Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2010., 15:44   #81
Vidjela sam samo ovaj paket, to je bilo prije 3 dana negdje
chmichak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2010., 17:13   #82
zahvaljujem na odgovoru!!!! vec sam pomislila da sam zaboravljena! naime kupila sam si kremu u tubici iz linije bianca i koliko god je masna apsolutna sva kremica se upije, za nepovjerovat! ovih dana idem na onaj pregled koze u ljekarnu pa kad saznam malo vise o kozi počastit ću se i drugim proizvodima cera di cupra!
beruška is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 19:36   #83
I ja sam danas kupila kremu iz linije Bianca prvi put
__________________
O onome o čemu se ne može govoriti, treba šutjeti
shakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 19:40   #84
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post

Evo ova je ta hidratantna koju ja imam
I ja!
Ja sam svoju već skoro potrošila i moram priznat da mi je zaista dobra!
Uvijek sam imala averziju prema toj liniji kozmetike ali eto što je predrasuda...

Inače imam mješovitu kožu sklonu aknama...
lidija84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 20:09   #85
Kupila i ja ovu zelenu hidratantnu i tek sam ju jednom stavila, nije loše jako se brzo upije i miris je tako tako..... Moja je koža isto mješovita i sklona potkožnim, malim , bijelim i ostalim gadovima, vidjet ćemo kak se kaže malo sam skeptična ali to je moj vječni problem zato samo kupujem i spremam poluprazne kremice i ostalu kozmetiku......(luda baba!!!!)
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 10:50   #86
Quote:
lida kaže: Pogledaj post
Kupila i ja ovu zelenu hidratantnu i tek sam ju jednom stavila, nije loše jako se brzo upije i miris je tako tako..... Moja je koža isto mješovita i sklona potkožnim, malim , bijelim i ostalim gadovima, vidjet ćemo kak se kaže malo sam skeptična ali to je moj vječni problem zato samo kupujem i spremam poluprazne kremice i ostalu kozmetiku......(luda baba!!!!)
Mislim da ti onda neće odgovarati, malo je premasna za problematičnu kožu ali nikad se ne zna.
JBV is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 12:45   #87
meni ta zelena hidratantna za sve tipove koze nikako ne odgovara. em sto me nakon nanosenja lagano zateze i imam dojam da mi treba jos, em sto se znojim od nje. sve mi grasci znoja iskoce po licu. puno mi bolje pasu one guste u tubici.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 13:06   #88
Suha do normalna koza lica...Nekad koristila Ceru..Znam da je bila nesto pravo dzaba.Ni jedna mi bolje posle nije legla.Bilo je ono rose i bianka..Rose sam koristila.
Cosmopolita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 13:07   #89
a eto,sve je relativno. meni,primjerice,ova zelena hidratantna odgovara. začas se upije, i baš osjećam da mi je koža svježa i hidratizirana nakon nje. imam suhu kože,pa možda zato. jedino što mi miris nije tako fin kao one iz linije bianca i rosa.
__________________
A man never tells you anything until you contradict him.
George Bernard Shaw
Stupid Cupid is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 13:58   #90
Koristim biancu, a mater rosu!Ujedno koristim i mlijeko za čišćenje i tonik iz zelene linije Divota! Ten ko u bebe! A liti sam koristila gel kremu... Sve 5!
__________________
Sutra je novi dan!
Trnc is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 14:10   #91
kupila sam bijelu kremicu, tek sam kasnije skužila da je anti age.imam 24 godine.
ne znam jel to prerano za korištenje takve kreme?iako mi super paše za lice.
inače imam probleme sa prištićima i drugim gadostima, pa mi taman dobro dođe da nahranim kožu nakon što je isušim sa drugim sranjima
mm21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 14:15   #92
Quote:
turinica kaže: Pogledaj post
Koristim biancu, a mater rosu!Ujedno koristim i mlijeko za čišćenje i tonik iz zelene linije Divota! Ten ko u bebe! A liti sam koristila gel kremu... Sve 5!
Ja jučer kupila Biancu i nakon prvog nanošenja sam oduševljena Masna je i hranjiva, a lijepo mi se upije prije spavanja. A, koja to gel kremica?

Quote:
mm21 kaže: Pogledaj post
kupila sam bijelu kremicu, tek sam kasnije skužila da je anti age.imam 24 godine.
ne znam jel to prerano za korištenje takve kreme?iako mi super paše za lice.
inače imam probleme sa prištićima i drugim gadostima, pa mi taman dobro dođe da nahranim kožu nakon što je isušim sa drugim sranjima
Ma, možeš slobodno Ta kremica je dosta prirodna, drugo bi bilo da ima aktivne sastojke poput retinola...
__________________
O onome o čemu se ne može govoriti, treba šutjeti
shakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 14:59   #93
[QUOTE=shakti;24528873]Ja jučer kupila Biancu i nakon prvog nanošenja sam oduševljena Masna je i hranjiva, a lijepo mi se upije prije spavanja. A, koja to gel kremica?

To ti je iz zelene linije.
__________________
Sutra je novi dan!
Trnc is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 10:42   #94
Na žalost, Bianca mi ipak ne odgovara...nešto mi u toj kremi smeta, dobila sam sitne alergijske prištiće otkad ju koristim, a lice me počelo žariti kad ju nanesem...
__________________
O onome o čemu se ne može govoriti, treba šutjeti
shakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 00:06   #95
Kupila sam hidratantnu zelenu za sve tipove koze pa javljam nakon nekog vremena
Samazza is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 11:55   #96
opet ja! mene je nakon nekog remena počelo svrbiti lice nako nanošenja te kreme iz linije bianca, pa ne znam dali je netko imao slična iskustva?!
beruška is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 16:45   #97
Quote:
beruška kaže: Pogledaj post
opet ja! mene je nakon nekog remena počelo svrbiti lice nako nanošenja te kreme iz linije bianca, pa ne znam dali je netko imao slična iskustva?!
A očito ti neki sastojak smeta,umij si lice i nemoj koristiti više kremu. Evo i Shakti je dva posta iznad napisala da je lice peče.

meni ova krema paše,ali znalo mi se to događati s par losiona za tijelo. nakon nanošenja,pekle su me ili svrbile noge. tako da sam isprala to sa sebe i losion hitila u smeće.
__________________
A man never tells you anything until you contradict him.
George Bernard Shaw
Stupid Cupid is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 17:35   #98
Quote:
beruška kaže: Pogledaj post
opet ja! mene je nakon nekog remena počelo svrbiti lice nako nanošenja te kreme iz linije bianca, pa ne znam dali je netko imao slična iskustva?!
Istina, kao što je Stupid Cupid napisala, mene je od Biance peklo i svrbilo lice, pa je završila u smeću...
__________________
O onome o čemu se ne može govoriti, treba šutjeti
shakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 20:36   #99
sadrže li linije rosa i bianca samo pčelinji vosak, ili i med ili propolis?
__________________
skupljačica snova
finky is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 16:51   #100
Quote:
finky kaže: Pogledaj post
sadrže li linije rosa i bianca samo pčelinji vosak, ili i med ili propolis?
Mislim da ima samo pčelinji vosak. I glicerin. I još puno toga (nadam se ne preotrovnih tvari).

Sastav od biance:
Aqua, Paraffinum Liquidum, Petrolatum, Glycerin, Ceresin, Lanolin Alcohol, Lanolin, Cera Alba, Magnesium Sulfate, Parfum, Amyl Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Benzyl Salylate, Coumarin, Geraniol, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Lonone, Cetaryl Alcohol, Cetaryl Octanoate, Sorbitan Sesquioleate, Stearyl Heptanoate, Isopropyl Myrstate, Stearyl Caprylate, Trihydroxystearin.

Od rose:
Aqua, Paraffinum Liquidum, Petrolatum,Lanolin,Glycerin, Ceresin, Cera Alba, Magnesium Sulfate,, Lanolin Alcohol, Parfum, Amyl Cinnomal, Cinnamyl Alcohol,
Hydroxycitronellal, Benzyl Salylate, Coumarin, Geraniol, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Lonone, Cetaryl Alcohol, CI 26100, CI 47000


Beruška,sad kad sam ovo pisala vidim da je treći u popisu sastojaka Petrolatum,tj.,vazelin. Ja kad si ruke namažem čistim vazelinom,počnu me užasno svrbiti.
__________________
A man never tells you anything until you contradict him.
George Bernard Shaw
Stupid Cupid is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:59.