Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2011., 17:55   #21
Quote:
pljucpljuc kaže: Pogledaj post
ja sam kupila na ebayu od sellara mytwinkletoes, za nemam pojma, ali cca 40-50kuna
super su
da sam znala da su tako dobre i da tako dobro drže čarapice, odavno bi ih kupila i ne bi mi beba cijelu zimu provela bosonoga
neki dan sam ih i oprala...tj, pacila u bebinu kadicu s vodom nakon kupanja da se namoče jer su bile pune kašice i kasnije ih oprala i kao nove su
I nase su bile od mytwinkletoes, ne znam gdje sam ja fulala...
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 19:00   #22
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
ja imam ove prve sa lavićem i iako je hodač još je često u njima i vani i doma...nisam ih još prala, samo ih pobrišem vlažnom krpom
Jesu li pogodne za nadolazeće toplije dane?
Namjeravam uzeti sandale i još bi neke tenisice ili mišulice
adrenalin34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 19:18   #23
čitam vas... i ne mogu vjerovati...
sve ste oduševljene njima...
ja sam valjda jedina mama na svijetu koja ih nikad nije ni kupila a ni čula za njih do prije par mjeseci.. biće da sam stvarno stara mater
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 19:24   #24
ja si tj. đeci
šivam platnene mišulice
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 19:38   #25
Quote:
pljucpljuc kaže: Pogledaj post
ja sam kupila na ebayu od sellara mytwinkletoes, za nemam pojma, ali cca 40-50kuna
super su
da sam znala da su tako dobre i da tako dobro drže čarapice, odavno bi ih kupila i ne bi mi beba cijelu zimu provela bosonoga
neki dan sam ih i oprala...tj, pacila u bebinu kadicu s vodom nakon kupanja da se namoče jer su bile pune kašice i kasnije ih oprala i kao nove su
Ja sam isto mislila od twinketoes uzeti, ali nemam account na ebayu, nemam paypall i tako to.. lijena sam se interesirati sto moram napraviti i kako to ide
I na kraju nisam nista uzela.
Isprobali smo jedne a la misulice samo puuuno skuplje, bila mu je previse stegnuta ona lastika oko gleznjica i nisam htjela uzeti, iz H&M-a su mi slatke ali ja njegovu nogicu ne mogu strpati u to
Tako da jos uvijek nemamo cipkice - nikakve. Za po doma mi nije ni bitno, ali kad je u kolicima po vani, tu je jos malo hladnije.
Koliko god da me privlacilo uzeti neku obucicu za po ljeti, ne znam ako ocu, i ako ocu, cisto za povremeno, eventualno predvecer ili za put ili za sminku u kolicima - nanosit ce se cipela cijeli zivot, nek uziva bos dok moze
__________________
veliki gmiz
beba gmiz
meow is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 20:59   #26
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
I nase su bile od mytwinkletoes, ne znam gdje sam ja fulala...
-tu su cure pričale da su ih prale na 30,i ja ih operem sad su toliko krute da nema šanse da ih obujemo na nogicu,tako da sam očito i ja negdje fulala,doduše kožne su pa i nije čudo da koža tako reagira na pranje i sušenje,ove sad koje imamo samo brišem vl.maramicama dok ide kad ne kupujem nove i amen,ne perem ih više
__________________
4kids on the block 😂
marina.k. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 21:01   #27
Quote:
meow kaže: Pogledaj post
Ja sam isto mislila od twinketoes uzeti, ali nemam account na ebayu, nemam paypall i tako to.. lijena sam se interesirati sto moram napraviti i kako to ide
I na kraju nisam nista uzela.
Isprobali smo jedne a la misulice samo puuuno skuplje, bila mu je previse stegnuta ona lastika oko gleznjica i nisam htjela uzeti, iz H&M-a su mi slatke ali ja njegovu nogicu ne mogu strpati u to
Tako da jos uvijek nemamo cipkice - nikakve. Za po doma mi nije ni bitno, ali kad je u kolicima po vani, tu je jos malo hladnije.
Koliko god da me privlacilo uzeti neku obucicu za po ljeti, ne znam ako ocu, i ako ocu, cisto za povremeno, eventualno predvecer ili za put ili za sminku u kolicima - nanosit ce se cipela cijeli zivot, nek uziva bos dok moze
moj dok je puzao bos je stalno trgao noktić na palcu i toliko je puzao da si je i kožicu počeo gulit na nekim mjestima...mišulice su stvarno super, mekane, dosta široke, jer i moj ima zdepastu nogicu, drže čarapicu, a mogu se i na bosu nogicu
imamo i mišulice-sandalice za ljetno
pljucpljuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 21:03   #28
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
I nase su bile od mytwinkletoes, ne znam gdje sam ja fulala...
ma vjerojaton u ničem, nego su jednostavno imale neku grešku ili nešto
moje su bile dugo plutale u kadici dok sam ja njega nahranila i uspavala i onda sam ih još sa tekućim sapunom za ruke oprala i niš im nije bilo...još ih on čim mu nisu na nogici a dohvati ih gurne u usta i žvače i slini po njima, mišulice su mu draže i od korice kruha
pljucpljuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 22:35   #29
Quote:
adrenalin34 kaže: Pogledaj post
Jesu li pogodne za nadolazeće toplije dane?
Namjeravam uzeti sandale i još bi neke tenisice ili mišulice
jesu...ne smetaju mu čak ni po kamenju (u dvorištu je veći dio pjesak i kamenje), nosi ih već nekih mjesec dana po vani, čim beton nije hladan/mokar
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 22:37   #30
Quote:
larazg kaže: Pogledaj post
čitam vas... i ne mogu vjerovati...
sve ste oduševljene njima...
ja sam valjda jedina mama na svijetu koja ih nikad nije ni kupila a ni čula za njih do prije par mjeseci.. biće da sam stvarno stara mater
nisi dovoljno na forumu
nisam ni ja znala do malo prije Nike za njih...sad znaš za drugo
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 23:04   #31
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
nisi dovoljno na forumu
nisam ni ja znala do malo prije Nike za njih...sad znaš za drugo
i ja sam pred mozda 2,3mj cula za njih
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 06:20   #32
Quote:
pljucpljuc kaže: Pogledaj post
moj dok je puzao bos je stalno trgao noktić na palcu i toliko je puzao da si je i kožicu počeo gulit na nekim mjestima...mišulice su stvarno super, mekane, dosta široke, jer i moj ima zdepastu nogicu, drže čarapicu, a mogu se i na bosu nogicu
imamo i mišulice-sandalice za ljetno
kakve su te misulice sandale za ljeto....
__________________
Album
marela23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 09:28   #33
mom buci nema sanse da ih navucem na nogu

em ima zdepastu nogu, em visoki rist. za sad je bosonog, a misulice sluze za grizenje.
__________________
InsAnity is hereditary; you get it from your children
danila is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 10:22   #34
jel moze link od kuda mogu narucit misulice.....
__________________
Album
marela23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 10:56   #35
Quote:
marela23 kaže: Pogledaj post
jel moze link od kuda mogu narucit misulice.....
http://shop.ebay.com/mytwinkletoesho...id=p4340.l2562
pljucpljuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 11:50   #36
a kako za ljeto jel vruce u njima....
__________________
Album
marela23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 11:58   #37
Ja sam našla mišulice na njihovoj stranici, pa me zanima jel ova veličina od 0-6 velika za malu bebu?
Lady Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 12:02   #38
ja sam naručila mišulice malcu kad je imao godinu dana tj od 12-18 mjeseci pa su mu bile ful velike. sad nosi broj 21 i još su mu malo velike. imate ih i na www.misulice.com ali su malo skuplji
vil@ @m@lka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 12:31   #39
Quote:
marela23 kaže: Pogledaj post
a kako za ljeto jel vruce u njima....
menje je vruće u njima nego u cipeli/tenisici, to je tanka koža
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 12:32   #40
Quote:
Lady Dee kaže: Pogledaj post
Ja sam našla mišulice na njihovoj stranici, pa me zanima jel ova veličina od 0-6 velika za malu bebu?
ovisi kolika je beba
ja imam 12-18 mj i još im amalo lufta a noga mu je duga nekih 13 cm, broj 21 Bambi cipela mu je naknap.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:00.