Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2015., 10:23   #41
Izrađujem projektnu dokumentaciju za izradu staklenih fasada.

Na prvom pogledu izgleda vrlo jednostavno, pronalazim kupce i sam odrađujem dokumentaciju ili prosljeđujem partnerima. U zadnje vrijeme sve više posla prosljeđujem ali je problem u bahatosti kod partnera. Na početku su presretni na suradnji te nakon nekoliko odrađenih projekata misle da su premalo plaćene i pokušavaju me kopirati. Dosada nitko to nije uspio, jer pronalaženje kupaca u inozemstvu je vrlo teško. Sa domaćim tvrkama nema smisla raditi jer rizik za neplaćanje je prevelik.
antisa007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 14:53   #42
Quote:
antisa007 kaže: Pogledaj post
Izrađujem projektnu dokumentaciju za izradu staklenih fasada.

Na prvom pogledu izgleda vrlo jednostavno, pronalazim kupce i sam odrađujem dokumentaciju ili prosljeđujem partnerima. U zadnje vrijeme sve više posla prosljeđujem ali je problem u bahatosti kod partnera. Na početku su presretni na suradnji te nakon nekoliko odrađenih projekata misle da su premalo plaćene i pokušavaju me kopirati. Dosada nitko to nije uspio, jer pronalaženje kupaca u inozemstvu je vrlo teško. Sa domaćim tvrkama nema smisla raditi jer rizik za neplaćanje je prevelik.
Dakle barataš odlično engleskim jezikom. A možda i njemačkim.
I ne posluješ sa domaćim ljudima.
Teško da će neki početnik koji je tek završio RH fakultet moći to raditi.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 19:14   #43
Evo , odlična ideja.Nije da cu te kopirati jer neznam first thing o staklenim fasadama , ali cini mi se kao potencijalno dobra ideja.
MMachéte is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 19:21   #44
Ovisi o mnogo stvari: Koja je lokacija, što sve već postoji na toj lokaciji, ako već netko postoji sa tom idejom može li mu se konkurirati,etc...
gangnamstyle0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 21:32   #45
Satnica mog engleskog naručitelja prema njegovim naručitelju je 200 funti a moja bruto satnica je 20 funti. Svi zadovoljni... nije me briga koliko on zarađuje.
antisa007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:50.