Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2013., 14:03   #3001
Evo jutros mi iskocilo na Fejsu, haljine za svadbe, kao gosce, i vidim da je vani sasvim normalno doci u bijelom.

http://www.karenmillen.com/wedding/d...lng=&ctry=null
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2013., 15:29   #3002
e bas mi je drago da je ova tema dignuta jer sve vise razmisljam o haljini za iza ponoci!

kako vam se ova cini? znaci samo haljinu gledamo,bez ovog ostalog
__________________
<3 Best thing about me is you <3
Mani83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2013., 17:14   #3003
Sexy hot mama hehehe, i ja trazim neku za iza ponoci...Inace se ne bih presvlacila,ali svadba je na bazenu,pa znog mogucnosti da zavrsim u vodi ne zelim da unistim vjencanicu..Samo sto sam ja jaca,pa ovako nesto ne dolazi u obizir..Inace i slabo kupujem online jer sve moram isprobati,ali morat cu riskirati..U buticima okolo mene slabo ima ista bijelih haljinica...
red berries is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2013., 18:42   #3004
Quote:
Mani83 kaže: Pogledaj post
e bas mi je drago da je ova tema dignuta jer sve vise razmisljam o haljini za iza ponoci!

kako vam se ova cini? znaci samo haljinu gledamo,bez ovog ostalog
Cini mi se pretjeranom i za klub subotom a kamoli svadbu.
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2013., 11:41   #3005
Quote:
red berries kaže: Pogledaj post
Sexy hot mama hehehe, i ja trazim neku za iza ponoci...Inace se ne bih presvlacila,ali svadba je na bazenu,pa znog mogucnosti da zavrsim u vodi ne zelim da unistim vjencanicu..Samo sto sam ja jaca,pa ovako nesto ne dolazi u obizir..Inace i slabo kupujem online jer sve moram isprobati,ali morat cu riskirati..U buticima okolo mene slabo ima ista bijelih haljinica...
joj i mi smo kraj bazena!
ma nek se baca ko hoce! hehe mladozenja bi mogao lako.....

za tocno ovu haljinu neznam koja je ali da kupnja online bi se i meni na kraju mogla dogodit......
ali isto postoji mogucnost pronalaska lijepe,bijele haljine i u recimo zari,h&m ....ja bas mislim da bi se moglo !

Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
Cini mi se pretjeranom i za klub subotom a kamoli svadbu.
vidis meni nije. duzina mi je super a dekolte je jedino steta sta ga ne bi imala cime popunit!!

a zasto ne biti sexy poslije ponoci?

ja u tome ne vidim nikakav problem ,pogotovo za poslije ponoci kad se sve ionako pretvara u jedan dobar tulum!!

a sta se tice izlazaka subotom ova haljina je jos i cedna!!
__________________
<3 Best thing about me is you <3
Mani83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2013., 12:57   #3006
Ako je tebi OK, super. Pitala si za misljenja a to je moje misljenje.

Previse mi je cajkasta (valjda ja znam sta je cajkasto ), ali ako je to tvoj stil i ako mislis da ce ti biti udobna, zasto ne?
Lokalne babe ce se zgrazati, ali sta te briga sta one misle.
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2013., 14:24   #3007
pa da

i sve mi je jasno sta oces rec,to je tvoje misljenje itd.....

ali jedno mi nije jasno,zasto bi ova haljina bila pretjerana za klub subotom?

eto cisto udovolji mojoj znatizelji ako nije problem!
__________________
<3 Best thing about me is you <3
Mani83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2013., 15:25   #3008
mani, haljina je super ako se mislis presvuci, nije ju tesko ni sasiti. ako te pati dekolte, samo nek ti krojacica ubaci pod cipku ovakvog istog materijala kakva je i haljina, mislim da ce i tebi bit ugodnije (da ne moras mislit hoce li sto izletit )
Hick-up is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2013., 15:45   #3009
Quote:
Mani83 kaže: Pogledaj post
pa da

i sve mi je jasno sta oces rec,to je tvoje misljenje itd.....

ali jedno mi nije jasno,zasto bi ova haljina bila pretjerana za klub subotom?

eto cisto udovolji mojoj znatizelji ako nije problem!
Nije moj stil, jednostavno. Sto ne znaci da na tebi nije super.
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2013., 22:12   #3010
Meni je isto precajkasta, nije mi ružna haljina, ali se ne mogu zamisliti u tako nečemu nigdje. Zapravo meni je na ovoj haljini pretjerana ta čipka, da je samo uska haljina i dekolte haljina mi je ok, ovako još ta čipka baš daje neki jeftini izgled.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...

Zadnje uređivanje leeloo27 : 01.04.2013. at 22:18.
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2013., 22:20   #3011
meni je haljina što je stavila mani baš lijepa, jedino bih ja stavila gušću čipku da se ne prozire dio na dekolteu
melps is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2013., 22:38   #3012
hvala cure na svim komentarima!

drago mi je cut misljenja!

a na ovu sam eto slucajno naletjela na fejsu pa mi se svidila

tko zna sta cu na kraju nosti!!
__________________
<3 Best thing about me is you <3
Mani83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 01:19   #3013
mani ; pogledaj si i ovdje, ima dosta haljina koje šalju u HR
melps is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 10:25   #3014
Meni haljina nije cajkasta, ali da je sexy i izazovna je.. Ja trazim vise neku romaticnu haljinicu. Gledala sam ove na etsy-u, ima prekrasnih,ali preskupe su mi..
red berries is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 23:04   #3015
Quote:
Mani83 kaže: Pogledaj post
e bas mi je drago da je ova tema dignuta jer sve vise razmisljam o haljini za iza ponoci!

kako vam se ova cini? znaci samo haljinu gledamo,bez ovog ostalog
Ukoliko zelis biti seksi po meni haljina prolazi,naravno bez ovog sjajno zlatnog remena, razlika izmedu jeftinog i seksi u ovom slučaju može biti samo kvaliteta materijala. Dekolte bas ovakvog kroja mi je definitivno za grudnjak 2+/3, ni više ni manje.
chiarr is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 20:27   #3016
Zna li netko gdje ima dugih svečanih haljina za najam u zg? A da nisu iz doba krapinskog čovjeka
andjelina001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 16:45   #3017
Ja ne razumijem cure koje se na svadbi presvuku iz vjenčanice u večernju haljinu.
Ne sviđa mi se to, puno je ljepše kad je mlada za vrijeme cijele svadbe u vjenčanici. Ipak je ona posebna taj dan. Zato mislim da treba birati vjenčanice koje su udobne, u kojima se lako kreće i kojima može plesati.
-Mademoiselle- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 20:58   #3018
Quote:
-Mademoiselle- kaže: Pogledaj post
Ja ne razumijem cure koje se na svadbi presvuku iz vjenčanice u večernju haljinu.
Ne sviđa mi se to, puno je ljepše kad je mlada za vrijeme cijele svadbe u vjenčanici. Ipak je ona posebna taj dan. Zato mislim da treba birati vjenčanice koje su udobne, u kojima se lako kreće i kojima može plesati.
kome je ljepše? očito da nije mladenki ako se odlučila presvuć, a s ozbirom da je to njen dan, ima pravo hodat i gola ako joj se sprdne (slučajno naletila na slike nudističkog vjenčanja, jao )
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2013., 13:26   #3019
Quote:
-Mademoiselle- kaže: Pogledaj post
Ja ne razumijem cure koje se na svadbi presvuku iz vjenčanice u večernju haljinu.
Ne sviđa mi se to, puno je ljepše kad je mlada za vrijeme cijele svadbe u vjenčanici. Ipak je ona posebna taj dan. Zato mislim da treba birati vjenčanice koje su udobne, u kojima se lako kreće i kojima može plesati.
Ja sam se presvukla..vjenčanica nije bila baš nešto udobna jer je bila krinolina sa puno tila.Bila mi je želja nositi takvu i želju sam si ispunila,a budući da je haljina bila jako široka zar bi ja onda trebala patiti samo zato jer je to moj dan???Ne..i nisam,a bilo je i vruće pa tko bi izdržao u tolko slojeva cijeli dan
__________________
...tu,solo tu...

A M N E S I A
Anayi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2013., 12:15   #3020
Quote:
Any2803 kaže: Pogledaj post
Ja sam se presvukla..vjenčanica nije bila baš nešto udobna jer je bila krinolina sa puno tila.Bila mi je želja nositi takvu i želju sam si ispunila,a budući da je haljina bila jako široka zar bi ja onda trebala patiti samo zato jer je to moj dan???Ne..i nisam,a bilo je i vruće pa tko bi izdržao u tolko slojeva cijeli dan
I moja želja za krinolinom je ispunjena, al kao što kažeš bude prevruće u haljini.. Iako je bio rujan, klime su skroz radile.. U jednom trenu mi se znoj cijedio po nogama, strašno. Na kraju mi je bilo drago što sam si pripremila drugu haljinu
moni987 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:13.