Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2010., 15:08   #41
Quote:
klarah kaže: Pogledaj post
Miler pelene nama katastrofa, svaka propustila.
Dm pelene - nisu loše, ali nekako debele i ne premekane, ne propuštaju
Pampers - daleko najbolje, najmekanije, najtanje, ne propuštaju, već jako dugo ih koristimo i do daljnjega budemo
pampers su najtanje zato jer su punjene s onim gelom (kao i, primjerice, allways ulošsci) koji je teška kemijska industrija i nije dokazano da nije štetan.
ja biram onda radije da su pelene deblje.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 15:53   #42
Meni su MTČ bodi benkice čudnog kroja.Šišmiš rukavi,koji se povuku do ramena da je dijete po zimi golih ruku. Modeli su kratki, a široki.
Body M&S su divni. Kvalitetnog pamuka i postojanih boja. C&A i Leptirić isto ok.
Bodi benkice Baby Star kupljeni u Getro su mi super.
Nigdje ne mogu naći kvalitetne čarapice. Nakon prvog pranja sve izgledaju staro i iznošeno.

Zadovoljna sam Fisher price igračkama. Postoji viper za dijete do 18 kg od Fishera u Prenatalu.
mmn is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 15:57   #43
Od maramica su Hipp najbolje.
Druge su mi presuhe. Probala i babylove i beauty baby.
Od pelena 1 i 2 babylova su bile dobre-mekane, a pelene 3 su tvrde i debele.
mmn is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 16:53   #44
Quote:
Alicia kaže: Pogledaj post
Čula sam da se Hlapić jogurti rade od mlijeka u prahu, isto kao i jogobela.
Mene cijela prehrana izluđuje jer bi htjela da kvalitetno jede, a nikad ne znaš kad kupiš jel šrot ili nije.
Čula sam da su bebivita kašice jako loše.
Ne razumijem ovakve komentare??? ČULA SAM??? Di od koga, nekoga komaptibilnog da priča o prehrani, nutricionista, prehrambenog tehničara, babe s palca? Ne razumijem....

Bebivitine kašice kupujem u mulleru (6,50) svugdje drugdje su skuplje, a osim toga ako pročitaš sastav čak je i u velikoj večini bolji nego HIPP-ov!

I slažem se sa Lali Punom...treba paziti na kašice sa dodanim šečerom koje imaju i Hipp, Bebivita a pogotovo Frutek..

Zadnje uređivanje tockica11 : 04.06.2010. at 16:58.
tockica11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 18:04   #45
da, obavezno citati sastav proizvoda, oni vole natrpati svasta sto zbilja nije prikladno za djecu. Ja sam se npr. zaletjela kupivsi Prvu bananu za dojence (hipp) koja sadrzi sok od limuna. ja znam da je to kao prirodni konzervans, al zbilja nije prikladan za dijete koje pocinje s dohranom a kamoli za 4mj.kako pise na bocici. Moja curka to uopce nije htjela jesti jer je bas kiselkastog okusa, a iskreno ni meni nije bilo fino
eruditio is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 20:01   #46
Quote:
mmn kaže: Pogledaj post
Nigdje ne mogu naći kvalitetne čarapice. Nakon prvog pranja sve izgledaju staro i iznošeno.
probaj sa r&s socks, meni su one super, ne izgledaju ni staro ni iznošeno nakon nekoliko pranja, boja super... njih je bilo za kupiti sada na sajmu u zagrebu
__________________
Sara i Luka <3
Lalea is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 22:58   #47
Quote:
mmn kaže: Pogledaj post
Postoji viper za dijete do 18 kg od Fishera u Prenatalu.
baš me zanima koje dijete od 18 kg želi biti u viperu...
__________________
22. rujna 2008.
alex k. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 23:14   #48
Quote:
alex k. kaže: Pogledaj post
baš me zanima koje dijete od 18 kg želi biti u viperu...
svasta se nadje, od mm-a necakinje (2,5 i 6 god) bi isle u hodalicu, krevetic, as 0-15 kg, viper, a po novom i vrtic
__________________
24/09/2009 mama, vidim te :)
djura19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 23:43   #49
Moje starije dijete sa 2,3god. i 15,5kg voli sjesti u bratov viper, kao u dobar naslonjac koji se ljulja..

Sto se tice jednokratnih pelena.. Nama mullerove nisu nikada promocile, pampersice jesu. Puno puta (i sa starijim i sa manjim).

Bodiji.. Daleko najkvalitetniji su m&s. a i njihova odjeca je odlicna
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 23:58   #50
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
pampers su najtanje zato jer su punjene s onim gelom (kao i, primjerice, allways ulošsci) koji je teška kemijska industrija i nije dokazano da nije štetan.
ja biram onda radije da su pelene deblje.
Ma da. Nisam to znala. i ja bi radije da su deblje ak su ove tanje štetne. Otkud ti to?
klarah is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2010., 00:21   #51
Quote:
klarah kaže: Pogledaj post
Ma da. Nisam to znala. i ja bi radije da su deblje ak su ove tanje štetne. Otkud ti to?
Taj gel je natrijev poliakrilat.
Zabranjen je u proizvodnji tampona 1985 zbog sumnje u povezanost sa toksičnim šok sindromom u žena.
U pelenama i ulošcima se i dalje koristi iako nisu provedene studije o eventualnoj štetnosti za bebino zdravlje.
Gerta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2010., 00:35   #52
ja te pampersice uopće ne koristim ni nikada nisam....
ne zbog kemije i bilogije.. već meni one smrde
taj gel meni smrdi i riga mi se od njega.... kao mišomor
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2010., 00:39   #53
najgore ikad kupljeno oki doki bodiji u intersparu, a sad ih ima i kaufland. bjezite od tog sranja sto dalje
__________________
24/09/2009 mama, vidim te :)
djura19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2010., 00:45   #54
Quote:
djura19 kaže: Pogledaj post
najgore ikad kupljeno oki doki bodiji u intersparu, a sad ih ima i kaufland. bjezite od tog sranja sto dalje
a ekipa ih na trudnicama hvali..
i sad ti vjeruj
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2010., 01:00   #55
Quote:
larazg kaže: Pogledaj post
a ekipa ih na trudnicama hvali..
i sad ti vjeruj
e pa te trudnice jos nisu isprobale, ja jesam
__________________
24/09/2009 mama, vidim te :)
djura19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2010., 02:14   #56
Meni su vlažne maramice iz Plodina odlične.. koštaju nekih 9kn.. ima 72 komada.. gore imaju onaj plastični poklopac tako da je i zadnja maramica isto vlažna kao i prva. One sa naljepnicom mi se brzo osuše jer na pola paketića se naljepnica više ne ljepi kako treba.

Od pelena smo probali svašta ali se uvijek vratili Pampersu.. nakon par isprobavanja sam prestala isprobavat jer nam je Pampers odgovarao. Sad jesu li štetne ili nisu.. neću u to ulazit.. ali još nisam čula da je od pampersica nekom djetetu nešto bilo.

Robica iz TL nam je bila ok.. osim bodića koji se nakon nekoliko pranja izobliče.. zavrnu se nekako ukoso.. ne znam kako da to objasnim.. onaj donji dio gdje se kopča bodić jedan dio ode u lijevo a drugi u desno..

Robica s ebaya.. tipa George.. Next.. Gap.. Timberland.. Cherokee... odlična.. peri deri i uvijek kao nova.
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2010., 02:35   #57
ma ja se ist stalno pitam zašto bi te pampersice bile štetne kad još nisam nikad čula da je nekom djetetu nešto bilo..a onda mi sine da smo mi među zadnjim generacijama podignutim na platnenim pelenama,a naša djeca su generacija koja odrasta na jednokratnim..pa ćemo posljedice tek vidjeti (ili daj bože uopće nećemo) kad odrastu.
Nažalost,kao i za veliku većinu štetnih tvari u našoj kozmetici,okolini,hrani i lijekovima potrebna su još desetljeća i desetljeća da se pokažu posljedice ili ne posljedice
a daj bože neposljedice
ko bi se obranio od svega šta je štetno jeboteeeeeeeeeeeeee
Happytree is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2010., 20:23   #58
Quote:
alex k. kaže: Pogledaj post
baš me zanima koje dijete od 18 kg želi biti u viperu...
To kasnije služi kao dječja stolica za ljuljanje.

Tko zna kada budu sniženja u M&S neka javi! Zanimaju me bodići.
mmn is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2010., 20:33   #59
Quote:
mmn kaže: Pogledaj post

Tko zna kada budu sniženja u M&S neka javi! Zanimaju me bodići.
u West Gate-u u subotu 20% je bilo sniženje na svu dječiju robu.

220 kuna im je cijena bez sniženja.. 7 komada u paketu
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2010., 21:26   #60
pazite kad kupujete u m&s u hr!

potpuno isti set bodica (kratki rukav, 7 komada) u west gateu 210 Kn a u king crossu i avenue mallu 190!

ne kuzim im bas politiku
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:27.