Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2009., 21:46   #1
žuljevi-trčanje

kupio sam nove tenisice za trcanje. reebok premier road plus 6.imam spustena stopala i na sredini me stopala zuljaju.jer nisu dovoljno siroke odnosno nisu siroke kao moje stopalo kada nagazim pa mi nastaje zulj.jel postoji koji nacin da se to prosiri.i dali neko na hoce li se to za kojih par treninga malo razgaziti.
doga_04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2009., 08:46   #2
Na žalost, nećeš si moći baš puno pomoći. Tenisice će se malo razgaziti, ali ne toliko da ti neće smetati ( pišem iz vlastitog iskustva, također reebok ). Ja sam jednostavno morao kupiti druge, jer su mi na luku stol+pala napravile žulj nakon jedno 5 ili 6 km trčanja.
Probaj; možda će se razgaziti toliko da ti neće smetati. Ako ne, biti ćeš prisiljen kupiti druge; ove će biti dobre za svakodnevno nošenje ( bar su meni bile - nisu žuljale).
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2009., 12:16   #3
Probaj klasično prije nego ideš kupiti nove tene - naguraj dosta papira preko noći i tako par dana a prije trčanja namaži to misto di te žulja sa vazelinom ili kremom protiv žuljeva (isto je na bazi vazelina). Pripazi da ti stari žulj dobro zaraste prije nego ih opet obuješ. Naravo tanke čarape bez šavova. Ako možeš odi trčati ujutro kad noge nisu umorne ni natečene. Jednom mi je pomoglo povremeno mazanje snijegom ali to je ipak bila nužna mjera jer sam dobila žulj u gojzama u kojima mi je prije bilo super.
morska alga is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:45.