Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.12.2015., 19:11   #921
I za ignoriranje je potrebna snaga i hrabrost.
Asarha od Elama is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2015., 01:40   #922
Quote:
Golden lily kaže: Pogledaj post
Usporedba ulične tučnjave ili sličnog incidenta sa nasiljem u vezi je nebulozna. Uostalom, čak i odgovor nasiljem na porovokacije nepoznate osobe koja te vrijeđa na ulici je gori od same nekulture te osobe.
Ja sam govorio opcenito, za vezu se slazem. A za ovo drugo, cvrsto vjerujem da bi svijet bio bolje mjesto da su roditelji htjeli neke ljude udarit po guzici tu i tamo kao djeca. Nikada nije kasno za naknadni odgoj.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2015., 16:02   #923
Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
Ja sam govorio opcenito, za vezu se slazem. A za ovo drugo, cvrsto vjerujem da bi svijet bio bolje mjesto da su roditelji htjeli neke ljude udarit po guzici tu i tamo kao djeca. Nikada nije kasno za naknadni odgoj.
kaj naknadni odgoj opet s batinama...neide to bas...
jer mozak prihvaca ucenje na temelju kazne samo do neke 7g zivota...

poslje samo psihicki a sve drugo je dominacija necija nad nekim ak se proba na fizicki nacin...
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2015., 17:16   #924
Quote:
Akujiki kaže: Pogledaj post
kaj naknadni odgoj opet s batinama...neide to bas...
jer mozak prihvaca ucenje na temelju kazne samo do neke 7g zivota...

poslje samo psihicki a sve drugo je dominacija necija nad nekim ak se proba na fizicki nacin...
Dobro, nisam bas bio ozbiljan, pa me nemojte tako ni shvatiti. Ali dovoljno sam toga prosao da znam da nekim ljudima doista samo batine pomazu.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2015., 17:33   #925
Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
Dobro, nisam bas bio ozbiljan, pa me nemojte tako ni shvatiti. Ali dovoljno sam toga prosao da znam da nekim ljudima doista samo batine pomazu.
pa istina je i to kaj velis nekome pomognu batine ali sad da ga promjenis nekej to ne...

vise pomaze dok zivot lupi nekoga na materijalnoj razini pa dok izgubi nekej...

sa batinama mentalni sklop nemozes nikome promjeniti vise nakon 7 godine...mozes samo stvoriti strah i mrznju i egoizmam...ali promjeniti mentalni sklop nemozes...jer mozak je vec formirani da ga ego brani...mozes ti tuci nekoga kolko oces nebude nist pomoglo...
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 23:59   #926
Ni u snu...
peter-petrelli is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2016., 00:30   #927
Quote:
peter-petrelli kaže: Pogledaj post
Ni u snu...
Kaj ak budes ipak sanjal jednog dana a nebudes se stigel probuditi na vrjeme...opet se bude vazilo
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2016., 16:30   #928
Muškarac koji udera curu je muškarac koji nema muda da se suprostavi drugom muškarcu.
Cura koja udera drugu curu je kraljica!
Hellhound14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 21:19   #929
Curu nikad ne bih udario, bez obzira na to šta se među nama događalo. Nekako mi je to degutantno. Ali, ako je već zaslužila nešto u tom smislu, riječi su ponekad najgori okidač i bole više od bilo kojeg udarca. Nažalost, iz iskustva mi je poznato. Ali ne u smislu da bi joj trebalo reć da je drolja, kurva i sl. već da je osvijestiš da shvati neke stvari o sebi koje možda nije vidjela. Da se zamisli... E, to je onda uspjeh...
__________________
Like a bullet from a gun some things can never be undone so easily
enzoh is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 19:48   #930
nije uopce stvar u tome je li krivo udrit zensku nego u tome da nije u redu lupat ljude opcenito

ono, zenska udre trisku liku i ako joj on vrati onda je stoka jer tuce zene? ma vidi ti to

jednako ka sta nije u redu udrit zensku, nije u redu udrit muskoga i vice versa
__________________
bring me out from the prison of my own pride
ademptia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 20:50   #931
Talking

Quote:
ademptia kaže: Pogledaj post
nije uopce stvar u tome je li krivo udrit zensku nego u tome da nije u redu lupat ljude opcenito

ono, zenska udre trisku liku i ako joj on vrati onda je stoka jer tuce zene? ma vidi ti to

jednako ka sta nije u redu udrit zensku, nije u redu udrit muskoga i vice versa
Ajde, nemoj tako, pa di ti je romantičarski duh i nježnost prema ženskom spolu? To su sve stereotipi, ti kao ne smiješ udrit curu, a ona tebe smije koliko hoće jer si ti zaslužio, a ona kao nije. Mislim, to i dalje ne mijenja moju koncepciju viđenja, a to je da su cure ipak ljepši spol i ni u kojem slučaju ih ne smijemo povrijedit. A šta se tiče drugog spola, ha... Ako je zaslužio, onda zašto ne? Jer realno, čak i da iznerviraš drugu stranu, veća je šansa da ćeš proć gore u slučaju da te neka mrcina napadne, nego cura...
__________________
Like a bullet from a gun some things can never be undone so easily
enzoh is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:34.