Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2016., 14:19   #5401
ne znam koliko poznaješ zagrebačku hip hop scenu, ali nisu se nikad furali na gangsta rap
više na neku uličnu spiku, socijalu itd.
dječaci seru kvake

žele malo isfurati taj east/west coast svađu kao u americi (u ovom slučaju sjever/jug)
Gzena is online now  
Old 27.07.2016., 14:19   #5402
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Gangsta purgeri. Koknu te za krafnu ili perec
Za liziku
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 27.07.2016., 14:20   #5403
topli kruh i poli, rek'o bi Neki
Gzena is online now  
Old 27.07.2016., 14:21   #5404
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Za liziku
Ak' nisi predao mikić, gotov si...



SF
__________________
"See? All you have to do is lead the Gauls to a Roman patrol, and they forget you. Makes you feel a bit of a swine, but it saves your bacon!"
SusFerox is offline  
Old 27.07.2016., 14:21   #5405
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Gangsta purgeri. Koknu te za krafnu ili perec
klonka, oš kupit ciglu?
aryna is offline  
Old 27.07.2016., 14:22   #5406
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
klonka, oš kupit ciglu?
Martićevka!

Bjež'te!



SF
__________________
"See? All you have to do is lead the Gauls to a Roman patrol, and they forget you. Makes you feel a bit of a swine, but it saves your bacon!"
SusFerox is offline  
Old 27.07.2016., 14:26   #5407
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
klonka, oš kupit ciglu?
Alo bejbe, našla si prodavat ciglu maloj iz Radunice.
klonka is offline  
Old 27.07.2016., 14:30   #5408
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Alo bejbe, našla si prodavat ciglu maloj iz Radunice.
evo tebi dam za 2 kune.
aryna is offline  
Old 27.07.2016., 15:15   #5409
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Gangsta purgeri. Koknu te za krafnu ili perec
Ahahahah....o jebemu.
Alexa is offline  
Old 27.07.2016., 16:46   #5410
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Alo bejbe, našla si prodavat ciglu maloj iz Radunice.
otkad je visoka radunica
nero is offline  
Old 27.07.2016., 18:46   #5411
klonka is offline  
Old 27.07.2016., 19:25   #5412
Molim da se preciznije utvrdi tko je odakle, kako bismo se mogli mrziti na temelju porijekla


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 27.07.2016., 21:23   #5413
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Ajde nisi jedina šta se srami, eno se nova Billa na Visokoj reklamira da je "pokraj Mertojaka"
nero is offline  
Old 27.07.2016., 21:45   #5414
Ali tehnički, to je to, nisu puno falili. A ja stvarno nisam odrasla na Visokoj.


Nego, sad me ovo sjetilo na genijalan Airbnb oglas koji sam vidjela: stan u centru grada, u blizini aerodroma.
klonka is offline  
Old 27.07.2016., 21:57   #5415
Pa u centru Kaštel Štafilića, šta
nero is offline  
Old 28.07.2016., 00:11   #5416
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Ali tehnički, to je to, nisu puno falili. A ja stvarno nisam odrasla na Visokoj.


Nego, sad me ovo sjetilo na genijalan Airbnb oglas koji sam vidjela: stan u centru grada, u blizini aerodroma.
Pa nisu rekli kojeg grada
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is offline  
Old 28.07.2016., 14:49   #5417
Ovu sam danas čuo na radiju.

Drago mi je Diklić
https://www.youtube.com/watch?v=d6yORkP9TrU

Neka pati koga smeta


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 01.08.2016., 11:58   #5418
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
sviđa mi se što ništa od tih projekata nije preforsirano niti previše pretenciozno.

sviđa mi se festival design district u 6. mjesecu i mislim da je baš dobro sjeo u kvart oko martićeve i ratkajevog prolaza.

sviđa mi se projekt 'dvorišta', kad u 7. mjesecu otvore gornjogradska dvorišta za publiku, malo se svira, prošetaš se, popiješ nešto, ali mirno je, sve laganini, nema pretjerane gužve ni buke niti onog osjećaja da se netko došao pokazivati.

jednu sam večer bila u demetrovoj 11 u palači balbi, neki lik je svirao gitaru, sjedili smo na drvenoj klupici uz zid, u kutu - nikome na putu, pili smo šampanjac iz plastičnih čaša (imali su samo vino i šampanjac, niš drugo), onda smo malo sjedili na zidiću u vrtu instituta za povijest s jastučićima pod dupetom i slušali ženskicu kako pjeva evergreene. ušli su neki švabe i pomahnitali od sreće što su pronašli nešto takvo gdje se mogu razvaliti u vrtu na travu, ležaljke ili naprosto na zidić. neki tip u crnom odijelu s kravatom je knjavao na trosjedu... kasno navečer nakon sparnog dana, malo friškog zraka i vjetrića sa sjevera... jako ugodno, fino, mirno, relaksirajuće.

fora su mi i one ture koje vode cure obučene u vještice ('gornjogradske coprnice') na temu progona vještica u srednjem vijeku, čarobnjaštva, srednjovjekovnih tajni i legendi i tako to... malo buuu, priče s mračne strane.
http://www.journal.hr/gornjogradske-...-tura-zagreba/

http://www.omnesartes.net/projekti/t...dske-coprnice/

hvala ti na ovom postu jer me nagnao da najbolju frendicu odvedem u grad


prvo smo šetale malo, pa prošle tunel grič, pa sjedile na klupici u art parku dok je ona pila medvedgrad pivo, a u nas se zabijali psi u igri , pa smo uspinjačom otišle na gornji grad, napravile krug, popile mojito na zrinjevcu i otišle u MUO na kazališnu predstavu

baš lijep dan
atlantis is offline  
Old 10.04.2017., 11:22   #5419
gdje na more, a da plaže nisu prenatrpane (npr. vodice otpadaju?!), a da opet nije skroz "penzionerski"?
i da nije sjeverni jadran...
Nuvola is offline  
Old 10.04.2017., 11:27   #5420
lako za destinaciju, ja sam se šokirala nad cijenama
tražim neku srednju kvalitetu smještaja uz polupansion, sedam dana. nema ništa ispod soma eura.
Gzena is online now  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:58.