Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2017., 15:22   #321
Quote:
Murka kaže: Pogledaj post
Prevod ozeta sa jedne od SBA FB stranica (hvala devojkama)

zahvaljujem

Možda je taj lik imao nešto u prošlosti s Aslinim ocem što mu zamjera pa se sada osvećuje Asli zbog toga, ili mu je možda Džem pomutio kakve račune, ne može mu ništa pa sada udara na Asli ili je možda Asli operirala koga od njegovih bližih, nešto se iskompliciralo pa se sada želi osvetiti nadam se da nećemo dugo čekati da saznamo

Ovo mi se sviđa da su bačeni u vrtlog ljubavi iako oni to ne priznaju, bit će teško ali ljubav sve pobjeđuje
tina01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 22:55   #322
Možda malo kasnim, ali evo i ja da se prijavim na ovu temu.
Seriju pratim od starta i moram da priznam da su mi u ovih 5 ep. iz ep. u ep. sve bolji.
Ibri je ova uloga samo tako legla i vidi se da se u potpunosti predao Ferhatovom liku, za Birce sam bila skeptična (uglavnom zbog pročitanih komentara o njoj), ali me je ovom ulogom prijatno iznenadila i u paru sa Ibrom mi je odlična. Ima neke hemije između njih, pa jedva čekam svaku moguću scenu kada su njih dvoje zajedno. Za sad je sve napeto i on je onako u svakom trenutku studiozno posmatra - očito je ona zagonetka za koju on još nema rešenje, jer je izgleda i sam svestan da možda ona bude ta koja će probuditi ono najbolje iz njega (a očito ima dosta toga, uprkos tome što je ujedno i ubica). Ovaj njegov način života, svakako ne upućuje na to da će ova serija imati srećan kraj (dovoljno je samo videti one tačkice na njegovim leđima), ali ima još vremena i ja se nadam da će biti još dobrih, zanimljivih ep. i da će se na kraju sve lepo posložiti.

Ovu 5.ep. sam dva puta odgledala i sa prevodom je sve leglo na svoje mesto. Namik je, nadam se shvatio, da Ferhat sigurno neće birati između njega i Jigita. Pitam se samo kako će biti Ferhatu kad sazna da mu je Namik otac i da ga je on napravio ubicom - situacija koja će sigurno biti nešto najgor što se desilo u njegovom života - da ga rođeni otac napravi ubicom i da mu oduzme sva prava na normalan i srećan život, jer se on svega toga odrekao i podigao zid oko sebe kako ne bi bio povređen i kako bi zaštitio brata, majku i sestru.

Ferhatov lik mi zaista dobro osmišljen i sviđa mi se što je on u svakom trenutku svetan onoga što se dešava oko njega (za razliku od jadnog, dobrog Abidina, kojem i dete mogu da podvale, a da on poveruje u to bez da postavi bilo kakvo pitanje), a i sviđa mi se kako malo-malo pa ubaci neki komentar koji Asli izbaci iz takta i kad je onako pogleda i kad se onako skoro neprimetno osmehne (a možda je to samo do Ibre - kupio me još u Merhametu, pa sve gledam kroz trepavice ). Kako je samo Asli postavio pitanje da li je ikada nekog porađala i onad pitanje da li zna koja je kazna za one koji ga lažu i da najviše na svetu mrzi laž i da to nikada ne oprašta (po meni ovo će se posebno odnositi na Namika, ali tu je i njegova majka, a i Cuneyit).
Ebru kao tajni agent im je pravi pogodak, ona onako sva pogubljena, mogu da je zamislim kako bi izgledala kao mišić kad bi se samo u jednom trenutku našla pred Ferhatovim besom - propevala bi ona i što zna i što ne zna.
Moram da priznam da su me sa ovim najavama za 6. ep. baš zainteresovali (ko koga i zbog čega juri, ko će završiti u bolnici...), pa posle dužeg vremena možda i odgledam ovo sutra live.
__________________
HulKer
RenaSe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 00:17   #323
Evo i ja sam cekala da odgledam prevod. Ah Abidin, dusica draga... gluplje uvaljivanje ne vidjeh na ekranu. Pazi, porodica koja je spremna na sto i jednu spletku pa da ne posumnja da dijete mozda i nije Abidinovo? A dna test i to?
Dobro je Asli u jednom trenutku rekla Ferhatu, da je postao toliko mracan da mu je mrak potamnio i srce i vid tako da nije u stanju da vidi ni svoje najblize. Pametan je on, kuzi on! Skuzio je da Asli nesto mulja, kuzi da sa sestrom nesto nije u redu, sa Dzunejitom, vidi mozda i da dijete nije od ove sluzavke ali ne osjeca srcem i iz tog razloga zapravo nikada nemoze vidjeti stvari onakve kakve zaista jesu. Isto bi se moglo rec skoro i za za sve ostale clanove. Abidin pored svoje ogranicenosti i Ferhatova sestra su ok ali i njih vode opet samo emocije.
Asli mi je za sad jedini stabilan lik. Uravnotezen, pametan, zreo. Mozda nema zivotnu skolu ali pametna je, brzo uocava stvari, shvaca i prilagodjava se. I to upravo zato sto ima tu ravnotezu (po meni) izmedju emocija i razuma. Ferhata ona ni nemoze trenutno da vidi srcem , jer uz sve okolnosti i njegovo ponudjeno nije se do sad tu sta ni imalo vidjeti. Evo cekajmo iducu epizodu, tu bi se stvari trebali poceti mijenjati. I ja jedva cekam

Ferhatov brat ima sve sve na svojoj strani da bi ga kao lika zavoljeli: posten, moralan, cist, draga lijepa i dobra zena... Ali se to ne desava? Cekam da njega razotkriju.
Bojim se ja ove nove ekipe, scenariste i redatelja. Nema Ferhata i njegovog lika u krupnom planu toliko vise, tj kamera se ne zadrzava toliko dugo na njegovom licu da iscitam emocije koje on zaista tako vjerno prikazuje. I bojim se da ono sto nas je zapalilo u prvih par epizoda ne splasne. Iako im je druga najava za 6. epizodu sa onom pjesmom bila pun pogodak.

Jesu li one tackice na Ferhatovoj tetovazi stvarno broj ljudi koje je ubio??? Otkud vam taj podatak ? Ako jesu, onda samnom nesto debelo nije u redu, da ga ikako gledam a kamoli da mi se jos svidja!!! smajli koji lupa po glavi pet puta
dinzi binzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 01:42   #324
Quote:
dinzi binzi kaže: Pogledaj post
Jesu li one tackice na Ferhatovoj tetovazi stvarno broj ljudi koje je ubio??? Otkud vam taj podatak ? Ako jesu, onda samnom nesto debelo nije u redu, da ga ikako gledam a kamoli da mi se jos svidja!!! smajli koji lupa po glavi pet puta
to sam ja tako skontala, podatak nemamo

hosgeldin

i tebi Rena
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 03:38   #325
pozdrav RenaSe & dinzi binzi

Meni se toliko sve izmesalo, da sve mislim da je spomenuto znacenje tackica, tj. da svaka tacka predstavlja jedno ubistvo. To ce mozda bolje znati one koje obnavljaju gradivo.

Odgledala konacno 5. sa kompletnim prevodom koji i nije bio neki. Zahvaljujuci prevedenim klipovima mnogo sam bolje shvatila neke njihove razgovore.

Znaci, znacemo da je Asli pocela da oseca nesto prema Ferhatu kada mu bude odgovorila na poljubac. Samo posle onog napusavanja s njene strane, nesto mi ne deluje da ce ponovo pokusati bez da ona to sama zatrazi ili se nekako oda da oseca nesto prema njemu.


Mene sada vise zanima njihova proslost. Da li su Namik i Handan bili imucni i u Bolu, posto se ona ponasa kao pokondirena tikva, ispod casti joj je da joj snaja bude bivsa sluskinja. Zbog cega je Handan rekla Abidinu da je jadan kao i njegov otac?
Meni je delovalo da se Namik ozenio sa cerkom nekog mocnika i da je bio u braku bez ljubavi. Zenin otac je bio dovoljno uticajan da je mogao da mu zapreti da ce ubiti Yeter.
Zanima je koji dogovor su imali Namik i Nedzdet, da bi ovaj ozenio trudnu Yeter. Nedzdet je bio udovac, uvek je mogao da se ozeni.

Koliko mi je glumac koji igra Namika super, toliko da ne kapiram njegov lik kao glavnog negativca. Pocela sam i Cema da gotivim (novi par na pomolu Cem i Ebru ). Sto kaze dinzi binzi i ja sam prema Yigitu i dalje indiferentna, nesto mi kod njega ne lezi.
__________________
Life is too important to be taken seriously.
Murka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 05:06   #326
Witch Murka, dinzi binzi
I ja sam shvatila sa su tačkice na ledjima br.ubijenih ljudi, jer je on još nakon onog ubistva u prboj ep.otišao kod one tattoo majstorice. E sad da li je to stvarno broj ljudi koje je on ubio ili za koje on sebe smatra odgovornim ne znam, mada kako lako vadi pištolj i puca ne bih se iznenadila da su to br.njegovih žrtava.
Što se tiče Jigita ni ja nisam načisto sa njim, pre svega jer sam od ovog glumca navikla da tumači negativce i bukvalno ljige od ljudi, pa sve imam neki osećaj da će se u jednom trenutku u takvog nekog pretvoriti i u ovoj seriji. Imam osećaj da će zapravo on biti prvi koji će saznati da je Ferhat Namikov sin i da je zbog toga ubijen njihov otac, tako da mi sve nekako mirise da on neće biti toliko moralan i pošten do samog kraja, ipak je on Jeterin sin. Opasan igrač, po meni je ova Idil (ako sam joj dobro zapamtila ime), igra ona na dva fronta, pa čak i upozorava Ferhata da je Namik poslao ljude u Jigitovu kuću.
U svakom slučaju jedva čekam večeras, a serija ima ozbiljan potencijal da se razvija u dobrom pravcu, jer svi imaju neku tajnu i ovo može da bude jako zanimljivo.
__________________
HulKer
RenaSe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 05:27   #327
nocne 'tice


kontam nesto i sve mi se cini, mislim da je ti ovde neko vec pominjao, da je şahina u njihive zivite uveo cuneyt, onaj namikov konkurent ga je ucenio secate se... a trebali su mu i novci. to bi objasnilo zasto su njegovi, şahinovi, ljudi obavesteni tj. odakle im razne informacije.

javlja mi se da ce scena potere iz drugog fragija, u kojoj ferhat ostaje bez municije biti na samom kraju boluma.


bolnica bi mogla biti sa snimanja sedme, osme, nesto mi doktor koji je objavio sliku ne lici da se drzi pravila dizi industrije da se fotke sa snimanja odredjene ep objavljuju tek kada je ta na redu za tv prikazivanje.



IMO, promene na ferhatovom licu su suptilnije, prirodnije prikazane od kada rezira emir. dok je bio prvi reziser bilo je na momente skroz karikaturalno, cisti terminator kako to precizno nazva witch posle jednog boluma.


ps.
zanima me kakav bi ukupan dojam bio kod ferhata videti ovakve, firatove, zenice. ali to ne bi valjalo po njegov rl, stoga neka ovako, i ovako je dobro.

Zadnje uređivanje Bhea : 20.11.2017. at 05:49.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 09:19   #328
Opa, ovdje se opasno odrađuje noćna smjena.

Pozdrav svima na temi!!!!

I meni 5. ep još bolja nakon prijevoda. Uglavnom ste sve napisale.

U ovoj epizodi Yeter je sve išlo na ruku dok se Handan koprcala na svakom koraku. Umirem kad počne onako puhati i pjeniti se.
Jel samo mene ova Handan podsjeća na Ursulu iz Male sirene?

Meni su dijalozi maestralni. Osim Ferhat-Asli tu su još oni od Asli i Yeter. Obožavam Asli i njen britki um i kako vraća Yeter svaki puta lopticu. Odlično joj parira.
Nakon što je sklonila kauč zaskočila drugo jutro Yeter Asli na stepenicama i radoznalo ispituje kako je provela noć. Silom ju hoće Ferhatu uvaliti u krevet.
Počela trabunjati o krevetu i kako mora biti zahvalna što ima muža koji će ju uvijek štititi, a Asli mrtva hladna...."meni je dovoljno da me zaštiti od sebe"...
Yeter se ne da smesti..Prelazi ona na odjeću za vjenčanje i pokušava Asli uvaliti ono što joj ona izabere kako bi se mogla drugima hvaliti...a Asli njoj da ne treba odjeću jer je donijela svoju i da će ovaj puta ostati bez Yeterinog istančanog ukusa...

Lik Yeter je meni pravo osviježenje. Koliko god je karakter grozan obožavam njene scene.

Spomenuli ste Yigita. Istog sam dojma kao i vi. Možda razlog nesimpatičnosti leži u tome što svjesno ide na brata koji ga ( istina, Yigit to ne zna) cijeli život štiti i čijim se novcem ovaj školovao da bi sada došao na važnu funkciju i sada sa pozicije dežunog moraliste dijeli pravdu. Kad se školovao novac mu nije bio prljav i krvav.
Mene recimo to smeta kod njega. Ferhat , za razliku od njega štiti svoju obitelj bez obzira na sve, dok ju ovaj gazi u ime pravde a ja bih prije rekla iz osvete Namiku.
thermskin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 09:47   #329
Hvala cure na dobrodoslici.

Ja jos isla brojati tackice . Pa ljudi, ima ih na stotine. I ne mogu to bas da progutam, mada je vrlo vjerovatno i da ste u pravu obzirom da je sa 13 poceo da ubija. Taj podatak me bas hladi.
Ostaje nam jedna scena sa tatoo kiz nedorecena. Onaj Ferhatov drugi odlazak kod nje, dan nakon vjencanja. U nekom flashbacku bi nam to morali malo pojasniti.

@murka
Quote:
Znaci, znacemo da je Asli pocela da oseca nesto prema Ferhatu kada mu bude odgovorila na poljubac. Samo posle onog napusavanja s njene strane, nesto mi ne deluje da ce ponovo pokusati bez da ona to sama zatrazi ili se nekako oda da oseca nesto prema njemu.
I ja se mislim da ce ona sama morati poduzeti nesto, i da Ferhat sigurno nece rizikovati odbijanje i po drugi put.

A Handan? Lik, pored Namika, kojem se ne ostavlja nimalo prostora za ikakvu simpatiju do sad. Olicenje zla. Hladnokrvno, proracunato, oholo, sebicno stvorenje. Zbog svoje zloce ona ni ne moze imati dobro misljenje o ikome. Tako da njen komentar sinu da je isti kao otac, vjerovatno znaci "nisi dovoljno los". Ostaje nejasno da li su i prije bili bogati. Prije ce biti da je Namik taj koji je zgrnuo bogatsvo, prvo brakom sa imucnijom zenom a onda mu je Ferhat pomogao cisteci sva govna iza njega. Jer svi su oni za sad u Namikovoj sluzbi. Sve za uglednog buduceg gradonacelnika. I Idil i Jeter i Ferhat i svi drugi koji su tu, su tu da bi on dobio sta zeli od zivota.
dinzi binzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 09:55   #330
Evo nam i odgovora tko je Şahın. Namikov neprijatelj iz prošlosti.....

Što se tiče tih točkica i meni je prvo na pamet palo da se radi o broju ubijenih, a možda je i broj koliko je puta posjetio tattoo djevojku Yaprak. Znači, Ferhat nam je vrlo aktivan u seksu.
Ne moram niti napominjati da bi mi ovo drugo bilo puno milije.

@dinzi binzi

Onaj Ferhatov posjet Yaprak dan nakon vjenčanja je jasan. Došao na još jednu porciju "razgibavanja".

@Bhea

Možda si na dobrom tragu.

Moguće je da je Cuneyit dao ( vrijeme mu istječe, tik-tak ) Sahinu informaciju kako je Namik ubio Adema, a Asli je svjedok toga. Otuda možda i namjera da Sahinovi ljudi dovedu isključivo Asli. Želi iskoristiti Asli protiv Namika.

Lako moguće da je na onom usb sticku koji Namik prima poštom prijetnja da znaju kako je ubio Adema.

Zadnje uređivanje thermskin : 20.11.2017. at 10:22.
thermskin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 10:12   #331
pozdrav @thermiskin

Moze se taj njegov odlazak kod tatoo kiz protumaciti na vise nacina. neka bude praznjenje, prolazi i to

Quote:
Lik Yeter je meni pravo osviježenje. Koliko god je karakter grozan obožavam njene scene.
Istog sam misljenja. Ona scena kad stavlja prst na celo Gulsem, kad joj prijeti nakon sto joj je uzela dijete me tako podsjetila na Ferhata. On je zapravo pravi mamin sin. Inteligenciju je sigurno naslijedio od nje. Mozda nije lazov kao ona ali je sigurno toliko manipulativan. Ona za sad ima neki prostor za razumijevanje kod mene, a on ce se naravno promijeniti
dinzi binzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 10:47   #332
Ok, šalu na stranu. One točkice još nije objasnio. Kad ga Yaprak pita zašto to radimo ( crta mu još jednu točkicu u nizu na leđima) on odgovara da ne pita pitanja na koja neće dobiti odgovor. Pretpostavljam da ta tetovaža ima neko dublje značenje za njega ( nadam se da ćemo saznati), a s obzirom da mu tattoo djevojka pri svakoj posjeti tetovira po jednu nije teško zaključiti koliko puta je bio kod nje i zašto.



Prema Kimoli u razdoblju od 13.-20.11. na drugom smo mjestu na društvenim mrežama. Odmah iz Soza.

Zadnje uređivanje thermskin : 20.11.2017. at 11:59.
thermskin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 13:13   #333
^ odlicna pozicija, u sadasnjoj konstelaciji tesko da moze bolje.

set:

(klik)

i vrata nam poznata


neckam se hocu li gledati nocas ili da ipak ostavim za vikend, s prevodom.
live znam da necu sigurno.

Quote:
dinzi binzi kaže: Pogledaj post
Istog sam misljenja. Ona scena kad stavlja prst na celo Gulsem, kad joj prijeti nakon sto joj je uzela dijete me tako podsjetila na Ferhata. On je zapravo pravi mamin sin. Inteligenciju je sigurno naslijedio od nje. Mozda nije lazov kao ona ali je sigurno toliko manipulativan. Ona za sad ima neki prostor za razumijevanje kod mene, a on ce se naravno promijeniti
ferhat nakon sto ode iz vile posle kissa a pre odlaska kod yaprak stiska ruzu u ruci i tako je raskrvari, namik narednog dana nakon sto ferhat puca u svetiljku (ne gledajuci u nju ) uzme komad stakla i ucini to isto. namikov bioloski sin.
a videli smo i necdetovog sina.


yeter su oblikovale okolnosti, koje i koliko tacno trebalo bi tek da vidimo. rezultat je, kako se ono kaze, zivopisan karakter? kako god, s njom nece biti dosadno.

Zadnje uređivanje Bhea : 20.11.2017. at 13:42.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 13:53   #334
I misterij slike riješen..

Evo slike sa tek rođenom bebom koju nismo mogli naći. Nije iz bolnice već iz blagovaonice ono jutro kad su se svi okupili za doručkom a Abdo se pojavio sa Safiye i bebom u naručju.
thermskin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 14:38   #335
^ rekla ja neku noc da je u cuneytovim rukama. ;pocelapazitinasatu:


nego za veceras ko ce na mreze:



#EğerSeversen
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 18:52   #336
Nadam se da će još neko gledati live, ovo je već dinamično krenulo, pa da se makar nadopunjujemo, jer ovo bez prevoda ide teško.
A ako one tačkice nisu broj njegovih žrtava ili onih koji su zbog njega stardali onda ne znam šta mogu da peredstavljaju, ali evo ova scena na početku ove ep. i on sa onim pištoljem u ruci...bukvalno kao da mu je srastao, pravi je ubica (sva sam se naježila - Ibro ovo odlično radi - hladnokrvan, okrutan...). I sve me to fascinira, kuda li će i kako li će postupiti dalje sa njegovim likom živo me zanima? U svakom slučaju ne ostavlja nikoga ravnodušnim...
A ovaj Namikov neprijatelj na vrh liste stavio Ferhata, a onda i njemu bliske osobe. Ovo je neko ko hoće da se direktno osveti Ferhatu ili namiku preko Ferhata (što možda znači da zna ko je Ferhat Namiku - možda neki Namikov prijatelj, poslovni partner ili sl. koga je Namik prevario)?
__________________
HulKer
RenaSe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 19:32   #337
Evo i ja gledam live i iskreno razocarana sam. Asli je od pocetka epizode bila dva minuta u kadru. Cuneyit i Namik su dominirali u prvih pola sata.

Poceli su da razvlace, bespotrebno dugacki kadrovi i sve ono sto je bilo super u prvih 5 epizoda, sada toga nema. 30 sec snimaju potiljak lika koji je u invalidskim kolicima i koji se vozi hodnicima stana.

Nova snajka je bas onakva kakvu je Handan zasluzuje. A vala i Yeter. Zmija u najavi.

Ferhat je super odigrao sve i provalio i Asli i Ebru. Napravio je foru da se Asli sama odala i tako saterana u cosak cini mi se da mu je priznala da joj je plan da ih sve strpa u zatvor.

Gde je zavrsio kljuc?

btw. Asli u 5. epizodi ima okruglu mindjusu a u ovoj kvadratnu
__________________
Life is too important to be taken seriously.
Murka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 19:41   #338
Quote:
Murka kaže: Pogledaj post
Evo i ja gledam live i iskreno razocarana sam. Asli je od pocetka epizode bila dva minuta u kadru. Cuneyit i Namik su dominirali u prvih pola sata.

Poceli su da razvlace, bespotrebno dugacki kadrovi i sve ono sto je bilo super u prvih 5 epizoda, sada toga nema. 30 sec snimaju potiljak lika koji je u invalidskim kolicima i koji se vozi hodnicima stana.

Nova snajka je bas onakva kakvu je Handan zasluzuje. A vala i Yeter. Zmija u najavi.

Ferhat je super odigrao sve i provalio i Asli i Ebru
. Napravio je foru da se Asli sama odala i tako saterana u cosak cini mi se da mu je priznala da joj je plan da ih sve strpa u zatvor.

Gde je zavrsio kljuc?

btw. Asli u 5. epizodi ima okruglu mindjusu a u ovoj kvadratnu
Izgleda da su rešili da priču šire i na ostale likove, da li će to biti dobro ili ne videćemo, ali nadam se da to neće uticati na to da nam Asli i Ferhata daju na kašičicu. Meni je net nešto zabagovao, pa sam i taj najzanimljiviji (kad ju je uhvatio kraj prozora) deo propustila.
Ferhat 10 koraka ispred svih, Ebru provaljena na osnovu parfema, opasan je, a izgleda da su ga uprkos reputaciji svi podcenili. Čini mi se da ga je Asli odmah vratila ključ i sakrila ga ispod one fotelje ili šta li je već, pre nego što je Ferhat izašao iz kupatila (osim ako nešto nisam permutovala - što je vrlo moguće).
Da i meni je to odmah upalo u oči - već se potkradaju greške.
__________________
HulKer
RenaSe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 20:28   #339
Bogme i sluskinjama bas podigli minutazu.

Ovaj zaplet sa ovim Sahinom je toliko smesno odradjen. Poslao je Namiku snimak iskopanih grobova sa sve nadgrobnim plocama cele porodice. Samo na Namikovom ploci ima datum rodjenja i smrti. Namiku naravno nije palo na pamet da digne frku i da javi Ferhatu dok se on vozika sa Asli u kolima, vec porodici ukazuje na pojacan oprez za vreme obroka.
Sahinovi ljudi ih prate u dzipu neko vreme, i krecu da pucaju pistoljima u kola u pokretu umesto da ih npr. izguraju sa puta.

Mogli su ovog glumca sto glumi Sahina da stave da igra Namika, onda bih ga vrlo lako prihvatila kao negativca.

Ovo Aslino pistanje i stenjanje bas iritira. Lik se sunja oko kolibe, Asli: ko je to?

Ferhat nije upucao lika, pustio ga!!

Sahin namestio da Ferhat posumnja da Namik stoji iza svega? Pa se jos super nadovezalo sa Namikovom pricom od prethodne veceri u vezi Asli i zaljubljivanja.
__________________
Life is too important to be taken seriously.
Murka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 20:40   #340
sluškinje u prvom planu.
Što se tiče scene jurnjave, bežanja, pucanja i Aslinog cijukanja...baš onako amaterski odrađeno, još i naravno u sred one nedođije mora i kolibica da se nadje, koja ima ključ unutra - za slučaj da se desi da neki slučajni putnik poželi da se sakrije od progonitelja. Mislila sam da će taj deo odraditi mnogo orginalnije i bolje.
A Asli sa onom kuknjavom ispade glupa da ne može više, samo se pitam da li su ovi imali naređenje da ih ubiju ili da ih samo uplaše, jer onaj je Asli mogao i kroz prozor lepo da upuca, a ne onako da ga ona lupi vratima po ruci i da mu ispadne pištolj. sve je to moglo da bude mnogo, mnogo bolje. Sad će izgleda da sledi još jedna jurnjava i onda kraj, taman kad Ferhat bude pucao u trku.
__________________
HulKer
RenaSe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:27.