Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2009., 16:33   #1
Trebam pomoć oko prvog C&C-a

Ovako ekipa. Stao sam na jednom levelu(level na kojem dobijem stealth tankove s NOD-om) na kojem me izabcuje iz igre bez obzira koju od dvije misije izaberem. Uvijek izbaci nakon određenog vremena (oko 15 min) pa sumnjam da stignem preći misiju prije nego mi se smrzne igra. Postoji li neka šifra kojom automatski dobijem pobjedu ili možda neki noviji patch?
Adanos is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2009., 16:33   #2
Ajmo dečki zar nitko ne zna?
Adanos is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2009., 21:19   #3
Quote:
Adanos kaže: Pogledaj post
Ovako ekipa. Stao sam na jednom levelu(level na kojem dobijem stealth tankove s NOD-om) na kojem me izabcuje iz igre bez obzira koju od dvije misije izaberem. Uvijek izbaci nakon određenog vremena (oko 15 min) pa sumnjam da stignem preći misiju prije nego mi se smrzne igra. Postoji li neka šifra kojom automatski dobijem pobjedu ili možda neki noviji patch?
joj, sad si me podsjetil na dobra stara vremena....
Komar22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2009., 02:00   #4
ZAsto ti izbacuje?
JoWaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2009., 16:01   #5
Pa skini patcheve.
__________________
Svi elektronički uređaji rade na bijeli dim!
Kad dim izađe urađaj više ne radi!
matt750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2009., 15:33   #6
Smrzne igru pa moram ctrl+alt+del, a u desktopu se pojavi critical error window. Ako ti to što govori.
Adanos is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2009., 07:43   #7
To se i meni desavalo samo sto ja imam the first decade pakovanje pa sam sa c&c sajta skinuo jedan patch pa se popravilo.
wlof is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:53.