Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2014., 21:52   #1
Wink brick game iliti nostalgija

http://image.ecplaza.com/offer/k/knstar/7656853.jpg postavio sam thread još prije na neki lijevi forum, ali nikakvog suvislog odgovora. uglavnom, jel se sjeća iko ovog malog sranja? mi smo davnih dana početkom osnovnjaka svi kupovali ove kod kineza, kad se sjetim kolko sam sati proveo na tom i kolko nam ih je profa zaplijenila uff uglavnom, nostalgija me oprala za tim malim čudom na koje smo svi ostajali paf ko danas klinci na ajfone. pa ajde, podijelite tu svoja iskustva s tim (jer sigurno ih ima) i, jos bolje, ak bi neko znao jel bi, i di bi tog bilo za nac? moj zadnji je bio iz cca. 2005., al već godinama ih nisam vidio.
__________________
I bomb atomically Socrates' philosophies and hypotheses can't define how I be dropping these mockeries lyrically perform armed robbery flee with the lottery, possibly they spotted me
TapeZgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 22:00   #2
Quote:
TapeZgb kaže: Pogledaj post
http://image.ecplaza.com/offer/k/knstar/7656853.jpg postavio sam thread još prije na neki lijevi forum, ali nikakvog suvislog odgovora.
"Huge LCD" Bokte, pa to je najobicniji tetris..imam ga na ajfonu!
__________________
"Nećeš, razbojniče jedan!!"
Jolly Roger is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 22:16   #3
Quote:
Jolly Roger kaže: Pogledaj post
"Huge LCD" Bokte, pa to je najobicniji tetris..imam ga na ajfonu!
ee al jebeš tetris na ajfonu, nije to to ajfon kolko god se trudio nemre proizvest onu odvratnu melodiju kad spizdiš sve živote buahahahah
__________________
I bomb atomically Socrates' philosophies and hypotheses can't define how I be dropping these mockeries lyrically perform armed robbery flee with the lottery, possibly they spotted me
TapeZgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 02:15   #4
Jedino ako nađeš nekoga da još ima to čudno, probaj postaviti oglas negdje. To se već odavno ne proizvodi, ali da, kad sam bio klinac to je bila stvarno predobra stvarčica. Ne mogu vjerovati da sam ju igrao po cijele dana, a sad bi mi vjerovatno dosadila u par minuta... Ili možda o ne bi.
-tojeto- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2014., 22:15   #5
Ja imam takav sivi tetris (ne prodajem), zadnji put sam probala staviti baterije prije par godina i radio je
Pogledaj po buvljacima, tamo imas najvise sanse,
zatim na njuskalu ili aukcije hr,
a mozes pogledati i na forumu o igrackama, tamo ima ljudi koji skupljaju retro konzole
__________________
Endless Loop: n., see Loop, Endless.
Loop, Endless: n., see Endless Loop.
boba_jagoda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:39.