Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2017., 10:37   #41
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Ne, nije. On ti je rođak/bivši dečko...ne znam kako uopće to objasniti.
On ti se nasmijao preko poruka jer si ti to sasvim drugačija shvatila nego što je on očito predložio. I ne vidim kakvo nepoštovanje muža ako sa njim odeš na kavu
Stvar je takva...da si ti očito preuveličala taj poziv za kavu. I čovjek je vjerojatno ostao paf! Pogotovo ako tako dugo živi vani, pa je već zaboravio na ove balkanske običaje
Ne živi on vani i nije zaboravio balkanske običaje.
Ja da idem na kavu, šta bi rekla mužu? Čuj idem na kavu sa bivšim, tako je to za mene. Radi se o meni i mom mužu, bas me briga šta je on o tome mislio, nije htio razumjeti, kao ni ti.
Ne želim reći mužu, to mi je rođak, jer u mojim očima nije, nego netko s kim sam se par puta poseksala. Ja jednostavno ne želim mog muža lagati. Nije onaj toga ni vrijedan.
Maaa, znam da je teško razumjeti
margarer is offline  
Old 14.10.2017., 10:39   #42
Quote:
margarer kaže: Pogledaj post
Ne živi on vani i nije zaboravio balkanske običaje.
Ja da idem na kavu, šta bi rekla mužu? Čuj idem na kavu sa bivšim, tako je to za mene. Radi se o meni i mom mužu, bas me briga šta je on o tome mislio, nije htio razumjeti, kao ni ti.
Ne želim reći mužu, to mi je rođak, jer u mojim očima nije, nego netko s kim sam se par puta poseksala. Ja jednostavno ne želim mog muža lagati. Nije onaj toga ni vrijedan.
Maaa, znam da je teško razumjeti
Seksala si se sa rođakom???Ovo je sve bolje i bolje
Kad smo veće kod svete istine, zna li tvoj muž da si se poseksala sa rođakom prije braka???
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Old 14.10.2017., 10:40   #43
U tim godinama ti ne smijes reci muzu da si susrela jednog bivseg na facebooku ?

Pa kada ces mu smijeti reci ?
lazan is offline  
Old 14.10.2017., 10:53   #44
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Seksala si se sa rođakom???Ovo je sve bolje i bolje
Kad smo veće kod svete istine, zna li tvoj muž da si se poseksala sa rođakom prije braka???
A eto, šta mogu, nisam tada znala.
Sad me je sram, ali on je znao i bilo mu je svejedno. Govori to puno o njemu. Kad složiš kockice ispadne svašta
margarer is offline  
Old 14.10.2017., 10:54   #45
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
U tim godinama ti ne smijes reci muzu da si susrela jednog bivseg na facebooku ?

Pa kada ces mu smijeti reci ?
Smijem, ali ne želim. I imala sam pravo, ne trebam ja to
margarer is offline  
Old 14.10.2017., 10:55   #46
Quote:
margarer kaže: Pogledaj post
A eto, šta mogu, nisam tada znala.
Sad me je sram, ali on je znao i bilo mu je svejedno. Govori to puno o njemu. Kad složiš kockice ispadne svašta
Zna li to tvoj muž??
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Old 14.10.2017., 10:57   #47
Još tebi da odgovorim, ne zna i mogu mu reći bez problema, to je prošlost, nitko nije bez prošlosti, oboje je imamo. Nisam mu rekla jer nije bilo šta za reći.
I nismo se jedan drugome ispovijedali.
Naš život se ne temelji na prošlosti.

Dakle, molim admina neka zaključa, stvar je riješena, pomogli ste mi puno.
Hvala svima.
Idem ja sad zbilja. Bok
margarer is offline  
Old 14.10.2017., 11:01   #48
Znači ne zna. Istina je voda duboka zar ne ?
Tema jest gotova.
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Old 14.10.2017., 11:02   #49
Ak ti to stvara neugodu nemoj se više dopisivati i nemoj ići na kave -jednostavno. Nemoj se uopće zamarati oko toga sto će netko misliti ako se ne javiš preko fejsbuka...
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Old 14.10.2017., 11:03   #50
Quote:
margarer kaže: Pogledaj post
Smijem, ali ne želim. I imala sam pravo, ne trebam ja to
Je si li sigurna da ne trebas TO ? Ne vidim zbog cega onda ne kazes muzu ? Kopka to tebe hajd priznaj ?
lazan is offline  
Old 14.10.2017., 11:03   #51
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Ženo draga imaš 60 godina. A ok on 59. Što mislis da bi se dogodilo?


Il' te strah ako se i nešto dogodi da nebi imao srčani zbog Viagre?


Šta još neću ode pročitat.
Strasno, strasno, nista gore ovde nismo procitali

Naraavno da joj nije svejedno, iako je on kreten.

A zasto bi rekla muzu? Je li bas sve mora da govori?
Kako ste svi skocili, neverovatno, kao da je neko zlo ucinila!

Inace, blokirati nekog nije nevaspitanje-za autoricu, da zna
Preveza is online now  
Old 14.10.2017., 11:20   #52
Quote:
margarer kaže: Pogledaj post
Njegova mama je sestrična mojoj teti, znači mome tati, a moj tata je odavno mrtav, ja nju ne poznam. I nije baš puno za vidjeti.
Ja sam već dugo na fb i ne objavljujem baš puno, kakvu lijepu slikicu cvijeća ili mora, a on je tek došao i ima već milijon slika gore, ali to nije moja stvar. Pa vidiš, da ni tu u stvari ne pišem puno. Kad nemam što reći, ne pišem.
Evo i ti si tu i vi svi. Forum nije neko ozbiljno mjesto, a nije ni fb, tak, da smo slični.
Meni je ovo zabava

I život nije baš neka smrtno ozbiljna stvar, ali to je već druga tema.
Pa nisi gene promijenila kad je tata umro.
On ti je rodjak i to ne bas dalek.
Flat is offline  
Old 14.10.2017., 11:26   #53
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
Strasno, strasno, nista gore ovde nismo procitali

Naraavno da joj nije svejedno, iako je on kreten.

A zasto bi rekla muzu? Je li bas sve mora da govori?
Kako ste svi skocili, neverovatno, kao da je neko zlo ucinila!

Inace, blokirati nekog nije nevaspitanje-za autoricu, da zna
Apsolutno ne, ali s obzirom da drvi po tome da neće ići na kavu sa bivšim jer ne želi lagati mužu, logično se nameće pitanje da li je lagala mužu i ranije u vezi njega
Jest.
I to je to.
Malo bi lagala, pa malo ne bi. Toliko o tom poštovanju kojeg razvlači kroz postove.
Da je lijepo rekla, zaintrigiralo me vidjeti ga nakon toliko godina ali me prpa da muž sazna, to bi već bilo puno normalnije. Jer ako bi mu tek sad rekla za hopa cupa sa rođakom, mogao bi se očito naljutiti.
Zato i jest najbolje blokirati bivšeg na FB-u i nastaviti poštovati muža
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Old 14.10.2017., 12:23   #54
Harderfaster, ma nije mu nista lagala samo je presutila neke stvari . Nema nista loseg u tom . Ne treba se nikada "muzu" /"zeni" sve reci . Sta manje zna manje ga glava boli .
Da ju je zaintrigirala njegova pojava jeste . E sada reci muzu ili ne reci it is questions .
lazan is offline  
Old 14.10.2017., 12:35   #55
Čekaj, ti to ozibljno? Imate oboje 60 godina i bojiš se da on želi odjednom nešto više??
Ja mislim da je on samo htio na kavu, ništa više. Svašta ću još na ovom forumu pročitat
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Old 14.10.2017., 12:47   #56
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Čekaj, ti to ozibljno? Imate oboje 60 godina i bojiš se da on želi odjednom nešto više??
Ja mislim da je on samo htio na kavu, ništa više. Svašta ću još na ovom forumu pročitat
Prije da je ona htjela nesto vise iako ne svjesno pa se uspanicarila kad je doslo iz dupeta u glavu.

Vidis da racionalizira da je on bezobrazan, a samo joj je davao paznju koja joj je godila.
Flat is offline  
Old 14.10.2017., 12:52   #57
Quote:
margarer kaže: Pogledaj post
Idem ja sad zbilja. Bok
Kam sad ideš, bezveze? Upravo je postalo zanimljivo.

A jel ti i muž na fejsu?
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Old 14.10.2017., 14:19   #58
E, da, baš zanimljiva tema.
Nije to ništa neobično da se ljudi nakon puuunoooo godina ponovno nađu.

Kako je onaj naš glumac Otokar Levaj našao preko fejsa svoju dragu iz srednje škole. I to nakon pola stoljeća. Njemu sad preko 70, a nije ni ona ništa mlađa.

I eno ga, sad je u braku s njom, na Floridi.

Bolje mužu ništa ne govoriti, da se ne uznemirava i ne trese svaki put kad žena ode na fejs. A ništa nije ni bilo.
Etta is offline  
Old 14.10.2017., 17:16   #59
Quote:
Etta kaže: Pogledaj post
E, da, baš zanimljiva tema.
Nije to ništa neobično da se ljudi nakon puuunoooo godina ponovno nađu.

Kako je onaj naš glumac Otokar Levaj našao preko fejsa svoju dragu iz srednje škole. I to nakon pola stoljeća. Njemu sad preko 70, a nije ni ona ništa mlađa.

I eno ga, sad je u braku s njom, na Floridi.

Bolje mužu ništa ne govoriti, da se ne uznemirava i ne trese svaki put kad žena ode na fejs. A ništa nije ni bilo.
Možeš si mislit što bi ga u tim godinama bolio kurac da mu se žena dopisuje sa nekim drugim likom
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Old 14.10.2017., 20:12   #60
Autorica me podsjetila na jednu poznanicu koja si je umislila da će ju lik ženiti a pozvao ju jednom na kavu
Oboje su preko 50 godina (on u braku, ona rastavljena). Kad je frajer skužio s kim ima posla, više ju nikada nije zvao na kavu.
Btw, to što si ti napravila u mladosti (ševila se s njim, kao fol nisi znala, a on je znao) je INCEST. I sada mu se još javiš na fb
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:14.