Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2010., 11:57   #1
Sjenila za auto stakla

Ispričavam se ako se ponavljam, no nov sam u ovome i baš se i ne snalazim. Zanima me GDJE nabaviti sjenila za auto stakla (pod time ne mislim na foliju, to već imamo na staklima, no kako je srednje propusnosti, zaključili smo da nije dovoljna); pregledali smo sve i turbo limaće i benzinske i graco (na netu nema nikaj) i peg-perego, ne znam više di da gledam; HELP!
Tony Balony is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 11:59   #2
zar se to ne kupuje u auto salonima?
misliš na one što imaju one vakum "bipke" () koje se zalijepe na staklo?
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 12:05   #3
ne znam jel ima nekih puno kvalitetnijih od onog što smo mi imali, ali sve što smo imali je bez veze. niš ne štiti, ispada, smeta. mi smo dali skroz zatamnit stražnja stakla.
da, nije 100 posto nepropusno, ali to ne bih ni htjela, da mi stražnji dio auta bude tamna komora, nek dijete nešto i vidi...
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 12:07   #4
postoje rolo zavjesice za stražnje i bočna stakla. ima ih u trgovinama auto dijelova i opreme.
agibagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 12:26   #5
Quote:
agibagi kaže: Pogledaj post
postoje rolo zavjesice za stražnje i bočna stakla. ima ih u trgovinama auto dijelova i opreme.
a kakve su? da li stvarno zatamni...ja isto tražim nešto jer od sveg što smo imali
zaštita je smješna...uvjek sam morala stavljati pelenu...
__________________
Imati dijete znači kako ni u jednom dijelu toga puta jednostavno ne možeš zamisliti da ga je moguće voljeti više nego ga već voliš, jer sav se topiš od ljubavi, voliš koliko uopće ljudsko biće može voljeti, a onda zapravo shvatiš da voliš ga još i više.
Nova0303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 12:47   #6
Mi imamo lagano zatamnjena stakla (stražnja) a u baby centru smo kupili rolo zavjesice, odlične su, kad je oblačno lako se srolaju tak da ne moramo stalno micati ih ili stavljati
preporučam!
__________________
On the road again......
....moje male ljubavi Z i V....
danka 29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 12:52   #7
ja isto tražim već valjda 2 mjeseca i još nigdje nisu dobili!? Katastrofa. Jučer sam u baby centru u brežicama uzela ona što se s jednim vakuumom na sredini zaljepi na staklo, ne izgleda mi nešto posebno, vidjet ću kako štiti. Imaju i zavjesice, možda uzmem to slijedeći put ako ovo ne bude funkcioniralo.
__________________
04.09.09. Smjehuljica
SubiBubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 13:08   #8
mislim da su rolo-zavjesice i zatamnjeno staklo sasvim dovoljni. inače, nas je polismen opleo po novčaniku zbog ručnika na staklu, jer spriječava vidljivost.ovo radi dovoljnu sjenu, bitno je da djete nije direkt na suncu, a ono malo što prolazi nije strašno.
agibagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 14:46   #9
mi svo svoja sjenila kupili prije 2 godine u TL i imaju na sebi motive iz crtica Nemo i mogu reci da su jos uvijek citavi i jako dobro sluze svrsi (ali u mom autu je i prednost sto je straznje sjedalo nisko polozeno pa sunce ionako smeta smao malo) a na novom autu smo dali zatamnit stakla tvornicki na maximum (kao na policijskim autima) i super je , sunce uopce ne smeta, unutra se ne vidi a iz nutra se prema van sve vidi normalno
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 14:49   #10
Quote:
agibagi kaže: Pogledaj post
mislim da su rolo-zavjesice i zatamnjeno staklo sasvim dovoljni. inače, nas je polismen opleo po novčaniku zbog ručnika na staklu, jer spriječava vidljivost.ovo radi dovoljnu sjenu, bitno je da djete nije direkt na suncu, a ono malo što prolazi nije strašno.

Nevjerojatno...
__________________
~naše vjenčanje~
seni001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 15:06   #11
ima u adaxu.

nedavno sam kupila jane foliju i na kraju sam im išla vratiti. folija je ok, ima zgodnu slikicu ali dimenzije nisu bile kao one kaj je pisalo na deklaraciji pa sam im vratila. bilo mi je ful premalo za šajbu. ima tamo i roletica, mislim da su sa istom slikom i na tome su te dimenzije kak piše. oni su iste deklaracije polijepili po svemu

mislim da bum na kraju dala zatamnit zadnje šajbe i da će to biti to. sad imam neka sjenila, ono na priljepak i niš ne valja, stavila sam dva jer su dosta prozirni, još su i sa slikom i jako smanjuje vidljivost
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 15:24   #12
A koliko koštaju te rolo zavjesnice ako može reći netko?

__________________
Vatra,voda,kralj,žena,glupan i zmija kobni su po čovjeka ako ih izazove.
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.
Čovjek je jedina greška prirode.
pikica mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 15:58   #13
ima u Garden Mallu u Baby Medii - od k's kids-a za 15 kn/kom
i mi imamo tvornički zatamnjena stakla - ništa se ne vidi unutra,ali svejedno maleckom upada sunce u oči i dobro je u kombinaciji s ovim
__________________
Prodajni album
pikacu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 16:00   #14
Quote:
pikica mala kaže: Pogledaj post
A koliko koštaju te rolo zavjesnice ako može reći netko?

Rolo zavjese se ne preporučuju jer u slučaju prometne nesreće djelovi mogu ozbiljno ozlijediti dijete, odnosno druge putnike u vozilu.
adriatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 16:08   #15
Quote:
adriatica kaže: Pogledaj post
Rolo zavjese se ne preporučuju jer u slučaju prometne nesreće djelovi mogu ozbiljno ozlijediti dijete, odnosno druge putnike u vozilu.
Vidiš nisam o tome razmišljala..
__________________
Vatra,voda,kralj,žena,glupan i zmija kobni su po čovjeka ako ih izazove.
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.
Čovjek je jedina greška prirode.
pikica mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 16:47   #16
Quote:
adriatica kaže: Pogledaj post
Rolo zavjese se ne preporučuju jer u slučaju prometne nesreće djelovi mogu ozbiljno ozlijediti dijete, odnosno druge putnike u vozilu.
zato ih ja nisam htjela, a te folije kaj sam uzela su super ali premale , samo se nalijepe na čisto staklo i kad se počnu odljepljivat samo se operu, opere se i šajba i prkelje ponovo.

htjela sam sličicu stavit i nikak mi se neće otvorit na jane stranici
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 23:42   #17
mi imamo te jane folije i nisu nam baš tako male..
super drže i to mi je najvažnije..

one iz TL na "priljepke" otpadaju kako se sjete, užaš
foresst is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2010., 00:10   #18
Quote:
foresst kaže: Pogledaj post
mi imamo te jane folije i nisu nam baš tako male..
super drže i to mi je najvažnije..

one iz TL na "priljepke" otpadaju kako se sjete, užaš
ovisi o šajbi, meni su dosta male

a jel se ok vidi kroz njih?
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2010., 00:13   #19
Quote:
ana:) kaže: Pogledaj post
ovisi o šajbi, meni su dosta male

a jel se ok vidi kroz njih?
pa i ne vidi se baš previše, ali ništa manje nego kroz one klasične na priljepke (mi imali na nemu iz TL)
foresst is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2010., 13:09   #20
uglavnom te jane folije su dakle ok? dođu 2 para u kompletu za stakla ili? koliko koštaju?
ako su stvarno dobre budem išla odmah po njih jer mi je tlaka kad mu ide sunce a on se sav iskrivljuje...
__________________
Imati dijete znači kako ni u jednom dijelu toga puta jednostavno ne možeš zamisliti da ga je moguće voljeti više nego ga već voliš, jer sav se topiš od ljubavi, voliš koliko uopće ljudsko biće može voljeti, a onda zapravo shvatiš da voliš ga još i više.
Nova0303 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:48.