Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2008., 00:15   #1
prekid veze

ovako ja sam prekinuo petogodišnju vezu sa curom. zajedno smo od 16.-te godine. i sad problem je u tome šta je ona to jako loše podnijela,. zove me i plače na telefonu i moli me da budemo opet zajedno i stvarno mi je to jako teško podnijet pošto ju još uvijek volim. lud sam više osjećam se užasno sjebano čak na neku ruku i gadom.
Inače prekinuo sam sa njom jer sam se jednostavno ohladio i to više nije išlo, konstantno smo se svađali i podjebavali. i iskreno uhvatila me paranoja jer smo vec jako dugo u vezi i dosta sam se u zadnje vrijeme nervirao oko tih svađica i pitao se šta mi to treba ovako rano u životu, i još ktome prvo smo si itd. ne znam možda samo postupio sebično tj. siguran sam da jesam,ali ipak moram mislit i na svoju sreću koju nisam imao u toj vezi u zadnje vrijeme.
Evo nakon šta sam otprilike opisao situaciju u kojoj se nalazim molio bi vaše savjete ili slična iskustva, jer meni je stvarno teško podnijet njenu tugu i depresiju
Spaljeni21 is offline  
Old 14.06.2008., 00:24   #2
Emocionalna ucjenjivačica. Drži se što dalje možeš od nje. Lijepo što se brineš ali moraš se maknuti. Jednostavno ju ignoriraj. Znam taj tip, nažalost to je jedino što pali.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Old 14.06.2008., 00:24   #3
mladi ste bili kad ste počeli hodat,5 godina je dugo...to je bilo za očekivat
moraš slušat svoje srce,a ako ono kaže da je gotovo onda je gotovo
oporavit će se ona,treba joj malo vremena
bolje ovako nego da se pretvaraš da je sve u redu kako ju ne bi povrijedio
vjeruj mi,bit će sve ok
Mona* is offline  
Old 14.06.2008., 01:26   #4
Quote:
Mona Moo kaže: Pogledaj post
mladi ste bili kad ste počeli hodat,5 godina je dugo...to je bilo za očekivat
moraš slušat svoje srce,a ako ono kaže da je gotovo onda je gotovo
oporavit će se ona,treba joj malo vremena
bolje ovako nego da se pretvaraš da je sve u redu kako ju ne bi povrijedio
vjeruj mi,bit će sve ok
Slazem se sa ovim,takodjer bi dodao i ono od Herpa da je emocionalna ucjenjivacica.

OFF-Pa di si ti spaljeni,jel ti pomogao sto onaj link??Znas na sta mislim
Alex84 is offline  
Old 14.06.2008., 01:53   #5
kolega spaljeni, evo ja sam danas baš prekinuo sa curom nakon 2.5 godine hodanja, također iz istih razloga, očekujem da će sutra cmizdrit i šta ti ja znam, otkrio sam da ima facebook za koji mi je tvrdila da nema, al to je druga priča, također prije smo jednom "prekinuli" jer sam se ja ohladio, al sam bio s njom opet jer je cmizdrila, al danas je to gotovo, vidio sam svašta na fejsu tako da neće više biti i čiča miča...
život je pred nama ti 21 ja 19 idemo dalje
don't worry za cure, one će bit manipulatorice i to će i ostat
kao što herp reče emo ucjenjivačice
__________________
Kako oblikovati potpise
phantom_fuxor is offline  
Old 14.06.2008., 02:07   #6
kako je Sergej Jesenjin rekao:

.. i nista nece dusu da zanijse niti drhtaj moze da ju svali, tko je ljubio ne ljubi vise, izgorjelog nitko ne zapali...
iliti...
ono sto je izgorjelo... gorjeti vise ne moze....
go with the flow....
imao sam i ja to iskustvo.. slicno....
s njom mi je bilo super.. .bilo je lijepo dok je trajalo
al sad sam sa drugom.. i bolje mi je nego onda....

treba iskusat nove stvari, pa ces onda saznat jel bilo dobro ili nije.,.. a do onda ces zivjet u neznanju...
Rebbit is offline  
Old 14.06.2008., 02:10   #7
Quote:
phantom_fuxor kaže: Pogledaj post
kolega spaljeni, evo ja sam danas baš prekinuo sa curom nakon 2.5 godine hodanja, također iz istih razloga, očekujem da će sutra cmizdrit i šta ti ja znam, otkrio sam da ima facebook za koji mi je tvrdila da nema, al to je druga priča, također prije smo jednom "prekinuli" jer sam se ja ohladio, al sam bio s njom opet jer je cmizdrila, al danas je to gotovo, vidio sam svašta na fejsu tako da neće više biti i čiča miča...
život je pred nama ti 21 ja 19 idemo dalje
don't worry za cure, one će bit manipulatorice i to će i ostat
kao što herp reče emo ucjenjivačice
O majku joj! Facebook ima! Neka si ju napucao i treba ju! Kurva s facebookom

E, a pazi ovo:

"evo ja sam još mlad, al prva cura mi je i još sam uvijek s njom u vezi, već 2.5 godine tu i tamo se posvađamo, al to je normalno"
"i da... mislim da ćemo bit cijeli život
(valjda)"

A vidi ovo danas...Zelen si ti još previše za nekakve ozbiljne veze...
ladni pifkan is offline  
Old 14.06.2008., 02:27   #8
Quote:
Rebbit kaže: Pogledaj post
kako je Sergej Jesenjin rekao:

.. i nista nece dusu da zanijse niti drhtaj moze da ju svali, tko je ljubio ne ljubi vise, izgorjelog nitko ne zapali...
iliti...
ono sto je izgorjelo... gorjeti vise ne moze....
go with the flow....
imao sam i ja to iskustvo.. slicno....
s njom mi je bilo super.. .bilo je lijepo dok je trajalo
al sad sam sa drugom.. i bolje mi je nego onda....

treba iskusat nove stvari, pa ces onda saznat jel bilo dobro ili nije.,.. a do onda ces zivjet u neznanju...

nemoj jesenjina...
PilotInstruktor is offline  
Old 14.06.2008., 02:34   #9
Quote:
ladni pifkan kaže: Pogledaj post
O majku joj! Facebook ima! Neka si ju napucao i treba ju! Kurva s facebookom

E, a pazi ovo:

"evo ja sam još mlad, al prva cura mi je i još sam uvijek s njom u vezi, već 2.5 godine tu i tamo se posvađamo, al to je normalno"
"i da... mislim da ćemo bit cijeli život
(valjda)"

A vidi ovo danas...Zelen si ti još previše za nekakve ozbiljne veze...
Da jebo te,i ja sam to primijetio.Hehe kako se misljenje promijeni kako vjetar zapuse
Alex84 is offline  
Old 14.06.2008., 02:38   #10
Quote:
ladni pifkan kaže: Pogledaj post
O majku joj! Facebook ima! Neka si ju napucao i treba ju! Kurva s facebookom

E, a pazi ovo:

"evo ja sam još mlad, al prva cura mi je i još sam uvijek s njom u vezi, već 2.5 godine tu i tamo se posvađamo, al to je normalno"
"i da... mislim da ćemo bit cijeli život
(valjda)"

A vidi ovo danas...Zelen si ti još previše za nekakve ozbiljne veze...

Kakva komedija.
iForce is offline  
Old 14.06.2008., 03:44   #11
Quote:
Spaljeni21 kaže: Pogledaj post
ovako ja sam prekinuo petogodišnju vezu sa curom. zajedno smo od 16.-te godine. i sad problem je u tome šta je ona to jako loše podnijela,. zove me i plače na telefonu i moli me da budemo opet zajedno i stvarno mi je to jako teško podnijet pošto ju još uvijek volim. lud sam više osjećam se užasno sjebano čak na neku ruku i gadom.
Inače prekinuo sam sa njom jer sam se jednostavno ohladio i to više nije išlo, konstantno smo se svađali i podjebavali. i iskreno uhvatila me paranoja jer smo vec jako dugo u vezi i dosta sam se u zadnje vrijeme nervirao oko tih svađica i pitao se šta mi to treba ovako rano u životu, i još ktome prvo smo si itd. ne znam možda samo postupio sebično tj. siguran sam da jesam,ali ipak moram mislit i na svoju sreću koju nisam imao u toj vezi u zadnje vrijeme.
Evo nakon šta sam otprilike opisao situaciju u kojoj se nalazim molio bi vaše savjete ili slična iskustva, jer meni je stvarno teško podnijet njenu tugu i depresiju
ma živi život, jebo te.

nedaj da ti jedna žena uništi budućnost.

nemoj se sekirat zbog tuđe depresije i tuge, jer se niko zbog tvoje sigurno neće
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Old 14.06.2008., 03:51   #12
Quote:
ladni pifkan kaže: Pogledaj post
O majku joj! Facebook ima! Neka si ju napucao i treba ju! Kurva s facebookom

E, a pazi ovo:

"evo ja sam još mlad, al prva cura mi je i još sam uvijek s njom u vezi, već 2.5 godine tu i tamo se posvađamo, al to je normalno"
"i da... mislim da ćemo bit cijeli život
(valjda)"

A vidi ovo danas...Zelen si ti još previše za nekakve ozbiljne veze...
koja si ti debilčina...
a da ti otvoriš svojoj curi profil (naravno kad ti ona da) i počneš čitat poruke tipa: "nađemo se tomo danas u 12 kod avenue malla pa ćemo ića na kavu i dobiš pusu" itd.. bla bla... karikiram.. al bilo je svakakvih sranja...
uglavnom da...
__________________
Kako oblikovati potpise
phantom_fuxor is offline  
Old 14.06.2008., 03:57   #13
Quote:
phantom_fuxor kaže: Pogledaj post
koja si ti debilčina...
a da ti otvoriš svojoj curi profil (naravno kad ti ona da) i počneš čitat poruke tipa: "nađemo se tomo danas u 12 kod avenue malla pa ćemo ića na kavu i dobiš pusu" itd.. bla bla... karikiram.. al bilo je svakakvih sranja...
uglavnom da...
nema potrebe za uvredama.

Cui placet alterius,sua est odiosa sors.
PilotInstruktor is offline  
Old 14.06.2008., 04:01   #14
Quote:
PilotInstruktor kaže: Pogledaj post
nema potrebe za uvredama.

Cui placet alterius,sua est odiosa sors.
__________________
.
lana10 is offline  
Old 14.06.2008., 04:03   #15
Quote:
PilotInstruktor kaže: Pogledaj post
nema potrebe za uvredama.

Cui placet alterius,sua est odiosa sors.
ja ne kužim grčki

da mi neko prevede
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Old 14.06.2008., 04:06   #16
Quote:
div20 kaže: Pogledaj post
ja ne kužim grčki

da mi neko prevede
kome se svidza tudza sudbina,vlastita mu je mrska

nema bas veze s problematikom kojom se bavi ova tema al sam htio ispasti pametan...(lana zna o cemu pricam )
PilotInstruktor is offline  
Old 14.06.2008., 04:10   #17
Quote:
PilotInstruktor kaže: Pogledaj post
kome se svidza tudza sudbina,vlastita mu je mrska

nema bas veze s problematikom kojom se bavi ova tema al sam htio ispasti pametan...(lana zna o cemu pricam )
nije lana jedina na forumu koja pročita nečije mišljenje i komentar i usput ga poželi razumjeti
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Old 14.06.2008., 04:11   #18
Quote:
div20 kaže: Pogledaj post
nije lana jedina na forumu koja pročita nečije mišljenje i komentar i usput ga poželi razumjeti
nije u 4 ujutro ima tu i divova
__________________
.
lana10 is offline  
Old 14.06.2008., 04:13   #19
Quote:
lana10 kaže: Pogledaj post
nije u 4 ujutro ima tu i divova
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Old 14.06.2008., 10:53   #20
hvala na odgovorima
probat ću ostati hladan i krenut dalje
majke mi radje bi da je ona mene ostavila bilo bi lakše, ovako se osjećam ful krivim, ko bi rekao da je prekinut tako teško.
Spaljeni21 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger