Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2009., 13:14   #4701
Baš me rastužila ova vijest...
Dina9 je stvarno bila dobri duh ovog foruma. Nadam se da je ona, kao i svi naši dragi koje smo izgubili zbog bolesti, sada na nekom ljepšem mjestu bez bolova i patnje.
Moja sućut Dininoj obitelji, prijateljima i poznanicima.
Ved is offline  
Old 30.01.2009., 14:16   #4702
Draga Dina zao mi je sto nikada nisam napisala koliko me tvoji postovi vesele, koliko sam pratila javljas li se, sto ti nikada nisam napisala koliko borilackih vjestina posjedujes i da rado ucim od tebe. Zao mi je jer svaki put kad bih krenula sve sto bi napisala zvucalo je glupo, ne dovoljno dobro, ne onako kako sam htjela reci. Ni sada ne zvuci onako kako bi htjela...
Moje saucesce obitelji i prijateljima, a tebi Dina veliko hvala!!!!
nusazvrk is offline  
Old 30.01.2009., 15:52   #4703
Moj mlađi brat je pred godinu dana umro od rijetke vrste tumora, ja ga još nisam prežalila i teško mi je kad pomislim na njega. Godinu dana borio se s teškom bolešću, da bi ga na kraju to doslovno "pojelo".
Imao je takvu volju za životom, trudio se i borio do samog kraja, iako su mu nebrojeno puta rekli kako mu nema pomoći, mislim da ja to ne bi mogla.
Dragi moj braco stalno mislim na tebe.
Inače protiv zloćudnih bolesti treba se boriti svim raspoloživim sredstvima i ne treba odustati kad klasična medicina kaže da je gotovo. I sve sam više mišljenja da uz klasičnu medicinu treba uzimati još nešto, naravno ne svašta, ali biljne pripravke, Jakopvićeve gljive, makrobiotiku ....
Ivy999 is offline  
Old 30.01.2009., 16:22   #4704
Quote:
s dinom9 u srcu kaže: Pogledaj post
dragi ljudi ovog foruma

danas je nasa dina9 otisla andjelima ...znam to jer je ona bila pravi andjeo. Sklopila je svoje (u zadnje vrijeme) tuzne oci, i otisla svom tati (tako je ona znala reci, da nju njen tata ceka, ali da ona jos ima snage za zivjeti...do danas).

ja ovo moram napisati..
draga moja D...jako ces mi faliti, sve tvoje lijepe rijeci, svi tvoji snovi, sav tvoj optimizam u moru losih stvari koje su bile oko tebe..tesko je i boli me srce...i volim te puno i iskreno...
neka jačina tvoje ljubavi vječno živi u srcima tvojih najmilijih...
OSMAMA is offline  
Old 30.01.2009., 21:12   #4705
Quote:
s dinom9 u srcu kaže: Pogledaj post
dragi ljudi ovog foruma

danas je nasa dina9 otisla andjelima ...znam to jer je ona bila pravi andjeo. Sklopila je svoje (u zadnje vrijeme) tuzne oci, i otisla svom tati (tako je ona znala reci, da nju njen tata ceka, ali da ona jos ima snage za zivjeti...do danas).

ja ovo moram napisati..
draga moja D...jako ces mi faliti, sve tvoje lijepe rijeci, svi tvoji snovi, sav tvoj optimizam u moru losih stvari koje su bile oko tebe..tesko je i boli me srce...i volim te puno i iskreno...
ne znam uopće što reći na ovo...kasno sam se uključila u ovu temu i nisam sve pratila ali Dinu9 sam definitivno zamjetila. I još mi zvoni kak je reekla da ju ne smijemo žaliti nego reći da ona to može i da će pobijediti prokletog gada!

ne mogu prestat plakat otkad sam pročitala ovu vijest . eto, čak je toliko mislila na nas da je našla način da nas obavijesti o svom odlasku...

dina9...svi te puno volimo i znamo da nas gledaš i da se moliš negdje za nas!
fascinirala si me svojom pozitivom i nastavit ćemo se svi borit s prokletim gadovima i u tvoje ime...tvoje riječi će nas i dalje držat na nogama. znam da si u boljem svijetu čim su te gore morali imat u svojim redovima...čuvaj nas, draga moja...!
5ivy is offline  
Old 30.01.2009., 21:19   #4706
Quote:
s dinom9 u srcu kaže: Pogledaj post
dragi ljudi ovog foruma

danas je nasa dina9 otisla andjelima ...znam to jer je ona bila pravi andjeo. Sklopila je svoje (u zadnje vrijeme) tuzne oci, i otisla svom tati (tako je ona znala reci, da nju njen tata ceka, ali da ona jos ima snage za zivjeti...do danas).

ja ovo moram napisati..
draga moja D...jako ces mi faliti, sve tvoje lijepe rijeci, svi tvoji snovi, sav tvoj optimizam u moru losih stvari koje su bile oko tebe..tesko je i boli me srce...i volim te puno i iskreno...
Zao mi je sto drugacije nije moglo biti i suze mi idu niz lice znajuci da je sklopila oci i otisla. Nadam se da su te iste oci koje su bile tuzne pred kraj sad sjajne medju andjelima i mirom. Spokoj joj u dusi! Zauvijek ce ostat u mojim mislima!
ko_ka is offline  
Old 30.01.2009., 23:26   #4707
Iskrena sućut Dininoj obitelji i prijateljima, jako me iznenadila i šokirala ova tužna vijest. Dinini su postovi uistinu prštili optimizmom, vedrinom, tako pozitivnim stavom prema životu i prema bolesti koja ju je snašla.....jako mi je žao.
Vjerujem da je na lijepom mjestu sada, gdje nema boli i patnje.
Iskrena sućut još jednaput i puno snage obitelji i prijateljima u daljnjem životu
Lindsay is offline  
Old 31.01.2009., 00:30   #4708
I ja sam procitala par njezinih postova i uzasno mi je zao sto je morala prerano otici. Nadala sam se da ces pozivjeti jos dugo.
Draga forumasice Dina9 neka te prate i okruzuju beskrajna ljubav i mir
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Old 31.01.2009., 02:31   #4709
hvala,ivanicapeca još jednom...
puno sreće svim oboljelima,a njihovim obiteljima puno snage...
ali... is offline  
Old 31.01.2009., 02:32   #4710
moja sućut,Dino...
ali... is offline  
Old 31.01.2009., 17:36   #4711
draga dina sigurna sam da si nasla mir i ljubav............
Bani is offline  
Old 31.01.2009., 22:47   #4712
Draga Dina,na ovom mjestu gdje dijelimo sve poteškoće i teške trenutke zbog bolesti nas oboljelih,a i svih onih nama najdraži ljudi, TI si mi svojom vedrinom i optimizmom davala inspiraciju...imala si nešto posebno u sebi..zračila je i podizala tvoja svaka napisana riječ. Upravo sam pročitala da si otišla...duboko me potresao tvoj odlazak,mada znam draga da ćeš i dalje slati nam dobre vibre i biti uz nas..Zavoljeti te bilo lako..Zbogom draga Dina..Andjeo naš.. Iskrena sućut obitelji,rodbini i prijateljima...
Sneky1 is offline  
Old 01.02.2009., 01:51   #4713
Quote:
Ivy999 kaže: Pogledaj post
Moj mlađi brat je pred godinu dana umro od rijetke vrste tumora, ja ga još nisam prežalila...
Moja duboka sućut zbog tvoga brata!

Najbolje što možeš napraviti za uspomenu na svoga brata je da napišeš od čega je bio bolestan, kako je otkrio bolest, kako se liječio i bi li se uspio izliječiti da je to ranije otkrio. Ako je na početku imao neke simptome kojima tada nije pridavao značaj, napiši koji su bili. Tako ćeš možda pomoći nekome drugome da otkrije na vrijeme i možda se uspije izliječiti, pa smrt tvoga brata neće biti uzaludna...

Ako si već pisala o tome, pliz stavi link...
__________________
Kako se zove planina osam puta veća od Velebita?
- Velebyte
bsimic is offline  
Old 01.02.2009., 08:48   #4714
Quote:
s dinom9 u srcu kaže: Pogledaj post
dragi ljudi ovog foruma

danas je nasa dina9 otisla andjelima ...znam to jer je ona bila pravi andjeo. Sklopila je svoje (u zadnje vrijeme) tuzne oci, i otisla svom tati (tako je ona znala reci, da nju njen tata ceka, ali da ona jos ima snage za zivjeti...do danas).

ja ovo moram napisati..
draga moja D...jako ces mi faliti, sve tvoje lijepe rijeci, svi tvoji snovi, sav tvoj optimizam u moru losih stvari koje su bile oko tebe..tesko je i boli me srce...i volim te puno i iskreno...
Draga Dina,
žao mi je što se nismo uspjele čuti, ali možda je i tako bolje. Sigurna sam kada se jednom sretnemo na onome svijetu pričati ćemo o veselijim temema.
Odavno sam osjecala da samo nekako povezane, ali kad sam nedavno vidjela da se u stvarnosti zoves isto kao i moja sestra-anđeo znala sam da sam u pravu.
Pocivaj u miru i poljubi moju seku
agni is offline  
Old 01.02.2009., 13:31   #4715
Iskreno i od srca mi je žao Dine....

Iako ju nisam poznavao, nego sam samo čitao njenu borbu do zadnjih trenutaka i vječiti optimizam ovdje na forumu svejedno mi je stvarno žao....

Izržavam sućut obitelji.
Robert01 is offline  
Old 01.02.2009., 13:46   #4716
Inače pratim ovaj thread od kad sam se registrirao (šteta što ga nisam prije otkrio jer mi je stari umro od HCC-a u 09/2007, a ovdje se nađe jako korisnih savjeta) i stvarno svakakvh sudbina i iskustava se da pročitati.

Zadnje vrijeme sam se ovdje interesirao kakva su iskustva sa Osteosarkomima od kojeg je oboljela od kolegice s posla kćer stara 26g.

Nažalost, kod nje je svaki dan sve gore i gore. Sarkom je unatoč amputaciji noge metastazirao na pluća i bojim se da se tu više neda ništa napraviti...

Bili su kontaktirali Gosp. Zdenka Domančića u Kranj, poznatog iscjelitelja. Ustvari, mene su zamolili da pokušam ugovoriti termin, to je bilo negdje pred mjesec i pol, dobio sam ih,ali su mi rekli da su im svi rasporedi popunjeni do kraja veljače jer od Nove godine na termin čeka 1500 oboljelih sa područja Slovenije i Hrvatske.... Onda sam bio našao jednu ordinaciju u Zagrebu koja radi po metodi Gosp. Domančića i ugovorio termin kod njih. Bili su kod njega 4x za redom po 25minuta u 12.mj. I osjetio se boljitak, međutim sada je sve lošije i lošije....
Robert01 is offline  
Old 01.02.2009., 19:43   #4717
Šokirala sam se kad sam saznala za Dinu. Neznam zašto, potražila sam ju tu na forumu i čitala njene postove, ovo joj je bila 10.godina borbe, ljudi, 10. godina!!!!!!!!! Saznala sam i da bi ove godine napunila 40! Možda vam je čudno i mislite da sam luda što ovo ovako pišem. Jednom sam tu napisala da je ona moj idol i stvarno to i je. Nakon svega što je prošla iskreno sam se nadala da će ga ovaj put dokrajčiti, kako se samo veselila kad bi došla kući i javila se tu na forum, kako je hrabro gazila cijelim putem, i dalje ne vjerujem........
Iskrena sućut obitelji i prijateljima.
ptica_dodo7 is offline  
Old 01.02.2009., 23:05   #4718
Nemam riječi. Pretužna sam zbog Dine.
Bez obzira na sve, nisam ovakvu vijest očekivala.
Anđele hrabri, budi spokojna gore među anđelima.
R.I.P.
win is offline  
Old 02.02.2009., 08:25   #4719
Dina, bila si posebna. Tako mi je žao..
ruzica44 is offline  
Old 02.02.2009., 11:12   #4720
Danas u 16.15 na HRT 2 je emisija Na rubu znanosti. Tema je LOTHAR HIRNEISE - IZLIJEČITI RAK. Mislim da bi saznanja mnogima mogla pomoći.
Arsen is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:34.