Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Poduzetništvo, računovodstvo i porezi Pokrećemo poduzetništvo u Hrvatskoj - za računovođe i one koji ih trebaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2011., 12:00   #481
Quote:
dUbO kaže: Pogledaj post
Priznajem da mi nije jasno... Web trgovina je neki program - ili djelatnost?
i jedno i drugo, prepametni dubo, pa ti bi to barem trebao znati.
To ti je nekaj ko pos kasa u oblacima A sisenis ne radi u oblacima, samo u močvarama

ah, nadam se da lili neće ove kretenarije kartonirat nego se smilovat i samo prebacit u chat...
Posl3k is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 15:41   #482
Quote:
Graham kaže: Pogledaj post
lili, jel mi možeš srediti plaćeni potpis?
Naravno, ja sam svemoguća

Quote:
Posl3k kaže: Pogledaj post
i jedno i drugo, prepametni dubo, pa ti bi to barem trebao znati.
To ti je nekaj ko pos kasa u oblacima A sisenis ne radi u oblacima, samo u močvarama

ah, nadam se da lili neće ove kretenarije kartonirat nego se smilovat i samo prebacit u chat...
Evo, jesam li sad dobra?
__________________
It could have been...
lili p. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 01:31   #483
ima neka tajna veza
vlado3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 05:40   #484
Quote:
vlado3 kaže: Pogledaj post
ima neka tajna veza
Nisi Lili, nikako nisi!!! Vlado je zaista tip od povjerenja, spreman savjetovati i pomoći i nikad ovako dosadan i nametljiv ko tvoja tajna veza. A taj "tajni" jado nastavlja vrijeđati?!? Dakle, nakon svega što je dotična veza napisala, izvrijeđala - zaključak je samo jedan: ima neka (tajna) veza! Ali - u zemlji korupcije bez veze se ni na misu ne ide??

Ali - eto vas, a kako vidiš svi mi koji smo digli ruke od teme svratimo tu i tamo, čekajući da ti odeš raditi nešto drugo, pa da netko napokon sredi brbljavca i upozori ga na bezobrazno pisanje. A tko čeka - dočeka.

Jsvit ću se kad god mi se bude dalo, za 3-4 mjeseca, nadam se, a na uvrede ne reagiram, moji kažu: ma pusti bu... baš je jado!
__________________
Sve gore...
dUbO is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 05:42   #485
Quote:
vlado3 kaže: Pogledaj post
ima neka tajna veza
Pozdrav i sve naj u 2012! Mislim, osim naj PDV-a, naj PD-a itd...
__________________
Sve gore...
dUbO is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 10:21   #486
Quote:
dUbO kaže: Pogledaj post
Pozdrav i sve naj u 2012! Mislim, osim naj PDV-a, naj PD-a itd...
sve najbolje i tebi, uživaj u svojoj močvari
Posl3k is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 10:22   #487
Quote:
vlado3 kaže: Pogledaj post
ima neka tajna veza
da, ali niš posebno, svi dobronamjerni su na neki način povezani, to je prirodna veza...
Posl3k is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 11:21   #488
Ja ću poluditi
Pa, miša mu, Posl, čemu to?

Izgleda da sam naivna i blesava kad mislim da odrasli ljudi mogu pristojno kuminicirati. Jednostavno ne mogu razumjeti da se treba spuštati na razinu djeteta od 5 godina.
__________________
It could have been...
lili p. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 19:38   #489
Quote:
lili p. kaže: Pogledaj post
Ja ću poluditi
Pa, miša mu, Posl, čemu to?

Izgleda da sam naivna i blesava kad mislim da odrasli ljudi mogu pristojno kuminicirati. Jednostavno ne mogu razumjeti da se treba spuštati na razinu djeteta od 5 godina.
ne kužim, kaj ne štima?

i da, tko ti je rekao da sam ja odrastao i da mogu pristojno "kuminicirati"?
Posl3k is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2011., 22:31   #490
Quote:
lili p. kaže: Pogledaj post
Ja ću poluditi
Pa, miša mu, Posl, čemu to?

Izgleda da sam naivna i blesava kad mislim da odrasli ljudi mogu pristojno kuminicirati. Jednostavno ne mogu razumjeti da se treba spuštati na razinu djeteta od 5 godina.
Lili, sretna ti nova, a ako se vratiš unazad i pogledaš kako se tko izražava, s koliko nepristojnosti i neodgoja, moraš se upitati tko je tu lud - ali znamo tko je odgovoran da se takvo ponašanje tolerira.

Moje mišljenje je da nebi smjela dopustiti ovo: "Ja tvrdim da je Synesis smeće..." jer je to direktna uvreda tisućama korisnika. Ali to si ostavila da stoji? Da ne kažem kako to zvuči autorima, koji ipak taj program paze, dorađuju i na kraju od njega žive. Kako je i "Poslovni program" izgleda nestao, kao i mnogi prije, Vlado, Dubravka, itd, a ni mene nije mjesecima bilo, očito je da uređivačka politika ne valja. Čini mi se da je toleriranje jednome rastjeralo sve druge.

I što sada? Sve po starome? Ne zavidim ti, trošiš svoje vrijeme, a onda ti netko soli pamet da ne valja tako? Ali to je cijena moderiranja, prošao sam i ja to.
__________________
Sve gore...
dUbO is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2011., 23:13   #491
Quote:
lili p. kaže: Pogledaj post
Vrati mi savjet: (naravno OPET Synesis...) Onaj dio robe koji ide u otpis, jer se artikal povlaći iz asortimana, dakle baca se, obavijesti poreznike itd... ali gdje ga u Synesisu unijeti - u kalo, lom - ne ide, jer tu upisujem pravi kalo, lom i rastep...

Namjerno pitam na chatu, a ne na forumu! Može i pp...
__________________
Sve gore...
dUbO is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 11:32   #492
Quote:
dUbO kaže: Pogledaj post
Lili, sretna ti nova,
Hvala, sretna Nova svima. Nadam se da ste se dobro zabavili.

Žao mi je čitati sve ovo što si napisao jer mi nikad nije bila namjera nikoga rastjeravati.

Kritiziraš moderiranje, a u stvari samo je par pravila kojih se treba pridržavati. Ne vrijeđati na osobnoj razini i ne linkati. Nisam mislila da su zahtjevi tako veliki.
Koliko puta je Posl rekao sa Synesis ne valja, isti broj puta si ti to napisao za Tehno. Meni to ne smeta niti me vrijeđa kao korisnika programa. Što se tiče autora, Synesisa ili bilo kojeg drugog programa, ako im smeta slobodni su registrirati se i sudjelovati u raspravi. Opet, sve dok ne budu govorili da je ovaj ili onaj forumaš nepismen, blesav, glup...(ovo parafraziram jer su na Knjigovodstvenim programima pale daleko veće uvrede).
Prozivaš mene kao odgovornu da dozvoljavam nepristojno izražavanje. Hm, to je zanimljivo. Što sam trebala? Banati? Možda jesam, ali i dalje držim da odrasli ljudi mogu kulturno razgovarati. Bilo bi zanimljivo izvuči sva moderatorska upozorenja (nisam ih samo ja pisala), te malo vidjeti tko je i na koji način sudjelovao u razgovoru koji je doveo do upozorenja. Nije samo jedan kriv, a drugi svi pravi

Što se mene tiče mislim da sam rekla sve što sam mislila na ovu temu. Konstruktivne primjedbe i prijedloge ću uvjek rado čuti. Trudim se najbolje što znam, ali vjerujem da zajedno možemo napraviti podforum na kojem će svima biti lijepo i ugodno.

Još jednom, svima želim uspješnu i sretnu 2012.
__________________
It could have been...
lili p. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 03:58   #493
Quote:
lili p. kaže: Pogledaj post
Hvala, sretna Nova svima. Nadam se da ste se dobro zabavili.
Ma što ti ima biti žao, ne slažemo se 100% i..?!? Pa pristojni smo i pričamo! Od ovoga se ne živi, niti je ovo bitno zbog bilo čega. Barem meni... Da te demantiram: nisam nikada napisao ni da je tehno smeće, niti da je posl budala i slično, da je krokodil iz močvare itd, a imao sam zašto, jer taj kad ga netko ubode ne popušta, baš gledam unatrag kako je mlatio po SVIMA koji su se drznuli kuditi njegovu igračku. Dakle - toleriranje toga nas je svih rastjeralo, (nisam svih ni nabrojio) pa sam ti na to htio skrenuti pažnju. I na to da u prosjeku u 75% svojih postova reklamira jedno te isto... A ti dopuštaš.

Pitaš što ćeš?? PA jasno - BRIŠI, pokaži da nećeš dozvoljavati uvrede, onakve kako ih Posl prosipa. Njegovo ophođenje je isključivo na čovjeka, ali... znaš ti sve to, pa si mu i dobro napisala. A i on tebi: jednostavno ne može pristojno komunicirati. Da ti sada ovdje ispišem sve te njegove uvrede i pitam te kakav bi moderator to dopustio?? Znači itekako da ime neka veza...!! Ma pustimo... meni si više puta udijelila "odmor" za malo temperamentnije odgovore, ali sam ja to razumio i izvukao pouku! Vidiš da ne trzam na vau vau koji mi se upućuju?? Kad imaš pravo - imaš, ali kad nemaš - dobiješ ovu polemiku - ne iz mržnje, nego da vidimo može li se drugačije. Što se mene tiče, nikakav problem mi nije nastaviti sa starim društvom preko maila, ali... zašto smo svi mi otišli?? To ti pitanje mora biti na pameti!!
__________________
Sve gore...
dUbO is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 08:31   #494
Poštovani Forumaši,
želim vam mnogo sreće, zdravlja, zadovoljstva i poslovnog uspjeha u ovoj godini.
Hvala vam na pomoći i korisnim tekstovima koje smo mogli pročitati na ovom našem Forumu.
SRETNA NOVA!
kanj is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 17:42   #495
Quote:
dUbO kaže: Pogledaj post
Pitaš što ćeš?? PA jasno - BRIŠI, pokaži da nećeš dozvoljavati uvrede, onakve kako ih Posl prosipa.
ma najbolje posleka skroz izbrisati da slučajno nebi sisenis pokudio
Meni je sisenis smeće i ostaće smeće, a drugima može biti najbolji, to je uvijek tako. Tebi je badava ponoviti da ja ne velim da itko kupi Tehno bez probe. Ako proba i dobar mu je, pa to je to. Ti si probao, nije ti ok i opet dobro. Ali ti bi baš nešto na silu. Posleka skratiti za glavu da nitko ne prozbori kontra tvog milog sisenisa, ma daj, proziran si...

I nema nikakva tajna veza, to je bila šala (barem se tu na chatu možemo malo našaliti, tu valda nema kartona). Ja nebi lili ni znao na forumu da me nije počela kartonirati. I kad treba, neka, neka razina kulture na pdfu mora biti, to se slažem. Ja se nikad protiv toga nisam bunio nego protiv neravnopravnosti, da tvoje (ili ičije) uvrede i neargumentirane kritike ostavi a moje briše, e to već nije fer.

I nitko nije otišao, svi su tu. Samo im dosadilo. Ali pojavljuju se novi. Uostalom, čim manje ljudi to bolje, manje ih bljuje nakon tvojih gluposti (mb sa ugrađenim hdd, web trgovina i prijenos sa kase sisenisa koji nemaju veze s temom i takve). Teško i ja podnosim to pametovanje sa visine a vidi se da nemaš pojma o ničemu ali se želiš praviti jako pametan. Prava pokondirena tikva.
Posl3k is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 22:59   #496
"djeco" draga pretjerali ste, pa makar i na kavici
vlado3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 23:01   #497
Quote:
vlado3 kaže: Pogledaj post
"djeco" draga pretjerali ste, pa makar i na kavici
Šta ti sad tu vičeš?

Ti moraš biti miran i racionalan, ja sam ta koja šizi. Nema mijenjanja uloga
__________________
It could have been...
lili p. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 23:49   #498
pobrkao sam smajliće buaaaa
vlado3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 04:28   #499
Dakle temu smo uspješno obradili, rekli što mislimo i to PRISTOJNO, a s kim to razgovara onaj koji "nezna pristojno komunicirati" (kako je izjavio) - valjda je to samo njemu jasno. Općenito tako minorne osobe uvijek se najjače deru, a sasvim sigurno da kao sugovornik nije baš nešto... Nebi inače sebi dozvoljavao toliko "slobode" prema ipak akademski obrazovanim sugovornicima:

"briši sve što taj extremno glupi program extremno glupe velike firme označi

u tamo nekoj prčvarnici od firme (baja drži server pokraj boca za plin i to u limenoj prostoriji sa...

jerbo baja drži sve pare u svoja smrdljiva čarapa

a ja sam iz tvojih postova primijetio da ti svakako moraš imati većega

ma i taj synesis je obično smeće, običan virus

opet ne čitaš ono što komentiraš (a to je osnova kulturne i smislene komunikacije).

nekom dečku iz susjedstva koji nešto prčka po accessu

pokazuješ pravo narcisoidno lice

Nimalo nisi konstruktivan, vidi se da su ti komenetari zlonamjerni i..."

Pametnome dosta...
__________________
Sve gore...

Zadnje uređivanje dUbO : 03.01.2012. at 04:35. Reason: ps
dUbO is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 04:32   #500
Quote:
vlado3 kaže: Pogledaj post
Hajde, javi se lijepo i ne smajlaj pogrešne smajliće... čekam odgovor, pa da ti pošaljem onu traženu adresu. Pozdrave ti prenosim. A tajnu vezu znam odavno tko ima!
__________________
Sve gore...
dUbO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:21.