Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2008., 18:34   #61
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
Prije "ljevičarska propaganda o 9/11"
Zatvaranje očiju ne znači da se nešto prestalo događati.

Možda su sve očitije činjenice o Pearl Harbouru također "ljevičarska propaganda".
ninoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 23:42   #62
Quote:
ninoid kaže: Pogledaj post
Zatvaranje očiju ne znači da se nešto prestalo događati.

Možda su sve očitije činjenice o Pearl Harbouru također "ljevičarska propaganda".
Objektivni dokumentarac bi se trebao ravnati po onoj da vidimo obje strane medalje, a ne samo jednu, bila ona pobornika teorije zavjere, bilo njenih protivnika. Tako da....
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2008., 00:04   #63
da, inace su nam mediji uvijek servirali obje strane u vezi 9/11. daaa, kako da ne.
pa ovaj dokumentarac i pokazuje onu drugu stranu, jer je to ona koju se bas i ne pokazuje cesto.
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2008., 00:30   #64
Quote:
Crimson Petal kaže: Pogledaj post
da, inace su nam mediji uvijek servirali obje strane u vezi 9/11. daaa, kako da ne.
pa ovaj dokumentarac i pokazuje onu drugu stranu, jer je to ona koju se bas i ne pokazuje cesto.
Ja sam ovdje govorio općenito, kako bi svaki dokumentarac, svaka vijest, svaka reportaža, trebali imati obje strane priče. Uostalom, to je dio novinarske etike.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2008., 00:54   #65
kako se zove film, originalni naziv
vrtlog is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2008., 01:25   #66
http://zero911movie.com/

Zero: An Investigation into 9/11
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 19:01   #67
Thumbs up Drzic - animirano dokumentarni film

Film prati priču o Držićevu životu, donosi animirana uprizorenja najpoznatijih sekvenci "Dunda Maroja" te prikaz Dubrovnika kao najznačajnijega kulturnog središta renesanse.
"Drzic" je napravljen u produkciji HTV-a u suradnji sa studentima Akademije likovnih umjetnosti, a u povodu 500-te obljetnice rođenja naseg najpoznatijeg komediografa

Pogledala sam ga, super izgleda, odlicna glazba, prica. Toplo ga preporucam svima.
Bit ce prikazan na HRT, u subotu 15.11. u 12.20.
SunGöttin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 22:52   #68
Ajde baš, da vidimo i to čudo. Nekako sumnjam, ali dat ću im priliku.
 
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 14:19   #69
Neloše, čak, moram priznati da sam očekivala manje.
 
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 14:12   #70
Veliki Tabor-dokumentarac

Molim za pomoć!!! 09. prosinca 2008. na programu televizije Z1 prikazana je reportaža, dokumentarac o VELIKOM TABORU!! Bilo na programu oko 20,00-21,30 sati. Nažalost ni me bilo kući da si snimim, a poklonik sam takovih burgova. Trajalo oko 15 minuta. Pitah na Z1 ali vele da su to preuzeli sa nekog stranjskog programa. E sad, kako do toga??? Spreman sam honorirati ak je u razumnim okvirima. Hvala!
duotanga is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 14:31   #71
dokumentarac o Liniću i Taboru je bio na HRT-u.

pitaj njih
absoluta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 14:52   #72
ma ne, bilo je na Z1! A ovo o Liniću nemam pojma, ali ako je zanimljivost o Taboru onda tražim i to. Rekoh da sam poklonik Tabora.
duotanga is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 08:59   #73
ne kužim šta te zanima?

kuća molitve od patera Linića?
ili brdo Tabor u Izraelu, brdo preobraženstva?
absoluta is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 11:37   #74
Radi se o VELIKOM TABORU, srednjevjekovnoj utvrdi u Desiniću, Hrvatsko Zagorje,55-60 kilometara od Zagreba prema Sloveniji. U novije vrijem poznat po "TABOR FILM FESTIVAL" glavna nagrada "lubanja" Veronike Deiničke. Viteški turniri, lov sokolovima. Utvrda Grofova Ratkaya. Hej sve domaća roba. A reportažu su snimili ili Francuzi ili Njemci. Neznam koje odrednice da još navedem.
duotanga is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 11:45   #75
sorry, očito sam fulala
absoluta is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 15:01   #76
I mene bi zanimalo.
Gugenheim is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2009., 10:09   #77
Dokumentarci Stipe Božića

Da li netko zna gdje se mogu nabaviti TV Serije "Dubine" i "7 Vrhova" Stipe Božića?
__________________
ponekad surfam
viruango is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 22:11   #78
jel iko gledao ono "Emocije sluge i gospodari" valjali ista ta emisija ako da imal gdje skinuti.
__________________
Ništa nije komično, sve je tragično. Ništa nije tragično, sve je komično, sve je stvarno, nestvarno, nemoguće, pojmljivo, nepojmljivo. Sve je tegobno, sve je lako.-Eugene Ionesco
Groinx is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2009., 00:39   #79
refresham topic jer molim za preporuku za neki dokumentarac o Dublinu ili Irskoj ?
tenk ju
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2009., 10:47   #80
prof Radovan Ivančević

Jučer sam, sasvim slučajno, na HTV plus oko 19:00 naišao na jedan jako zanimljivi dokumentarac prof.Radovana Ivančevića o Zagrebu i parkovima. Budući da nisam pratio od početka ne znam ime te emisije. Rekao bih da je snimana krajem sedamdesetih ili početkom osamdesetih godina. U tv programu za taj termin piše "Tragovi: Povijest zagrebačkih skulptura", ali nisam siguran je li to baš ta emisija.
Dakle, volio bih dobiti odgovore na pitanja:
- kako je točno ime te emisije?
- je li to bila serija takvih emisija pa postoje još neke autora prof.Ivančevića?
- ima li netko snimljeno ili neki drugi savjet kako ih/ je nabaviti?

Hvala!
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:54.