Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2017., 01:10   #3781
Mislim da nikada nije kasno, ako se želiš okušati u glumi probaj, samo jednom se živi! Nije da si želiš let u svemir. Sretno!
dr.hell_no is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 09:43   #3782
Quote:
Flash1987 kaže: Pogledaj post
Često nam tu genijalnost guši posao, stres i svakodnevna kolotečina pa to ne dolazi do izražaja, barem u mom slučaju. Ja sam skroz fulao zanimanje. Dobar sam u poslu, ali mislim da bi bio puno bolji u nečem što volim i što nema veze sa hebenim kapitalizmom. Od uvijek sam htio naučit svirat gitaru, pa sam bio zakupljen ireleventnim stvarima i nisam nit probao. Sad sam ful nabrijan na školu glume, ali mislim da mi je prekasno sa 30 g počinjat išta, a svi su mi govorili da bi bio vrhunski glumac
Nikako da se nađem u nečem što bi volio radit, a godine prolaze.

I da, ne znam kako kod ostalih, ali ja kada god nekome spomenem da sam riba po horoskopu svi se zgražaju Svi su kao imali loših iskustava sa nama, svi bježe od riba, nkad više riba. Zar smo si svarno takav imidž stvorili?
No opet mam osjećaj, koliko god bježali da ih ful privlačimo i zanimamo, baš iz toga razloga kaj smo toliko komplicirani.
Ajme, ja sam ženska verzija tebe sve mi se to događa, radim u ekonomiji, jer eto moraš zaraditi za život, a s druge strane daj mi umjetnost, bila sam u fazi da sviram gitaru, pa ples, sada sam počela slikati.

A ovo da nas se svi zgražaju, da, bježe kao vrag od tamjana. Kad nekome kažem da sam riba, prvo nastane muk, pa neka ravnodušna faca, pa kaže, uff zajebani ste vi

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 22.04.2017. at 21:42. Reason: quotanje
slatkasol is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 20:47   #3783
Quote:
Flash1987 kaže: Pogledaj post


I da, ne znam kako kod ostalih, ali ja kada god nekome spomenem da sam riba po horoskopu svi se zgražaju Svi su kao imali loših iskustava sa nama, svi bježe od riba, nkad više riba. Zar smo si svarno takav imidž stvorili?
No opet mam osjećaj, koliko god bježali da ih ful privlačimo i zanimamo, baš iz toga razloga kaj smo toliko komplicirani.
Znadeš li što je to što ljude u biti 'privlači'? Ne, nisu to horoskopski znaci, doista, privlači ih sama pomisao sukoba činjeničnog stanja ako se ako predstaviš znakom to ko kanda si se predstavio nacionalnošću, i što ti država dalja od njihove, pa i sam kontinent, e to ti njima tek tada zadatak specifikacije. Razumiješ što ti želim reči, prereži nit, vidi se tamo si negdje daleko i o tome šutiš, zato oni vole napasti ribe dotuknuvši šute ko zalivene ne bi odale jednu jedinu tajnu. Ako su znak stvarno tako postojan... a tada im treba pružiti ruku pozdrava, niste li znali izvanredno se slažu s kardinalnim vatrenim znakom pred drugima straha i trepeta, a ribe zamisli najbolji su im frendovi. Stoga, zanemari šta tamo neki pričaju o "imidžu", računaj da si još sami nisu skrojili vlastiti identitet a sad bi kao tvoj, mož si mislit ()
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 12:26   #3784
Ja sam jedna riba u braku sa - blizancem i gle čuda to funkcionira!! Jedino mi ide na živce što ponekad ne može shvatiti da je meni ljubav i osjećaj zaljubljenosti na 1. mjestu u vezi, dok je njemu sex (sad pretpostavljam da horoskopski znak nema veze s time - već do same činjenice da je on muško!)
melm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 16:06   #3785
Quote:
melm kaže: Pogledaj post
Ja sam jedna riba u braku sa - blizancem i gle čuda to funkcionira!! Jedino mi ide na živce što ponekad ne može shvatiti da je meni ljubav i osjećaj zaljubljenosti na 1. mjestu u vezi, dok je njemu sex (sad pretpostavljam da horoskopski znak nema veze s time - već do same činjenice da je on muško!)
Naravno da se shvaćanja ljubavi i zaljubljenosti različito odražavaju kod različitih znakova, pa tako možete misliti na isto, samo drugačije to doživljavati, prenositi itd.
Zbog zadnje rečenice pretpostavljam da ti je nezamislivo da ženskoj osobi jedna od važnijih ako ne i najvažnija stavka u vezi bude sex, ne bi vjerovala ali ima i toga šalu na stranu, ali alergična sam na predrasude i generaliziranja na relaciji muško-žensko
I da, osobno smatram da ljubav bez sexa ne funkcionira odnosno idu u paketu, bez njega odnos smatram prijateljstvom i drugim oblicima ljubavi.
Ice_scorpio is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 18:47   #3786
Quote:
melm kaže: Pogledaj post
Ja sam jedna riba u braku sa - blizancem i gle čuda to funkcionira!! Jedino mi ide na živce što ponekad ne može shvatiti da je meni ljubav i osjećaj zaljubljenosti na 1. mjestu u vezi, dok je njemu sex (sad pretpostavljam da horoskopski znak nema veze s time - već do same činjenice da je on muško!)
..a s koliko ste se godina vi vjenčali?! Funkcionira, a ti u kupe a on u špade
Ima jedna blizanka koja je bila s muškom ribom, i gle čuda, njemu bio bitniji sex nego njoj, ali znao je i pružiti osjećaj ljubavi i zaljubljenosti, no nebitno...

valjda većina žena ganja osjećaj zaljubljenosti dok je većina muškaraca sretna što ima nekog za redovan sex još samo da mu se ne zanovijeta stalno "ali zašto me malo ne češkaš po ruci, ali zašto više nikad ovo, zašto ono"
Ne znam, sve ovisi o emocionalnoj zrelosti, kompatibilnosti i dobrom balansu,
tako može i on reći: "ja mislim da ja svoju ženu ništa ne privlačim, pitam se jesam li joj uopće zgodan i dovoljan, nema nikakve želje za mnom, maštam da od želje i ljubavi za mnom skoči na mene, pokida mi majicu i usput razbije lampu s komode", i da mi ne da predaha bar 3 runde.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 19:05   #3787
Quote:
slatkasol kaže: Pogledaj post
A ovo da nas se svi zgražaju, da, bježe kao vrag od tamjana. Kad nekome kažem da sam riba, prvo nastane muk, pa neka ravnodušna faca, pa kaže, uff zajebani ste vi
Evo ja ne mislim da ste zajebani. Na mene se opeklo više Ribana.
A zašto? Zato što su sami sebi kopali jamu.

Još u mojoj ranoj mladosti, bio je jedan koji se kao nije direktno izjašnjavao o svojim namjerama, i ja sam ga kao takvog prihvatila, kao da ne zna što hoće. Ali onda za godinu dana njemu padne ideja na pamet da me upozna sa svojom majkom, jer on je to planirao vjerojatno duže vrijeme, ali šutio.
A zašto bih ja upznavala njegovu majku, ako nemam ozbiljne namjere? A nemam jer da sam ih imala, ne bih se viđala s čovjekom koji takve namjere ne izražava.
I tako je ostao kratkih rukava, onako baš se razočarao. Doslovno sam ga ostavila samog na cesti i otišla.
Poslije mi ga je čak bilo žao, ali jbg, sam si je kriv.

Quote:
melm kaže: Pogledaj post
Ja sam jedna riba u braku sa - blizancem i gle čuda to funkcionira!! Jedino mi ide na živce što ponekad ne može shvatiti da je meni ljubav i osjećaj zaljubljenosti na 1. mjestu u vezi, dok je njemu sex (sad pretpostavljam da horoskopski znak nema veze s time - već do same činjenice da je on muško!)
Ima to veze sa znakom (karakterom) Nisu svi isti. Znam Ovna koji bi potpisao da se odrekne seksa, ako bi našao "savršenu ljubav".
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 20:06   #3788
Quote:
melm kaže: Pogledaj post
Ja sam jedna riba u braku sa - blizancem i gle čuda to funkcionira!! Jedino mi ide na živce što ponekad ne može shvatiti da je meni ljubav i osjećaj zaljubljenosti na 1. mjestu u vezi, dok je njemu sex (sad pretpostavljam da horoskopski znak nema veze s time - već do same činjenice da je on muško!)
Ima nas ipak!

Ja sam isto riba, moj životnni partner blizanac. Istina, posve atipičan...tipa u dva-tri navrata godišnje pomislim "a ipak ima tog blizanca u sebi". Oboje smo jarci u podznaku.

Imam nešto prijatelja koji se baš kuže u astrologiju i svima sam fenomen sa tim blizancima. I dva bivša su bila, ali tipična, i neslavno je završilo. Kada sam upoznala partnera i rekao je da je blizanac, skoro sam se okrenula na peti i odjahala daleko daleko...no kopkalo me kako je moguće...jer baš ima neku smirujuću vibru. Bit će da je do merkura u raku.
snjesska is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 22:42   #3789
Evo iskustva s blizancima. Ja sam riba i imam dosta prijatelja koji su Blizanci i kužimo se, pod tim mislim ženske prijateljice, valjda je do mog mjeseca u blizancima
Maddie is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 09:54   #3790
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Evo iskustva s blizancima. Ja sam riba i imam dosta prijatelja koji su Blizanci i kužimo se, pod tim mislim ženske prijateljice, valjda je do mog mjeseca u blizancima
Kako funkcionira ta kombinacija sa mjesecom?

Meni je u vodenjaku. Isto je živopisna kombinacija. Još tog vodenjaka (i par drugih po ostalim aspektima) hvatam za glavu i rep da skužim kako se manifestiraju...ali blizanca nemam baš ni jednog, samo fetiš na njih.
snjesska is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 16:03   #3791
Ja sam strijelac, sa podznakom u djevici.

Neki dan sam saznao da mi je mjesec u ribama. To mi je na neki nacin poslozilo dosta stvari o meni. Medjutim, nekako sam raocaran i zabrinut, jer toliko emocija ne odgovara poslu koji radim.

Trio strijelac-djevica-riba je kaoticna.
__________________
"Čini mi se, rođače, da je standard pokvario ljude. Jedu govna i sanjare!"
Umpah-Pah is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 10:42   #3792
imam ja poznanstva i prijateljstva s ženskim Ribama,ali iskustvo s ovom je meni ružno.Nije mi bila prijateljica, nego kolegica.Već sam čak nešto bila pisala o mom iskustvu s njom, ovdje.Sve na početku mila, draga,upija me ko svaka Riba,a onda postane jalna,čangrizava.Čak sam provjerila ovdje na forumu što donosi čangrizavost,i eto je, ima to u natalu.Borila se sa mnom oko znanja jer ga nije imala, oko sposobnosti jer ih nije imala, iza leđa nešto stalno mutila,tračala, pa nekaj zmišljala i vjerovala je da ja za te njezine aktivnosti nisam znala.Puno puta,da umanjim njezin subjektivni osjećaj inferiornosti prema meni, hvalila sam njezinu kosu, oči, pa odjeću.A ona uvijek pritom neka žrtva kilograma, alergija i tak.
Imala je faze šutljivosti kada je plela u okolini mrežu tračeva, ili agresije kada je vikala na mene zato jer je mrežu sa kolegicama isplela,pa udri.S druge strane, iznimno je darovita i kreativna,zna raditi prekrasne stvari od papira i drva.Da umanjim njezin osjećaj iskompleksiranosti,te da nas "poravnam", zamolila sam je da mi pokaže kako to radi,da me nauči.Bila je sva sretna i vesela.Blackowhitice ovako to moraš, Blackowhitice sad onako i nisi dobro napravila Blackowhitice,budeš sljedeći put.I tako to.
Ured nam je bio kreativna radionica u kojem je ona bila šefica kretivnosti. Ja sam uživala ,jer sam oplemenila svoje kreativne potencijale,jer stalno nešto isto bojam,radim ,rezuckam.Nije ni to dugo trajalo,opet faza smutljivosti i agresije.Na kraju je otišla. Ja sam čak se osjetila povrijeđeno, od svega prođenog s njome,sjetila sam se samo kako nam je bilo lijepo dok smo imale kreativnu radionicu, te kako je ona radije izabrala odnos prema meni u kojem ima smutljivosti i manipulacije,umjesto dijeljenja svog lijepog dara sa mnom.Poslije, nakon odlaska, nazvala me kao prijateljica i preporučila neke trikove kako zeznuti druge,onako kako je ona mene znala.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 13:10   #3793
Da, Blackorwhite, zanimljivo je to s Ribama kako prečesto nešto mute, a uspiju se provući. Ja sam dosta takvih iskustava s njima imala, češće ipak s Mjesecom u Ribama, to neko žrtva stanje i stapanje s drugima da bi se suptilno "začaralo" i manipuliralo druge.
Bitno da uvijek kvocaju po nama Djevicama, a Ribe se uvijek nekako provuku.
Polly Leandar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 13:16   #3794
Quote:
Polly Leandar kaže: Pogledaj post
Da, Blackorwhite, zanimljivo je to s Ribama kako prečesto nešto mute, a uspiju se provući. Ja sam dosta takvih iskustava s njima imala, češće ipak s Mjesecom u Ribama, to neko žrtva stanje i stapanje s drugima da bi se suptilno "začaralo" i manipuliralo druge.
Bitno da uvijek kvocaju po nama Djevicama, a Ribe se uvijek nekako provuku.
ta Riba ima Mjesec u Škorpionu,mislim da on nju ždere,a ona koga procijeni da može.
Druga priča je o Ribi s Mjesecom u Vodenjaku,Asc Strijelac,draga, tiha,bez ego trpa,vidovita Ribica,to je jedna prekrasna osoba.Da ne bi ispalo da trolam Ribe
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 17:47   #3795
Oh, da, ima puno Riba koje su svjetski šupci. Steve Jobs, npr.
Ova Riba o kojoj piše Blackorwhite - pa, kao Riba smatram da nije nikako lijepo smještat packe ljudima iza leđa, iskorištavati ih i slično. Naravno, ne znamo kartu dotične, svašta tu može biti još. Jedino što jesam uočila iz ovoga što je Blackorwhite napisala je to da je ta Riba vjerojatno poprilično nesretna / neispunjena na poslu, ili je to bila prije nego li je otišla. Što dakako ne opravdava njezino ponašanje. Ja npr. u takvim situacijama jednostavno ne izlazim iz ureda i ne komuniciram (imam takav posao da to mogu) s drugima.
__________________
Don't submit to stupid rules, Be yourself and not a fool
Don't accept average habits
Open your heart And push the limits
Tritogeneia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 18:21   #3796
Quote:
Tritogeneia kaže: Pogledaj post
Oh, da, ima puno Riba koje su svjetski šupci. Steve Jobs, npr.
Ova Riba o kojoj piše Blackorwhite - pa, kao Riba smatram da nije nikako lijepo smještat packe ljudima iza leđa, iskorištavati ih i slično. Naravno, ne znamo kartu dotične, svašta tu može biti još. Jedino što jesam uočila iz ovoga što je Blackorwhite napisala je to da je ta Riba vjerojatno poprilično nesretna / neispunjena na poslu, ili je to bila prije nego li je otišla. Što dakako ne opravdava njezino ponašanje. Ja npr. u takvim situacijama jednostavno ne izlazim iz ureda i ne komuniciram (imam takav posao da to mogu) s drugima.
bila je nesretna na poslu jer ga nije mogla obavljati,bez obzira na moju pomoć, ali ona nije vidjela mene da joj pomažem.Nije to ni željela.Željela je biti samo žrtva svog jala naspram mene.Ja sam se zbilja trudila,veličala njezinu nadarenost na drugim područjima,ali ona je radije izabrala status manipulatora.I uspjela je svojim suzama okupiti dosta sljedbenika.Sve dok meni nije dosadilo to njezino nezrelo prenemaganje.Rekla sam joj da sam i ja bila mala i plakala često ,jer nisam znala artikulirati sto želim.Pa je prestala s time.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 18:33   #3797
Šta da ti rečem, hebem ti te Ribe, zahebane su.
__________________
Don't submit to stupid rules, Be yourself and not a fool
Don't accept average habits
Open your heart And push the limits
Tritogeneia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 10:33   #3798
Sad u seriji jedinoj cujem ovo : "I'm staring at the abyss, and I'm gonna keep staring until the abyss gazes back." Ribljeanski moto.
croreiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 11:07   #3799
Quote:
croreiki kaže: Pogledaj post
Sad u seriji jedinoj cujem ovo : "I'm staring at the abyss, and I'm gonna keep staring until the abyss gazes back." Ribljeanski moto.
Hmmm...može pojašnjenje ovog Ribljeg mota?

“Beware that, when fighting monsters, you yourself do not become a monster... for when you gaze long into the abyss. The abyss gazes also into you.”

― Friedrich Nietzsche
__________________
Don't submit to stupid rules, Be yourself and not a fool
Don't accept average habits
Open your heart And push the limits
Tritogeneia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 08:36   #3800
Vidjela sam danas trailer za Maudie, film of Kanadskoj slikarici. Pogledam joj biografiju, žena je Riba, i baš mi njena priča i ona takva, sve mi je Riblje. Pretpostavljam da ima kod nje i Raka zbog ovih njenih slika, ali preslatka mi je, baš me u dušu dira.
Maddie is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:22.