Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2009., 15:20   #1
Bartholinijeva žlijezda

evo meni se pojavila oteklina na lijevoj strani,kod reza(rodila sam pre 1 god)ne boli,samo kod pritiska osjetim malo peckanje.....zanima me dal je ko imao problema s tim i dal se to moze rijesit bez rezanja i antibiotika...hvala unapred
ivina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 23:14   #2
e pa ne moze. moje bolno iskustvo je zavrseno za sva vremena nakon operativnog zahvata i gomile antibiotika. 20 godina nakon svega-mir
teta-elza is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 16:05   #3
teta elza, nažalost i mene čeka kirurški zahvat nakon sve ove muke koju sam prošla pa te molim da mi malo detaljnije opišeš što me čeka i kakav je oporavak. Ako ovo nije tema za ovaj pdf ima na Ženskom zdravlju tema Bartholinova žlijezda (neko je krivo napisao) pa može i tamo.

Hvala unaprijed!
stihaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 10:45   #4
liječenje

bok cure ja sam prije dvadeset godina operirala to čudo ali mi se nakon par godina opet upalila.jedna baka mi je onda predlozila recept star petsto godina,ja probala,zlijezda je pukla,sve je iscurilo i stvar završila.prije dva mjeseca,evo je opet,biknula velika kao jaje,ja doktoru,on meni da moram hitno na rezanje,ja odem doma i ponovo primjenim stari recept,on opet upalio,ne treba antibiotika,ni operacija.Sad ću vam reći kak to ide,jako je jednostavno,tko hoće nek proba,cure i zene,ne mučite se više sa bolovima,doktorima i lijekovima.*Prerezete glavicu crvenog luka na pola,odrezite kolut širok par milimetara,stavite ga u teflon tavicu na suho,bez masnoće,te preprzite na obje strane,da bude smećkast,Kad se ohladi,stavite luk na oteklinu,preko toga vatu i sve to zalijepite onim običnim bijelim flasterom u kolutu,To je najbolje prije spavanja,jer,kod hodanja moze sve otpasti.Ujutro maknuti sve,oprati se i mozete normalno raditi kaj hoćete.Postupak ponavlajte par dana,dok oteklina skroz ne nestane.Zlijezda obicno pukne već prvi dan i ona se dalje sama drenira.Koja proba nek mi javi efekte,bit će mi drago ak pomogne kao meni
witchzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 22:46   #5
ovako imam pitanje, danas sam nekaj dolje čačkala i slučajno napipam ispod ulaza u vaginu kao malo sastrane nekakvu kvržicu. ne boli me na dodir niti se vidi preko kože, nego ju je moguće samo napipati sa prstom. odprilike veličine graška ne tak ispupčeno već dok popipam s prstom onda se osjeti. išla sam odma guglat kaj bi to moglo bit i trag me doveo ovdje. e sad mene zanima jel to je ta žljezda se upalila ili to nekaj drugo, mislim jel to tak počinje ta upala ili odma boli ili šta. morala bi dobit mengu za par dana pa se nisam naručila kod ginića, ak ne prođe za par dana budem molim vas, kaj bi to moglo bit??
calliope21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2013., 13:27   #6
Thumbs up Pomoglo draga Witch , hvala puno, preporucam svima

Moja je bila
kao jaje, a onda se upalila..probam ovo s lukom i kao nova sam
josipa josic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2018., 13:47   #7
Hvala ti draga witchzg ! i meni je pomoglo u roku od dva dana.. mislim da mi se lojnica bila upalila: )
cukistar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:57.