Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2017., 21:14   #5501
Quote:
Halo Effect kaže: Pogledaj post
Brkaš uzroke i posljedice. Isti taj mentalitet je uništio komunizam, kao što uništava i današnju državu. Jedina gora stvar od korumpiranog komunizma je korumpirani kapitalizam.
Ne razumijem što želite reći.
Da je korumpirani komunizam bolji od korumpiranog kapitalizma ili da je "pošteni kapitalizam" ipak najbolja solucija, bolja čak i od "poštenog komunizma"?
__________________
Crkva zaglupljuje narod, služi tuđincima i potiče nacionalnu mržnju.
Ante Starčević
Chempres is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 21:26   #5502
Quote:
Chempres kaže: Pogledaj post
Da je ovo iole normalan narod popizdio bi na samu činjenicu da NITKO od onih koji su bili zaduženi za kontrolu sustava (Porezna, HNB, FINA, qurac palac) nije zavrsio u hladovini ćelije, niti postoje naznake da hoće, o cekanju od nekoliko mjeseci da se podigne optuznica protiv gazde i suradnika te njihovim ekspresnim pustanjem na slobodu da ne govorim.
Al' ne, umjesto ulice mi smo fino zbuksani ispred TV-a i slušamo Škegru kako uvjerava ovce da je o jamstvima odlučivao jedan od njegovih posilnih koji je, gle čuda i sasvim zgodno, mrtav.
I što je najtragičnije i uspjeti će i opet nikome dlaka sa glave pasti neće.
Ko bi popizdio? Ove ovce koje su blokirane ili im je netko iz uže familije blokiran?
Nama je 10% ukupnog stanovništva doslovce u financijskom ropstvu, a ovce bleje u toru. Da ti mozak stane.
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 22:01   #5503
Quote:
Halo Effect kaže: Pogledaj post
Brkaš uzroke i posljedice. Isti taj mentalitet je uništio komunizam, kao što uništava i današnju državu. Jedina gora stvar od korumpiranog komunizma je korumpirani kapitalizam.
kk....i jedno i drugo...
krasni k........
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 22:09   #5504
Quote:
Chempres kaže: Pogledaj post
Bila zajebancija ili ne svakako da snose dio odgovornosti za kreaciju ovakvog društva, uz valjda genetski uvjetovano vazalstvo ovog naroda.
Tko perpetuirano na vlast bira dokazane lopove, ništarije i hulje nego upravo generacije onih koji su odgojeni i dobar dio života proveli u komunizmu?
Ako si ikada isao glasovati znas o cemu pricam.
Prosjek godina 60+
koja zajebancija...
imao sam prilike vidjeti privilegije,zloupotrebe i lopovluk nekdasnje garniture...
pomeo ih vihor rata i izgorjele sve arhive...
bili su toliko drski da sam im bio nepodoban,jer sam se nesto bunio...
znam da sam nekima i danas nepodoban...a kad razmislim bolje,pa to su isti likovi iz bajki...

zajebancija je kad nas desni plase sami sa sobom...
lijevi se nesto srame,pa bi htjeli pocupati korijenje...

i onda....preskok...neki novi likovi koji bi prodali rod,a da ne bi naciju...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 22:52   #5505
Quote:
zalazak pameti kaže: Pogledaj post
kk....i jedno i drugo...
krasni k........
Nije ni čudno
i u zadnjih desetak godina komunizma i prvih 20.tak godina kapitalizna na čelnim mjestima su isti ljudi.
Dakle nije bilo nikakve promjene osim što se okrenuo kaput i normalno da se dobio još gori rezultat jer su se obahatili zbog "uspješno obavljenog posla"

Nadam se da ne treba nabrajati tko su ti ljudim, jer bi trebalo započeti od generala pa sve redom do Tode, koji je samo nastavio očevim stopama.

Tako da se promjenom sistema u biti malo promijeniloi a promjene do kojih je došlo samo su pogoršale nekadašnje loše stanje.

Isri ljudi, iste navike, iste ovce i isto bleje.
#kocar# is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 10:30   #5506
Quote:
#kocar# kaže: Pogledaj post

Tako da se promjenom sistema u biti malo promijeniloi a promjene do kojih je došlo samo su pogoršale nekadašnje loše stanje.
Promjena sistema? Pa to kod nas nije bila nikakva velika promjena već samo lagane korekcije. Dobili smo burzu (jadnu) i još par stvari. Kraj priče. Promjene su doživjeli Poljaci, Česi i drugi ali ne i mi. Naš socijalizam nije bio poput onog u drugim istočnoeuropskim zemljama. U njemu je bilo privatnog biznisa koliko hoćeš (Todorići npr.) S druge strane, masa ljudi je i kasnije živjela socijalizam (još i danas ga neki žive) budući je najveći poslodavac i dalje bila država. Tim ljudima se baš ništa bitno nije promijenilo u životu. Ako se nije promijenio sustav, što bi se mijenjali ljudi u njemu? Sustav korupcije i nepotizma kod nas caruje već desetljećima a sada se samo pojačao. Kad jednom dođe do promjene (neće tako skoro) to ćemo prepoznati po tome da je državno petljanje u gospodarstvo gotovo prestalo, korupcija se slomila a pravosuđe profunkcioniralo.
medonaodmoru is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 11:56   #5507
Quote:
medonaodmoru kaže: Pogledaj post
Promjena sistema? Pa to kod nas nije bila nikakva velika promjena već samo lagane korekcije.
To nije istina.

Imali smo drustvno vlasnistvo i sada imamo privatno vlasnistvo u rukama malog broja ljudi.

Ako to nije promjena sistema onda ne znam sto je. Vlasnistvo nad svim je promjenjeno. To je ogromna promjena o kojoj se svi vlasnici u stvari nikad nisu dogovorili.

Nikad nije provedena rasprava svih ukljucenih (znaci cijelog drustva) o tome da li oni zele da se njihovo vlasnistvo proda. Privatizacija je prodaja privatnog vlasnistva (od cijelog drustva) pojedincima.

Kako je moguce prodati privatno vlasnistvo (cijelog drustva) pojedincima iz toga drustva (ili strancima) a bez da se vlasnici dogovore.

Tipa, kako je tema todoric... zvijezda (tvornica ulja) je bila u drustvenom vlasnistvu. ne samo radnika uljare nego drustva u cijelini. Znaci svih ljudi koji su zivjeli u SFRJ. I kako moze bilo tko uzeti to i prodati todoricu ?

kako je drustvo placeno za prodaju te tvornice ?

Jer tu tvornicu nisu napravili samo radnici uljare nego cijelo drustvo. Nije uljara bila u vlasnistvu SFRJ (ili vlade RH). Uljara (zvijezda) je bila u drustvenom vlasnistvu. Vlada (SFRJ ili RH nebitno) je bila tu da to vodi. Nisu vlade bili vlasnici...oni su bili oni koji su time upravljali.

Ii da objasnim ovako...kada spominjes burzu vec.

Na burzi imas dionicare koji su vlasnici dinonica. I koliko imaju dionica toliko imaju vlasnistva nad firmom (recimo zvijezdom). U SFRJ nije bilo burze za trgovinu dionicama jer su svi bili vlasnici svega. Mozes gledati ljude u SFRJ kao dionicare u SFRJ (drzavi). I ti dionicari (narodi SFRJ) su bili vlasnici i zvijezde. Samo nije bilo dionica jer nije bilo potrebe za to.

I kako sada ponistis vlasnistvo (dionice) naroda SFRJ i uzmes zvijezdu i das vlasnistvo todoricu ?

A najbolje od svega..to se sve prodalo jer nije bilo para. A sada je RH sve prodala i ima jos manje para i jos je vise duzna. A bilo je receno da se prodaje da se isplate dugovi. Sada su dugovi jos veci....

Kak ?
__________________
Sometimes it just plain sucks to do the right thing. The right things usually are the hardest ones, but almost always worth the effort.
"da, volim jebati, pa sta?..nije zlocin, nije grijeh"
wizardofOZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 12:19   #5508
Quote:
wizardofOZ kaže: Pogledaj post

A najbolje od svega..to se sve prodalo jer nije bilo para. A sada je RH sve prodala i ima jos manje para i jos je vise duzna. A bilo je receno da se prodaje da se isplate dugovi. Sada su dugovi jos veci....

Kak ?
Ekonomska logika Broja Jedan. Jedan meni, jedan tebi, dva meni, drugi tebi.
__________________
"Imamo Hrvatsku", povikaše lopovi, osnuju Domovina d.o.o. i rasprodaše zemlju nizašto.
Valium nation is my inspiration.
Tko je jamio, jamio, na Golom Otoku par godina onda čamio.
Uskok Marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 12:48   #5509
Quote:
wizardofOZ kaže: Pogledaj post
To nije istina.

Imali smo drustvno vlasnistvo i sada imamo privatno vlasnistvo u rukama malog broja ljudi.

Ako to nije promjena sistema onda ne znam sto je. Vlasnistvo nad svim je promjenjeno. To je ogromna promjena o kojoj se svi vlasnici u stvari nikad nisu dogovorili.

Nikad nije provedena rasprava svih ukljucenih (znaci cijelog drustva) o tome da li oni zele da se njihovo vlasnistvo proda. Privatizacija je prodaja privatnog vlasnistva (od cijelog drustva) pojedincima.

Kako je moguce prodati privatno vlasnistvo (cijelog drustva) pojedincima iz toga drustva (ili strancima) a bez da se vlasnici dogovore.
Privatizacijski kriminal je poznata stvar ali ni to nije bila tako velika promjena. Većina zaposlenih je ipak ostala u firmama koje su bile u državnom vlasništvu, dakle u socijalizmu. To što je "društveno" preimenovano u "državno" također je sumnjiva (kriminalna) rabota ali, koliko se sjećam, nitko od toga nije pravio problem pa ni tkz. samoupravljači. Očito su i sami mislili da je sve to bila farsa, ništa čvrsto i ništa što bi pravno "držalo vodu". Zeznuli se. Dosta privatiziranih firmi je likvidirano. To su bili nekadašnji "gubitaši" tj. firme bez budućnosti. Tu je privatizacija iskorištena da bi se te stvari potiho likvidirale a bez odgovornosti nove države (radnike je penzionirala). Jasno, ostalo je nekog novca i nekretnina a to je onda lijepo podjeljeno između novofeudalaca i politike koja ih je stvorila. Plijen je također dijeljen i od privatiziranih firmi koje su opstale ali kroz sustav korupcije. Taj plijen je dijeljen ispod stola i ranije u socijalizmu. Mnogi direktori su se i u socijalizmu ponašali kao vlasnici a politika kao reketar. Poslije su direktori i formalno postali vlasnici a politika je nastavila ubirati reket. Moš' mislit velike promjene. Monstrumi poput Agrokora nastali su na sličan način. Firma je nastala i ostala pod pokroviteljstom politike/države. Formalni vlasnik je cijelo vrijeme morao politici vraćati usluge inače bi sve stalo. Na kraju je i stalo pošto je bilo organizirano na principu lanca sreće. Muljaža bila, muljaža ostala.
medonaodmoru is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 15:16   #5510
Quote:
medonaodmoru kaže: Pogledaj post
Privatizacijski kriminal je poznata stvar ali ni to nije bila tako velika promjena.
kako nije promjena vlasnistva nad necim velika promjena ?

Imas kutiju sibica. I tu kutiju sibica uzme netko drugi koji promjeni sliku, broj sibica, materijale od kojih se rade sibice.

i sada su to sibice koje drugacije izgledaju i u vlasnistvu su od nekog drugog.

Kako to nije velika promjena ? Promjena je i tebi (jer vise nisi vlasnik) i promjena je na sibicama i promjena je novom vlasniku. To je ogromna promjena.

Quote:
medonaodmoru kaže: Pogledaj post
To što je "društveno" preimenovano u "državno" također je sumnjiva (kriminalna) rabota ali, koliko se sjećam, nitko od toga nije pravio problem pa ni tkz. samoupravljači. Očito su i sami mislili da je sve to bila farsa, ništa čvrsto i ništa što bi pravno "držalo vodu". Zeznuli se.
ako nitko nije pravio problem ako je u saboru donesen zakon (?) da kriminal u pretvorbi ne zastrajeva ?

To sto ti nisi uocio da se ljudi bune je vise posljedica cenzure u medijima i doslovnog fizickog eliminiranja ljudi koji su se bunili. Ali ne samo da su se ljudi bunili nego je pokrenuto i brdo sudskih postupaka gdje se ljudi bune.


Quote:
medonaodmoru kaže: Pogledaj post
Moš' mislit velike promjene.
To je velika promjena. Ili da ti objasnim ovako. Imas nesto sto je tvoje. I onda odjedanput to postane od nekog drugog. A tebe nitko nije pitao nista o tome da li se ti slazes...da li ti pristajes na to...da li hoces neke novce za to...Nego netko dode i uzme to od tebe i kaze ti da je to njegovo. To je velika promjena
__________________
Sometimes it just plain sucks to do the right thing. The right things usually are the hardest ones, but almost always worth the effort.
"da, volim jebati, pa sta?..nije zlocin, nije grijeh"
wizardofOZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 15:50   #5511
Quote:
wizardofOZ kaže: Pogledaj post

To sto ti nisi uocio da se ljudi bune je vise posljedica cenzure u medijima i doslovnog fizickog eliminiranja ljudi koji su se bunili. Ali ne samo da su se ljudi bunili nego je pokrenuto i brdo sudskih postupaka gdje se ljudi bune.


Ja sam o tome pričao dok je stvar bila "vruća" tj. dok je još trajao rat ali me baš nitko nije doživljavao. Kao da sam s marsa pao. Sad je to sve "papala maca", sve je proprano i pospremljeno a sintagma "ne zastarjeva" je bez praktičnog značenja. Soli na rep.
medonaodmoru is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 19:07   #5512
Quote:
medonaodmoru kaže: Pogledaj post
Ja sam o tome pričao dok je stvar bila "vruća" tj. dok je još trajao rat ali me baš nitko nije doživljavao. Kao da sam s marsa pao. Sad je to sve "papala maca", sve je proprano i pospremljeno a sintagma "ne zastarjeva" je bez praktičnog značenja. Soli na rep.
Pa sad, soli na rep...moguce ali cemo vidjeti.

Ja ti sve to nisam govorio zbog toga da li ce zastarjeti ili ne. Ja sam ti sve to govorio iz jednog drugog razloga.

kada je stari todoric (ovaj iz socijalizma / SFRJ) maznuo pare onda je to bio drustveni problem. Jer je vlasnistvo firme bilo drustvo i drustvo je to trebalo rijesiti. I rijesili su prilicno brzo i ucinkovito.

sada (znaci RH) stari todoric (ovaj iz agrkora) je maznuo pare i to je njegov problem. Jer je agrokor njegovo privatno vlasnistvo. isto tako su i dobavljaci koji su davali pare u privatnom vlasnistvu.

jedino sto je "drustveni problem" (u ovom slucaju poreznih obveznika) je zaostatak u porezu. A to nije toliko velika suma.

Znaci, sada svi koji su povezani sa agrokorom imaju problem. Ali drustvo u cijelini nema problem. Nego je to njihov privatan problem. necemo mi platiti ovo sa agrokorom jer "nas" vise nema. Drustveno vlasnistvo se rasprodalo (pokralo) i nema vise zajednickog vlasnistva pa "mi" (drustvo) ne moramo rijesavati problem todorica. Neka ga on sam rijesava.
__________________
Sometimes it just plain sucks to do the right thing. The right things usually are the hardest ones, but almost always worth the effort.
"da, volim jebati, pa sta?..nije zlocin, nije grijeh"
wizardofOZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 21:24   #5513
Quote:
wizardofOZ kaže: Pogledaj post

Znaci, sada svi koji su povezani sa agrokorom imaju problem. Ali drustvo u cijelini nema problem. Nego je to njihov privatan problem. necemo mi platiti ovo sa agrokorom jer "nas" vise nema. Drustveno vlasnistvo se rasprodalo (pokralo) i nema vise zajednickog vlasnistva pa "mi" (drustvo) ne moramo rijesavati problem todorica. Neka ga on sam rijesava.
Najveca pljacka RH je bila iznosenje novca od prodaje drustvenih stanova, pljacke svih novcanih fondova i banaka, zamjene YU dinara u BiH i drugim republikama, pljacki firmi i skladista roba i sirovina, razmontiranje citavih firmi sa svim strojevima i njihovo prodavanje u strane zemlje itd. itd.
Sav tako stecen novac marljivo su iznjeli iz zemlje i deponirali na nekoliko racuna do kojih su imali pristup pdabrani HDZovci, ali plan je bio te novce reinvestirati u RH u obliku kredita odabranim pojedincima i pokradeno bogatstvo legalizirati. Vjerovatno je Agrokor dobrim dijelom sluzio i za to.
U svakom slucaju, odgovornost za to snosi direktno i Franjo Tudjman koji je u to vrijeme bio vrhovni vodja bez cije dozvole se nista nije moglo uciniti.
__________________
Sve je uzalud.
McFuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 22:29   #5514
Jel to nama ubaniralo #kocara#.?

Joj, joj, joj...
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 23:52   #5515
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Jel to nama ubaniralo #kocara#.?

Joj, joj, joj...
poskliznuo se negdje...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 12:04   #5516
Vec ovo potpuno ignoriranje slucaja Agrokor pokazuje da su upletene najkrupnije zvijerke i da se radi o necemu jako velikom. Sto se vise suti o tom, slucaj je sve ozbiljniji.
Kontrola medija u RH o slucaju Agrokor je orwelovska.
Svaki istrazivacki clanak o Agrokoru povecao bi prodanost novina i gledanost TV medija a ipak nitko nista ne objavljuje. Kunu se svi u slobodno trziste al od trzista nista. Prije izgleda kao direktivama uredjena urednicka politika.
__________________
Sve je uzalud.
McFuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 13:18   #5517
Quote:
McFuck kaže: Pogledaj post
Vec ovo potpuno ignoriranje slucaja Agrokor pokazuje da su upletene najkrupnije zvijerke i da se radi o necemu jako velikom. Sto se vise suti o tom, slucaj je sve ozbiljniji.
Kontrola medija u RH o slucaju Agrokor je orwelovska.
Svaki istrazivacki clanak o Agrokoru povecao bi prodanost novina i gledanost TV medija a ipak nitko nista ne objavljuje. Kunu se svi u slobodno trziste al od trzista nista. Prije izgleda kao direktivama uredjena urednicka politika.
Prije je Agrokor držao u šaci (ne-državne) medije jer im je generirao ogroman promet oglasima a državne je držala u šaci politika koja je i kreirala Agrokor.

Sad u šaci medije drže "specijalni" vjerovnici tipa Knighteada, a razlog šutenje i šema utjervanja šutnje su isti kao i prije.

Sprdačina od države, sprdačina od politike, sprdačina od političara, sprdačina od Sabora i Vlade, sprdačina od zakona, sprdačina od firme. Sprdačina od "izvrsnosti" koju nam svakodnevno guraju u uši zadnjih godina, dok se iza kulisa smiju budaletinama koje ih slušaju.
Quote:
http://www.agrokor.hr/hr/vijesti/bal...visoko-u-nebo/
Baloni izvrsnosti poletjeli su visoko u nebo
12. Stu 2015.

Na prigodnoj svečanosti koju je Mercator organizirao, u veličanstvenom ambijentu Ljubljanskog dvorca svečano su proglašeni najbolji voditelji 2015. godine i podijeljene ovogodišnje Nagrade Mercator. Visoko nad gradom, unutar zidina dvorca i u nazočnosti najvišeg rukovodstva Mercatora, okupili su se najbolji među najboljima: voditelji čiju su izvrsnost potvrdili kako suradnici, tako i rukovodstvo te one naše suradnice i suradnici koji su si natprosječnim radom i oličenjem vrijednosti Mercatora, zaslužili najviše priznanje zaposlenicima u kompaniji - Nagrade Mercator.
"Baloni izvrsnosti"....ljubim ih među rogove izvrsne.
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 14:11   #5518
Dobar članak koji objašnjava kako su zdrave firme koncerna poput Jamnice i Leda ubačene u isti koš, odnosno roll-up s ostatkom Agrokora.
http://www.telegram.hr/price/fizulic...-potrazivanja/
__________________
Pizvo:
Zbrda zdola si pohvatao par pojmova iz mojih vrlo kompleksnih postova i stvorio sliku mog argumenta koja je posve pogrešna.
Hrvojeee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 17:06   #5519
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post

Sprdačina od države, sprdačina od politike, sprdačina od političara, sprdačina od Sabora i Vlade, sprdačina od zakona, sprdačina od firme. Sprdačina od "izvrsnosti" koju nam svakodnevno guraju u uši zadnjih godina, dok se iza kulisa smiju budaletinama koje ih slušaju.
Fali kraj.
Sprdačina od naroda!
__________________
Crkva zaglupljuje narod, služi tuđincima i potiče nacionalnu mržnju.
Ante Starčević
Chempres is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 19:14   #5520
Quote:
wizardofOZ kaže: Pogledaj post
To nije istina.

Imali smo drustvno vlasnistvo i sada imamo privatno vlasnistvo u rukama malog broja ljudi.

Ako to nije promjena sistema onda ne znam sto je. Vlasnistvo nad svim je promjenjeno. To je ogromna promjena o kojoj se svi vlasnici u stvari nikad nisu dogovorili.

Nikad nije provedena rasprava svih ukljucenih (znaci cijelog drustva) o tome da li oni zele da se njihovo vlasnistvo proda. Privatizacija je prodaja privatnog vlasnistva (od cijelog drustva) pojedincima.

Kako je moguce prodati privatno vlasnistvo (cijelog drustva) pojedincima iz toga drustva (ili strancima) a bez da se vlasnici dogovore.

Tipa, kako je tema todoric... zvijezda (tvornica ulja) je bila u drustvenom vlasnistvu. ne samo radnika uljare nego drustva u cijelini. Znaci svih ljudi koji su zivjeli u SFRJ. I kako moze bilo tko uzeti to i prodati todoricu ?

kako je drustvo placeno za prodaju te tvornice ?

Jer tu tvornicu nisu napravili samo radnici uljare nego cijelo drustvo. Nije uljara bila u vlasnistvu SFRJ (ili vlade RH). Uljara (zvijezda) je bila u drustvenom vlasnistvu. Vlada (SFRJ ili RH nebitno) je bila tu da to vodi. Nisu vlade bili vlasnici...oni su bili oni koji su time upravljali.

Ii da objasnim ovako...kada spominjes burzu vec.

Na burzi imas dionicare koji su vlasnici dinonica. I koliko imaju dionica toliko imaju vlasnistva nad firmom (recimo zvijezdom). U SFRJ nije bilo burze za trgovinu dionicama jer su svi bili vlasnici svega. Mozes gledati ljude u SFRJ kao dionicare u SFRJ (drzavi). I ti dionicari (narodi SFRJ) su bili vlasnici i zvijezde. Samo nije bilo dionica jer nije bilo potrebe za to.

I kako sada ponistis vlasnistvo (dionice) naroda SFRJ i uzmes zvijezdu i das vlasnistvo todoricu ?

A najbolje od svega..to se sve prodalo jer nije bilo para. A sada je RH sve prodala i ima jos manje para i jos je vise duzna. A bilo je receno da se prodaje da se isplate dugovi. Sada su dugovi jos veci....

Kak ?
i sada imamo drustvo koje kontrolira vlasnistvo...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:49.