Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2008., 20:51   #21
Quote:
SaveAss kaže: Pogledaj post
onda ona ima mnogo više od tih 78 cm koliko si rekla, jer meni je B već odavno prešišao 80 cm (nisam ga odavno mjerila), al svejedno mu glava ne viri van AS.
i da, i mi imamo isto cabriofix....
ma sumljam da je vislja...ocito ima dobro podfutranu guzu ...B je cca 71 cm ( bar je tako bio na zadnjem mjerenju) i malo mu fali do vrha sjedalice i nema podfutranu guzu, mali zilavac
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2009., 14:44   #22
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
pa što nije jednostavnije otić u SLO, kupit AS, smontirat je i vratit se u HR.....ako npr TL ne bude imao određenu boju
Sada sve Recaro autosjedalice možeš kupiti i u Hrvatskoj. Ja sam npr. kupio baš tu Recaro young sport za 1500 kn. Evo ti link na stranicu od firme gdje sam ja kupio http://www.recaro.eburza.hr/

Imaju ti puno modela i boja, a koliko sam ja vidio i najniže cijene
zvonko_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2009., 17:37   #23
Quote:
zvonko_zg kaže: Pogledaj post
Sada sve Recaro autosjedalice možeš kupiti i u Hrvatskoj. Ja sam npr. kupio baš tu Recaro young sport za 1500 kn. Evo ti link na stranicu od firme gdje sam ja kupio http://www.recaro.eburza.hr/

Imaju ti puno modela i boja, a koliko sam ja vidio i najniže cijene
potpisujem
mi smo ju kupili prije 2 mjeseca preko ove firme čak jeftinije 300kn od TL....jako su ljubazni i uslužni...nama je došla za 2 dana
Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2009., 18:08   #24
ovo je tema od prije godinu i pol, ti ljudi su si već nabavili sjedalice
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2009., 20:40   #25
Quote:
zvonko_zg kaže: Pogledaj post
Sada sve Recaro autosjedalice možeš kupiti i u Hrvatskoj. Ja sam npr. kupio baš tu Recaro young sport za 1500 kn. Evo ti link na stranicu od firme gdje sam ja kupio http://www.recaro.eburza.hr/

Imaju ti puno modela i boja, a koliko sam ja vidio i najniže cijene
lako sad kad ih ima u RH...kad sam pisala ovaj post tad ih nije bilo
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2009., 10:21   #26
Quote:
Mai kaže: Pogledaj post
potpisujem
mi smo ju kupili prije 2 mjeseca preko ove firme čak jeftinije 300kn od TL....jako su ljubazni i uslužni...nama je došla za 2 dana
i ja potpisujem!
stvarno sada vise nije problem kod nas naci recaro i to po super cijeni... mislim da se ne isplati ici po nju van. mi smo isto kupili preko stranice www.recaro.eburza.hr i dobili ju za 2 dana a mogli smo birati koji model hocemo. sve su imali za razliku od TL
marek1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:21.