Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2013., 13:06   #21
Fotografska radnja
Loui is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 22:02   #22
Quote:
Loui kaže: Pogledaj post
Fotografska radnja
još uvjek imaš radnju ili si zatvorio?

ja imam u planu za par godina otvorit kafić,imam prostor,samo se moram
još malo financijski povećat i uredit ga,uvjete imam ,mogu otvorit kad hoću.
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 23:18   #23
Imam samo nema posla, digitalna fotografija nas je uništila,nema više filmova, svadbi sve manje svi gledaju slike na kompu nitko ne razvija slike , prenamjenit ću u nešto drugo.

Ovo što kažeš kafić ako ti je na dobrom mjestu i ako imaš dosta kvadrata moglo bi biti posla samo uredit exkluzivno i izbacit veliku pivu da se riješiš pijanaca i Lavazzu stavit

Zadnje uređivanje Loui : 14.05.2013. at 23:23.
Loui is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 11:42   #24
pijanci deru po lozi, onoj najjeftinijoj.....pivo im nije isplativo, moraju popiti gajbu da se napiju
GLAVATAR is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 14:58   #25
Quote:
Loui kaže: Pogledaj post
Imam samo nema posla, digitalna fotografija nas je uništila,nema više filmova, svadbi sve manje svi gledaju slike na kompu nitko ne razvija slike , prenamjenit ću u nešto drugo.

Ovo što kažeš kafić ako ti je na dobrom mjestu i ako imaš dosta kvadrata moglo bi biti posla samo uredit exkluzivno i izbacit veliku pivu da se riješiš pijanaca i Lavazzu stavit
pa imam oko 100m kvadratnih slobodnog prostora,trebam ga uredit nabavit
sve potrebno,stavio bi razne vrste alkohola,piva prva dolazi u obzir.
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 15:00   #26
Quote:
GLAVATAR kaže: Pogledaj post
pijanci deru po lozi, onoj najjeftinijoj.....pivo im nije isplativo, moraju popiti gajbu da se napiju
pijanci piju pred marketima pivo,jer je duplo jeftinije nego u kafiću.

a trudio bi se primat pristojne goste,ne pijance.
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 18:56   #27
Ja već duže vrijeme pucam zbog toga što sam nesamostalan ali jednostavno ne znam kako da se izvučem iz ovog sosa. Starci mi kradu energiju, postali su stari i čangrizavi i više ne mogu slušati to, pogotovo ne kontrolu koju mi nabijaju kao da imam 14 godina, a uskoro ću 30. Ne znam kako se izvuć iz ovog sosa, samo znam da nisam jedini koji nema slobodu. JEdnog dana ću puknut i sve zapalit
fellow is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 19:01   #28
Quote:
fellow kaže: Pogledaj post
Ja već duže vrijeme pucam zbog toga što sam nesamostalan ali jednostavno ne znam kako da se izvučem iz ovog sosa. Starci mi kradu energiju, postali su stari i čangrizavi i više ne mogu slušati to, pogotovo ne kontrolu koju mi nabijaju kao da imam 14 godina, a uskoro ću 30. Ne znam kako se izvuć iz ovog sosa, samo znam da nisam jedini koji nema slobodu. JEdnog dana ću puknut i sve zapalit
pa nikom nije bolje, ja bio kući, zarađivao i davao u kuću više od svojeg starog, pa sam još uvijek bio djete.
oni su te odgojili, postavili na noge, i dok si pod njihovim krovom ti si njihov.
i možeš imati veliku slobodu koliko god možeš zamisliti ali dok si pod njihovim krovom, njihova je zadnja.
prihvati da je tako ili idi dalje..
alohae is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 19:09   #29
Quote:
zabogi kaže: Pogledaj post
još uvjek imaš radnju ili si zatvorio?

ja imam u planu za par godina otvorit kafić,imam prostor,samo se moram
još malo financijski povećat i uredit ga,uvjete imam ,mogu otvorit kad hoću.
stavi 2 poker aparata i book of ra aparat

ali kao aparate za zabavu, nemoj ih prijaviti kao aparate za dobit na srecu. Jer onda ti ne gine placanje PDV
pa kada inspekcija dođe samo okaciš cedulju "aparat nije u funkciji" ili unaprijed naljepis "aparat je iskljucivo za zabavu" iako bi ucestali gosti i kockari znali da nije tako.

inspekcija ode, upališ ih nazad i uživaš kako ti razni kladioničari, kockari i pokeraši trpaju pare i rade ti profit. (koji je iskljucivo samo tvoj)

Još stavi "akciju" kava+cedevita 11 kn cedevita+ness 13 kn
to ce ti zasigurno napuniti kafic preko jutra i u podnevnim satima

2 TV-a (jedan manji za teletext i jedan veci za ligu prvaka ti također ne gine ukoliko misliš imati dobar promet i popularnost)



znam jedan kafic u kvartu, najposjeceniji je, ima profita zadnje 3 godine i nikada problem s inspekcijom

istina da se svi bune na ova fiskalna sranja ali to se ocito ne moze bypass-at nikakvom rupom u zakonu ni šverc-komerc metodom.
ShadowBroker is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 19:13   #30
Quote:
zabogi kaže: Pogledaj post
pijanci piju pred marketima pivo,jer je duplo jeftinije nego u kafiću.

a trudio bi se primat pristojne goste,ne pijance.
Znači primao bi samo one fine i kulturne goste što kulturno slažu linije po stolu i šmrču, nije ti loša ideja samo murija motri budno i kad naprave raciju ključ u bravu...
Nego slušaj ti mene otvori ti sex shop, to ti je puno isplativije, tu je biznis...Hrvati samo glume da ih sex ne zanima jer svi smo kao veliki katolici, a u četiri zida eksperimentišu s raznim spravicama i praše se ko zečevi...hehehe
al_đezira is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 19:23   #31
Quote:
Loui kaže: Pogledaj post
Imam samo nema posla, digitalna fotografija nas je uništila,nema više filmova, svadbi sve manje svi gledaju slike na kompu nitko ne razvija slike , prenamjenit ću u nešto drugo.

Ovo što kažeš kafić ako ti je na dobrom mjestu i ako imaš dosta kvadrata moglo bi biti posla samo uredit exkluzivno i izbacit veliku pivu da se riješiš pijanaca i Lavazzu stavit

možeš recimo prenamijeniti u...mmm....šta kažeš na PETARDA SHOP & STUDIO ZA MASAŽU + recimo prodaješ čestitke, šteke cigara i suvenire...malo budeš konkurencija Kinezima, a svu robu nabaviš po povoljnoj cijeni made in Mala Bosna
al_đezira is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 19:39   #32
znam da dok si pod njihovim krovom da si njihovo vlasništvo. zato jedva čekam da odlaprdam negdje gdje neće bit "ispod njihovog krova". ili da oni odu. netko će morati otić, jer braća je bijesna. a gdje je braća bijesna kuća je tijesna
fellow is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 20:23   #33
Quote:
ShadowBroker kaže: Pogledaj post
stavi 2 poker aparata i book of ra aparat

ali kao aparate za zabavu, nemoj ih prijaviti kao aparate za dobit na srecu. Jer onda ti ne gine placanje PDV
pa kada inspekcija dođe samo okaciš cedulju "aparat nije u funkciji" ili unaprijed naljepis "aparat je iskljucivo za zabavu" iako bi ucestali gosti i kockari znali da nije tako.

inspekcija ode, upališ ih nazad i uživaš kako ti razni kladioničari, kockari i pokeraši trpaju pare i rade ti profit. (koji je iskljucivo samo tvoj)

Još stavi "akciju" kava+cedevita 11 kn cedevita+ness 13 kn
to ce ti zasigurno napuniti kafic preko jutra i u podnevnim satima

2 TV-a (jedan manji za teletext i jedan veci za ligu prvaka ti također ne gine ukoliko misliš imati dobar promet i popularnost)



znam jedan kafic u kvartu, najposjeceniji je, ima profita zadnje 3 godine i nikada problem s inspekcijom

istina da se svi bune na ova fiskalna sranja ali to se ocito ne moze bypass-at nikakvom rupom u zakonu ni šverc-komerc metodom.
ovo za akciju normalno da privučem mušterije a poker aparati ne znam baš
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 20:27   #34
Quote:
al_đezira kaže: Pogledaj post
Znači primao bi samo one fine i kulturne goste što kulturno slažu linije po stolu i šmrču, nije ti loša ideja samo murija motri budno i kad naprave raciju ključ u bravu...
Nego slušaj ti mene otvori ti sex shop, to ti je puno isplativije, tu je biznis...Hrvati samo glume da ih sex ne zanima jer svi smo kao veliki katolici, a u četiri zida eksperimentišu s raznim spravicama i praše se ko zečevi...hehehe
sex shop a što to,kurve su zakonski zabranjene ili misliš prodavnicu seks
donjeg rublja,bezveze.

drogiranje,pušenje,toga ne bi bilo jer bi zabranio.
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2013., 13:07   #35
Quote:
zabogi kaže: Pogledaj post
ovo za akciju normalno da privučem mušterije a poker aparati ne znam baš


O vjeruj mi, ja kada odem popit kavu s ekipom iz ulice samo na sat vrimena svjedocim kako najmanje 2-3 osobe ubace barem 500 kn u aparat.
Ovdje u Splitu ljudi pare trpaju u aparate na veliko, pogotovo omladina.

svakog dana zaradi jedno cca 3000-4000 kn na aparatu i svaki 3. dan isplati nekome dobitak od mozda uvrh glave 1000 kn.
ShadowBroker is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:03.