Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2010., 15:53   #61
Deinstalacija aplikacija?

nigdje nisam vidio kako se deinstaliraju nepoželjni programi nakon probe??
kolega mi Xperiju X10 svako malo vraća na tvorničke postavke.
Ima li bolji način
dak0001 is offline  
Old 08.11.2010., 17:49   #62
u postavkama aplikacije nek proba naci tako ja na svom mobu znam da nisu isti al nek pogleda
cro_denno is offline  
Old 08.11.2010., 17:52   #63
Quote:
dak0001 kaže: Pogledaj post
nigdje nisam vidio kako se deinstaliraju nepoželjni programi nakon probe??
kolega mi Xperiju X10 svako malo vraća na tvorničke postavke.
Ima li bolji način
hehe,, dali je ovo trik pitanje ?
naravno da se može izbrisati program bez da se uređaj opet vraća na tvorničke postavke, mislim kakvog li pametnog telefona a da nemože izbrisati aplikaciju ??

dakle,

To uninstall an application:

1. From the Home screen, find and tap Settings > Applications > Manage applications.
2. Scroll through the list and tap the application you want to uninstall.
3. Tap Uninstall > OK > OK.

ili jednostavno preko Android Marketa skinuti jednu od tko zna koliko aplikacija za brisanje instaliranih programa !

A zašto frend stalno pravi reset uređaja...to samo on zna
rukfaš is offline  
Old 08.11.2010., 17:52   #64
Naravno da ima, pa mora imati mogucnost u mobitelu! Nemam Xperiu pa sad neznam kak je tamo, al s obzirom da i ona koristi Android trebalo bi biti ovak:

POSTAVKE / APLIKACIJE / UPRAVLJANJE APLIKACIJAMA, zatim klikne na aplikaciju koju zeli maknuti i onda DEINSTALIRAJ, nista lakse

Ili nek si skine APPS UNINSTALLER ili bilo sto slicno s Marketa, skine taj programcic i lijepo mu se izlistaju sve aplikacije koje posjeduje i jednom klikom na njih ih deinstalira

edit: evo rufkas ti je vec odgovorio, al to je u biti to

edit2: da ne otvaram novu temu, evo ovdje cu nesto jako ljubazno zamoliti sve korisnike androida Naime, prije par tjedana sam prek registry hacka instalirala Froyo, i naravno kak sam "zavarala" mobitel, on me prebacio na neciji market, neznam, britanski il slicno i obozavala sam tada market jer za svaku aplikaciju je bilo mali miljun komentara! i na temelju toga sam odlucila hocu li skinuti app il ne, koji su problemi s odredjenom aplikacijom i slicno. Onda sam opet vratila Eclair (zbog problema s Froyom, tim unofficial), znaci opet "hrvatski" market i ono niti jedan komentar nisam nasla. dobro lazem, bio je jedan jedini komentar na jedno 200 applikacija koje sam pretrazila (DAVORE, svaka cast, tko god da jesi )
Imam osjecaj da samo ja komentiram, i to me zivcira, pa dajte ljudi kad skinete neku aplikaciju MOLIM VAS da je prokomentirate za daljnje korisnike, da ne skidamo nesto bezveze, lijepo je procitati tudje misljenje! Eto hvala

Zadnje uređivanje *Cupcake* : 08.11.2010. at 18:01.
*Cupcake* is offline  
Old 08.11.2010., 18:48   #65
Slazem se ,i ja sam skidala aplikacije po preporuci a sada imam Froyu u i na tom marketu nema ni jednog komentara
zidarica is offline  
Old 08.11.2010., 19:40   #66
mislim, imam samsunga I5800 tri dana, a već vidim da mi neke stvari ne pašu, a postoje "bolji" programčići.
al, kak znam da je na kompu problem potpuno deinstalirati program,
da poslje ti zaostaci ne prave probleme, nećem si sad, dok ne polovim konce, mob zatrpati koječime.
veli mi kompa da je dovoljno držati prst na ikoni i kad se pojavi kanta za smeće,
odvući je tamo, no je li to dovoljno?
ovo za deinstalaciju sam našao, ali opet pitanje, je li to dovoljno?
ili neki program kao Revo uninstaler
dak0001 is offline  
Old 08.11.2010., 21:03   #67
To da odvuces u kantu za smece ti samo izbrise aplikaciju sa homepage, al ti aplikacija ostaje :/
Mozes deinstalirat prek postavki kao sto sam gore napisala, i to ti 100% deinstalira aplikaciju. Ja imam APPS UNISTALLER i isto mi je okej, aplikaciju izbrise skroz iz mobitela
*Cupcake* is offline  
Old 08.11.2010., 23:34   #68
joj jel ima ijedna dobra igra na adroidu kao recimo onaj motoric s kojim skupljas kroki/sir na iphoneu? Il tako nekaj
giga_games is offline  
Old 09.11.2010., 09:48   #69
Quote:
giga_games kaže: Pogledaj post
joj jel ima ijedna dobra igra na adroidu kao recimo onaj motoric s kojim skupljas kroki/sir na iphoneu? Il tako nekaj

Angry Birds
dd15 is offline  
Old 09.11.2010., 14:17   #70
2 player reactor
super igrica za društvo. igra se u dvoje ili u troje ili četvero ak platite 1.2 funte prek paypala. uglavnom ima 20-tak zadataka u full verziji i tipa su imaš 50 smalija koji se mijenjaju i kad vidiš tužni smajli onda lupiš po svojoj plohi. i ko prvi dobije bod.. super je
__________________
POTPIS STOLJEĆA
M_and_M is offline  
Old 09.11.2010., 21:04   #71
Jedno pitanje...kak sve kaj imam u notepadu (colornote) poslati na mail? Sad cu raditi update i sve ce se obrisati, a meni se bas ne prepisuje 100tinjak zapisa...

Zadnje uređivanje Domagoj R : 09.11.2010. at 21:10.
Domagoj R is offline  
Old 09.11.2010., 21:16   #72
Uđeš u aplikaciju> menu tipka> Backup> upišeš šifre i backupiraš.
Backup je na kartici data/colornote/backup
Kada napraviš update- instaliraš aplikaciju i vratiš backup.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Old 09.11.2010., 21:32   #73
Quote:
Domagoj R kaže: Pogledaj post
Jedno pitanje...kak sve kaj imam u notepadu (colornote) poslati na mail? Sad cu raditi update i sve ce se obrisati, a meni se bas ne prepisuje 100tinjak zapisa...
Colornote ima backup na sd card/data/colornote/backup - ovo sam pronasao preko ES explorera. E, sad mozes li samo te fileove prebacit na komp. pa poslije updatea vratiti na mob. ne znam Probaj napraviti probnu biljesku, kopirati je na kompjuter, obrisati original na mobitelu, pa kopiju vratiti u ovaj folder na sd kartici pa vidi hoce li ga procitati
EDIT; sad ispada da sam kopirao assasina, jebeni 503 srvis anavejlbl

Zadnje uređivanje riot_act : 09.11.2010. at 21:39.
riot_act is offline  
Old 09.11.2010., 21:46   #74
Hvala decki :-)
Domagoj R is offline  
Old 09.11.2010., 22:33   #75
A sto, ak se radi updejt (prepostavljam nadorgranja na Froyo) zar se sve brise iz mobitela? Ako se ne brisu aplikacije, da li se brise progress?
*Cupcake* is offline  
Old 09.11.2010., 22:44   #76
Quote:
*Cupcake* kaže: Pogledaj post
A sto, ak se radi updejt (prepostavljam nadorgranja na Froyo) zar se sve brise iz mobitela? Ako se ne brisu aplikacije, da li se brise progress?
pa zar se gube podatci?
ja sam radio froyo update na drendovom Desireu i ne sijećam se da se nešto zbrisalo.
Ali istina to je bilo odmah na početku pa niti nije bilo nešto.


Imam Galaxy S i sad me strah !!!
juretherebel is offline  
Old 09.11.2010., 23:22   #77
Neznam, to sam i pitala Imam i ja Galaxija i dosta aplikacija koji mi trebaju, puno biljesaka, aplikacija za faks sa svim obavezama, ocjenama i slicno tak da mi nebi bilo veselo da to sve izgubim. A za igre nebum ni govorila, Angry Birds mi se stvarno ne igra iz pocetka, a da ne govorim o Impossible Level Game, joooj koliko sam zivaca popila da dojdem do 29 levela
*Cupcake* is offline  
Old 09.11.2010., 23:29   #78
Quote:
*Cupcake* kaže: Pogledaj post
Neznam, to sam i pitala Imam i ja Galaxija i dosta aplikacija koji mi trebaju, puno biljesaka, aplikacija za faks sa svim obavezama, ocjenama i slicno tak da mi nebi bilo veselo da to sve izgubim. A za igre nebum ni govorila, Angry Birds mi se stvarno ne igra iz pocetka, a da ne govorim o Impossible Level Game, joooj koliko sam zivaca popila da dojdem do 29 levela
za angry birds imaš level unlocker


a mislim da bi trebalo biti moguće preko Kiesa napraviti update
btw,dal se možeš spojiti na najnoviju verziju Kiesa,meni se sve sjebalo kad sam ga updatao
juretherebel is offline  
Old 09.11.2010., 23:30   #79
Quote:
*Cupcake* kaže: Pogledaj post
Neznam, to sam i pitala Imam i ja Galaxija i dosta aplikacija koji mi trebaju, puno biljesaka, aplikacija za faks sa svim obavezama, ocjenama i slicno tak da mi nebi bilo veselo da to sve izgubim. A za igre nebum ni govorila, Angry Birds mi se stvarno ne igra iz pocetka, a da ne govorim o Impossible Level Game, joooj koliko sam zivaca popila da dojdem do 29 levela
koliko ja znam gube se podaci, !

*Cupcake* pa zar ti nisi sebi na galaxy već jednom stavljala froyu pa vraćala na eclair ?

E da evo maloprije sam napravio update za Angry Birds pa tko nije neka navali )
rukfaš is offline  
Old 09.11.2010., 23:33   #80
Quote:
rukfaš kaže: Pogledaj post
koliko ja znam gube se podaci, !

*Cupcake* pa zar ti nisi sebi na galaxy već jednom stavljala froyu pa vraćala na eclair ?

E da evo maloprije sam napravio update za Angry Birds pa tko nije neka navali )
haha,ja isto,dobiju se one odvratno debele ptičurine
juretherebel is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:04.