Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2006., 20:28   #81
Quote:
John Sark kaže:
a jeb** ga!
Ah, žao mi je. Ak' nekad budeš bio u prilici - pogledaj...

BTW. dobar ti je blog. Interesantan!
__________________
La Madrastra blog- Un Amor Condenado - Wellcome! Bienvenidos!


Viveme sin miedo ahora....viveme un segundo, una hora...la vida entera.

Quando te tengo cerca, unico que deseo es estrecharte, porque no solo te amo...me atraes, me gustas...me gustas mucho!!! Te adoro Cesar Evora.

Morena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 22:10   #82
hvala za blog
Mister Eko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2006., 23:34   #83
POTVRÐENE TELENOVELE KOJE USKORO KREÆU SA EMITIRANJEM NA NAŠIM TELEVIZIJAMA!!!

Nakon završetka telenovele "Padre coraje" RTL Televizija kreæe sa emitiranjem telenovele "MACHOS" (Chile) koja ima 151 epizodu! Telenovela zapoèinje sa emitiranjem 29. svibnja!



Nakon završetka telenovele "El amor no tiene precio" HRT kreæe sa emitiranjem telenovele "CONTRA VIENTO Y MAREA" koja ima 130 epizoda! Telenovela zapoèinje sa emitiranjem 5. lipnja!



Nakon završetka telenovele "La heredera" Nov@ Tv kreæe sa emitiranjem telenovele "LA HIJA DEL JARDINERO" koja ima 180 nastavaka! Telenovela zapoèinje sa emitiranjem 7. lipnja!



Nakon završetka telenovele "Las vias del amor" Nov@ Tv najvjerojatnije kreæe sa emitiranjem telenovele "REBECA" koja ima 150 nastavaka! Telenovela bi sa emitiranjem trebala krenuti 18. srpnja!



Nov@ Tv je takoðer i otkupila telenovelu "TIERRA DE PASIONES" koja bi sa emitiranjem trebala krenuti tek na jesen!

Telenovela "El cuerpo del deseo" ima 145 epizoda!
Telenovela "El amor no tiene precio konaèno završava 3.lipnja sa konaènim 260. nastavkom!

Lijep pozdrav, nadam se da æete uživati u izboru naših televizija te da æete naæi neku telenovelu po vašem izboru!
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2006., 23:48   #84
svaka ti čast!
Mister Eko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2006., 22:28   #85
Mislim da sam jednom naletila na nekoj TV, kojoj-ne mogu da se sjetim, na jednu epizodu serije MACHOS. Ne izgleda loša, samo mi od svih onih sedam muškaraca-''machosa'' par njih ne spadaju baš u tu kategoriju....

Evo jedno tek otvoreno mjestašce za sve ljubitelje filmova, serija, kao i telenovela....
Wellcome...

TV Y NOVELAS FANS PLACE
__________________
La Madrastra blog- Un Amor Condenado - Wellcome! Bienvenidos!


Viveme sin miedo ahora....viveme un segundo, una hora...la vida entera.

Quando te tengo cerca, unico que deseo es estrecharte, porque no solo te amo...me atraes, me gustas...me gustas mucho!!! Te adoro Cesar Evora.

Morena is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2006., 12:35   #86
Muneca Brava
Lazos de Amor
Fiorella
Acapulco
Divlje srce
Otimačica
Venera23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2006., 22:07   #87
Sunset Beach
Strasti
Pasadena
Rubi
Mister Eko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2006., 23:32   #88
hvala dragom bogu sto ce konacno zavrsiti "ljubav nema cijene".inace,pratim sapunice,sve su otprilike na isti fazon,ali ova je najgluplja koju sam gledala.

moje omiljene: bajo la misma piel
mi destino eres tu
divlje srce
nina amada mia
la mentira
apuesta por un amor
moloko_vu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2006., 23:46   #89
Quote:
moloko_vu kaže:
hvala dragom bogu sto ce konacno zavrsiti "ljubav nema cijene".inace,pratim sapunice,sve su otprilike na isti fazon,ali ova je najgluplja koju sam gledala.

moje omiljene: bajo la misma piel
mi destino eres tu
divlje srce
nina amada mia
la mentira
apuesta por un amor
ljubav nema cijene je baš dobra
Mister Eko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 01:03   #90
Divlje srce, Rubi, Sanata Barbara, Maćeha

Quote:
MissFlo kaže:
To! A baš sam se pitala jel se te neko sića. Ja je skinila s neta ( štaš, ludo žensko ) i jednako mi je zakon ka prije deset godina!


Juan del diablo!
Imaš neki link gdje se to može skinut?
 
Odgovori s citatom
Old 21.05.2006., 21:08   #91
Da obranim nekoga tko je rekao da se strasti emitiraju u BiH, istina je, bila sam tamo tjedan dana i svaki dan sam ih gledala, što je otprilike razlog zašto sam se navukla na njih(a inače i nisu baš nešto)....
__________________
"We knew that it would soon be over, and so we put it all into a poem, to tell the universe who we were, and why we were here, and what we said and did and thought and dreamed and yearned for. We wrapped our dreams in words and patterned the words so that they would live forever, unforgettable."
AnitaMuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2006., 19:28   #92
Quote:
AnitaMuki kaže:
Da obranim nekoga tko je rekao da se strasti emitiraju u BiH, istina je, bila sam tamo tjedan dana i svaki dan sam ih gledala, što je otprilike razlog zašto sam se navukla na njih(a inače i nisu baš nešto)....
serija je premoćna!!
Mister Eko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 21:51   #93
Jel zna netko kako se zvala serija(sapunica) na rtl-u o tri brata i tri sestre(znam jedino da se jedan zvao Franco)?
Venera23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 23:01   #94
Quote:
Venera23 kaže:
Jel zna netko kako se zvala serija(sapunica) na rtl-u o tri brata i tri sestre(znam jedino da se jedan zvao Franco)?
Osveta ljubavi-ili ti ga- Pasion de Gavilanes-
__________________
"We knew that it would soon be over, and so we put it all into a poem, to tell the universe who we were, and why we were here, and what we said and did and thought and dreamed and yearned for. We wrapped our dreams in words and patterned the words so that they would live forever, unforgettable."
AnitaMuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2006., 20:00   #95
Da li će se snimati nastavak Rubi kako se pričalo?Da li neko zna,serija je bila baš ok!
__________________
Víveme sin miedo ahora
Que sea una vida o sea una hora
No me dejes libre aquí desnudo
Mi nuevo espacio que ahora es tuyo
Te ruego
Víveme sin más vergüenza
Aunque esté todo el mundo en contra
Deja la apariencia y toma el sentido
Y siente lo que llevo dentro...
Goga_rs is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2006., 21:00   #96
Quote:
Goga_rs kaže:
Da li će se snimati nastavak Rubi kako se pričalo?Da li neko zna,serija je bila baš ok!
Ne, neće se snimati nastavak.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2006., 14:43   #97
Kakva vam je bila ona srbijanska sapunica Jelena što je bila na novoj tv?
Meni je bila interesantna prvih 10 epizoda,poslije teški smor...
__________________
Víveme sin miedo ahora
Que sea una vida o sea una hora
No me dejes libre aquí desnudo
Mi nuevo espacio que ahora es tuyo
Te ruego
Víveme sin más vergüenza
Aunque esté todo el mundo en contra
Deja la apariencia y toma el sentido
Y siente lo que llevo dentro...
Goga_rs is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2006., 23:30   #98
Prva je bila i ostala Divlja ruža, tamo negdje oko '93. Ništa je nije nadmašilo. Povremeno se gledalo i Labirinte strasti. Zatim Brazilce... Terra nostra-lijepi ljudi brazilski. Nećemo zaboraviti ni Hrvate lijepe, Ljubav u zapećku...
zite is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2006., 06:46   #99
:)

Povratak u Eden je bila jebena serija. Meni su još dobre Sjever i jug i Čipka. Al brijem da se to ne može svrstati u sapunice.
Zoyaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2006., 01:27   #100
Strasti.
Drugačija, nepredvidiva, blesava, puna preokreta, pomalo sladunjava, al zbog svega toga smo ju voljeli!
Oblak14 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:52.