Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2012., 03:25   #1
Škola - problemi, razred, izostajanje i sl.

Ja,se od prvog dana nisam bas snasla u svom razredu,nije da ih mrzim,ni oni mene,jednostavno se ne druzimo,jer oni misle da sam ja cudna jer sam povucena,osjetljiva,i neznam prici ljudima,bjezim od njih,tako reci pomalo ih se i bojim i zato me decki u razredu konstantno,ajmo rec zezaju,jest da to meni smeta i vise to dozivljavam ko maltetiranje jer su nekad stvarno bezobrazni,ugl ja sam malo ,pristojno cudno djete s kojim nitko ne zeli ima posla,a i kad moraju sjesti kraj mene,to im je drzavna sramota!!pa me sad zanima,ima li jos ovakvih'outsidera',kao ja koji su cjelo vrijeme srednje bili u ovakvom polozaju,ako vas ima,jeste li isli na maturalnu,ekskurziju??
gromy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2012., 05:24   #2
Koji si razred uopce? Ako si prvi, nebi se pretjerano brinuo na tvome mjestu. Uglavnom sve to dodje na svoje (iako uvijek ima izuzetaka, od kojih sam ja jedan).
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2012., 13:40   #3
::

Quote:
gromy kaže: Pogledaj post
Ja,se od prvog dana nisam bas snasla u svom razredu,nije da ih mrzim,ni oni mene,jednostavno se ne druzimo,jer oni misle da sam ja cudna jer sam povucena,osjetljiva,i neznam prici ljudima,bjezim od njih,tako reci pomalo ih se i bojim i zato me decki u razredu konstantno,ajmo rec zezaju,jest da to meni smeta i vise to dozivljavam ko maltetiranje jer su nekad stvarno bezobrazni,ugl ja sam malo ,pristojno cudno djete s kojim nitko ne zeli ima posla,a i kad moraju sjesti kraj mene,to im je drzavna sramota!!pa me sad zanima,ima li jos ovakvih'outsidera',kao ja koji su cjelo vrijeme srednje bili u ovakvom polozaju,ako vas ima,jeste li isli na maturalnu,ekskurziju??
uvijek ima slicnih ljudi tebi i nisi ti kriva sto se nisi uklopila u takvo drustvo, vec jednostavno situacija. bilo bi idealno da si recimo nasla nekog slicnog sebi il nekog s kim se mozes druzit malo vise i kvalitetnije (kao sto sam ja nasla svoju frendicu u razredu i same sebi smo dovoljne). al bez obzira na to sto nisi, nemoj se dati ponizavati od ostalih u razredu i nemoj im dozvoljavati da pretjeruju. moram se usput ovdje nadovezat i rec kako me ljuti kad ja nekog ne diram a taj neko dira mene (ovo je bila metafora, ne doslovno). sto se tice ekskurzije, razmisli dal bi htjela ic tamo gdje se ide. ak bi htjela, onda ti je moj savjet da odes i vidis ono sto mozda u buducnosti neces imat prilike vidjet pozdrav!
nela2910 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2012., 16:43   #4
Možda na ekskurzijama, se zbližiš s nekim, baš je zato to dobro, jer mnogi se tad ponašaju drukčije nego u školi...
Lent11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2012., 17:30   #5
Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
Koji si razred uopce? Ako si prvi, nebi se pretjerano brinuo na tvome mjestu. Uglavnom sve to dodje na svoje (iako uvijek ima izuzetaka, od kojih sam ja jedan).
ja sam 2.raz
gromy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2012., 17:37   #6
a, jesi lijepa?
ono, sise, guzica i to...
__________________
Cijeli svijet je pustinja, u pustinji je birtija....tamo ću te čekat`ja, gdje je moja rakijaaa...
mjau mjau is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2012., 20:03   #7
Quote:
gromy kaže: Pogledaj post
pa me sad zanima,ima li jos ovakvih'outsidera',kao ja koji su cjelo vrijeme srednje bili u ovakvom polozaju,ako vas ima,jeste li isli na maturalnu,ekskurziju??
Taj sam. Oduvijek bio i oduvijek budem. Dobro, moglo bi se reći da sam sada u 3. raz u malo boljem položaju.

Iskreno, dobro sam sam sa sobom i baš me briga za tuđa mišljenja, jednostavno zato jer su mi postala apsulutno ne bitna, nastojim najviše uživati u svom miru.

Pod "maturalnu,ekskurziju" misliš na maturalac jel? ako da onda na to nisam išao, i sretan i zadovoljan sam zbog toga.
Ironrage is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2012., 21:39   #8
Ne opterećuj se s tim, ni u kojem slučaju. Naravno, nisi jedina, ima još takvih. Sam sam se ja prvu godinu strašno odvajao od svih, drugu, ajde onako tu i tamo nismo bili loši (za to vrijeme sam se družio s ljudima iz drugog razreda), a treću godinu sam super sa 80% razreda. Jednostavno je to došlo samo od sebe, ja se nisam uopće trudio ni ništa, ali eto. Sada se samo pozdravljam s ljudima iz drugog razreda, a s ovima u razredu mi je dobro. Iako da se mene pita mogao bi ja sam sebi biti dovoljan, ali eto, nije toliko ni loše s njima (ako zanemarim često glupe teme za razgovor).
No, bitno je da ti ostaneš takva kakva si sada, pristojna kažeš. Srednja prođe jako brzo, a ako se sada nešto kreneš junačiti i mijenjati ponašanje zbog ljudi u razredu samo ćeš sebi pogoršati jer je to teže ispraviti, a ovaj razred kako je došao još će brže i proći. Naravno, ne daj da te vrijeđaju i za*ebaju se s tobom. Kad pokažeš malo stava i malo izoštriš kandže i zube dobiješ poštovanje od drugih. Tako ti to ide u srednjoškolskom svijetu, nažalost.
vitamin D is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 23:13   #9
I ja sam jedna takva...Sada sam 4. i mislim,nije da se mrzimo(ja i oni) nego smo jednostavno totalno razliciti...Plus ja zastajkujem kad citam,a oni su svi tako ''savrseni'' tako da se ne slazemo...Na ekskurziju nisam isla,nije mi bilo zanimljivo davatmasu para da se provedem sa ljudima koji mi nisu nista...Ne brini se,nisi jedina..
Yamitami is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 23:57   #10
Quote:
gromy kaže: Pogledaj post
Ja,se od prvog dana nisam bas snasla u svom razredu,nije da ih mrzim,ni oni mene,jednostavno se ne druzimo,jer oni misle da sam ja cudna jer sam povucena,osjetljiva,i neznam prici ljudima,bjezim od njih,tako reci pomalo ih se i bojim i zato me decki u razredu konstantno,ajmo rec zezaju,jest da to meni smeta i vise to dozivljavam ko maltetiranje jer su nekad stvarno bezobrazni,ugl ja sam malo ,pristojno cudno djete s kojim nitko ne zeli ima posla,a i kad moraju sjesti kraj mene,to im je drzavna sramota!!pa me sad zanima,ima li jos ovakvih'outsidera',kao ja koji su cjelo vrijeme srednje bili u ovakvom polozaju,ako vas ima,jeste li isli na maturalnu,ekskurziju??
evo ja sAM kopija tebe :P iako ja idem u osnovnu..svejedno mi je potpuno isto. u 5 razz sam dosla a sad sam 7. imam jednu prijateljicu u razredu a svi me drugi zezaju..inace sam normalna ali izvan skole...a naravno u skoli sam povucena i dosta pristojna :P to ti je koliko ja znam posve normalno..ja se ponekad cudim kad uopce decko prođe pored mene jer me se svi "kao " gade..jer su kretenI :P budi kakva jesi..ima nas vise takvih kao ti
LimuunxD is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 00:42   #11
da te malo utješim Ni ja sa svojima nisam bio baš dobar prvi razred, drugi se malo popravilo, treći je bilo ok a četvrti skroz normalan. Garantiram da možeš naći par ljudi s kojima imaš barem par tema. Sa svima ne možeš biti najbolji i da hoćeš niti se to treba pokušavati. Ovo za zezanje preokreni u svoju korist. Počni na svoj račun šale, pa će odustati. Pošto s njima "moraš" ići u školu, bolje da ti to bude što manje mučno. Meni je u početku bilo mučno ići u školu više radi škole i zbog toga što tamo nisam želio pa sam se nekako inatio. Ja sam bio na maturalcu, ali mi je u gorkom sjećanju ostao onaj put tamo i nazad, da opet se ide, ne bih pristao.(Onaj brod s arapima, pitaj boga što gore nije bilo i još 18 sati putovanje samo brodom+autobus) Maturalnu sam odradio reda radi više zbog razrednice, da mi se išlo i nije ali eto tu jednu noć sam bio. Ne kažem da je bilo loše, no toliko para za takvu bedastoću
Za kraj ponavljam. Opusti se, za tvoju dobrobit. Ako već ideš tamo, onda iskoristi maksimum. Ja sam eto ostao s par ljudi u kakvom-takvom kontaktu.
plavokoki_Marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 01:35   #12
Quote:
LimuunxD kaže: Pogledaj post
ja se ponekad cudim kad uopce decko prođe pored mene jer me se svi "kao " gade..
sve ima svoje razloge. probaj pronaći razlog takvog ponašanja i poradi na tome.
i iz ove rečenice vidim da imaš vrlo nisko mišljenje o sebi. probaj malo poraditi i na tome.
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 20:03   #13
Tako je i meni bilo kad sam dosao u srednju (a i u osnovnoj je bilo tako) ali negdje u 2. polugodistu 2. razreda mi je vise bilo dosta svega i totalka sam pukao i promjenio se. I dan danas sam u nekim situacijama pomalo povucen, ali ipak sam druzeljubiv pricljiv i ne bijezim od ljudi toliko, ali ipak jos volim tu svoju situaciju.

Moj savjet ti je da se neopterecivas time i da ne mislis sta ti drugi govore( znam da to nije lako, ali probaj) probaj se skompati bar s jednom ili dvi cure iz razreda i sve ostalo ce ici ko po loju.
Ekscentrik93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 20:51   #14
Ljudi molim vas za pomoć.
Dakle, 1.srednje:
Sa svima sam skroz ok (ima naravno s kojim sam i više nego ok ali evo problema): Bliži sam sa curama a želim to promjeniti. Mislim, super sam ja i s muškim djelom ali bi htio da to bude baš na onoj "prijateljskoj razini", a nikako neznam kako sad to ostvariti. Inače kao osoba uopće nisam sramželjiv niti ništa sl.Hvala.
Poncho von U. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 23:22   #15
Quote:
Poncho von U. kaže: Pogledaj post
Ljudi molim vas za pomoć.
Dakle, 1.srednje:
Sa svima sam skroz ok (ima naravno s kojim sam i više nego ok ali evo problema): Bliži sam sa curama a želim to promjeniti. Mislim, super sam ja i s muškim djelom ali bi htio da to bude baš na onoj "prijateljskoj razini", a nikako neznam kako sad to ostvariti. Inače kao osoba uopće nisam sramželjiv niti ništa sl.Hvala.
Šta tebe jebe, pa pucat ću si u koljena.
__________________
Cijeli svijet je pustinja, u pustinji je birtija....tamo ću te čekat`ja, gdje je moja rakijaaa...
mjau mjau is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 00:09   #16
Quote:
mjau mjau kaže: Pogledaj post
Šta tebe jebe, pa pucat ću si u koljena.
Hahahahaha.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 23:38   #17
Quote:
mjau mjau kaže: Pogledaj post
Šta tebe jebe, pa pucat ću si u koljena.
Super. A sad netko tko ima nešto pametno za reći: ...
Poncho von U. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 01:51   #18
Quote:
Poncho von U. kaže: Pogledaj post
Super. A sad netko tko ima nešto pametno za reći: ...
Gle, prilično sam siguran da mjau mjau nije to mislio doslovno. Mislio je na metaforički i inteligentan način. Naime, pucanje u koljena te izravno asocira na citat iz Skyrima "arrow to the knee", no u nadasve neizravnom kontekstu. Kao što je luk i strijela promijenila avanturistički način života tog stražara, tako je pucanj moderna verzija tog događaja koja mijenja naš način života.


Odrastanje i socijalne interakcije za vrijeme istog su same po sebi postavile uobičajene standarde za koje mnogi mladi smatraju obaveznim poštivati ih, za, zapravo, ono što njima pretstavlja vlastitu egzistenciju. To doba života možemo nazvati "socijalnom avanturom" te je tako povezati s avanturom iz dotične igre.


Makar je stražar ostao bez mogućnosti da bude avanturist, on nama s nekim čvrstim i pouzdanim tonom daje na znanje da više nije avanturist - i tko zna, možda i ne želi biti.


Ono što bi ti trebao zaključiti i na tu temu odlučiti jest - želiš li ti zaista biti neki avanturist vezan svim pravilima igre, nadasve imajući bezbroj mogućnosti i čarobnu okolinu, dok je realnost mračna zatvorena soba, ili ćeš se pokušati osloboditi, kao što je mjau mjau u metaforičkom smislu dao na znanje, osloboditi u socijalnom kontekstu.
Neo The Anomaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 10:10   #19




Za prijateljstvo je potrebno vrijeme. Ne možeš ga forsirati.
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 12:50   #20
Quote:
Neo The Anomaly kaže: Pogledaj post
Gle, prilično sam siguran da mjau mjau nije to mislio doslovno. Mislio je na metaforički i inteligentan način. Naime, pucanje u koljena te izravno asocira na citat iz Skyrima "arrow to the knee", no u nadasve neizravnom kontekstu. Kao što je luk i strijela promijenila avanturistički način života tog stražara, tako je pucanj moderna verzija tog događaja koja mijenja naš način života.


Odrastanje i socijalne interakcije za vrijeme istog su same po sebi postavile uobičajene standarde za koje mnogi mladi smatraju obaveznim poštivati ih, za, zapravo, ono što njima pretstavlja vlastitu egzistenciju. To doba života možemo nazvati "socijalnom avanturom" te je tako povezati s avanturom iz dotične igre.


Makar je stražar ostao bez mogućnosti da bude avanturist, on nama s nekim čvrstim i pouzdanim tonom daje na znanje da više nije avanturist - i tko zna, možda i ne želi biti.


Ono što bi ti trebao zaključiti i na tu temu odlučiti jest - želiš li ti zaista biti neki avanturist vezan svim pravilima igre, nadasve imajući bezbroj mogućnosti i čarobnu okolinu, dok je realnost mračna zatvorena soba, ili ćeš se pokušati osloboditi, kao što je mjau mjau u metaforičkom smislu dao na znanje, osloboditi u socijalnom kontekstu.
kakav biser
stinson is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:12.