Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2012., 22:07   #41
Meni se jedna cura totalno svidja, ali ne znam kako uopce doci do nje i ima li smisla uopce. Skroz je ozbiljna i zatvorena, kao da uopce ne prihvaca drustvo ili da ju nitko ne zanima s ovog svijeta. Nije umisljena, ali se druzi samo s nekim prijateljem koji ima problema s hodanjem i koncentracijom i to je sve. A meni je uzasno zgodna, pametna je i cini se skroz predobra osoba. Mislim na faksu se svi smiju i sa svima lako dodjes u priliku za razgovor, al s njom je skoro nemoguce, nisam nikad vidio da s ikim prica. Ja sam probao, ali uglavnom onda zavrsim u razgovoru s tim frendom, jer se ona obicno povuce. Ja mislim da je skroz sramezljiva i da joj je neugodno, mislim da nema decka, ako je u tome stvar ja bi se potrudio jer je meni savrsena, ali opet mozda joj se ja ne svidjam i to je to.
toinspire is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 21:57   #42
Quote:
toinspire kaže: Pogledaj post
Meni se jedna cura totalno svidja, ali ne znam kako uopce doci do nje i ima li smisla uopce. Skroz je ozbiljna i zatvorena, kao da uopce ne prihvaca drustvo ili da ju nitko ne zanima s ovog svijeta. Nije umisljena, ali se druzi samo s nekim prijateljem koji ima problema s hodanjem i koncentracijom i to je sve. A meni je uzasno zgodna, pametna je i cini se skroz predobra osoba. Mislim na faksu se svi smiju i sa svima lako dodjes u priliku za razgovor, al s njom je skoro nemoguce, nisam nikad vidio da s ikim prica. Ja sam probao, ali uglavnom onda zavrsim u razgovoru s tim frendom, jer se ona obicno povuce. Ja mislim da je skroz sramezljiva i da joj je neugodno, mislim da nema decka, ako je u tome stvar ja bi se potrudio jer je meni savrsena, ali opet mozda joj se ja ne svidjam i to je to.
Prvo kad sam ovo pročitala, pukla sam se smijati jer sam u istoj situaciji, samo što sam ja cura, a osoba koja se meni sviđa sramežljivi dečko

Quote:
Mislim na faksu se svi smiju i sa svima lako dodjes u priliku za razgovor, al s njom je skoro nemoguce, nisam nikad vidio da s ikim prica. Ja sam probao, ali uglavnom onda zavrsim u razgovoru s tim frendom, jer se ona obicno povuce.
Mislim da se radi o povučenoj i sramežljivoj osobi koja teže sklapa prijateljstva i oko nje se treba više potruditi. Znači ako ti se toliko sviđa, ti ćeš morati napraviti prvi korak.. Probaj ju zaustaviti negdje, na hodniku na faksu, kad nije s tim prijateljem, zamoliti ju da ti pomogne nešto oko faksa (rekao si da je jako pametna, pa joj vjerojatno sve ide). Neka ona skuži da se želiš družiti s njom i da se trudiš. Kad te upozna malo više, opustit će se i neće više biti tako zatvorena. Samo trebaš imati strpljenja. A to što misliš da joj se ne sviđaš.. ne mora značiti.
Eto nisam ti baš puno rekla, ali ako je ta osoba tebi savršena, vrijedi se potruditi, bar da znaš na čemu si. Sretno
cokolladica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 09:52   #43
Quote:
toinspire kaže: Pogledaj post
Meni se jedna cura totalno svidja, ali ne znam kako uopce doci do nje i ima li smisla uopce. Skroz je ozbiljna i zatvorena, kao da uopce ne prihvaca drustvo ili da ju nitko ne zanima s ovog svijeta. Nije umisljena, ali se druzi samo s nekim prijateljem koji ima problema s hodanjem i koncentracijom i to je sve. A meni je uzasno zgodna, pametna je i cini se skroz predobra osoba. Mislim na faksu se svi smiju i sa svima lako dodjes u priliku za razgovor, al s njom je skoro nemoguce, nisam nikad vidio da s ikim prica. Ja sam probao, ali uglavnom onda zavrsim u razgovoru s tim frendom, jer se ona obicno povuce. Ja mislim da je skroz sramezljiva i da joj je neugodno, mislim da nema decka, ako je u tome stvar ja bi se potrudio jer je meni savrsena, ali opet mozda joj se ja ne svidjam i to je to.
Kako ti znaš da je tebi savršena?

Je li to zato jer ne priča puno?


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 22:35   #44
Quote:
Velia kaže: Pogledaj post
Nemojte curama govoriti da vam se sviđaju!
Ovo ide autora, a i ostale na temi koji su spominjali slične probleme.

Družite se s njom, provodite zajednički vrijeme i pokazujte joj djelima da vam se sviđa. Ponekim pogledom i sl. I kad je zgodna prilika i atmosfera, poljubite je.
I to je to.

Pričom o sviđanju dok se niti ne znate pošteno samo ćete je prestrašiti.
Dajte joj priliku da vas barem malo upozna.
Potpisujem
__________________
Četvrtak, 5.1.2012. Spotaknuo sam se na tvoj kamen. p.s. don't be trapped
zvonimirov is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 22:43   #45
Quote:
cokolladica kaže: Pogledaj post
Prvo kad sam ovo pročitala, pukla sam se smijati jer sam u istoj situaciji, samo što sam ja cura, a osoba koja se meni sviđa sramežljivi dečko
Nemoj mi reći da po tom pitanju još nisi ništa napravila?? Otkako sam zadnji put bio ovdje je prošlo skoro mjesec dana, pa što čekaš??
__________________
Četvrtak, 5.1.2012. Spotaknuo sam se na tvoj kamen. p.s. don't be trapped
zvonimirov is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 19:50   #46
Quote:
google1 kaže: Pogledaj post
O jebote led, ja sam se pogubio 2 a), vrati se na 3, ako je zadovoljen B2..
Da, ja isto, jel se igramo Čovječe ne ljuti se? ali opet nismo svi
Ingvar25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 22:03   #47
udjelio BiH savjet koji al sUDjelovanje mi preradikalnim se čini.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 22:05   #48
tema iz 2012. skoro nova
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 22:12   #49
associralo me na modnog mačka - retro lk
__________________
1N73LL1G3NC3

Zadnje uređivanje pinokio2000 : 22.06.2015. at 22:13. Reason: bold
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 23:01   #50
Quote:
pinokio2000 kaže: Pogledaj post
udjelio BiH savjet koji al sUDjelovanje mi preradikalnim se čini.
Imitiraš Scarletičin stil?
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 23:09   #51
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Imitiraš Scarletičin stil?
vidio sam neke postove koji su mi se svidjeli. fantastičan slijed mašte pa me još drži impresija.

odgovorio bi ti ranije al sam se zadržao na LJES-u .
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 23:11   #52
Quote:
pinokio2000 kaže: Pogledaj post
vidio sam neke postove koji su mi se svidjeli. fantastičan slijed mašte pa me još drži impresija.

odgovorio bi ti ranije al sam se zadržao na LJES-u .
Tamo ne zalazim.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 23:17   #53
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Tamo ne zalazim.
nisam ni ja - dok me nisu namamili.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 14:57   #54
Eh...pa ispitaš teren pa onda napraviš potez. Tipa kava, izlazak, kino. GL
loldafuqbro is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 00:34   #55
Quote:
toinspire kaže: Pogledaj post
Meni se jedna cura totalno svidja, ali ne znam kako uopce doci do nje i ima li smisla uopce. Skroz je ozbiljna i zatvorena, kao da uopce ne prihvaca drustvo ili da ju nitko ne zanima s ovog svijeta. Nije umisljena, ali se druzi samo s nekim prijateljem koji ima problema s hodanjem i koncentracijom i to je sve. A meni je uzasno zgodna, pametna je i cini se skroz predobra osoba. Mislim na faksu se svi smiju i sa svima lako dodjes u priliku za razgovor, al s njom je skoro nemoguce, nisam nikad vidio da s ikim prica. Ja sam probao, ali uglavnom onda zavrsim u razgovoru s tim frendom, jer se ona obicno povuce. Ja mislim da je skroz sramezljiva i da joj je neugodno, mislim da nema decka, ako je u tome stvar ja bi se potrudio jer je meni savrsena, ali opet mozda joj se ja ne svidjam i to je to.
Pa prava cura jbt. Autore, das mi njen broj!?
vilijam is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2015., 12:21   #56
direktno..pa sta bude..bar ces znati odmah na cemu si
__________________
србија
lord flashheart is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2015., 12:39   #57
Quote:
zoky20 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi !! Imam 20 godina ,i sviđa mi se jedna cura koja je išla samnom u osnovnu školu.,iz istog smo mjesta i dobro se poznajemo. Kad se sretnemo pozdravimo se malo popričamo ali ništa više .Htio bi joj reći da mi se sviđa ali neznam na koji način jer je sramežljiva a i ja pomalo u ženskom društvu.Dosad sam imao dvije krače veze ali su cure učinile prvi korak tako da je bilo malo jednostavnije.
Moje pitanje je šta da radim??
Pozovi ju na kavu ili u šetnju
Pokaži iskreno zanimanje za nju, interesiraj se o njenom životu, planovima, razmišljanjima, hobijima, načinima zabavljanja...
Slušaj ju iskazujući joj poštovanje
Pogledom i općim držanjem možeš izreći puno više nego riječima

Mora primijetiti da trzaš na nju
I onda po njenim reakcijama ćeš vidjeti jesi li 'frendzoniran' ili bi se ipak moglo razviti u nešto više.
Pa polako ju primi za rukicu, pa zagrli, pa pokušaj poljubit...ha budi spreman i na šamarčinu, i to je za ljude ...
__________________
As long as you trust yourself, you will know how to live (Goethe)
Biznismen75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2015., 12:42   #58
Quote:
toinspire kaže: Pogledaj post
Meni se jedna cura totalno svidja, ali ne znam kako uopce doci do nje i ima li smisla uopce. Skroz je ozbiljna i zatvorena, kao da uopce ne prihvaca drustvo ili da ju nitko ne zanima s ovog svijeta. Nije umisljena, ali se druzi samo s nekim prijateljem koji ima problema s hodanjem i koncentracijom i to je sve. A meni je uzasno zgodna, pametna je i cini se skroz predobra osoba. Mislim na faksu se svi smiju i sa svima lako dodjes u priliku za razgovor, al s njom je skoro nemoguce, nisam nikad vidio da s ikim prica. Ja sam probao, ali uglavnom onda zavrsim u razgovoru s tim frendom, jer se ona obicno povuce. Ja mislim da je skroz sramezljiva i da joj je neugodno, mislim da nema decka, ako je u tome stvar ja bi se potrudio jer je meni savrsena, ali opet mozda joj se ja ne svidjam i to je to.
U tom je cijela stvar
Ako se ona tebi sviđa, potrudit ćeš se da joj to daš do znanja
Sviđaš li se ti njoj to je do nje

Ako si spreman i sposoban nositi se s vlastitom nelagodom koju donosi mogući odjeb, onda kreni u akciju

Ako nisi spreman, uvijek postoji opcija celibata
__________________
As long as you trust yourself, you will know how to live (Goethe)
Biznismen75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2015., 12:23   #59
Slažem se sa biznismenom75.

Moj savjet je direktno joj kaži kaj osjećaš prema njoj. U najgorem slučaju dobit ćeš "nogu", i to je to. bar ćeš znati na čemu si. A tko zna, možda se i ti njoj sviđaš, pa čeka da napraviš prvi korak. Koji put moraš riskirati, pa kako bude.
__________________
Oni su se smijali meni jer sam drugaciji, a ja sam se smijao njima, jer su svi isti. Bukowski
hefest85 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:42.