Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2011., 10:18   #1
Cipele za nehodače

Drage mama,

Molila bih da podijelite iskusta sa prvim cipelicama za nehodače, tj. mišulicama. Koje ste koristili, gdje ste ih nabavili, kakve su bile cijene i vaša iskustva s njima?

Hvala puno!
lalica000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 11:14   #2
Mi smo nase kupili u Getrou za 20 kn (bila akcija) Udobne, dolje mekane da mu ne steže nogicu... zadovoljna
danijela.1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 12:50   #3
misulice su misulice a ostalo su mekane kozne papucice


i da, nasa mala je samo u njima ili bosa od kad se pocela dizati na noge.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 13:02   #4
mene zanima kako se one peru? tj. da li se opće smiju prati
annaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 13:13   #5
ja sam ih osobno vise puta u vesmasini prala, budi malo tvrde kad se osuse ali ih istrljas i opet su mekane.
inace se trebaju prati u hladnoj vodi na ruke, ali ja sam ljena.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 13:13   #6
Quote:
annaaa kaže: Pogledaj post
mene zanima kako se one peru? tj. da li se opće smiju prati
joj, ja sam svoje oprala i . đon je gladak i kliže se, ostalo je ok. možda bih ga mogla sa šmirgl papirom pošmirglati
malac ima sa lavićem i pofarbala sam par bodića i fleke ne idu dolje

inače su mi super, nisu se klizale, nije ih mogao skinuti i svi su padali u nesvjest kak ima fora papučice.
teta mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 13:15   #7
Quote:
teta mina kaže: Pogledaj post
joj, ja sam svoje oprala i . đon je gladak i kliže se, ostalo je ok. možda bih ga mogla sa šmirgl papirom pošmirglati
malac ima sa lavićem i pofarbala sam par bodića i fleke ne idu dolje

inače su mi super, nisu se klizale, nije ih mogao skinuti i svi su padali u nesvjest kak ima fora papučice.
probaj istrljati, jedan djon o drugi
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 13:22   #8
baš bum probala, hvala
teta mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 13:22   #9
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
misulice su misulice a ostalo su mekane kozne papucice


i da, nasa mala je samo u njima ili bosa od kad se pocela dizati na noge.
ja imam ove prve sa lavićem i iako je hodač još je često u njima i vani i doma...nisam ih još prala, samo ih pobrišem vlažnom krpom
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 13:51   #10
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
ja imam ove prve sa lavićem i iako je hodač još je često u njima i vani i doma...nisam ih još prala, samo ih pobrišem vlažnom krpom
ajme, mi smo Lavice Hrabrice imali dugo, njih sam samo jednom u masinu hitila, sad je Toncice uzela koje su bijele, njih moram prati cesto, pogotovo kad doruckuje borovnice
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 13:58   #11


Uploaded with ImageShack.us

Meni su ove H&M mrak...
__________________
Shop - Sweet mouse
paula. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 14:00   #12
e, ali to nikako nisu misulice
to cak nisu ni mekane kozne papucice
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 15:25   #13
Dobro, ispravak, to su cipelice za nehodače...
__________________
Shop - Sweet mouse
paula. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 15:27   #14
nama su odlične! imali smo prvo kopka topka, a sad brum bruma!



btw ne bi rekla da su (samo) za nehodače
__________________
švrljbrlj
RazmaŽena is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 15:30   #15
Mi imamo kožne papučice kao mišulice, kupili ih u slo u hoferu za 10 eura. Super su nam, mala trči po stanu po parketu, uopće se ne kližu. Oprala sam ih u perilici, došle su tvrde, što je normalno za kožu, namazala ih kremom i opet su mekane.
Lillith is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 15:40   #16
hvala, cure
morat ću ih nekako oprat jer su se baš sprljale od tog njegovog puzanja (po parku). inače, mi imamo sportivo ivo
annaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 16:46   #17
Quote:
annaaa kaže: Pogledaj post
mene zanima kako se one peru? tj. da li se opće smiju prati
Ja sam se nedavno jadala na topicu Kupovina putem interneta zbog pranja misulica.
Ukratko, oprala sam ih na ruke u mlakoj vodi i raspale su se, ogulila se boja, otopilo nekakvo ljepilo ili nesto slicno, zguzvale su se, izgubile oblik... Uglavnom, zesca katastrofa.
Tako da ih ja vise ne namjeravam prati, imamo sad 2 nova para koja samo brisem vlaznim maramicama izvana i iznutra.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 17:17   #18
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
Tako da ih ja vise ne namjeravam prati, imamo sad 2 nova para koja samo brisem vlaznim maramicama izvana i iznutra.
ma daj
meni su savjetovali da ih ne perem jer se koža ne smije prati, nego da ih prebrišem kremom za kožu
annaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 17:28   #19
Quote:
annaaa kaže: Pogledaj post
ma daj
meni su savjetovali da ih ne perem jer se koža ne smije prati, nego da ih prebrišem kremom za kožu
Eto vidis. A ja sam mislila da im nista ne moze biti ako ih lagano properem kroz mlaku vodu.
Sad znam da im itekako moze biti svasta.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 17:38   #20
ja sam kupila na ebayu od sellara mytwinkletoes, za nemam pojma, ali cca 40-50kuna
super su
da sam znala da su tako dobre i da tako dobro drže čarapice, odavno bi ih kupila i ne bi mi beba cijelu zimu provela bosonoga
neki dan sam ih i oprala...tj, pacila u bebinu kadicu s vodom nakon kupanja da se namoče jer su bile pune kašice i kasnije ih oprala i kao nove su
pljucpljuc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:21.