Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2010., 16:11   #1001
u prolazu vam šaljem pozdrave na novoj temi :mah mah:
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 16:15   #1002
Quote:
"dragi krmak" kaže: Pogledaj post
ne, ja uopće ne mislim da laže.

paušalno se hvataš nekih detalja, a da samo dvaput promisliš...
evo, npr. to s nekretninom. stekli su nekretnine, al ne moraju bit stambene, jel tako?
spomenula je poslovni prostor. hoće li u njemu živjeti?

uostalom, to su neke njihove pojedinosti... i ja ne vidim u čemu je svrha izvlačenja takvih detalja i seciranje, osim ako se baš namjerno želi nekoga diskreditirati.

meni je dovoljno da su stekli određenu imovinu (zar je važno koliko čega?), i da će je trebati podijeliti, jer je ovdje razvod neminovan.
Slazem se. Pa nije ona jedina koja u pricu uvodi nove iznenadjujuce elemente.
Onaj tko joj to predbacuje je takve stilske obrate imao i sam najvise od svih ovdje.
Osim toga u postu u kojem je spomenula nekretnine lijepo pise da nisu stambene.
Ovo se vec zove mobbing.

Maja imas pravo pisati ovdje i pisi. Ja i dalje mislim da vasa sranja tek pocinju, ali bas to ti daje pravo pisati ovdje.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 16:24   #1003
Quote:
medenany kaže: Pogledaj post
ako pretpostavimo da je to točno,što on onda ne želi razvod ?
jer sad ga ne želi,jel
Ah naivnosti moja.

Quote:
"dragi krmak" kaže: Pogledaj post
ne želi ga ni sad ni nikad.
što naravno ne znači da voli ženu i da joj namjerava bit vijeran.
Da. Nego ce ju jos i uvjeriti da je to ropstvo bas ono sto si ona zeli.

Quote:
medenany kaže: Pogledaj post
ok srećo,ali i to što si joj ti rekao maja ne želi čuti,kao što nije htjela čuti ni ono što je govorila jeja,jesen,ja ...
maja njega voli i želi ga zadržati ...
Ja to ne citam nuzno kao ljubav. Nego kao strah od samostalnog zivota. Nesigurnost. Nemoc.

Quote:
medenany kaže: Pogledaj post
niti je provociram niti sam zlopamtilo ...
dupli profil itekako ima veze,ali nije bitno što je to dupli profil,bitno je zbog nje same jer je sama sebe htjela uvjeriti u nešto ...
al ok,priznala je i to je pomak...za nju ....
Pa dupli profil nema jedina ona ovdje. Netko si otvori profil dok je banan, netko kad dodje na prevarene...i to bas vise osoba ovdje, neke su to i u uvodnom postu napisale.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 17:01   #1004
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
Pa tako neces u partnerstvo nego u ogorcenost.
I ne, ta placa NIJE dobra koju bi na taj nacin dobila jer si i dalje u zavisnom odnosu, bez penzije, bez vlastitih primanja, nego na kapaljku sto on da. Imati SVOJU placu svaki mjesec je nesto sasvim drugo. Prejeftino prodajes svoj rad.
Ombia , nemam pojma od kada citas postove i koje si procitala a koje ne , bilo je tu svega , s brda s dola u onoj euforiji u kojoj sam jedno znala 100% a to je da na ma kakav nacin moram rijesiti svoju situaciju. Sve su to varijante i scenariji koje sam par puta vec prezivljavala u mislima , navece legnem i kontam od sutra tako a onda sutra - ništa. E sada je doslo to sutra , pa i prekosutra pa i zakosutra a se nisam vracala na ono - isto. Lopta se zakotrljala. Znam da moram imati svoj novac , svoju plaću jer je to neophodno za samostalni zivot i neovisnost. I na tome radim uveliko. Nisam mislila placu kao plaću nego se odnosilo figurativno na kompenzaciju - njegove rezije i sve ostalo a ja svoj rad koji je ionako svakodnevni ne samo radi njega nego radi mene i djeteta - kuvanje, higijena i ostalo. Napominjem - figurativno znacenje mojih rijeci ali u svakom slucaju ja ne izlazim iz stana ( ako dodje do razvoda ) radi djeteta. Lakše je da ide on sam a ne ja i klinac. Kada budem imala svoj posao i svoju lovu onda nije problem jer stan je njegove bake i naravno ne polazem nikakva prava na to .

Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
Sorry, ali zaista ne znas o cemu pises.
Mislim da znam o cemu pisem a da li znam objasniti sta osjecam to je vec drugo. Napisala sam da ga nije bilo 4 dana a da bih mogla i 44 jer jednostavno kod nas je toliko svakodnevno bilo problema , vracanja filmova svaki dan , stalna nervoza i napetost da mi je jednostavno - laknulo.



Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
Malo me sve ovo zbunjuje, a kako tek dijete zbunjuje, prije 2-3 dana ono razlaz i sustanarstvo pa sad ovo. I kazes ta 4 dana ti nije falio doma. Isuse pa kako ce ti faliti za 4 dana kad je inace mnogo duze bio odsutan?
Jes da ja nisam bila najbrza kad se odlucivalo o razvodu, ali ovo je ekspresno, kao onaj vlakic u zabavnim parkovima, gore, dolje, ma munjevito gore...pa jebote ne mozes za 4 dana znati kakav je osjecaj razvesti se.
Ovako ja sam mozda nespretno iznosila svoje misli , stavove , odluke. Da i sve su se smjenjivale brzinom munje ne zato sto sam jos uvijek nesigurna ( bar mislim ) nego zato sto sam konacno zapocela rjesavanje necega sto mi je godinu dana u glavi ali onda me splet okolnosti dovodio do "brzih promjena " htjela ili ne. Moja prva zelja je bila da spasim brak. Cak i onda kada je pokusao prebaciti krivicu na mene , kada je rekao da se brak raspada radi mog "grintanja " od otkrivanja prevare i stalnog nabacivanja istog ja sam se prvi put javila na ove stranice pod drugim nickom iznoseci pricu kao da sam prestala grintati ( jer ja sam to zelila ali jednostavno nisam mogla ) i da vidim da li je neko to prosao pa da mi potvrdi da li je to normalno. Kroz par dana se svasta nesto izmijenilo i onda sam odlucila da pisem ono sto se desava kako bi dobila misljenja ljudi za stvari koje su tu , koje su taj dan u to vrijeme jednostavno trebala sam i pomoc a i da sve skupa, onakvo kakvo jeste , s nekim podjelim.
1. Ono sto sam odlucila PRVO je da se moramo razici i hladnih glava razmisliti - TO SAM I URADILA - ODMAH
2. " Sustanarstvo " se pojavilo kao vid rjesenja ako shvatimo da zelimo razvod ili razlaz ali radi moje nezaposlenosti i nemogucnosti da placam kiriju , rezije i slicno izabrala sam opciju "sustanarstva" koje je svjesna sam teška opcija ali izvodiva jer nije trajna - samo dok ne nadjem posao jer ne zelim da dijete mijenja kvart u kome je rodjen i odrastao do sada , u kome ima ekipu , u kome su mu drugari iz skole itd.itd.
3.Razvod mi je opcija normalna ako shvatimo da ne mozemo zajedno ispocetka i to mi je jedino logicno jer onako kako jeste nijedno od nas nije sretno i danas sam spremna na isto.
4.Dijete je bilo i zbunjeno i tužno što mislim da je sasvim normalno jer njemu se raspada obitelj , on je mali i njemu smo mi mama i tata a ne nikako dvoje ljudi koji mogu i nemoraju zajedno ziviti .

5. Kakav je osjecaj razvesti se ne znam ali znam sada kakav je osjecaj razici se i koje je to olaksanje kada si u stalnom grcu i bracnim nesuglasicama. I mislim da je razvod nastavak tog razlaza jer se tada ustvari spremas i za tu opciju . Na mjesec dana prije toga ili manje kada me muz "prepao " razvodom bila sam strasno tuzna jer me zateklo dok sam u mislima imala više nade za ljubav nego za razvod ali u samo 2-3 dana razdvojenosti više sam mislila o razvodu i tu opciju razradjivala nego onu da bi bili zajedno. Lagala bih kada bi rekla da nisam pomisljala i na varijantu da ostanemo zajedno sretni do kraja zivota ali nade za takvo nesto su 20% kao i danas jer to ne zavisi od mene nego od njega i NE zato sto on to hoce ili nece , nego zato da li je spreman ili ne promjeniti neke stvari bez kojih ja ne pristajem na ostanak u braku . Znas meni treba za kafu , razgovor , casu vina , gledanje filmica i slicno , na ulici za prosetati , otici u bioskop , kod prijatelja a ja to Ombia vec duuuuuugo nemam tako da mi nije bog zna falio i kada nije u kuci A za one stvari koje je neko napisoa : puknuti umivaonik, osigurac , pituranje i slicno to od prvog dana braka znam i bez njega organizirati tako da mi ni s te strane ne fali.

Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
A znaci sad si se samo uvjerila da je o.k. da ti kasni? I to je kao - napredak? Pa kad se meni kasni ja grizem. Nisam nasla svoje vrijeme na cesti. I da, mogu ga lijepo provesti, a najljepse ga provedem kad ne cekam nekoga s kim imam dogovor. Kad nemam dogovor, sve pet, znam se odlicno zabaviti i sama. Znaci opet si na tripu, on kasni a TI si onda ta koja pokvari dan i noc?
I kad kasni, ti samo krenes ne znam farbati pisanice i sve pet, brak cvjeta?
neeeee Ombia ,nisam mislila na to on kasni i ok ....vjerovatno se nisam izrazila kako treba ali sam mislila reci da sam ja 24 sata stalno nesto iscekivala i posvecivala njemu a da sam sebe zapostavila 100% i da bi me vjerojatno sve skupa manje shebalo da nisam izgubila i onaj osjecaj da treba da volim i sebe . e to mi je ono mnogo bitno u ovom periodu razdvajanja.
Nadam se da sam sada koliko toliko jasnije iznijela taj dio misli

Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
Pa ni nemas je. Prosla sam to. Znam prepoznati kad je netko spreman birnuti sam za sebe, a kad ne. Ti si njemu malo blefirala jakost na tom rucku, a da ti je tad zaista rekao da ostaje zivjeti kod straca, pukla bi ko kokica. Nazalost bi.
Ja mislim da ne bih pjevala ali i ako bi zaplakala to bi bilo radi nekih proslih vremena i onog nekog osjecaja koji je stalno prisutan a to je - zasto se bas to meni, nama moralo desiti. Znas Ombia nekako ja tesko prelazim preko uvrede , a ipak me debelo uvrijedio.

Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
Vidis ovo je jasan znak da nikad nisi ni razmisljala o razvodu. Kad prelomis, onda povratka nema. Ali nije to problem, problem je ne nazivati stvari pravim imenom.
Pirova pobjeda nekako. Trazi posao hitno, nesto mi govori da ovaj mir nece biti dugotrajan.
Znam ....posao mi je sada prioritet jer ja ne mogu uticati na njegovu promjenu u nekim stvarima a bez nje ....znam da ide kraj. Hoce li on povratiti mojepovjerenje ili ne najviše zavisi od njega , hoce li zaustaviti mijesanje tate u nas zivot ili ne - ni na to ne mogu uticati .
maja_70 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 17:16   #1005
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post



Pa dupli profil nema jedina ona ovdje. Netko si otvori profil dok je banan, netko kad dodje na prevarene...i to bas vise osoba ovdje, neke su to i u uvodnom postu napisale.
ombia,žena dođe ovdje kao mirna,piše da godinu i pol nakon saznanja prigovara mužu,da joj je teško oprostiti,da iz dana u dan ponavlja jedna te ista pitanja ...
muž nakon godinu i pol kaže sad je dosta,ti si nesretna,najbolje je da se razvedemo ako si nesretna
ona tada skuži što može izgubiti i oprosti ...
i uvjerava nas ovdje da je oprostila,da je najednom to skužila i da je najbolje nakon saznanja ili odmah oprostiti i više ne spominjati ili ići dalje ...

zatim se pojavi maja koja piše da je muž varao,da ona nije oprostila ,da on puno vremena provodi kod svojih,da njegovi starci imaju prste u tome,da utječu na muža...
mi nekako to povežemo,ona prizna da je pisala kao mirna i da je to bilo samo u cilju ispitivanja javnog mijenja u cilju da se vidi jeli moguć tihi oprost ...
onda u 4-5 dana ima faze ...kada ga želi vratiti,kada je sigurna da će živjeti u partnerstvu s njim ,kada nakon 4 dana kaže da joj je ta razdvojenost donijela prosvjetljenje i na kraju jučer pomirenje s upitnicima iznad glave ...

da se jasno i glasno zna da ja maju niti osuđujem ,niti provociram niti joj išta serem ...ako je itko kuži ja je mogu skužiti ..i sve te upitnike i sve te faze i svaki kuki koji ju je zadesio ...
kužim i sram koji osjeća ,mada ga ne spominje jer je ponosna,bar to želi biti,kužim i da je teško doći ovdje i osjetiti se napadnutom i ne podržanom ...

Za razliku od nekih vas ovdje ja se ne usuđujem ni maji ni njenom mužu imputurati nedostatak ljubavi,a bome niti ostanak u braku iz financijske ili imovinske koristi
Kad si u svim tim fazama ni sam neznaš dali i koliko voliš,što je tu stvarno,a što ne ...

Il ćemo polaziti od toga da svi kalkuliramo sa svojim brakovima ?
__________________
kad više neznaš kamo bi išao,sjeti se odakle si došao!
medenany is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 17:19   #1006
Question

Draga Mama jeja , ja jednostavno ne znam koji ti je klinac i vrijedjas ? Ja ti to necu vise tolerisati

Ovo je tvoj komentar :

Quote:
mama jeja kaže: Pogledaj post
Zar i dalje očekuješ da ti nakon niza napisanih bedastoča iko vjeruje?

hebote..pa ti si u roku od tri dana sagradila dve nekretnine

daj ženo..
...: na ove moje postove

Quote: maja_70 kaže:
ili razvod i ja cu to prezivjeti ali ako se razvodimo onda ja i dijete nemamo stan ( stan je njegove bake ), dijete mijenja sredinu u kojoj zivi , drugare , navike , sobu .....ma strasno

Ima li iko od vas da zivi pod istim krovom a da svako zivi sebi kao razvedeni ljudi ? Napominjem da nemam posao

Quote:maja_70 kaže:

Napominjem da smo sa svojih 40 i nekom godinom PUNO TOGA NAPRAVILI - dvije nekretnine ( top garaža i poslovni prostor - koji se nazalost sada ne moze izdati jer su krizna vremena ) , novi auto i normalan zivot bez velikih "odricanja" - materijalno , uz to sve sretno dijete , zimovanja, ljetovanja, vikendi , njegova karijera do top vrha ! Nista nismo procerdali ili uludo potrosili ali tata mu se zabrinuo da bi razvodom sinu ostali krediti a jedna nekretnina na meni halooooo bračna stečevina im je nepoznat pojam



Izvini NAJ ŽENO Mama jeja ...sta ti ovdje nije jasno ...ili ne razlikujes garazu , stan i PP ili ne znas brojati ili ....nekada si rekla da volis kada ljudi tebi i tvome Joletu zavide , da ti ipak nemaš nekih problema ....hmmmm.....
.
maja_70 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 27.03.2010., 17:21   #1007
maja tvoj problem je što svaku svoju misao ovdje predstavljaš kao ispravno rješenje svog problema,pa imaš 4 rješenja u 4 dana ...
ajde polako,piši kako se osjećaš,što misliš i daj si vremena da se smiriš ...

odluka će već doći kad ćeš ti biti spremna na nju ...
simpli es det,ali drugačije ne ide ...

i obavezno,ali obavezno razmisli o nekom poslu,to nije samo financijska neovisnost,to je i dizanje samopouzdanja,dijete je već dovoljno veliko i mislim da bi ti zaposlenje sada moglo pomoći u izgradnji tebe same ...
__________________
kad više neznaš kamo bi išao,sjeti se odakle si došao!
medenany is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 17:24   #1008
Cure, a da malo stanemo na loptu.

Ako i postoje neka nerazumjevanja, ne treba oko toga praviti drame

Evo, ako vam je lakše, ja sam kriv
xedos is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 17:26   #1009
Quote:
xedos kaže: Pogledaj post
Cure, a da malo stanemo na loptu.

Ako i postoje neka nerazumjevanja, ne treba oko toga praviti drame

Evo, ako vam je lakše, ja sam kriv

ja više neću,over and done
__________________
kad više neznaš kamo bi išao,sjeti se odakle si došao!
medenany is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 17:31   #1010
Maja - to oko izlazenja iz stana. A ne znam, ako bude postao pakao, bolje i izaci nego zivjeti u paklu.
Pa igraj onda i ti igru kad igraju oni. Reci da zelis posao kako bi olaksala kucni budzet, pa mozda ti ga poslovnim vezama i pomogne naci, a onda nakon prve place - cao djaci.

Quote:
Napisala sam da ga nije bilo 4 dana a da bih mogla i 44 jer jednostavno kod nas je toliko svakodnevno bilo problema , vracanja filmova svaki dan , stalna nervoza i napetost da mi je jednostavno - laknulo.
Pa sklonija sam vjerovati da onaj tko razvod nije iskusio zapravo ne zna sto je to.

Quote:
Kakav je osjecaj razvesti se ne znam ali znam sada kakav je osjecaj razici se i koje je to olaksanje kada si u stalnom grcu i bracnim nesuglasicama
To su posve razlicite stvari, privremeno se odvojiti na par dana i zaista podnjeti zahtjev za razvod braka, kad svatko ima svoje prebivaliste. Posve su razlicite. U glavi.

[QUOTE]Znas meni treba za kafu , razgovor , casu vina , gledanje filmica i slicno , na ulici za prosetati , otici u bioskop , kod prijatelja a ja to Ombia vec duuuuuugo nemam tako da mi nije bog zna falio i kada nije u kuci[/QUOTE

Mislim da se on nece bas drasticno mijenjati. Mozes li na kave s prijateljicama, imas li neku najbolju? To bi bio rjesenje za neke sporedne probleme. Ako rijeste glavne.

Vidi u svemu i nesto pozitivnog. Ova kriza ti je velika sansa da ponovo nadjes sebe. I krenes cijeniti. Bez obzira kako ovo zavrsilo.

Quote:
Il ćemo polaziti od toga da svi kalkuliramo sa svojim brakovima ?
Ne znam za sve, znam za sebe. Nisam kalkulirala nicime, jedino me nadica malo poduze drzala.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 17:34   #1011
E da majo nisi mi odgovorila - zasto ne radis zadnjih godina? Jel to bio neki dogovor? Bolest u obitelji? Nesto trece?

I dok ne vrijedjas nema te pravo ovdje nitko napadati. Moze te ignorirati kao sto ja ignoriram ovdje pola glupih upisa, moze te preskociti a kad te masira ti ga u trokutic stisni.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 19:28   #1012
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
I dok ne vrijedjas nema te pravo ovdje nitko napadati.
Ovo je jedanaesta zapovijed.

Ali.

Ja doživljavam kao svojevrsno vrijeđanje kad se netko pojavljuje pod višestrukim nickovima na topicu koji ispod površine chatteraja ipak ima stanovitu ozbiljnost. Pazi, ovdje se ne radi o dolasku pod klonom zbog nekakvog srama, nego o početku pod jednim, a onda iznenadnom prelasku na drugi nick.

Isto tako, Maja je u jednom trenutku (možda sam nešto propustio, ali u trenutku u kojem nisam vidio da je vrijeđana) napravila nešto ružno: posve nepotrebno i nevezano uz je krenula/nasrnula s "argumentima" (a zapravo guranjem prsta u oko) poput "a tebe tvoj muž ne doživljava pol posto, godinu dana pišeš 4000 postova o svojoj prevarenosti". To meni izgleda kao ona famozna scena "ove su Vam jabuke trule" - "Ma je li, a pogledaj sebe kako izgledaš!" . S tim da nisam primijetio da je itko vrijeđao Majine jabuke.

Prema tome, koliko god je točno da je čula poprilično oštre riječi (hm, takoreći, neočekivano neempatične i hladne, a u trenutku kad joj nisu trebale prodike nego, kako ono? Aha: topla riječ, utjeha, zagrljaj i razumijevanje ), koliko god je dio oštrine tih riječi temeljen na tome da je (barem povremeno ) Maja zastupala odustajanje od daljnjeg kažnjavanja prevaranta (a to je, rekao bih, jednome dijelu big no-no ), i sama je učinila nekoliko ozbiljnih prekršaja.

U toj bi raspravi bilo, vjerujem, najbolje da se na neki način krene ispočetka, s manje strasti. I s manje smileya.

Quote:
...a kad te masira ti ga u trokutic stisni.

Trokutići su za njonjavce koji ne znaju sami voditi svoje bitke.



Trokutići su za one koji ne žele dobiti kartone jer se spuste na istu razinu s provokatorima. Ps: Lorde daj preboli izjavu o neempatičnosti i pusti je na miru ma koliko te svrbilo da je izvučeš u ovakvim prigodnim trenucima.

Zadnje uređivanje Cordelia : 27.03.2010. at 19:44.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 19:40   #1013
Smile

Nažalost, imam iskustva u stvarima o kojima raspravljate. Vidim da je rasprava obimna, pa pretpostavljam da ću sada ponoviti nešto što je netko već rekao (ali to ti je sudbina forumašenja):

1. istina je da malo razdvajanja, dulje razdvojenost i podnošenje zahtjeva (tužbe?) za razvod braka nisu previše slični. Intenzitet ovog trećeg je višestruk u odnosu na ono prvo.

2. Ljudi se deset puta bolje pretvaraju da će se promijeniti nego što se imaju namjere promijeniti. A još su deset puta skloniji uvjeriti sebe i druge da im je to namjera.

3. Kažu sociolozi & psiholozi (možda ne svim ali oni koje sam ja slušao/čitao) da je prevara način komunikacije s partnerom. Onaj "treći" je instrument, a ne osoba. Ako netko nekoga vara s vama, upitno je koliko vas tretira kao osobu. U nekoj mjeri ste mu pomagalo neke čudne vrste. Mentalni bič za zajebavanje partnera.

4. Nema se što opraštati. prošlost ne postoji i ne treba se je ni opraštati. Problem je što su oni koji su varali u prošlosti vjerojatno i dalje nesposobni za ostvariti poštenu komunikaciju s partnerom:
...Prevario si me?
...Jesam.
...Sve ok, nema beda, svatko na svoju stranu.

Toliko od mene. Srdačan pozdrav svima.
ledger is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 20:04   #1014
Quote:
maja_70 kaže: Pogledaj post
Draga Mama jeja ....što li tebe u životu muči
Quote:
maja_70 kaže: Pogledaj post
smatram da te tvoj muz ne zarezuje ni pod razno kada mu je nekakav rodjak ispred tebe i vaseg dogovora.

Ponekad imam osjecaj da zaista imas potrebu da ostavis utisak normalne,zdrave,pametne,jake, samopouzdane žene a da hranu za to nalazis upravo na ovom forumu ....
Quote:
maja_70 kaže: Pogledaj post
uh ročkaš

MAMA JEJA ŠTA TE MUČI
Quote:
maja_70 kaže: Pogledaj post
Bicu iskrena ....ako budem ovdje i nakon 4000 postova raspravljala i pisala o svom braku i svom muzu i sjecala se njega i njegove prevare onda
Quote:
maja_70 kaže: Pogledaj post
vrijedjanja ne mogu i ne zelim da prihvatam a bilo ih je bogami polijepo , doduse samo od pojedinih no ja se i na njih ne ljutim jer i oni su ovdje zato sto imaju neke svoje probleme, nedoumice, misli
Quote:
maja_70 kaže: Pogledaj post
I normalno mi je da napises 10 000 postova ispred ovog naseg svjetleceg "psihica" . Mislim da onaj ko nema problema u braku s oprostom prevare ili je istu daaaaaaavno oprostio vise ovdje ni ne zalazi
Quote:
maja_70 kaže: Pogledaj post
Drage moje
...ali vas dvije ste uporne u negiranju a ne u suprotnom mišljenju sa mojim pisanjem. No , nije ni bitno , vratila sam se godinu dana unazad i procitala neke od vasih prvih postova i sve je O.K. - razumijem vas .
Quote:
maja_70 kaže: Pogledaj post
Draga Mama jeja , ja jednostavno ne znam koji ti je klinac i vrijedjas ? Ja ti to necu vise tolerisati

Izvini NAJ ŽENO Mama jeja ...sta ti ovdje nije jasno ...ili ne razlikujes garazu , stan i PP ili ne znas brojati ili ....

da ti ipak nemaš nekih problema ....hmmmm.....

.
Pa....

Quote:
Perussola kaže: Pogledaj post
A ti Jejo nemoj sad to shvatit kao napad na tebe.
Možda je ovo malo izvađeno iz konteksta, ali nije u lošoj namjeri.
Razumijem što si htjela reći.

Ovdje nije problem u u tome da netko nerazumije, nepodržava i vrijeđa maju, već u tome što maja grize, vrijeđa, igra prljavo, udara nisko, prosipa otrov....

Mogu ja razumijeti da joj je teško, da je konfuzna, da mijenja mišljenja, da istu stvar vidi čas crno, čas bijelo....
Ali nemogu i neću tolerirati ovo.
Nema to veze ni sa mirnom, jedina veza je da je i kao mirna, radila isto.

Ja sam ovdje ispisala kilometre tuge....nestidim se ničega....ni jednog posta od gotovo 4000.
Ali neću ni jednoj maji, ni slićnima, dozvoliti da plešu prljavi ples nad mojom boli jer im to na neki bolestan naćin pomaže ili iz bilo kojeg drugog razloga.
jesenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 20:07   #1015
Opet kreće kokošinjac u kojem se zaboravlja ono osnovno - da je forum javno "mjesto" na kojem svatko ima pravo napisati što želi, dokle god je to u skladu s pravilima istoga. A kao neutralni čitač "sa strane", ja i dalje ne vidim da je mirna/maja/kakogod, ijedno od tih pravila prekršila. Kamoli do mjere da kreće ista stara priča s "ovo je NAŠ topic" (topić ) ili "ja neću dozvoliti" i slično.
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 20:12   #1016
uru vremena čitam zadnjih par stranica. i ono što ću sad napisati najmanje će se dopast maji. može me i trokutićat ak hoće al ja to moram napisat.

nešto me u njenom nastupu, u njenim napadima i obrani neodoljivo podsjeća na naše:asshole:

taj žar obrane sebe i svojih stajališta, ti napadi u svrhu obrane sebe....

nemojte me krivo shvatit, ne želim reć da je maja jedna takva osoba, već samo mi neda mira sve ovo s njom i nekak mi se čini da ona sav ovaj otrov sipa zato što osjeća veeeeliku krivnju u sebi.

žena očito još nije posložila sebi puno toga ali ni neće tako skoro.
robotina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 20:17   #1017
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
Opet kreće kokošinjac u kojem se zaboravlja ono osnovno - da je forum javno "mjesto" na kojem svatko ima pravo napisati što želi, dokle god je to u skladu s pravilima istoga. A kao neutralni čitač "sa strane", ja i dalje ne vidim da je mirna/maja/kakogod, ijedno od tih pravila prekršila. Kamoli do mjere da kreće ista stara priča s "ovo je NAŠ topic" (topić ) ili "ja neću dozvoliti" i slično.
Tako. I da se bas na temi gdje sve vrvi klonovima (jedna pod banom klonirana, nes ti nuzde), druga pod klonom jos uvijek banirana i slicno - da se bas tu ide spocitavati klonovima. Koji mene prvu smetaju, kao sto sam opetovano ovdje ponovila. Samo onda se stalo klonovima u obranu.

I jesenijo nemoj se molim te pretvarati da maja nije ovdje bila trancarina. Bila je. Samo za nju nema nikog tko bi vukao ruzne recenice upucene njoj u masovnom citatu van.
Dapace zadnjih nekoliko stranica se maltene sa mrznjom pisu postovi upuceni njoj.

Lord sto je ona ruznog cula je i sama kvotala. Da laze i ovo i ono. I svasta ruznog. Mislim necu ti to sad kvotati da se ova diskusija ne razveze u nedogled, ali putra na glavi imaju obje strana i maja i "strana protiv maje".

A posto jako pazim koje bitke vodim i iste si ne dam nametnuti od tamo nekih lezibegovica, pametni znaju cemu sluzi pojas aka trokutic. Kako bi nam ostalo vise vremena i energije za konstruktivne rasprave.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 20:17   #1018
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
Opet kreće kokošinjac u kojem se zaboravlja ono osnovno - da je forum javno "mjesto" na kojem svatko ima pravo napisati što želi, dokle god je to u skladu s pravilima istoga. A kao neutralni čitač "sa strane", ja i dalje ne vidim da je mirna/maja/kakogod, ijedno od tih pravila prekršila. Kamoli do mjere da kreće ista stara priča s "ovo je NAŠ topic" (topić ) ili "ja neću dozvoliti" i slično.
Demantiraš sama sebe u samo nekoliko rečenica.
I očito nečitaš dobro ni neutralno.
Po pravilima foruma, na koje se pozivaš, kako maja sebi nedozvoljava što neželi, tako si ja uzimam isto pravo.
A priču "ovo je NAŠ topic" (topić ), ja nigdje nepročitah....i nenapisah
jesenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 20:19   #1019
Quote:
jesenija kaže: Pogledaj post
Ja sam ovdje ispisala kilometre tuge....nestidim se ničega....ni jednog posta od gotovo 4000.
Ali neću ni jednoj maji, ni slićnima, dozvoliti da plešu prljavi ples nad mojom boli jer im to na neki bolestan naćin pomaže ili iz bilo kojeg drugog razloga.
Pa ne moras. Ignoriraj ju. Stisni trokutic. A linc i mobbanje je ionako vrsta odgovora kojeg se lako sasjece.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 20:21   #1020
Quote:
robotina kaže: Pogledaj post
uru vremena čitam zadnjih par stranica. i ono što ću sad napisati najmanje će se dopast maji. može me i trokutićat ak hoće al ja to moram napisat.

nešto me u njenom nastupu, u njenim napadima i obrani neodoljivo podsjeća na naše:asshole:

taj žar obrane sebe i svojih stajališta, ti napadi u svrhu obrane sebe....

nemojte me krivo shvatit, ne želim reć da je maja jedna takva osoba, već samo mi neda mira sve ovo s njom i nekak mi se čini da ona sav ovaj otrov sipa zato što osjeća veeeeliku krivnju u sebi.

žena očito još nije posložila sebi puno toga ali ni neće tako skoro.
Ne rade li to isto ovdje skoro sve žene prema svojim EX, daju si oduška, opravdavaju sebe i eventualnu svoju krivnju

Jedino mi je čudno da muški dio nije tako otrovan u spominjanju prevara
xedos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:17.