Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Ostali oblici investiranja

Ostali oblici investiranja Ja ne radim za novac. Novac radi za mene.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2014., 21:12   #61
Quote:
zokster kaže: Pogledaj post
ja sam išao do ljubljane do mora. www.moro.si

vidim da su otvorili svoje predstavništo u zg nakon što je ukinut porez na luksuz za zlato. probaj ih kontaktirati ako ti se ne ide iz zagreba. nemaju adresu, dali su samo broj telefona. pogledaj na www.moro.hr
Hvala.
Lp
Pero 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2014., 12:14   #62
Pozdrav, zanimalo bi me gdje bi se mogla kupiti bronca i kolika joj je sada cijena?
Hvala
batik is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 12:58   #63
Quote:
Pero 7 kaže: Pogledaj post
Poštovani ,

gdje u Hrvatskoj kupiti investicijsko zlato u pločicama i po kojoj cijeni ?
LP
jedna od opcija je http://hr.protected-nm.com/hr/start.html
zlatni depozit is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 13:14   #64
Još nismo uspjeli nabaviti cjenik fizičkog zlata za trenutnu isporuku?
Konkretno, koje poluge/kovanice i po kojoj cijeni?
Silver Argentum is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 13:59   #65
Quote:
Silver Argentum kaže: Pogledaj post
Još nismo uspjeli nabaviti cjenik fizičkog zlata za trenutnu isporuku?
Konkretno, koje poluge/kovanice i po kojoj cijeni?
Već sam ti odgovorio prije tjedan dana na to pitanje, pa da ponovim;
radi se o plocicama ili polugama isključivo od licenciranih i registriranih proizvođača sa LBMA liste, a to su npr. Österreichische Münze, Umicor, Haereus, Degussa.
Cijene (i gramažu) za isporuku odmah možeš vidjeti na prvoj (naslovnoj strani) weba pod "Aktualna cijena zlata €"
zlatni depozit is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 14:44   #66
Kao i prošli put, odgovor me ne zadovoljava.
Zato jer dajete cijene po gramu, a ne po konkretnim kovanicama/polugama.
A to znači da mi ne možete potvrditi da se radi o TRENUTNOJ isporuci (čitaj: dođem, dam novce, i ODMAH dobijem fizičku polugu i/ili kovanicu).
Silver Argentum is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 14:57   #67
Quote:
Silver Argentum kaže: Pogledaj post
Kao i prošli put, odgovor me ne zadovoljava.
Zato jer dajete cijene po gramu, a ne po konkretnim kovanicama/polugama.
A to znači da mi ne možete potvrditi da se radi o TRENUTNOJ isporuci (čitaj: dođem, dam novce, i ODMAH dobijem fizičku polugu i/ili kovanicu).
ne oni su ti više kao uplati peiodično novce i drži u njihovom skladištu u njemačkoj za što se bome i plaća provizija.

Ja ne bi držao nikakvo zlato po skladištima, jer ima takvih koji nude i 5% ako godinu dana držiš kod njih dok je ovdje slučaj da ti njima još plaćaš proviziju za držanje, no možda oni i zarađuju tih 5% na tebi kad držiš..
vspec is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 15:07   #68
Quote:
Silver Argentum kaže: Pogledaj post
Kao i prošli put, odgovor me ne zadovoljava.
Zato jer dajete cijene po gramu, a ne po konkretnim kovanicama/polugama.
A to znači da mi ne možete potvrditi da se radi o TRENUTNOJ isporuci (čitaj: dođem, dam novce, i ODMAH dobijem fizičku polugu i/ili kovanicu).
"Cijene (i gramažu) za isporuku odmah možeš vidjeti na prvoj (naslovnoj strani) weba pod "Aktualna cijena zlata €"

U cemu je problem
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 15:10   #69
Kolega Silver Argentum, najbolje vam je da uzmete 31.180 €, i dođete kod njih u Laščinsku i uzmete 1kg zlata, pa ćete znati jel imaju fizikalije ili ne
zspani18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 15:10   #70
Ako se netko bavi prodajom određenog proizvoda, onda ga ili ima ili nema na lageru. Nema trećeg.
Ako ima, super, evo ti novci i daj mi proizvod.
Ako nema, žao nam je, imat ćemo ga tad i tad, ok, nema problema, doći ću tada po njega.
Koliko komplicirano mora biti ovakav način poslovanja?
Silver Argentum is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 15:12   #71
Quote:
miky0 kaže: Pogledaj post
"Cijene (i gramažu) za isporuku odmah možeš vidjeti na prvoj (naslovnoj strani) weba pod "Aktualna cijena zlata €"

U cemu je problem
Koja kovanica? Koja poluga?
To je kao da te zanima kupiti auto i onda ti vele:
"Cijena za isporuku odmah možete vidjeti na prvoj (naslovnoj strani) weba pod "Aktualna cijena auta €"
Vidiš li u čemu je problem?
Silver Argentum is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 15:12   #72
Quote:
zspani18 kaže: Pogledaj post
Kolega Silver Argentum, najbolje vam je da uzmete 31.180 €, i dođete kod njih u Laščinsku i uzmete 1kg zlata, pa ćete znati jel imaju fizikalije ili ne
Možemo se u tu istu polugu kladiti da nemaju
Silver Argentum is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 15:17   #73
Quote:
Silver Argentum kaže: Pogledaj post
Možemo se u tu istu polugu kladiti da nemaju
Možemo....imam ja jednu ali mi je čokolada unutra..
zspani18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 15:20   #74
Quote:
Silver Argentum kaže: Pogledaj post
Koja kovanica? Koja poluga?
To je kao da te zanima kupiti auto i onda ti vele:
"Cijena za isporuku odmah možete vidjeti na prvoj (naslovnoj strani) weba pod "Aktualna cijena auta €"
Vidiš li u čemu je problem?
Nisam depozita citao, ali pretpostavljam da se radi ovako:

Uzmes 90€ i za to dobijes 3gr ff
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 15:20   #75
Quote:
Silver Argentum kaže: Pogledaj post
Možemo se u tu istu polugu kladiti da nemaju
Reko mi čovjek da treba ići u Beč, pa ga pitam zašto ne mogu dopremiti u HR za preuzimanje..
vspec is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 15:27   #76
Quote:
miky0 kaže: Pogledaj post
Nisam depozita citao, ali pretpostavljam da se radi ovako:

Uzmes 90€ i za to dobijes 3gr ff
To je praktički nemoguće jel se svugdje pločice od 1gram prodaju po 45 - 50€, tako da je ovih 90€ malo vjerojatno
zspani18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 15:32   #77
Dragi moji kolege forumovci, vidm da vas "škaklja" kako je moguće da netko prodaje gram zlata 30% jeftinije nego vi i ostali koji su u tome, od "moro-a" na dalje?!
Ako vas zanima pozivam vas da dođete u ured tvrtke protected usluge doo u Zagrebu i tamo saznate iz prve ruke što je istina, muljaža ili nešto treče.
Ako poznate nekoga ili ste samo negdje pročitali da netko s protected Noble Metalsom ima loša iskustva, da nije dobio robu, ili nije dobio deklariranu robu, ili nije dobio isporuku na kućnu adresu ako je tako zatraženo, ili nije mogao do svoga zlata u beču koji je na depozitu ako se štedi .. izazivam sve koji će pronaći jedan loš komentar da mi se jave kako bih vas za takvu informaciju mogao nagraditi sa 10g zlata!!!
Do tada se suzdržite s lošim i tendecioznim komentarima jer to puno više govori o vama nego o onome koga kritizirate bez ikakvih činjenica!
zlatni depozit is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 15:52   #78
Quote:
zspani18 kaže: Pogledaj post
To je praktički nemoguće jel se svugdje pločice od 1gram prodaju po 45 - 50€, tako da je ovih 90€ malo vjerojatno
To je precjenjeno, jer je burzovna cijena cca 30€/gr, al dobro, uzmimo u obzir da i ovaj koji prodaje mora nesto zaradit, sigurno nece udrit cijenu koju si ti rekao.
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 16:00   #79
nama najbliži dućani: svetplemenitihkovin 43€, moro 45€, initium 47€....naravno, cijena po gramu pada što je pločica veća
zspani18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 16:05   #80
@zlatni depozit

sorry, ali ne vidim se nikako da bi mogao poslovati s vama jer vi bi kao prvo trebali bit registrirani u HR kao trgovina plemenitih metala, na webu imat cjenik i isporučit račun od strane vaše firme i da se mogu uplatiit sredstva na vaš račun u HR.
Isto tako nema uvjeta kupnje kad se kupuje direktno, ovi uvjeti na vašim stranicama se odnose kad se ulaže i skladišti u njemačkoj i drži tamo godinu i više..
vspec is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:44.