Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2008., 15:33   #1
Prijateljstvo - Veza...

Evo ovako dragi moji uhvatilo me neko razmišljanje...

koliko ste puta doživjeli da vas prijateljica "zapusti" nakon što nađe nekog momka,uđe u neku vezu?

Jeste li vi svoje prijateljice "zapustile" kad ste ušli u neku vezu?

Koliko odvajate vremena za prijatelje ili mislite da je dovoljan nekad samo i poziv na tel?

U kakvom su odnosu vaše prijateljice i dečko?

Je i vam ikada dečko govorio protiv prijateljica ili obrnuto prijateljice protiv dečka?

Ja sam isto u vezi poprilično dugo i uvijek sam nekak gledala unatoč zaljubljenosti,ludilu,i svemu tome što ide uz početke veze jel,da ne odjebem svoje prije. I dalje smo se redovito čule,išle na kavu,shoping,kino i sve to. Doduše malo su se jedino smanjili subotnji izlasci,ali isto izađemo par puta godišnje subotom.

Znam jednu žensku koja čim nađe momka,svojim prijateljima se uopće više ne javi,a kad npr ta veza propadne odmah im se javlja,uliziva i sve to.
To mi je baš
Prijatelji su prijatelji i uvijek bi trebali biti tu uz tebe i ti uz njih,ja sam bar takva...

Što vi mislite o tome? Moraju li prijateljstva nastradati radi veze ili je moguće oboje održavati da nitko ne ostane zakinut?
annie018 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 15:52   #2
Kad sam u vezi, uglavnom se ne druzim sa prijateljicama. Osim ako sam bas usamljena, a on je negdje na putu ili tako nesto.

One koje me krive radi toga su samo jalne sto ja imam super decka.
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 18:22   #3
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
Kad sam u vezi, uglavnom se ne druzim sa prijateljicama. Osim ako sam bas usamljena, a on je negdje na putu ili tako nesto.

One koje me krive radi toga su samo jalne sto ja imam super decka.
meni je to glupo znači kad imaš dečka prijateljice ti ne trebaju,a kad njega nema one ti služe samo da bi popunila prazno vrijeme?
annie018 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 18:24   #4
osobno , kad sam god bila u vezi, nikad nisam zapostavljala frendice... zato sto se ne volim fokusirati samo na decka, zato sto mi fali i zensko drustvo i drustvena sam osoba i prije svega cijenim prijateljstva.
Iako recimo mi se desilo da me najbolja prijateljica "zaboravila" kad je nasla decka..., nakon 6 god smo se opet spojile, iako nije to kao prije...

Sad koliko se druzim s frendicama..., pa eto posto su svi danas vise manje zauzeti poslom, faksom, i ostalim, normalno je da svi imamo malo manjka vremena...i isto tako normalno mi je da cu prije rezervirati to slobodno vrijeme za decka nego za kavu s frendicom, no nastojim to sve drzati uravnotezeno-tako da odem i na kave s njima kad god stignem,ali i nastojim da smo frendice i ja uvijek nekako u kontaktu, ako se ne vidimo bar da se cujemo, napisemo koju poruku, mail, ono...javimo se...

premda, sve vise uviđam, koliko se tesko dogovoriti s nas par zajednickih frendica da recimo odemo van il na neki izlet..., jer jedna od njih je uvijek busy, druga bas uvijek stavlja najprije svog decka na prvo mjesto-sto mi je izuzetno glupo...jer nece propasti svijet ako se taj dan ne vide..., treca je nekako postala nemotivirana za neke izlaske il izlete...
i eto, malo pomalo...imam filing ko da se sve vise razdvajamo..i u biti da jesmo frendice-onako vrlo dobre..., al mozda mi ipak fali vise bliskosti i druzenja s njima... Također nekako s vremenom shvatis da imas frendice koje podsvjesno rangiras...ono tipa s jednom mozes o svemu pricati, jedna voli ici u kina, kazalista, jedna voli tulumariti itd...

al eto, valjda to tako jest u zivotu...cijenis i ta mala slatka druzenja, jer znas da nisi vise u skoli, na faksu, kad se svaki dan druzis s nekom frendicom il zivis s cimericom i super ste si bliske...

moj decko i prijateljice...neke od njih su s nama isle na izlete, kratke putove po inozemstvu..., festale..., a neke ga ni neznaju..

moguce je balansirati između dečka i prijateljstva, istina-decko dobiva vise vremena, al eto ne treba nikada u potpunosti zakinuti frendice, ja to osobno nebih ni mogla, jer nisam osoba kojoj se svijet vrti iskljucivo oko decka, vec je decko osoba koja upotpunjava moj zivot uz ostale osobe u mom zivotu, hobije itd...
jesicca is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 18:47   #5
slažem se stobom jesicca..

ni ja nisam takva osoba da mi se cijeli svijet vrti oko dečka! Kako bi to uopće bilo npr da ni on nema frendova ni ona,da su si samo jedno drugom zanimacija? bilo bi mi nemoguće...

ipak s dečkom,ma koliko veza super bila,ne mogu imat razgovore kao one s prijama,pa onda te dečko naživcira,kome ćeš se izjadat-prijama! Pa onda ona slatka mala tračanja,to ipak ne mogu s njim

ako nemam puno vremena,ako i nađem malo slobodnog vremena,naravno da ću njemu posvetiti,ali ja sam tog mišljenja i kad imam najviše posla uvijek mogu nać malo vremena ako ne za kavu onda bar za poziv..
annie018 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 18:55   #6
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
Kad sam u vezi, uglavnom se ne druzim sa prijateljicama. Osim ako sam bas usamljena, a on je negdje na putu ili tako nesto.

One koje me krive radi toga su samo jalne sto ja imam super decka .
Što i dalje ne mijenja činjenicu da si debela.



Ne zapostavljam frendice kad sam u vezi, ali većina njih zapostavlja mene.
Sad nisam u vezi, i sad ih zapostavljam, pa su se počele bunit.


Ah, sad su se sjetile...
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 18:57   #7
Da, zapostavljam frendice kada sam u vezi. Iz jednostavnog razloga što je frendica sinonim za jebačica kada u vezi nisam.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 19:14   #8
Moj decko je moja najbolja frendica

Mislim, ne znam zasto bi se one ljutile sto ja ocu biti s njim?
Kaj, cim ode iz grada ili nema vremena, naci cu ce s njima na kavi. U cemu je problem.

Uostalom, on ce me mozda i zeniti. One nece sigurno.
A nes ti frendica, njih barem uvijek mozes naci.

eleuthera nema decka
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 19:35   #9
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
A nes ti frendica, njih barem uvijek mozes naci.
ma da? mene iskustvo uči da se to gradi, a ne nalazi
neve_ergosum is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2008., 10:24   #10
Ne zapostavljam, međutim činjenica jest da imam manje vremena za njih. Prije dok smo tek hodali, trebala sam uskladiti fax, obitelj, njega, frendice i neke svoje stvari i naprosto je bilo manje vremena za frendice nego prije hodanja s dečkom. Sada pak kad smo u braku opet nemam vremena kao prije dok sam bila solo, ali meni je to nekako i logično, ne možeš imati isto vremena dok si u vezi, pogotovo ako se viđate svaki dan te kad si slobodan. I uopće ne vidim ništa loše u tome, većina ljudi malo prorijedi susrete s frendovima kad su u vezi. Najgore mi je kad neka solo frendica digne nos zbog toga, a onda kad si ona nađe dečka skuži u čemu je stvar jer se ponaša isto.
Mikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2008., 19:24   #11
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
Moj decko je moja najbolja frendica
Uvijek sam i mislila da si gej
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2008., 20:02   #12
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
eleuthera nema decka
Gle, to kaj si konačno nekog jadnika upecala tim svojim debelim dupetom, ne znači da si frajerica.

I ti si nekad ne imala dečka, znaš, znaš?
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2008., 20:19   #13
desilo mi se sa nekim idiotkinjama da su cak pocele bez razloga bjezati od mene(doslovce)kako su nasle decka ili neku novu musku zabavu..i nikad nisam mogla shvatiti sta im je to znacilo..do danas.ja,nasuprot njima,jako volim se druziti sa prijateljicama kad imam neku novu ljubav,dapace.barem imamo materijal za pricanje.ono,zenske spikice...i nema nista bolje od toga.shvacam da svatko voli provesti vise vremena sa tom svojom 'vezom' nego sa frendicama ali posve se maknuti prijateljica mi je debilno.kao da ce ti on negdje pobjeci ako odvojis sat,dva ili cak dan nasto drugo osim njega...dapace,super mi je to.

inace,fakat...a zasto to rade zene?htjela bi znati jer zaista nikad nisam saznala...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2008., 20:23   #14
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
A nes ti frendica, njih barem uvijek mozes naci.
Quote:
neve_ergosum kaže: Pogledaj post
ma da? mene iskustvo uči da se to gradi, a ne nalazi
Evo, ja baš prekjučer našla jednu na parkiralištu...
Nikolajevna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2008., 20:23   #15
Oh ja sam se opekao.
Kad dovedes zenu u ekipu nejebichara, svi gledaju kako bi izljecili komplekse
Na tvojoj curi, hence vise nisu prijatelji

Za samo drustvo, ostajem isti, kad sam solo il sa curom sto se tice konstantne ekipe i druzenja.
Krug prijatelja mi je bitan i uvijek se trudim da zena s kojom jesam prihvati njih i da samo nekako svi skupa. Dok ne prekinemo
Onda nista. pusa boq

Jer dok si relativno mlad vrijedi izreka, zene prolaze a pravi prijatelji su vjecni
__________________
Just look them out there all those little figures dissolving in light. Rather like fairy land, except for smell of gasoline and burning flesh.
Hmmm is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2008., 20:29   #16
Quote:
Hmmm kaže: Pogledaj post

Jer dok si relativno mlad vrijedi izreka, zene prolaze a pravi prijatelji su vjecni
Postoji neki limit do koje godine vrijedi ta izreka? Onda postaje nevažeća??
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2008., 21:09   #17
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Postoji neki limit do koje godine vrijedi ta izreka? Onda postaje nevažeća??
Pa da, dok se ne ožene. Onda bye bye prijatelji, bye bye živote.
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2008., 22:56   #18
Naravno da mi se desilo da me frendice zapostave na početku veze, kao uostalom i svima. To su pogreškice koje se lako opraštaju jer nam se svima dogode.
Kad smo na početku veze i jako zaljubljeni i želimo bit samo s njim...
Naravno to traje jedno kratko vrijeme i tada se sve vrati u normalu.
Janis Jo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2008., 00:02   #19
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Uvijek sam i mislila da si gej
Samo se ti nadaj

Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
I ti si nekad ne imala dečka, znaš, znaš?
Ono, ne?

Inace, osim sto su ljubomorne, frendice imaju naviku spletkariti i upucavati se mom decku. Ono, da da, bas im vjerujem da ih STVARNO zanima sto on misli o tekmi Hrvatska Turska.
A ono kad kazu: Pozdravi decka, baaaajjj! najradje bih im sisu iscupala

Kao sto rekoh, frendice su totalni visak kad imas decka.
Osim onih bas jako ruznih.
Recimo, eleuthera i Herp bi mi mogle biti prijateljice da su malo pristojnije.
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2008., 00:33   #20
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
Samo se ti nadaj



Ono, ne?

Inace, osim sto su ljubomorne, frendice imaju naviku spletkariti i upucavati se mom decku. Ono, da da, bas im vjerujem da ih STVARNO zanima sto on misli o tekmi Hrvatska Turska.
A ono kad kazu: Pozdravi decka, baaaajjj! najradje bih im sisu iscupala

Kao sto rekoh, frendice su totalni visak kad imas decka.
Osim onih bas jako ruznih.
Recimo, eleuthera i Herp bi mi mogle biti prijateljice da su malo pristojnije.
Kakvo tek ružno mišljenje onda imaš o sebi...
Annami is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:12.