Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2012., 16:34   #61
Quote:
blue bird kaže: Pogledaj post
Vidim sad u cemu je problem - ne mogu otvoriti zadnju vec samo predzadnju stranicu threada, a vidi se da tvoj post stoji kao zanji, samo sto trenutno ne mozemo to otvoriti. Osobno nisam nista brisala, a vjerujem ni ostali modovi.
Pricekajmo da se stranica otvori (postavila sam pitanje na tehnickoj pomoci na zatvorenom dijelu foruma). Cim dobijem odgovor - javljam.
Hvala ti! Prava si dobrica. Vise je nego očito!
dominik01 is offline  
Old 13.05.2012., 17:33   #62
Quote:
dominik01 kaže: Pogledaj post
Hvala ti! Prava si dobrica. Vise je nego očito!
Etogac, sad je sve u redu, ai tvoj post je zivi zdrav
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Old 13.05.2012., 17:53   #63
Quote:
blue bird kaže: Pogledaj post
Etogac, sad je sve u redu, ai tvoj post je zivi zdrav
CMOK
dominik01 is offline  
Old 23.05.2012., 12:04   #64
imam žalbu na temu koju je otovorio nepoznati "napiši bolju suru od Kur'anske sure"
Nemam zamjerku na naslov teme ali je u pitanju očito izrugivanje i provociranje od strane ovog forumaša.

ovakav način pisanja i omalovažavanja tuđih vrijednosti potpada pod govor mržnje.
__________________
Milostivi; Poučava Kur'anu; Stvara Čovjeka; Poučava Bejjanu(objelodanjujućem govoru) (55:1-4)
MukaFFa is offline  
Old 23.05.2012., 12:49   #65
Quote:
MukaFFa kaže: Pogledaj post
imam žalbu na temu koju je otovorio nepoznati "napiši bolju suru od Kur'anske sure"
Nemam zamjerku na naslov teme ali je u pitanju očito izrugivanje i provociranje od strane ovog forumaša.

ovakav način pisanja i omalovažavanja tuđih vrijednosti potpada pod govor mržnje.
Thread je otovren povodom izazova jednog forumasa:

Quote:
StudentOfLife kaže:
Pa zato je Kur'an ti dao priliku da napises bolji pa bujrum de nam jednu suru bolju napravi
Kakav govor mrznje, eto ti razloga gore citiranog.
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Old 23.05.2012., 12:54   #66
Quote:
blue bird kaže: Pogledaj post
Thread je otovren povodom izazova jednog forumasa:



Kakav govor mrznje, eto ti razloga gore citiranog.
Bravo,licno cu vas prijaviti onome kome treba jer ne radite svoj posao,ako sam ga izazvao da napise nesto slicno Kur'anu to mu ne daje pravo da vrijedja i proklinje poslanika Muhammeda niti da pise cisto provokatorski.Mora da uzivate citati kako se islam vrijedja.Meni je nekoliko puta receno direktno da sam glup niko od vas nije reagovao,sramota
StudentOfLife is offline  
Old 23.05.2012., 12:58   #67
Quote:
StudentOfLife kaže: Pogledaj post
Bravo,licno cu vas prijaviti onome kome treba jer ne radite svoj posao,ako sam ga izazvao da napise nesto slicno Kur'anu to mu ne daje pravo da vrijedja i proklinje poslanika Muhammeda niti da pise cisto provokatorski.Mora da uzivate citati kako se islam vrijedja.Meni je nekoliko puta receno direktno da sam glup niko od vas nije reagovao,sramota
Ti si ga izazvao, dobio si thread. A ove tvoje projekcije o nekom nasem 'uzivanju' su doista vrhunaravna intelektualna niskost. Sto se tice vrijedanja, molim te prijavi ili mozes i sad linkati uvredu.
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Old 23.05.2012., 13:04   #68
e kad si vec tu ona prica o prijavama na crveni trokutic je zavaravanje mase i administracije jer nitko ne cita te prijave.
Cisto experimenta radi sam 3x prijavila temu:
https://www.forum.hr/showthread.php?p...9#post39561799
https://www.forum.hr/showthread.php?t=722501
ovu donju kao duplić.
Al kao sto se moze vidjet duplić i dallje stoji- e sad jel moja prijava greška pa u pdfu treba biti 2 iste teme ili je trebalo jednu obrisat a ona 2 posta mergat sa prvom.

eto toliko od mene
__________________
Omnia Ad Majorem Dei Gloriam †.:: Don't be so humble - you are not that great.::.
.:: Right is right even if no one is doing it; wrong is wrong even if everyone is doing it::.
.::čega je srce puno, o tom usta govore::..::Ne boj se, nego govori i ne daj se ušutkati::.
Agica is offline  
Old 23.05.2012., 13:09   #69
Quote:
blue bird kaže: Pogledaj post
Ti si ga izazvao, dobio si thread. A ove tvoje projekcije o nekom nasem 'uzivanju' su doista vrhunaravna intelektualna niskost. Sto se tice vrijedanja, molim te prijavi ili mozes i sad linkati uvredu.
Izazvao sam ga da pokusa napisati suru slicnu kuranskoj,jel to znaci da moze na toj temi vrijedjati islamske svetinje time sto je na moj citat da je jedan nevjernik rekao "proklet neka si Muhammede", nepoznati kaze da mu je dobro rekao,to nije vrijedjanje??itekako jeste,pored toga je rekao 7 puta da je Allah glup,jel to uvreda?Prekseno je nekoliko pravila,uvreda,izazivanje prepirke,provokacija

A sto se tice uvreda na moj racun tesko ih je pronaci sve jer su vec zametnute,evo primjer

Elielilama mi kaze da sam glup

https://www.forum.hr/showthread.php?t=26098&page=99
StudentOfLife is offline  
Old 23.05.2012., 13:11   #70
Quote:
Agica kaže: Pogledaj post
e kad si vec tu ona prica o prijavama na crveni trokutic je zavaravanje mase i administracije jer nitko ne cita te prijave.
Cisto experimenta radi sam 3x prijavila temu:
https://www.forum.hr/showthread.php?p...9#post39561799
https://www.forum.hr/showthread.php?t=722501
ovu donju kao duplić.
Al kao sto se moze vidjet duplić i dallje stoji- e sad jel moja prijava greška pa u pdfu treba biti 2 iste teme ili je trebalo jednu obrisat a ona 2 posta mergat sa prvom.

eto toliko od mene
Thx. Spojeno.
Trenutno su dva moda odsutna, pa nesto i promakne.
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Old 23.05.2012., 13:21   #71
Quote:
StudentOfLife kaže: Pogledaj post
Izazvao sam ga da pokusa napisati suru slicnu kuranskoj,jel to znaci da moze na toj temi vrijedjati islamske svetinje time sto je na moj citat da je jedan nevjernik rekao "proklet neka si Muhammede", nepoznati kaze da mu je dobro rekao,to nije vrijedjanje??itekako jeste,pored toga je rekao 7 puta da je Allah glup,jel to uvreda?Prekseno je nekoliko pravila,uvreda,izazivanje prepirke,provokacija

A sto se tice uvreda na moj racun tesko ih je pronaci sve jer su vec zametnute,evo primjer

Elielilama mi kaze da sam glup

https://www.forum.hr/showthread.php?t=26098&page=99
Molim te lijepo, evo nisam ni ja sve mogla pratiti, nego tek sad na svoj uzas vidim i ovo sto si linkao, a koje je doslo jer si ni manje ni vise i sam priznajes rekao slijedece:

Quote:
Jučer, 12:17 #1974


Registracija: Feb 2012.
Lokacija: Tuzla
Postova: 392
Quote:
EliEliLama kaže:
Onda si ti glup ..

Pozvao si sve Muslimane da te poslušaju..

A povodom tvoje izjave o javnom linču dvojice forumaša poredio sam te kako sam poredio no ne bukvalno baš ali ti si tako prim
io..

StudentOfLife
Dao sam prijedlog jer neprestano vrijedjaju islamske svetinje,dal ce neko poslusati ili ne njegova stvar.A ovaj tvoj nastavak vrijedjanja mene bojim se da vise govori o tebi kao osobi nego o men
i
Dakle: Dao sam prijedlog jer neprestano vrijedjaju islamske svetinje,dal ce neko poslusati ili ne njegova stvar sa se javno lincuju dva dforumasa, pa ako se netko odazove eto

Saljem ovo adiminma i oni ce ti tu odgovoriti.
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Old 23.05.2012., 13:35   #72
Da,fino ste vi to upakovali,sad cu jos i ja ispasti jedini koji krsi pravila.Ja nisam rekao da se lincuju nego da se izbjegava rasprava sa njima,koje to pravilo krsi?Ako neko vrijedja stalno pa ja kazem da treba izbjegavati da se uopce prica sa njima krsim pravilo?znas koliko me briga sta pricas ti,Prijavi ti kome hoces,ja upravo cu da prijavim tvrtki Internet Monitor diskriminaciju
StudentOfLife is offline  
Old 23.05.2012., 13:38   #73
Quote:
StudentOfLife kaže: Pogledaj post
Da,fino ste vi to upakovali,sad cu jos i ja ispasti jedini koji krsi pravila.Ja nisam rekao da se lincuju nego da se izbjegava rasprava sa njima,koje to pravilo krsi?Ako neko vrijedja stalno pa ja kazem da treba izbjegavati da se uopce prica sa njima krsim pravilo?znas koliko me briga sta pricas ti,Prijavi ti kome hoces,ja upravo cu da prijavim tvrtki Internet Monitor diskriminaciju
Nitko nista nije 'upakovao' nego si potvrdio u postu da si upravo to rekao. Ja jos ne mogu doci sebi od ovoga i kao sto sam rekla obavijestila sam admine.

Iako bi mi bilo puno draze, ako sad povlacis to sto si rekao, jer bi to dosita bilo prestrasno.

Ne razbacuj se terminima 'diskriminacija' jer te nitko nije diskriminirao, koliko mi je poznato, osim ako imas link. Pretpostavljam da znas sto je diskriminacija.

A ako te, kako pises 'nije briga sto ja pricam' cudi me da uopce i postavljas pitanje nama moderatorima.


Odgovor si dobio, ocekujem admina ovdje. Po pravilim nemos vise odgovari ovdje (pitanje, odgovor moda i pravo na jedna riplaj).
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Old 23.05.2012., 13:45   #74
Quote:
blue bird kaže: Pogledaj post
Nitko nista nije 'upakovao' nego si potvrdio u postu da si upravo to rekao. Ja jos ne mogu doci sebi od ovoga i kao sto sam rekla obavijestila sam admine.

Iako bi mi bilo puno draze, ako sad povlacis to sto si rekao, jer bi to dosita bilo prestrasno.

Ne razbacuj se terminima 'diskriminacija' jer te nitko nije diskriminirao, koliko mi je poznato, osim ako imas link. Pretpostavljam da znas sto je diskriminacija.

A ako te, kako pises 'nije briga sto ja pricam' cudi me da uopce i postavljas pitanje nama moderatorima.


Odgovor si dobio, ocekujem admina ovdje. Po pravilim nemos vise odgovari ovdje (pitanje, odgovor moda i pravo na jedna riplaj).
Nemam sta poreci,jos jednom kazem svim normalnim ljudima "Izbjegavajte raspravu sa ljudima koji vas vrijedjaju" jer rasprava sa takvima nista dobra ne donosi,takvih recenica je bilo milion na ovom forumu,stojim iza ovoga,neka to bude moj poslednji post na ovom forumu posto cu dobiti ban i vjeruj da me briga za taj ban,diskriminatorski,to sto mene nazivaju glupanom je nesto sto se moze slobodno raditi,dopustate da se islamske svetinje vrijedjaju na forumu bez ikakvog srama
StudentOfLife is offline  
Old 23.05.2012., 13:49   #75
Quote:
StudentOfLife kaže: Pogledaj post
Nemam sta poreci,jos jednom kazem svim normalnim ljudima "Izbjegavajte raspravu sa ljudima koji vas vrijedjaju" jer rasprava sa takvima nista dobra ne donosi,takvih recenica je bilo milion na ovom forumu,stojim iza ovoga,neka to bude moj poslednji post na ovom forumu posto cu dobiti ban i vjeruj da me briga za taj ban,diskriminatorski,to sto mene nazivaju glupanom je nesto sto se moze slobodno raditi,dopustate da se islamske svetinje vrijedjaju na forumu bez ikakvog srama
Ajde, napravit cu iznimku i ostaviti ovaj tvoj odgovor (jer je ovo ozbiljna situacija), ako dakle povlacis odnosno izjavljujes da si pozvao na 'izbjegavanje rasprave s odredjenim forumasima' ja cu odahnuti, jer to je nesto sasvim drugo. Admin neka kaze svoje.
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Old 23.05.2012., 13:56   #76
Quote:
blue bird kaže: Pogledaj post
Ajde, napravit cu iznimku i ostaviti ovaj tvoj odgovor (jer je ovo ozbiljna situacija), ako dakle povlacis odnosno izjavljujes da si pozvao na 'izbjegavanje rasprave s odredjenim forumasima' ja cu odahnuti, jer to je nesto sasvim drugo. Admin neka kaze svoje.
Nemoj nista povlaciti, neka me banuju,neka nepravda dodje do izrazaja i sluzbeno,nepoznati je rekao da je Allah glup sto je najveca uvreda za muslimane,pa sam rekao da izbjegavaju raspravu sa njim i svim takvima jer izazivaju samo prepirku,stojim iza toga,ponosan sam na taj post,a uostalom takvih primjera ces na ovom forumu naci mali milion,samo sto vi ne provjeravate.

Da ste vi reagovali na to ja nebi morao nista napisati jer sam vec prijavljivao te uvrede,tako da...nemam vise sta reci,banujte za stalno ako zelite i to je to

i da,nemoj da brises moje pojasnjenje zasto sam napisao,to si duzna ostaviti,predstavljajuci stvari tako kao sto ste vi naveli rekao bi covjek da sam prekrsio neki drzavni zakon,banujte me ali nemojte da brisete ova dva posta.Hvala!
StudentOfLife is offline  
Old 23.05.2012., 14:04   #77
Quote:
StudentOfLife kaže: Pogledaj post
Nemoj nista povlaciti, neka me banuju,neka nepravda dodje do izrazaja i sluzbeno,nepoznati je rekao da je Allah glup sto je najveca uvreda za muslimane,pa sam rekao da izbjegavaju raspravu sa njim i svim takvima jer izazivaju samo prepirku,stojim iza toga,ponosan sam na taj post,a uostalom takvih primjera ces na ovom forumu naci mali milion,samo sto vi ne provjeravate.

Da ste vi reagovali na to ja nebi morao nista napisati jer sam vec prijavljivao te uvrede,tako da...nemam vise sta reci,banujte za stalno ako zelite i to je to

i da,nemoj da brises moje pojasnjenje zasto sam napisao,to si duzna ostaviti,predstavljajuci stvari tako kao sto ste vi naveli rekao bi covjek da sam prekrsio neki drzavni zakon,banujte me ali nemojte da brisete ova dva posta.Hvala!
Naime, nisam po pravilma nase podforumske knjige zalbe i to pravila stoje kao top tema tu na pdf-u. Manje-vise s tim su forumasi uglavnom ovdje i upoznati, ali kao sto rekoh, bas radi ozbiljnosti stvari, ostavila sam. Pricekajmo admina.


Quote:
5) Podnositelj žalbe ili prijedloga ima pravo na jednu repliku na odgovor moderatora. Dakle, samo na prvi dobiveni odgovor se smije davati dodatno pojašnjenje. Beskonačne rasprave bi zakrčile temu i smatrat će se spamom.
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Old 23.05.2012., 14:33   #78
Quote:
StudentOfLife kaže: Pogledaj post
Nemoj nista povlaciti, neka me banuju,neka nepravda dodje do izrazaja i sluzbeno,nepoznati je rekao da je Allah glup sto je najveca uvreda za muslimane,pa sam rekao da izbjegavaju raspravu sa njim i svim takvima jer izazivaju samo prepirku,stojim iza toga,ponosan sam na taj post,a uostalom takvih primjera ces na ovom forumu naci mali milion,samo sto vi ne provjeravate.
Riskirajući da dobijem karton, upozorennje ili negativne bodove, želim reći:

Na ovom forumu je zabranjeno vrijeđati ljude koji pišu. Ti tu nisi ni musliman ni kršćaninin ni ništa. Samo si StudentOfLife. I ako netko smatra da je neki političar, povijesna ličnost, duhovni entitet glup, onda to može pisati. I ako te smeta čuti da je Muhamed/Alah/Whatever glup, ostani doma sa svojim isomišljenicima.

Isto tako ja mogu progasiti da mi je uvreda da bilo tko kaže da bog postoji i tražiti da tebe i sve ostale zbaniraju.
__________________
Pretty women make us buy beer. Ugly women make us drink beer.
Vorang is offline  
Old 23.05.2012., 14:35   #79
postoji razlog zašto se ima ignore opcija..
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Old 23.05.2012., 17:02   #80
Ignore opcija je uvijek dobra solucija, ako nemamo zivaca toplo preporucam.
U svakom slucaju, sada je ipak jasnije o cemu se radilo, dakle o pozivanju na izbjegavanje nekih forumasa. Forum je mjesto gdje dolazimo sa razlicitim stavovima i misljenjima, mjesto diskusije, koja je ponekad zestoka. Ako zelimo slaganje sa svima i to ocekujemo, onda treba potraziti zajednicu istomisljenika, zar ne. Tabu tema takodjer nema. Sve je podlozno kritici.

Admini ce jos odgovoriti SoL na njegovu zalbu o vrijedanju. Moj je stav da nije bilo vrijedanja, jer je odgovor glasio 'ako je tako...onda si' a ne da je SoL dosita glup. Osim toga, kako ne kartoniramo previse, nismo ni puno grublji, primjerice post tebe SoL u kojem forumasa nazivas 'fasistom i nevaspitanim' (here). Ovim ne mislim da je dozvoljeno vrijedjati, nego nekad bez danog kartona, forumas to ne ponavlja vise takav nacin ophodjenja. Mislim da svi imamo dobre namjere, i da pisemo na forumu jer volimo tu biti. Budimo strpljivi jedni s drugima.
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick

Zadnje uređivanje blue bird : 23.05.2012. at 17:24.
blue bird is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:52.