Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2004., 18:39   #41
Quote:
Vespazijan kaže:
Bas citam kako su Renaulti na svih do sad odrzanih 5 utrka bili najbrzi u boxu. I to skoro pa su svaki put oba vozaca Renoja bili na prvim mjestima.
Bravo moji!
I jedini uz Ferrari su završili sve trke sa osvojenim bodovima.
Možda od iduće godine počme opet era dominacije Renaulta u F1 ili možda pak Honde. Znamo da je Ferrari tapkao u mraku dok se oni nisu povukli iz F1.
__________________

MADE IN HEAVEN!
Anđeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2004., 22:24   #42
2000. -te je Flavio govorio da ce Renault odmah biti konkurentan, i nije falio. Za 2003. je rekao da ce se vec boriti za pobjede .. Ni tu nije promasio .. Titula 2004.?
__________________
Madd Topics
No You Can’t Stop It
Chuck D is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2004., 11:48   #43
Quote:
Chuck D kaže:
2000. -te je Flavio govorio da ce Renault odmah biti konkurentan, i nije falio. Za 2003. je rekao da ce se vec boriti za pobjede .. Ni tu nije promasio .. Titula 2004.?
Ovo zadnej je sala? ne mozes mislit ozbiljno da ce bilo tko osim Ferrarija osvojit titulu 2004....
U biti sve je moguce... tj. moze u sredini sezone zagrijat na +50°C....

Mozda 2007.... sve do 2006 je rezervirano za Schumachera i Ferrari...
Tommy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2004., 17:55   #44
Samo da recem da smo prvi koji smo prekinuli dominaciju Ferraria.
Nakon Alonsove pobjede u Madjarskoj prosle godine evo sada Trullija.
I jedna napomena: oba Williamsa su ostavljena za cijeli krug.
Vespazijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2004., 18:36   #45
I Barrichello je bio skoro prijedjen za krug ..
__________________
Madd Topics
No You Can’t Stop It
Chuck D is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2004., 18:51   #46
Quote:
Vespazijan kaže:

I jedna napomena: oba Williamsa su ostavljena za cijeli krug.
Od strane jednog renaulta. Drugi je ostao u ogradi. I iza Williamsa.
Blackbird is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2004., 20:23   #47
To sto je drugi ostao u zidu njima i nije bas neka utjeha.
A i Ralpf je imao svoje prste u tome tako da slobodno mogu konstatirati ono sto sam do sada samo slutio, a to je
DEFINITVNO smo bolji i od McLarena i od Williamsa ove sezone!
Vespazijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2004., 20:24   #48
Quote:
Vespazijan kaže:
A i Ralpf je imao svoje prste u tome
Ha!
Interesantno, jel se to meni čini ili netko pokušava Ralfa optužiti za Alonsovu nesreću?
FiA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2004., 20:26   #49
Ma dobro, realno Alonso si je ponajvise sam kriv, ali i Ralpf je mogao postupiti s malo vise kolegijalnosti.
Vespazijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2004., 20:31   #50
A daaaj, znaš pričicu: tunel, mrak, izmjena svjetla - iz mraka u dan... i tako to... jel... nema to preveć veze s Ralfom, isto ko i u onom drugom slučaju s Montoyom...
FiA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2004., 22:28   #51
Ma lako za mrak - svijetlo, jedna druga stvar nije bila na Alonsovoj strani, a ime joj je centripetalna sila...znas ono (mv^2)/r; tako da prakticki nije mogao izvuc onaj zavoj....
morsk! is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2004., 23:03   #52
Nego gledam danas Trullija i cini se jako simpatican lik. Ja sam nekako uvijek vise favorizirao Alonsa, no gledajuci danas malog Talijana kako se raduje bas mi je nekako bilo drago, zasluzio je tu pobjedu i cak slobodno mogu reci da je to jaca pobjeda od one Alonsa u Madjariji.
Vespazijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2004., 11:12   #53
ja se slažem.
oko onoga da je Renault definitivno br. 2
i da bi možda i do naslova mogli iduće sezone.
ove će definitivno zagorčiti ferrariju život.

a trulex je oduvijek bio simpa i pozitivan lik.


ne znam što je alonsu, vidi se da mora narasti još za jednu godinu.
__________________
Miči mi se iz krivine ide Alonso s 300 brzine.
FastAndFurious is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2004., 20:32   #54
Quote:
Vespazijan kaže:
Nego gledam danas Trullija i cini se jako simpatican lik. Ja sam nekako uvijek vise favorizirao Alonsa, no gledajuci danas malog Talijana kako se raduje bas mi je nekako bilo drago, zasluzio je tu pobjedu i cak slobodno mogu reci da je to jaca pobjeda od one Alonsa u Madjariji.
Za Fisichellu i Trullija navijam jos od '97-me ..
__________________
Madd Topics
No You Can’t Stop It
Chuck D is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2004., 22:06   #55
A evo sta kaze Alonso za Ralfov stil voznje:

"I hope they investigate the accident and they take his licence for three or four races. To race with people like this is always difficult. It happened to Takuma Sato in Bahrain, to me in Imola and here as well. We risk our lives at circuits like this and it's difficult to race with people like that."
Vespazijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2004., 22:21   #56
Čestitke Renaultu ali i BAR-u, pokazali su Mclarenu i Williamsu kako se treba raditi unutar tima i kako se pobjeđuje Ferrari. Čestitke. Ja se samo nadam da je Adrian napravio neko čudo sa MP4-19B koji bi trebao za mjesec dana na stazu. Zanimljivo je kako uvijek na njihovim(mclarenovim) računalima i simulatorima bolid izgleda nepobjediv a u stvarnosti je prosječan, da mi je samo nači toga programera koji ih je tako zajebo i programirao im loše simulatore.
__________________

MADE IN HEAVEN!
Anđeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2004., 00:10   #57
Quote:
Anđeo kaže:
Čestitke Renaultu ali i BAR-u, pokazali su Mclarenu i Williamsu kako se treba raditi unutar tima i kako se pobjeđuje Ferrari. Čestitke. Ja se samo nadam da je Adrian napravio neko čudo sa MP4-19B koji bi trebao za mjesec dana na stazu. Zanimljivo je kako uvijek na njihovim(mclarenovim) računalima i simulatorima bolid izgleda nepobjediv a u stvarnosti je prosječan, da mi je samo nači toga programera koji ih je tako zajebo i programirao im loše simulatore.
Ma to ti je zato jer onaj ron denis i ostatak tima prepotentno se hvali.. a kad dodje do utrke onda se vidi sta imaju i onda sute...

Za razliku od ferraria i schumachera koji uvijek oprezno najavljuju sta imaju...

Ustvari - ni jedne ni druge ne treba slusati.. kad krene utrka se vidi sta ko ima...


A za pobjedu ferarija... vilijams i reno dobro suradjuju...
Evo analize - kako pobjediti ferarija...

Prvo vozac iz viliamsa izgura renoa sa staze.. dodje SC i onda drugi vozac iz viliamsa pukne mihalja i eto.... taktika i pol
Alfa Romeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2004., 01:45   #58
Ja mislim da je Williamsova taktika za Monaco bila da pokušaju izbaciti Buttona, Trullija,Šumija i Alonsa iz utrke u tunelu(uspijeli su dvojicu a kasnije više nisu stigli drugu dvojicu), za Rubensa su mislili da če ga prestiči jer je loš(opće poznato) za Sata da če se zabiti a Mclareni se uvijek pobrinu za sebe pa im nebi nitko ostao od konkurencije i bila bi to 1-2 pobjeda, jebiga zajebali su se.
__________________

MADE IN HEAVEN!
Anđeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2004., 14:40   #59
ova "konstrukcija" događaja dostojna je jedne Agathe Christie!!!!!!

:klap: :klap: :klap:
__________________
Miči mi se iz krivine ide Alonso s 300 brzine.
FastAndFurious is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2004., 19:29   #60
hahah odlicno))
Vespazijan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:08.