom ljigavom patuljku kojeg može otjerati jedino djetelina s 4 lista,kao vampire češnjak,npr....neću uopće pričat koliko dugo smo još brale djeteline s 4 lista da nas čuvaju

a do prije par godina sam mislila da je pjesma Hotel California o sotonistima...da je taj hotel nekakva njihova utvrda....i onaj zadnji stih da znači da,kad dođeš,ili te omađijaju da i ti postaneš sotonist,ili te koknu u onim svojim obredima
rainbowhunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 21:39   #17
Quote:
themoment kaže: Pogledaj post
kao klinki mi nikako nije bio jasan pojam da hrvatska ide u europu (a bilo je aktualno jer je bio rat i to).
ono, kako? spakira kofere i ode, i zauzme prostor jedne, recimo, njemačke. i šta nije balkan već u europi? KAKO onda možemo ić negdje di već jesmo?! izluđivalo me to.

a do 16. sam, zbog svoje najdraže sestre koja mi je ko klinki prodala tu priču, mislila da neno belan u sunny day pjeva : "što je lijep i sunčan dan, Emćuhi je danas rođendan...." te da je Emćuha ima žene u koju je zaljubljen

sjetit ću se toga još
Ajme, i ja isto! I bilo je još takvih stihova koje sam skroz krivo pjevala (npr. na konju može biti samo jedan, uvijek si šaku dao na mom jastuku)
Što se tiče teme...
Godinama sam mislila da je Vijetnam zapravo Vijentam.
Također, CoolinarIka, do nedavno sam isto bila uvjerena da je Coolinarka.
Do neke 12. godine nisam znala što znači kad se za nekoga kaže da je skica od čovjeka. Mislila sam da to ima neke veze s matematikom, geometrijom ili barem tehničkim i da je ta osoba talentirana za takve stvari.
__________________
...zavoli me il' me upropasti...
Blondy-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 19:42   #18
Quote:
Blondy-ri kaže: Pogledaj post
A
Također, CoolinarIka, do nedavno sam isto bila uvjerena da je Coolinarka.
Isuse, ovo sam tek danas saznala.

Inače, dugo me fascinirao glagol zaštititi. Uvijek sam se pitala zašto se ne kaže zašjajaja.
Nuria Monfort is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 21:32   #19
Inače, dugo me fascinirao glagol zaštititi. Uvijek sam se pitala zašto se ne kaže zašjajaja. [/QUOTE]

Umirem!

Ja još sad neznam dal je rikula, rukola, rikola ili nešto deseto.
Magnificat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 22:29   #20
Quote:
Magnificat kaže: Pogledaj post
Inače, dugo me fascinirao glagol zaštititi. Uvijek sam se pitala zašto se ne kaže zašjajaja.

Umirem!

Ja još sad neznam dal je rikula, rukola, rikola ili nešto deseto.
ovo i mene zanima
__________________
Put your hands in the air and give me all your money!
female is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:55.