Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Vrt

Vrt Sobne i vrtne biljke, kantice i lopatice, vaši zeleni ljubimci.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2020., 13:56   #1
Rezano Cvijece (Cut Flowers)

Primijetila sam da ne postoji tema o rezanom cvijecu, pa evo otvaram.

Ovo mi je treca godina da sadim rezano cvijece i hobi je polako presao granice u opsesiju.


Zivim u Americi pa nisam sigurna koja su nasa imena za sve vrste, ako netko zna, molim da me uputi.

Prosle godine bile su cinije, bozuri, dalije i amarant, a ove godine sam narucila preko 15 vrsta: 8-9 vrsta dalija, cinije, rannunculus, hortenzije, bozuri, sweet pea, mak, celosia....

Prilazem I fotku proslogodisnje dalije Cafe Au Lait:


__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2020., 14:06   #2
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
Primijetila sam da ne postoji tema o rezanom cvijecu, pa evo otvaram.

Ovo mi je treca godina da sadim rezano cvijece i hobi je polako presao granice u opsesiju.


Zivim u Americi pa nisam sigurna koja su nasa imena za sve vrste, ako netko zna, molim da me uputi.

Prosle godine bile su cinije, bozuri, dalije i amarant, a ove godine sam narucila preko 15 vrsta: 8-9 vrsta dalija, cinije, rannunculus, hortenzije, bozuri, sweet pea, mak, celosia....

Prilazem I fotku proslogodisnje dalije Cafe Au Lait:


Ja tražim neku temu o rezanom cvijeću jer razmišljam posaditi neko cvijeće za popraviti kućni budžet. Svi savjeti su dobrodošli
blowmind is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2020., 09:19   #3
Quote:
blowmind kaže: Pogledaj post
Ja tražim neku temu o rezanom cvijeću jer razmišljam posaditi neko cvijeće za popraviti kućni budžet. Svi savjeti su dobrodošli
Razmišljaš u krivom smjeru.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2020., 23:10   #4
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Razmišljaš u krivom smjeru.
Zašto? To su mi i govorili i kad sam počela saditi povrće i otvorila OPG. Ali ja sam zadovoljna kako mi ide 😊
blowmind is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2020., 09:53   #5
Quote:
blowmind kaže: Pogledaj post
Zašto? To su mi i govorili i kad sam počela saditi povrće i otvorila OPG. Ali ja sam zadovoljna kako mi ide 😊
Nisam siguran da bi rezanim cvijećem popravila kućni budžet kad su ulaganja veća od prihoda.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2020., 13:49   #6
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Nisam siguran da bi rezanim cvijećem popravila kućni budžet kad su ulaganja veća od prihoda.
Zasto? Ulaganja mogu biti jako minimalna, ovisno o tome sto ona ima doma.

Blowmind, pogledaj si ovaj sajt: https://www.floretflowers.com

Ja sam upravo zavrsila njen class, cura ima masu free savjeta. Takodjer, uclani se u ovu grupu, tu ima dosta cura koje dijele savjete o CSA i OPG:

https://www.facebook.com/groups/flowerfarmers/

On topic, sweet peas su posadjeni I rastu kao blesavi. Mislim da ce biti ogromni do 4.mj kad idu u zemlju. Ove godine im bas pase temperatura.

__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:41.