Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > iOS

iOS Apple uređaji pokretani iOS-om

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2009., 21:47   #2001
Quote:
madam octa kaže: Pogledaj post
Ma kakav utorrent, vecinom se radilo o youtubeu i naravno appstoreu. Kad smo vec kod toga mene strasno zivcira ona poruka da se moram spojiti na wifi da bi skinula neku aplikaciju ili igru vecu od 10mb direkt na iphone. Taman sam lijepo vani i skinula bi si nesto, imam tarifu s puno prometa ali ja moram cekat dok dodem doma
Ima i za to lijek. Ako imas JB, nađi na iClarified tutorial kako da iPhone prepozna 3G kao WiFi (tako mozes i telefornirati preko Skype na 3G).
__________________
Ć3v@πy...

prodajem tortilje
Phantom_Lord is offline  
Old 15.08.2009., 12:46   #2002
A nista od toga, nemam JB. Otkrila sam super igru, zove se pocket god. Odlicna je ali ja nemam srca ubijati jadne pigmejce. Inace u igri ste vi bog malog otoka na kojemu su ti pigmejci i mozete s njima raditi sto hocete. Takoder puno je interaktivnih objekata i sve na ekranu mozete primiti i dignuti. Npr. imate golemo staklo i narihtate ga na sunce i na pigmejca pa ga spalite. Ili primite morskog psa i bacite ga na obalu. Ima puno takvih primjera. Igra je zapravo vrlo brutalna, ali mozete igrati kao ja pa da vam pigmejci budu sretni
madam octa is offline  
Old 15.08.2009., 18:24   #2003
Quote:
madam octa kaže: Pogledaj post
A nista od toga, nemam JB. Otkrila sam super igru, zove se pocket god. Odlicna je ali ja nemam srca ubijati jadne pigmejce. Inace u igri ste vi bog malog otoka na kojemu su ti pigmejci i mozete s njima raditi sto hocete. Takoder puno je interaktivnih objekata i sve na ekranu mozete primiti i dignuti. Npr. imate golemo staklo i narihtate ga na sunce i na pigmejca pa ga spalite. Ili primite morskog psa i bacite ga na obalu. Ima puno takvih primjera. Igra je zapravo vrlo brutalna, ali mozete igrati kao ja pa da vam pigmejci budu sretni
To je nešto ko Black & White onda.
__________________
Ć3v@πy...

prodajem tortilje
Phantom_Lord is offline  
Old 15.08.2009., 19:00   #2004
Da, super mi je i to sto updatei izlaze svaki tjedan i dodaje se puno novih funkcija u svakom. Ajme ovo je pogubno za moju bateriju. Meni je ovo sigurno najbolja igra na iphonu iako u njoj nema nikakvog cilja i nista ne radite. I kosta samo 1$, tako da svi zainteresirani pozurite jer nece dugo biti na akciji
madam octa is offline  
Old 15.08.2009., 23:14   #2005
Quote:
madam octa kaže: Pogledaj post
Da, super mi je i to sto updatei izlaze svaki tjedan i dodaje se puno novih funkcija u svakom. Ajme ovo je pogubno za moju bateriju. Meni je ovo sigurno najbolja igra na iphonu iako u njoj nema nikakvog cilja i nista ne radite. I kosta samo 1$, tako da svi zainteresirani pozurite jer nece dugo biti na akciji
Meni je najbolji SNES Emulator: Endless amounts of free classic games. Iako malo šteka na 3G, mislim da bi na 3GS radilo barem malo bolje.
__________________
Ć3v@πy...

prodajem tortilje
Phantom_Lord is offline  
Old 16.08.2009., 00:03   #2006
Pretpostavljam da za to isto treba jailbreak? I postoji li tu neka tema o iphone aplikacijama, gdje bi mogli traziti i davati preporuke i sl?
madam octa is offline  
Old 16.08.2009., 10:24   #2007
Quote:
madam octa kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da za to isto treba jailbreak? I postoji li tu neka tema o iphone aplikacijama, gdje bi mogli traziti i davati preporuke i sl?
Ne znam. Da napravimo jednu?
__________________
Ć3v@πy...

prodajem tortilje
Phantom_Lord is offline  
Old 16.08.2009., 13:13   #2008
Ajde moze. Evo ja cu ako netko vec nije
madam octa is offline  
Old 16.08.2009., 23:38   #2009
htio bih kupit 3g 8g ili 16g ako netko ima za prodati iskljucivo novi
lcavarus is offline  
Old 16.08.2009., 23:42   #2010
mp3 na iphone

Dugo sam odoljevao , ali sam ipak kupio taj famozni 3gs. Sve pohvale za uređaj i aplikacije , ali imam jedan problem i molim za pomoć. Kako staviti mp3 za rington ? Unaprijed zahvalan !
ZaKe is offline  
Old 17.08.2009., 00:00   #2011
Quote:
ZaKe kaže: Pogledaj post
Dugo sam odoljevao , ali sam ipak kupio taj famozni 3gs. Sve pohvale za uređaj i aplikacije , ali imam jedan problem i molim za pomoć. Kako staviti mp3 za rington ? Unaprijed zahvalan !
Tražilica je naš prijatelj!Evo napisao sam ja ovdje kako:
https://www.forum.hr/showthread.php?p...5#post21130005
cpt00 is offline  
Old 17.08.2009., 01:01   #2012
Ako netko ima mac ima puno jednostavniji nacin izrade ringtonova. Ako nekog zanima neka kaze da ne pisem sad tu bezveze
madam octa is offline  
Old 17.08.2009., 12:46   #2013
Quote:
madam octa kaže: Pogledaj post
Ako netko ima mac ima puno jednostavniji nacin izrade ringtonova. Ako nekog zanima neka kaze da ne pisem sad tu bezveze
Ja cu za par dana biti novopečeni MacKorisnik, tako da ce mi tutoriala trebati, nikad nisam ni takao OSX.
__________________
Ć3v@πy...

prodajem tortilje
Phantom_Lord is offline  
Old 17.08.2009., 14:36   #2014
Onda cu napisati za tebe. Trebat ce ti program garage band. Ja sam ga dobila uz mac kao dio ilife paketa. Ovo je najjednostavniji nacin izrade ringtonova. Samo odvuces pjesmu u garage band, ukljucis si time line postavku( znakic je kao refresh u browserima, tj dvije strelice koje idu u krug) i oznacis dio pjesme koji zelis za ringtone. Onda samo odes na share i send ringtone to itunes. I to je to.
Nece ti puno trebati da skuzis osx. Ako budes imao pitanja slobodno se javi na pm
madam octa is offline  
Old 17.08.2009., 15:49   #2015
Quote:
madam octa kaže: Pogledaj post
Onda cu napisati za tebe. Trebat ce ti program garage band. Ja sam ga dobila uz mac kao dio ilife paketa. Ovo je najjednostavniji nacin izrade ringtonova. Samo odvuces pjesmu u garage band, ukljucis si time line postavku( znakic je kao refresh u browserima, tj dvije strelice koje idu u krug) i oznacis dio pjesme koji zelis za ringtone. Onda samo odes na share i send ringtone to itunes. I to je to.
Nece ti puno trebati da skuzis osx. Ako budes imao pitanja slobodno se javi na pm
Hvala najljepsa
__________________
Ć3v@πy...

prodajem tortilje
Phantom_Lord is offline  
Old 17.08.2009., 20:38   #2016
Ja imam jedno pitanje na koje mozda i ima odgovor ali mi se stvarno neda tražiti. ako napravim restore dali onda gubim sve podatke s moba, tipa slike i imenik?
Ricky Kaká is offline  
Old 17.08.2009., 20:58   #2017
i dali mogu nekako prebaciti cili imenik na komp pa ga posli vratiti (pomocu outlooka ili nekog slicnog programa)?
Ricky Kaká is offline  
Old 17.08.2009., 22:03   #2018
Da, restoreom gubis sve. I mozes, ako si na windowsima onda outlook a ako si na osx onda adress book
madam octa is offline  
Old 17.08.2009., 22:12   #2019
Kako?
Ricky Kaká is offline  
Old 18.08.2009., 00:58   #2020
Pa samo synacas kontakte iz outlooka ako imas windowse. Sta ti tocno nije jasno?
madam octa is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:23.