Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2009., 18:05   #21
Quote:
Marakana kaže: Pogledaj post

Što kraće to bolje..recept za uspješan govor..

Ili bit toliko ubijen, kao jednom, Marakana prilikom navedene situacije, pa uspjeti ne izustit nit glasa...na sveopće zadovoljstvo i urnebesni smijeh prisutnih...lol
(op.a. sve snimljeno)

Uglavnom, ne treba težiti nekoj pretjeranoj orginalnosti...

Pa kraći nisi mogao biti
Cordelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 18:22   #22
evo ti opet

Quote:
Cordelia kaže: Pogledaj post
Pa kraći nisi mogao biti


A čemu uopće kumovi na vjenčanjima i služe, osim za bit najveća svadbena luda..Povlačim paralelu sa pojmom dvorska luda..
Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 19:05   #23
Quote:
Marakana kaže: Pogledaj post


A čemu uopće kumovi na vjenčanjima i služe, osim za bit najveća svadbena luda..Povlačim paralelu sa pojmom dvorska luda..
Pa sve ok dok ne moraš nositi onaj glupavi šešir s zvončićima, mada bi to pretpostavljam bio zanimljiv prizor.
Cordelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 19:11   #24
Quote:
baja kaže: Pogledaj post

...odriješite svoje kese i velikodušno pomozite ovom divnom mladom paru da savije svoje gnijezdo
idite u miru
Najbolje do sada!
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 19:20   #25
Quote:
geforce kaže: Pogledaj post
ona bi jako jako voljela da ja održim nekakav govor...
inače,nemam problema s tim,ali evo prvi put da imam totalnu blokadu!
baš moraš?

pričaj vam o vašem prijateljstvu, njihovom beskrajnom ljubavi, rasplači se i odi je zagrliti
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 20:00   #26
Ili zagrli neku drugu curu u dvorani, a sutradan se opravdaj pijanstvom.
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 20:59   #27
hihihi,nije valjda da moram grlit???

a dobro govorite-dvorska luda,nema sta... izgleda da je kum neki nesposobnjakovic,kad JA to moram izvest pored njega!
geforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 22:10   #28
Hm.. ja nikad nisam bila kuma al mogu ti reći šta je moja kuma meni rekla na vjenčanju.. bilo je kratko i slatko...

I kuma i kum su držali govor.... a kum je mrtav pijan još odpjevao jedinu pjesmu kojoj on zna riječi a to je Oda radosti.... i pjevao je i pjevao i nikako završit... ne moram ni govorit da uopće nema sluha....

A kumin govor je išao ovako nekako: Dobro veče svima.... Hvala svima što se došli.. zahvaljujem se u ime naših mladenaca.... Čokoladu poznajem jako dugo i dugo smo najbolje prijateljice... i drago mi je što je našla ovako dragog dečka kao što je K. boljeg joj ni ja ne bi našla... želim vam svu sreću i da živite sretno do kraja života sa hrpom dječice oko sebe.. Volim vas jako...

I to je to... moram reći da je kuma imala ogromnu tremu i da su joj cijelo vrijeme nešto dobacivali pa nije govor ni mogla odrecitirat kako je htjela...
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 23:28   #29
a prosvijetlite me, koja je zapravo svrha tog govora na vjenčanju? je li to neki običaj ili?
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 03:55   #30
kod nas je to postalo cisto pomodarstvo.
u mom je kraju nekad govor drzao starjesina, a s obzirom da se praksa unajmljivanja starjesine izbacila, neko mora uputiti dvije,tri rijeci mladencima. valjda.
u svakom slucaju bolje prijatelji nego neki lokalni-samoprozvano-humoristican-...deda.
__________________
ma, princip je isti. sve su ostalo nijanse
doramaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 12:18   #31
Definitivno!!
morsko prase is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 13:16   #32
pogledaj malo one engleske filmove, tipa "četiri vjenčanja i sprovod", pa možda dobiješ ideju...

oni drže odlične govore.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:21.