Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2016., 12:09   #121
Tebe ću staviti na ignore. Da ne moram više čitati o toj tekmi.
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 12:11   #122
Quote:
ronac zg kaže: Pogledaj post
Tebe ću staviti na ignore. Da ne moram više čitati o toj tekmi.
U tom slučaju ću ti ja mejlom proslijeđivati Uličarove postove, da ne ispadne da nisi u tijeku
feanor16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 13:40   #123
Zar se i nakon 30 godina moram prisjećati te večeri? I Černobil je eksplodirao zbog toga.
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 14:11   #124
Cibona je tim porazom izgubila priliku da osvoji treci europski naslov,samo su prvaci isli u natjecanje..A osvojiti domacu titulu bilo je mozda i teze od euro titule..Osvojili su Saporta cup protiv Pesara u Novom Sadu,gdje je Spens bio pun Ciboninih navijaca..

Zadar se nije osramtio,dapace..Zavrsio u zavrsnoj skupini ispred Reala i Zalgirisa,dva prethodna finalista..Maccabi je skucao opet brutalnu momcad,kao i prethodnih godina i otisao do finala ovaj put..Tamo je prejak bio Milano,gdje su vec pocele igrati ozbiljne NBA zvijezde..Bob McAdoo za Milano..

Na dva kolosjeka Cibona nije mogla te godine i naslov je otisao pretalentiranom Partizanu,koji ce u Gentu?? igrati F4 iduce godine gdje je mladi Vujosevic stavio Divca na playa..
Cibona je uzela kup na kojeg je bila pretplacena..Zadnji tofej Drazena sa Cibonom..
Primat onda preuzima Jugoplastika sa obranom teske ruke i nastavlja dominaciju do kraja..

Malo cu podbosti ovdje i kazati da Zvezda nikada nije uspjela kapitalizirati recimo pocetak sedamdesetih i trojac Kapicic-Simonovic-Slavnic,na klupi je bio stari od Saleta Djordjevica..Nisu suci bili naklonjeni kao u domacem prvenstvu. Nasi kad su uzimali prvenstvo,uzimane su i euro titule..
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 14:39   #125
Sjetimo se i Jugoplastikine dominacije u vrijeme Bože Maljkovića i jednog detalja koji mi se usjekao u pamćenje a to je utakmica na Gripama protiv Zvezde koja je ako se ne varam završila sa nekih 50-tak razlike i stanovitog Stevića iz iste te Zvezde koji se strahovito mučio ubaciti koji poen tako da je na kraju cijela dvorana navijala za momka a kada je konačno nešto pogodio začulo se "Stevićuuuu, javi seeee... "...
ULICA ULICE is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 17:13   #126
kad ste vec kod tih prozivanja igraca... nije zaboravljen as jer jos igra

ali sjecate li se koji je hrvat prvi nakon rata dobio ovacije u bg pioniru?
__________________
True story.
KK_Bosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 13:58   #127
Quote:
KK_Bosna kaže: Pogledaj post
kad ste vec kod tih prozivanja igraca... nije zaboravljen as jer jos igra

ali sjecate li se koji je hrvat prvi nakon rata dobio ovacije u bg pioniru?
Da nije Slavko Cvitković?
ULICA ULICE is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 06:01   #128
Kruno simon s onom smijesnom frizurom

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
__________________
True story.
KK_Bosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 23:27   #129
Quote:
feenian kaže: Pogledaj post
Sjetimo se utakmice na koju cave trollu i danas dodju suze i sjetno otvori bocu najbolje istarske malvazije..

Zdrijeb je te sezone 96-97 u Euroligi smjestio Partizan i Split u istu skupinu..Partizan je imao potentnu momcad i ocekivala se katastrofa Splita u medjusobnim duelima..

Legenda kaze da poglavar drzave nije htio da napaceni narod gleda katastrofu na drzavnoj dalekovidnici,pa htv po dobrom starom obicaju nije prenosio utakmicu:klap:..

Znajuci da je Vranjo bio iskompleksiran tim stvarima, ne bih se cudio..Ali da ne idem dalje u politiku iako volik zabrazditi..

Tog hladnog sijecnja u Pesaru se naslo i 300tinjak navijaca splitskih zutih,koji su dosli bodriti prakticki splitsku djecu..Vrankovic,Vujcic,Prkacin,Ridl,Jaman,Tvrdic, Grgurevic,Tomeljak..Uz prekaljenog skupljaca faula nba lige Smrek-a i "purgera" Gorana Jay Will-a Kalamizu,koji je odigrao cijelu temu..

Igralo se u Pesaru zbog dobro znanih stvari koju godinu ranije,a grad je vjerovatno odabran jer je Skansi bio trener,a i prekoputa je obale..

Partizanu je na celu bio legendarni Muta Nikolic,sadasnji pomocnik Saleta Djordjevica a roster doista impresivan..Pod kosem nba setaci Drobnjak i Koturovic..Najbolji skakac eurolige i kos masina Tomasevic..Na bekovima Lukovski i Mica Beric,te pokojni Haris Brkic..

Long story short posto snimke nemamo,Split je izvukao na dispet i ludilo utakmicu..Prkacin i Grgurevic su uzimali skokove u napadu..Tvrdic zabijao nemoguce..Kalamiza bio oravi floor general i jos stavio deset sekundi prije kraja bacanja za pobjedu..

Vodka je kazao da ovo nije bio prvi susret hr i srb klubova nakon rata,nego neki vaterpolo..Ali svakako je bio najznacajniji..Izjave nakon utakmice su legendarne..
Nije momcima za zamjeriti "patetiku",ja bi bio deset puta gori s obzirom na vrijeme kad se igralo..Jedino je celnik sa Gripa Bilic otvoreno kritizirao HTV i govorio kako favoriziraju jedna klub..

Uzvrat se igrao mjesec i pol dana kasnije u vrelom Solunu,domacin je bio Paok..Dvorana krcata i neprijateljska atmosfera..Kako je Edo Pezzi odvazno kazao preko radija,dvorana je puna cetnika..

Split je neobjasnjivo opet dobio..Sigurno dvije utakmice za promatranje s obzirom na uloge favorita i psiholoski aspekt sportske strane i svega sto je okruzivalo te utakmice..Koliko je Partizan bio jak,mozda najbolje govori cinjenica da su godinu nakon otisli na F4 preko CSKA i Oly-a..Da stvar bude bolja,opet su te sezone obje izgubili od Cibone,tako da se dominacija nasih klubova iz 80tih nastavila..

Danas je Split tu gdje jest,a nekad su im vlastita djeca pobjedjivala respektabilni protivnike u Euroligi..Tuga,cemer i jad..

Od aseva sjetimo se Gorana Kalamize,doista je igrom i fizickom pojavom bio ko Jay Williams..Jamana,koji je strusio 40 plus u Saporta kupu..Damira Tvrdica koji je imao pogled psiha..Harisa Brkica koji je pljuvao protivnike i tragicno ubijen u naponu karijere ispred Pionira..Mice Berica,nepogresivog snajpera koji je svakoj obrani trpao 20 plus koseva..Te najvece legende ikada,Ante Grgurevica..Koji je krenuo postirati protivnike jos u vlastitom reketu i koji bi pregazio djecu na haklu da uhvati skok..
Sluša na radio prijenosu. Legendarna tekma.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 00:26   #130
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Sluša na radio prijenosu. Legendarna tekma.
vjerujem da smo tu noc svi bili uz tranzistore.
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 00:37   #131
Ja sam na AM-u slušao i komšije. Kalamizu su zvali Kalimaza.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 16:45   #132
Kakve dve budale

Vlatku sam zaboravio skroz,sad pod istragama za zatajenje poreza,bolje da su joj bubrezi zatajili...i na kraju intervjua minimala iz Besta,asti vremena
Havoc123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2016., 21:25   #133
Gdje je Robert Troha?
Nosce te Ipsum is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 23:23   #134
nevjerovatna prica Rase Nesterovica

Quote:
Nesterović je igrao za Minesotu od 1999. do 2003, a baš kada je trebalo da potpiše životni ugovor od 16 miliona dolara po sezoni koji su mu ponudili Timbervulvsi, on je odbio. Niko nije mogao da veruje, a Nesterović je rekao da želi da ode u San Antonijo Sparse, koji su mogli da mu daju samo ČETIRI miliona dolara.
.... jer je procjenio da bi u San Antoniu mogao usvojiti prsten.

telegraf.rs
lutnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 17:07   #135
Mario Stojić 24 poena protiv SAD-a 2001 finale
https://www.youtube.com/watch?v=bfnR27qXrek
josipSesarjecar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 01:50   #136
Dokon um je đavolje igralište, kaže stara poslovica. Neću sad opisivati u detalje odakle je to sve počelo kad sam večeras, internetom surfajuć, zalutao na stranicu koju ću vam malo niže okačiti jer me je malo i sram , pa ću vas samo pustiti da se divite.

Dakle, U18 EB 1988, mjesto radnje Titov Vrbas. Reprezentacija bivše države je osvojila još jedno košarkaško zlato, a najbolji strijelac momčadi je bio Arijan Komazec s 27 koševa u prosjeku. Međutim, glavni junak ovog posta, čovjek koji me je nakon ohoho mjeseci natjerao da napišem troznamenkasti broj znakova je nešto starijim sladokurcima poznat najviše iz Ciboninih dana kad je (uvjetno rečeno ) gospodario njenim reketom. Sjećaju ga se rado i u Zadru, gdje je bio omiljena tema za ruganje duuuugo vremena.

Dakle, cijelu karijeru je bio poznat kao ne baš Olajuwonovski tip igrača, i upravo zato je ovaj podatak još fascinantniji. Ja sam stara konjina, ali ipak ne toliko stara da bih se sjećao vremena kad je dotični bio u stanju trpati 19 u prosjeku. Zato imamo gospodu feanora i ronca, koji bi mogli znati ponešto o tome.

Kako rekoh, u sedam utakmica na ovom natjecanju je ostvarivao, ajde, pinku ispod 19 u prosjeku. Dame i gospodo, jedan jedini i neponovljivi, Dževad Džeki Dževdo Nosonja Alihodžić!


Dokazni materijal koji ne ume da laže
Chiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 08:36   #137
Quote:
Dokon um je đavolje igralište


Quote:
Ja sam stara konjina, ali ipak ne toliko stara da bih se sjećao vremena kad je dotični bio u stanju trpati 19 u prosjeku.
Nevjerojatno, 19 koševa prosjek na 7 utakmica Doduše u juniorima je i Zemljić briljirao.
Nisam znao da su ta generacija Tabak, Badžim (mislio sam da su nešto stariji) i Kapov (mislio sam da je mlađi). Ove Srbe uopće ne pamtim...

Quote:
Zato imamo gospodu feanora i ronca, koji bi mogli znati ponešto o tome
Nisam siguran da sam baš puno stariji od tebe...
feanor16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 12:05   #138
Zato se ja sjećam. Danilović se potukao jednu utakmicu (mislim protiv Španjolske) pa iduću pauzirao i bio lider ekipe, uostalom to mu je i donijelo poziv u Dream Team za Eurobasket 1989., a Dževdo je doista doslovno rasturio to prvenstvo

Oliver Popović je večiti 12. igrač Partizana, otišao tik prije legendarne 1992., Rastko Cvetković, centar, sin poznatijeg ćaće, nešto malo igrao u Zvezdi, poslije mu se gubi svaki trag, Marijan Kraljević, isto centar, starter Olimpije, isto neostvaren poslije toga, Grmuša je bio u Vojvodini pa u Zvezdi, isto ništa spešl, iako ga se sjećam kao dobrog strijelca...
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 12:22   #139
O da, da, sjećam se tog ljeta '88. mmmmm
A i prvenstva ponešto. Sjećam ga se najviše po tome da se igralo, ili se bar govorilo da se igra, u Srbobranu. Zapamtio sam zbog tog odbojnog imena, dok sam razmišljao tada ima li šanse da se neko mjesto u Hrvatskoj zove Hrvatobran. Sad vidim na karti da su to selo do sela, mislim Vrbas i Cpbobpah.

Kao što kaže i drug Vodka, Dževdo je tad briljirao. Nisam znao da mu je prosjek bio tolko visok, ali me i ne čudi. Dževdo je, i u kasnijoj karijeri, ili oduševljavao ili se povremeno i sprdalo s njim... Ima i neka priča o njemu, možda je on, a možda izmišljeno - Pitali ga:" Dževdo, koji ti je bio omiljeni predmet u školi?" - "Paaa, gumica."

Sećam se i tog Olivera Popovića, koji je povremeno znao ulaziti u igru Partizana, obično u nekom garbage timeu. Plavi dečko, šminkerčić, baš onakav kakvi su se pravili važni po školi u to doba. I još Oliver, bre!

Jebiga, navijao sam tad za tu Jugu.
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 12:32   #140
Čak sam ga i gledao na nekom turniru tu kod nas u to doba, kao 4 najbolje ekipe s juniorima, ali osim Partizana se ne sjećam nijedne, osim njega tu je bio izvjesni Mutavdžić koji je isto puno obećavao. Popović je davao i autograme jer je jedini bio poznat prvoligaški igrač (eh, kad se sjetim kako se to nekad pratilo kad je 12. igrač neke ekipe bio poznat, a gle danas), i stvarno je tamo odskakao, Partizan je naravno osvojio.

Pih, tko nije navijao za tu Jugu, nek se javi
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:19.