Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2009., 15:07   #1
Question Igračke

koje igračke kupiti curici od godine i 4mj. neke zanimljive neznam ni sama..
nekrifa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2009., 16:38   #2
Quote:
nekrifa kaže: Pogledaj post
koje igračke kupiti curici od godine i 4mj. neke zanimljive neznam ni sama..
ja sam jučer u tl vidjela super šator discovery....košta 400 kn i moraš imati mjesta dosta doma, ali znam da ga vole djeca raznih generacija.
Gricko2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2009., 16:57   #3
bebu i kolica

slikovnicu ( medo tobi, sunčica ide u vrtić i sl.)

lego duplo kocke

autić (ovakav recimo http://www.media-commerce.com.hr/pro...id1=61&id2=526)

postere sa bojama, slovima, oblicima, brojevima iz tl-a (http://www.turbolimac.com/Products/T...4/Default.aspx)

elmos world dvd-i, fifi

mali stol i stolice (pastele, bojice i bilježnica za crtanje) - ima super u baumax-u željezno-pleteni nije ih lako prevrnuti i pasti sa njih

pocoyo plastične figurice, fifi plastične figurice

mali tobogan (košta oko 200 kn)

ovo je samo dio stvari koje moja cura voli
Zara1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2009., 20:46   #4
........

4 mj.....hm
loptice od spuzve.....ili neke spuzvaste suskalice......medo mali od spuzve sto ima unutra male mehanizme s uspavankom.....(sasko ih je imao sve smo ih vukli po bolnici)
gumene teletabise,gumene tj na puhanje te igracke.....te iz crtica neke likove......
dekice za lezanje sa spuzvastim igrackama ili dekice za lezanje sa baterijama gdje moze da dira razne likove koji se glasaju.....

ma sve sta je mekano.....i u zivim bojama...ili neke koji proizvode neke zvukove....malecko je 4 mj tek...nema bs velikog izbora za njih
__________________
OOOO lijepa ooo draga oooooo slatka slobodo.....!!!!!
Mucka01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2009., 21:19   #5
od godine i 4 mjeseca
Zara1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2009., 22:32   #6
Quote:
Zara1 kaže: Pogledaj post
od godine i 4 mjeseca
ima stvarno veliki izbor igracaka ,,,al evo jedna je spomenula neki šator od 400 kn
ima u konzumu predivni šator za mislim 89 kn inače za igračke ne vrijedi davati puno jer djeci je to fora 5 min i gotovo,,ja malome kupila autic predivan veliki za 30 kn i malo dalje na polici isti ali isti autić za 245 kn ....HALLO,,,možda bi bilo fora uzeti neku ljuljačku
mihael008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2009., 23:09   #7
taj šator je stvarno super http://www.tomy.co.uk/products/disco...e/?parent=2539

nije obični nego edukativni

obični se može kupiti već za 50-ak kuna
Zara1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2009., 23:42   #8
....

uh nisam ni vidjela da ima 1g i 4m hehehe

e za njih ima vec...kocki,alatki,onih krugova sto se slazu po velicini...meni su dragi ....kocke su najvise mog sina drzale zaokupiranim.....pa zivotinjice...pa onda klasika autici...ili bebe...medici...neki instrument gitarica ili saksofon na baterijice.....ima ih sa raznim melodijama..ma ima za njih izbora....ja sam mislila za malecke da treba.....
__________________
OOOO lijepa ooo draga oooooo slatka slobodo.....!!!!!
Mucka01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 14:30   #9
Quote:
Zara1 kaže: Pogledaj post
taj šator je stvarno super http://www.tomy.co.uk/products/disco...e/?parent=2539

nije obični nego edukativni

obični se može kupiti već za 50-ak kuna
a jel znaš di kod nas ima tih edukativnih šatora za kupiti i koliko koštaju???
__________________
neću potpis
m@m@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 15:42   #10
eto mene iskopala temu, bas mi treba.
jel postoji nekakva igracka za manj eklince a da je u stilu tehicsa od lega? Nesto po cemu se moze sarafiti i okretati i umetati s alatom a da nema mini dijelove za zadaviti se ili iskopat oko?
maloj mi je u zadnje vrijeme zanimljivi iskljucivo otkljucavanje zakljucavanje, sarafljenje, i sastavljanje rastavljanje.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 16:00   #11
http://www.turbolimac.com/Products/T...-21140370.aspx

moja ti se obožava igrati s ovakvim stvarima( od velikog brata, ako joj da) ima 17 mj!
__________________
.
damafia25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 16:26   #12
vidjela sam ja u Muelleru... nije baš plastično kao Lego, nego je drvena igračka pa npr se sastavlja helikopter, vlak, motor... Znači, dobiješ drvene dijelove, alat i šarafe pa se to sastavlja. No to je ipak igračka za malo veću djecu tipa 3-4 god. Ne znam kolika je tvoja?
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 11:36   #13
Quote:
damafia25 kaže: Pogledaj post
http://www.turbolimac.com/Products/T...-21140370.aspx

moja ti se obožava igrati s ovakvim stvarima( od velikog brata, ako joj da) ima 17 mj!
e da, tako nesto ali ne znam sto bi time sarafila? Mislila sam vise da ima i alat i nesto da radi tim alatom.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 11:38   #14
Quote:
elly kaže: Pogledaj post
vidjela sam ja u Muelleru... nije baš plastično kao Lego, nego je drvena igračka pa npr se sastavlja helikopter, vlak, motor... Znači, dobiješ drvene dijelove, alat i šarafe pa se to sastavlja. No to je ipak igračka za malo veću djecu tipa 3-4 god. Ne znam kolika je tvoja?
18 mjeseci ce sad. bas nesto takvo bi ali za kikice.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 11:47   #15
Quote:
m@m@ kaže: Pogledaj post
a jel znaš di kod nas ima tih edukativnih šatora za kupiti i koliko koštaju???
turbo limač, 400 kn.
__________________
22. rujna 2008.
alex k. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 11:51   #16
imas drveni bubu didakticki vlakic u TL. dodje oko 80kn. moja je to dobila za prvi rodjendan, makar je za klince od 3 godine. uzivala je u slaganju..

a najbolja joj je igra guranje kljuca u kljucanicu, upikavanje punjaca u mob. ima netko ideju za neku ovaknvu zabavu?
Malena10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 16:12   #17
Quote:
damafia25 kaže: Pogledaj post
http://www.turbolimac.com/Products/T...-21140370.aspx

moja ti se obožava igrati s ovakvim stvarima( od velikog brata, ako joj da) ima 17 mj!
meni je ovo pregrozno...toliko mi ta plastika djeluje jeftino, jer je onako oštrih rubova i vrlo lako pukne i potrga se tako da ovo ne bih preporučila ni za stariju djecu, a kamoli za malce
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 17:02   #18
Slikovnice koje imaju puno prozorčića za otvaranje. Zatim zvučne slikovnice tipa Piko na selu,Kod djeda i bake ili Poohova sviralica,ako curica voli slikovnice.
miss milly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 17:08   #19
Quote:
miss milly kaže: Pogledaj post
Slikovnice koje imaju puno prozorčića za otvaranje. Zatim zvučne slikovnice tipa Piko na selu,Kod djeda i bake ili Poohova sviralica,ako curica voli slikovnice.
to meni?
hvala ali to smo davno prosli samo sarafljenje, kljucevi, otkljucavanje i zakljucavanje, kljesta, slaganje, rastavljanje
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 21:25   #20
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
to meni?
hvala ali to smo davno prosli samo sarafljenje, kljucevi, otkljucavanje i zakljucavanje, kljesta, slaganje, rastavljanje
Moja već mjesec dana sjedi u šatoru i otključava isključivo plavu bravu, ostale ju ne zanimaju. Danas joj je uspjelo okrenuti ključ i onda panika jer nemre zatvoriti. Isto si je ugrabila šrafciger i probala promijeniti bateriju na Winnie sviralici. Čini se da im je to faza. Ali slaganje oblika fuj. To je neku drugu djecu. Baš si i ja razmišljam o nekom setu za "dečke", ali to je samo alat i nema dijelova s kojima se radi.
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:48.