Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2014., 18:57   #21
Quote:
Champion_1 kaže: Pogledaj post
A razlika između SAD-a u njezinih kuja i kujica gdje i mi pripadamo, jest?
Dakle pitanje je koja je razlika između Ruskih i Američkih "kuja": demoktratski standardi, osobna i ekonomska sloboda, veći životni standard, bolje školstvo i zdravstvo, među državna suradnja (npr niti jedna država članica EU nije pred ratom sa drugom državom kao u EAU Tajikistan i Kirgistan), suradnja na polju znanosti i tehnologije itd...
__________________
Ja sam disleksičan!
darkwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2014., 19:33   #22
Quote:
darkwood kaže: Pogledaj post
Dakle pitanje je koja je razlika između Ruskih i Američkih "kuja": demoktratski standardi, osobna i ekonomska sloboda, veći životni standard, bolje školstvo i zdravstvo, među državna suradnja (npr niti jedna država članica EU nije pred ratom sa drugom državom kao u EAU Tajikistan i Kirgistan), suradnja na polju znanosti i tehnologije itd...
Ma to ti je spin., sad će ti zatrolati temu o američkim zločinima, itd.
__________________
Bolje da te Turčin goni mačem nego Nijemac sa perom.
Zagorski Križar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 01:59   #23
Quote:
darkwood kaže: Pogledaj post
Zamišljena je kao Europska Unija koja bi ujedinila ekonomije, legalni sustav, carinu i vojne mogućnosti (kao nekakav savez), EU u se nije poćela pretvarati u političku uniju nego ista i je politička unija a ovo o federalizaciji je glupost (osima ako imaš kave dokaze)
Europa se na nedemokratski način transformirala u Europsku Uniju tj političku zajednicu zbog čega je krajnje neizvjesna njena budućnost ....



Quote:
darkwood kaže: Pogledaj post
Ako EAU uspije i bude oformljena sa državama koje gravitiraju istoj. Rusija, Kazakstan, Bjelorusija, Armenija, Kirgistan, Tajikistan, Turkmenistan, Uzbekistan i Mongolia i opet neće biti ni do koljena EU ekonomski a ni populacijski:
Ako je njima dobro ... šta ih briga ko je veći jači ovo ono ....



Quote:
darkwood kaže: Pogledaj post
EU će dovesti istoćne zemlje na razinu zapadnih ili blizu razine, jer da bi se ušlo u EU treba se pregovarati godinama i vršiti reforme te usklađivati ekonomiju, carinu i leglani sustav sa EU-om, što nije slućaj sa EAU u koji se može ući preko noći bez da se uskladi ekonomija i drugi sustavi.


Kako je krenula EU bi se prije političkog raspada zbog nedemokratičnosti mogla raspast u krvi zbog ekonomije jer njene članice jedna za drugom propadaju ekonomski i ljudi ne rade i ništa ne funkcionira



Quote:
darkwood kaže: Pogledaj post

Rusija, Kazakstan, Tajikistan i Bjelorusija su diktature
Ovo ka da je McCain osobno pisa
Konev is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 02:13   #24
Quote:
darkwood kaže: Pogledaj post
Dakle pitanje je koja je razlika između Ruskih i Američkih "kuja": demoktratski standardi, osobna i ekonomska sloboda, veći životni standard, bolje školstvo i zdravstvo, među državna suradnja (npr niti jedna država članica EU nije pred ratom sa drugom državom kao u EAU Tajikistan i Kirgistan), suradnja na polju znanosti i tehnologije itd...
demokratski standardi - u Americi postoje kao slovo na papiru ....
osobna sloboda - u državi sa najvećim brojem zatvorenika
ekonomska sloboda - pogledaj in malo dug
veći životni standard - mislim da se 100 milja Amerikanaca koji preživljavaju
zbog bonova za hranu nebi složilo sa tobon
ili 50-100 miljona ljudi koji nemaju nikakvo zdravstveno osiguranje
zdravstvo - jedino ako si multimiljunaš a po mogućnosti milijarder ...
u svim ostalim slučajevima Američko zdravstvo je NAJGORE
na svitu
školstvo - van ogromne manjine zaista odličnih sveučilišta 42%
Amerikanaca ne zna da se Zemlja vrti oko sunca
uvjerljivo najgore školstvo
međudržavna suradnja - koja se temelji na krilaticama:

- ili si sa nama ili protiv nas (u tom slučaju kreću bombe)
Konev is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 02:25   #25
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Rusija nije Europska zemlja.

Teoretski možemo područje od Rostova do Urala smatrati geografski Europom, ali ni po čemu drugome
Georafsko središte Evrope se nalazi, pogodite gde? Negde na potezu između Minska i Viljnusa... Dakle polovina Evropskog kontinenta se nalazi u sastavu Rusije...
I sad Rusija nije Evropska zemlja... U pravu si: Polu-Evropska je, Stim što sadašnja EU nije čak ni Poluevropska Unija, već zauzima dosta manju površinu od pola Evrope...

I po čemu su Rusija i Belorusija dikrature? Obe imaju izbore na kojima se može kandidovati ko hoće. Imaju višepartijske sisteme...
To što sadašnji lideri imaju dvotrećinsku podršku biračkog tela ne znači da su te zemlje diktature.
ArthurPendragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 08:53   #26
Očito krupni kapital želi sada (ako bude potrebno) spržiti i cijelu "smrežuranu staricu Europu" kako bi se izbjegla kobna euro-azijska integracija koja bi, do kraja, ugrozila/izolirala USA & UK.

Ovaj udar na Ukrajinu - ustvari je udar na "strateško vezivno tkivo" te potencijalne euro-azijske integracije.

Bravo Ameri & Briti, zayebali ste "tako" tajnu diplomaciju Njemačke i Rusije (nove Ribbentrope i Molotove) :klap:

http://hr.wikipedia.org/wiki/Pakt_Ribbentrop-Molotov

Zadnje uređivanje zenodor : 24.03.2014. at 08:59.
zenodor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 09:53   #27
Quote:
Konev kaže: Pogledaj post
Europa se na nedemokratski način transformirala u Europsku Uniju tj političku zajednicu zbog čega je krajnje neizvjesna njena budućnost ....
Budućnost EU-a je jako izvjesna, EU ide dalje..

Quote:
Konev kaže: Pogledaj post
Ako je njima dobro ... šta ih briga ko je veći jači ovo ono ....
Prvo iz ove crte se isćitava kao da sam ja protiv EAU, naprotiv nek uspije i neka se razvija jer onda bi EU i EAU na nekim poljima mogli i surađivati a na nekim biti konkurencija, ali u pozitivnom smislu.

Quote:
Konev kaže: Pogledaj post
Kako je krenula EU bi se prije političkog raspada zbog nedemokratičnosti mogla raspast u krvi zbog ekonomije jer njene članice jedna za drugom propadaju ekonomski i ljudi ne rade i ništa ne funkcionira
Neznam na kakvu nedemokratičost se ti pozivaš, ekonomski EU je snažna i ako se nije raspala 2008-2010 ona se ni neće raspasti (samo radi ekonomije neće, ali nikad se nezna šta bi moglo iskoćiti u budućnosti).
One članice koje imaju ekonomskih problema, imaju ih radi sebe a ne radi EU, ali da nema EU-a te države u problemima bi bile u još većim problemima.

E da je EU takvo sr*nje, onda je Rusi ne bi išli kopirati

Quote:
Konev kaže: Pogledaj post
Ovo ka da je McCain osobno pisa
Moš ti tu prićati i imati svoje mišljenje o tome, ali to jesu diktature!
I taj dio texta se ponajprije odnosijo na POLITIČKE razlike, jer u EU sve države članice su DEMOKRATSKE države a u EAU će biti mješano DIKTATURE i DEMOKRACIJE dakle tu bi moglo biti problema, pogotovo Tajikistan (diktatura) i Kirgistan (demokracija) koji već imaju jako zategnute odnose.
__________________
Ja sam disleksičan!
darkwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 10:20   #28
Quote:
Konev kaže: Pogledaj post
demokratski standardi - u Americi postoje kao slovo na papiru ....
netočno, ali i da postoji samo na papiru to je i opet miljama ispred Rusije

Quote:
Konev kaže: Pogledaj post
osobna sloboda - u državi sa najvećim brojem zatvorenika
Da, ali isto tako u državi sa najvećim brojem imigranata.

Quote:
Konev kaže: Pogledaj post
ekonomska sloboda - pogledaj in malo dug
Većinu duga drže Amerikanci, ali oni svoje dugove odplaćuju i na tim dugovima se zarađuju kamate.
I pod ekonomske slobode sam ponajprije mislio na mogućnosti koje ljudi imaju u Americi kada pokreću posao.

Quote:
Konev kaže: Pogledaj post
veći životni standard - mislim da se 100 milja Amerikanaca koji preživljavaju
zbog bonova za hranu nebi složilo sa tobon
Ti ljudi bar dobivaju bonove, iako je broj 100 milijuna netoćan jer radi se od oko 48 milijuna ljudi oni bar dobivaju nešto što je puno više nego šta se dobije u Rusiji, i Amerićka vlada je svjesna toga problema zato i dižu minimalnu satnicu sa 7$ na 10$ tj to znaći da će u Americi ljudi zarađivati dnevno 80 dolara tj jednu cijelu plaću koju Rusi zarade u mjesec dana na Ruskom dalekom istoku gdje je prosjećna mjesećna plaća 80 dolara.

Quote:
Konev kaže: Pogledaj post
ili 50-100 miljona ljudi koji nemaju nikakvo zdravstveno osiguranje
zdravstvo - jedino ako si multimiljunaš a po mogućnosti milijarder ...
u svim ostalim slučajevima Američko zdravstvo je NAJGORE
na svitu
Taj problem su ispravili, uveli su Obamacare koji je u poćetku imao neke probleme, ponajprije jer je to masivni sustav koji je uveden na nacionalnoj razini ali sada funkcionira kako treba. I ti opet navodiš brojku 50-100 miljuna iako se radi o oko 40 miljuna ljudi koji su bili bez zdravstvene zaštite. I opet da napomenem, u državi sa najvećim brojem imigranata na svijetu.

Quote:
Konev kaže: Pogledaj post
školstvo - van ogromne manjine zaista odličnih sveučilišta 42%
Amerikanaca ne zna da se Zemlja vrti oko sunca
uvjerljivo najgore školstvo
Razlog zbog kojeg ti znaš taj podatak je zato što Amerikanci vrše takva istraživanja kako bi uoćili probleme.

Quote:
Konev kaže: Pogledaj post
međudržavna suradnja - koja se temelji na krilaticama:

- ili si sa nama ili protiv nas (u tom slučaju kreću bombe)
Ovo se odnosi na šta?
__________________
Ja sam disleksičan!

Zadnje uređivanje darkwood : 24.03.2014. at 10:33.
darkwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 12:06   #29
Pitanje je koliko je sredstava Rusija spremna uložiti u projekt EuroAzijske Unije.Ako je to ozbiljan novac,i projekt će biti ozbiljan.U suprotnom,to je geopolitički nacrt bez žive materije.I osuđen je na propast.
Zoj Ejzenštejn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 12:13   #30
Quote:
darkwood kaže: Pogledaj post
tj jednu cijelu plaću koju Rusi zarade u mjesec dana na Ruskom dalekom istoku gdje je prosjećna mjesećna plaća 80 dolara.
Može li link, gdje piše ova debela laž?
Stric iz ozadja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 12:54   #31
Should China copy Russia? Netizens mull idea

Quote:
China's official media is encouraging public discussion about whether Beijing should occupy territories of neighboring countries in the manner Russia has done with Ukraine.

Chinese netizens are suggesting China could start by making advances into Magnolia as the first step, and follow it up with similar moves in other places in the neighborhood.

"In October 1945, the Soviet Union encouraged northern Mongolia to hold a referendum, and with less than 50,000 voting participants, ripped away 15 percent of China's sovereign territory," a satirist who goes by the online moniker Cui Chenghao wrote to his two million followers in Weibo, China's Twitter.

"Return Mongolia to us, and then we'll support the Crimean referendum," another Weibo user said.
Kinezi potiću raspravu o okupaciji Mongolie, koja je 1945 odvojena od Kine referendumom koji je pokrenuo SSSR, zanimljivo je vidjeti kako će se ova situacija rasplesti jer Mongolia je jedna od država koja je iskazala namjeru pridruživanja EAU ali ako Rusi odbiju Mongoliu zbog svojih odnosa sa Kinom i ostave je na (ne)milost Kini to bi mogla biti ogromna prilika Americi da uspostavi vojnu bazu između Kine I Rusije.
__________________
Ja sam disleksičan!
darkwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 14:09   #32
Quote:
darkwood kaže: Pogledaj post
Budućnost EU-a je jako izvjesna, EU ide dalje..
Sve ide dalje ... u raspad ... ali tako je to kad si nasta na nedemokratskim principima ....



Quote:
darkwood kaže: Pogledaj post
Prvo iz ove crte se isćitava kao da sam ja protiv EAU, naprotiv nek uspije i neka se razvija jer onda bi EU i EAU na nekim poljima mogli i surađivati a na nekim biti konkurencija, ali u pozitivnom smislu.

Ovo je sad dobro ....



Quote:
darkwood kaže: Pogledaj post
Neznam na kakvu nedemokratičost se ti pozivaš, ekonomski EU je snažna i ako se nije raspala 2008-2010 ona se ni neće raspasti (samo radi ekonomije neće, ali nikad se nezna šta bi moglo iskoćiti u budućnosti).
One članice koje imaju ekonomskih problema, imaju ih radi sebe a ne radi EU, ali da nema EU-a te države u problemima bi bile u još većim problemima.

E da je EU takvo sr*nje, onda je Rusi ne bi išli kopirati

SVI referendumi za usvajanje Europskog ustava kojim bi se Europska Zajednica

transformirala u Europsku Uniju (dakle sada političku tvorevinu) su odbijeni -

narodi Europe su glasali PROTIVEuropske Unije - čudi me da to ne znaš

i onda sam pogledaj smijuriju kojoj su se dositili Europski diplomati ......



Quote:
darkwood kaže: Pogledaj post
Moš ti tu prićati i imati svoje mišljenje o tome, ali to jesu diktature!
I taj dio texta se ponajprije odnosijo na POLITIČKE razlike, jer u EU sve države članice su DEMOKRATSKE države a u EAU će biti mješano DIKTATURE i DEMOKRACIJE dakle tu bi moglo biti problema, pogotovo Tajikistan (diktatura) i Kirgistan (demokracija) koji već imaju jako zategnute odnose.

Samo manijak može napisat da je Rusija diktatura????????!


Quote:
darkwood kaže: Pogledaj post
netočno, ali i da postoji samo na papiru to je i opet miljama ispred Rusije
Moš mislit ... zato:

- su in 150 godina uvik iste dvi stranke na vlasti
- dvi stranke je jedna više od diktature (ionako vode istu vanjsku politiku)
- uvik pobjeđuje ona koja skupi više novca
- itd

predivna

- da ne govorimo o onoj smijuriji kad je Al Gore spušia na izborima ... tu se vidi o koliko demokratičnoj državi se radi



Quote:
darkwood kaže: Pogledaj post
Da, ali isto tako u državi sa najvećim brojem imigranata.
Šta samo pokazuje da je u okolnim (kapitalističkim državama) još i gore ali ne i da je u Americi dobro !



Quote:
darkwood kaže: Pogledaj post
Većinu duga drže Amerikanci, ali oni svoje dugove odplaćuju i na tim dugovima se zarađuju kamate.
I pod ekonomske slobode sam ponajprije mislio na mogućnosti koje ljudi imaju u Americi kada pokreću posao.

Posao koji 30% Amerikanaca ne radi (pogledaj brojku zaposlenih od radno sposobnih a ne nezaposlenih kojom se manipulira) ... i kad je sve divno i krasno odakle 100 milijuna ljudi koji moraju uzimat bonove za hranu da nebi umrli od gladi ?


Quote:
darkwood kaže: Pogledaj post
Ti ljudi bar dobivaju bonove, iako je broj 100 milijuna netoćan jer radi se od oko 48 milijuna ljudi oni bar dobivaju nešto što je puno više nego šta se dobije u Rusiji, i Amerićka vlada je svjesna toga problema zato i dižu minimalnu satnicu sa 7$ na 10$ tj to znaći da će u Americi ljudi zarađivati dnevno 80 dolara tj jednu cijelu plaću koju Rusi zarade u mjesec dana na Ruskom dalekom istoku gdje je prosjećna mjesećna plaća 80 dolara.
E, koliko ih u Rusiji dobiva bonove za hranu?

Ma mogu oni dignit satnicu na na 50 $ ako ti to opet ne omogućava minimum

minimuma života opet nema ništa od toga ....

20 % tj svaki peti Amerikanac je na food stamps ....

Record 20% of Households on Food Stamps in 2013
http://cnsnews.com/news/article/ali-...od-stamps-2013

Nemoj mislit da gadim Ameriku niti da ih nevolim samo ti govorim da postoji slika Amerike koja je i drugačija od onoga šta vidiš na filmovima i serijama a takva se naravno nikad ne prikazuje



Quote:
darkwood kaže: Pogledaj post
Taj problem su ispravili, uveli su Obamacare koji je u poćetku imao neke probleme, ponajprije jer je to masivni sustav koji je uveden na nacionalnoj razini ali sada funkcionira kako treba. I ti opet navodiš brojku 50-100 miljuna iako se radi o oko 40 miljuna ljudi koji su bili bez zdravstvene zaštite. I opet da napomenem, u državi sa najvećim brojem imigranata na svijetu.

Ja san čua da ta stvar još i nije profunkcionirala međutim i kad dobiješ osnovno opet će te ostavit na ulici ka pasa da umreš ako ti je išta više od "osnovnog"



Quote:
darkwood kaže: Pogledaj post
Razlog zbog kojeg ti znaš taj podatak je zato što Amerikanci vrše takva istraživanja kako bi uoćili probleme.

Nije mi se dalo pisat a taj mi je prvi pa napamet jer sam ga zadnjeg pročita ... da nisam reka taj reka bi neki drugi od tisuća gluposti ...


Quote:
darkwood kaže: Pogledaj post
Ovo se odnosi na šta?
Agresivnu vanjsku politiku prema kojom ih više od pola svita smatra prijetnjom svjetskom miru .... bilo je nedavno neko istraživanje neda mi ga se sad tražit neman vrimena
Konev is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 16:59   #33
Quote:
darkwood kaže: Pogledaj post
Europa i dobiva naftu neovisno o Rusima: Norveška, Azerbajđan, Alžir, Katar, Libija, Amerika i uskoro Hrvatska.
Referirat ću se samo na ovo.
Heh, ovo je istina, naravno, no koliko EU može biti neovisna o plinu i nafti Rusije, koliko plina i nafte u postotku ukupnih potreba može EU nabaviti bez da ih nabavlja od Rusije?
Npr. Azerbajdžan ima jako mnogo nafte i plina u Kaspijskom jezeru, no ne može izgraditi plinovod/naftovod do Turske jer mora proći kroz Armeniju, što je nemoguće zbog Karabakha, pa EU ne može dobiti plin otamo.
Centralnu Aziju zatvara Rusija, ne može ni otamo plin/nafta bez Rusa.
Iran je poremećen, pa nema naftovoda/plinovoda ni od tamo.

Ova mapa pokazuje postojeće i moguće trase plinovoda, pogledajte samo koliko puteva Rusija direktno ili indirektno kontrolira.

http://www.mappery.com/maps/Europe-P...elines-Map.gif


I sad naravno, ako uđemo u Hladni Rat 2.0, tko bi tu mogao najviše nastradati? Pa uglavnom EU, koji ako uvede sankcije Rusiji uvodi sankcije djelomično i samoj sebi.
Pogotovo su neke zemlje ovisne o Rusiji, kao Njemačka, lako je Britaniji sankcionirati Rusiju kad je neovisna o njoj.

I zato se ja pitam, ako EAU uspije a EU ne uspije ujednačiti istok i zapad EU-a, tko će onda htjeti biti u EU od istočnih zemalja?
Rusija je strašna prijetnja, ali biti 'gladan' je još strašnije, svi su ušli u EU jer su htjeli biti bogati kao zapadnjaci. I što ako se to ne ostvari? Ako se jaz ne počne smanjivati?

Najlakše bi bilo kad bi se Rusija sama od sebe raspala, onda bi se sve razriješilo. To se očekivalo nakon 91., ali se nije dogodilo a čini mi se da se ne ni događa trenutno.

Izgleda da su Brzezinski i Kissinger promašili barem djelomično kad su zamišljali novi poredak bez Rusije, neće se još Rusija raspasti.
Tko zna, možda će Rusija upasti u kaos kad Putin umre?
raštevićan is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 17:34   #34
Quote:
raštevićan kaže: Pogledaj post
Referirat ću se samo na ovo.
Heh, ovo je istina, naravno, no koliko EU može biti neovisna o plinu i nafti Rusije, koliko plina i nafte u postotku ukupnih potreba može EU nabaviti bez da ih nabavlja od Rusije?
Npr. Azerbajdžan ima jako mnogo nafte i plina u Kaspijskom jezeru, no ne može izgraditi plinovod/naftovod do Turske jer mora proći kroz Armeniju, što je nemoguće zbog Karabakha, pa EU ne može dobiti plin otamo.
Centralnu Aziju zatvara Rusija, ne može ni otamo plin/nafta bez Rusa.
Iran je poremećen, pa nema naftovoda/plinovoda ni od tamo.

Ova mapa pokazuje postojeće i moguće trase plinovoda, pogledajte samo koliko puteva Rusija direktno ili indirektno kontrolira.

http://www.mappery.com/maps/Europe-P...elines-Map.gif


I sad naravno, ako uđemo u Hladni Rat 2.0, tko bi tu mogao najviše nastradati? Pa uglavnom EU, koji ako uvede sankcije Rusiji uvodi sankcije djelomično i samoj sebi.
Pogotovo su neke zemlje ovisne o Rusiji, kao Njemačka, lako je Britaniji sankcionirati Rusiju kad je neovisna o njoj.

I zato se ja pitam, ako EAU uspije a EU ne uspije ujednačiti istok i zapad EU-a, tko će onda htjeti biti u EU od istočnih zemalja?
Rusija je strašna prijetnja, ali biti 'gladan' je još strašnije, svi su ušli u EU jer su htjeli biti bogati kao zapadnjaci. I što ako se to ne ostvari? Ako se jaz ne počne smanjivati?

Najlakše bi bilo kad bi se Rusija sama od sebe raspala, onda bi se sve razriješilo. To se očekivalo nakon 91., ali se nije dogodilo a čini mi se da se ne ni događa trenutno.

Izgleda da su Brzezinski i Kissinger promašili barem djelomično kad su zamišljali novi poredak bez Rusije, neće se još Rusija raspasti.
Tko zna, možda će Rusija upasti u kaos kad Putin umre?

A možda ovo a možda ono ... I ne kontam zašto je Rusija nekakva strašna prijetnja.

A ako bi se Rusija raspala a nadam se da neće, onda bi bio otvoren put globalnoj diktaturi. Jedna mala grupa nezamislivo moćnih jedinki uglavnom iz anglosaksonskog I cionističkog establishmenta bi vladala svijetom.

Oni to nastoje postići svim silama I ja to razumijem.

Ali zašto to ti I takvi kao ti tako fanatično podržavate I šta mislite da s time dobijate, to je zaista izvan moje moći poimanja.
Ringo10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 18:18   #35
Quote:
ArthurPendragon kaže: Pogledaj post
To što sadašnji lideri imaju dvotrećinsku podršku biračkog tela ne znači da su te zemlje diktature.
A nego šta su nego diktature u kojima opozicija takoreći ni ne postoji.
A ako ko vikne da je protiv vlasti,odmah ga zatvore.To je tebi demokracija?
John Stooges is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 18:21   #36
Quote:
Ringo10 kaže: Pogledaj post
A možda ovo a možda ono ... I ne kontam zašto je Rusija nekakva strašna prijetnja.
Rusija je trenutno najveća svjetska prijetnja.Prijetnja je slobodi,demokraciji,vladavini prava i još puno stvari koje ti ne kontaš...
John Stooges is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 18:24   #37
Quote:
John Stooges kaže: Pogledaj post
Rusija je trenutno najveća svjetska prijetnja.Prijetnja je slobodi,demokraciji,vladavini prava i još puno stvari koje ti ne kontaš...

Stvarno je dostignuće evoluirati na taj nivo pa da vjeruješ u to.

Svaka cast ... nemam riječi!

Čestitam.
Ringo10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 18:43   #38
Quote:
Stric iz ozadja kaže: Pogledaj post
Može li link, gdje piše ova debela laž?
Stričko, Rusi su kaj se tiče minimalne i prosječne plate sirotinja čak i za Bosance, a o infrastrukturi da i ne pričamo. Svi, koji gledate razvijenost neke države, gledajte koliko im je razvijena provincija, selo, a ne dva ili tri najveća grada u državi, još link, koji postavlja minimalna i prosječna brutto i netto mjesečna primanja po državama:

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...ges_by_country
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...y_average_wage

Zadnje uređivanje linch : 24.03.2014. at 18:48.
linch is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 18:56   #39
@Konev, koliko god pokušavam shvatit tvoj način razmišljanja, to ne mogu nikako. Za mene ljudi poput tebe, koji žele Evropi i svetu rat i krv nisu razumljivi, dali nije bilo dosta? Samo zamisli sve one pare, koje idu za naoružanje i sve one ljude, koji nemaju dostup ni do pijaće vode i trpe glad? Zar ne bi bilo bolje, da nikad više nema ratova i krvoproliča i EU je stvorena baš u tu svrhu, da se po mogućnosti spreči eventuelne ratove.
linch is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 18:58   #40
Quote:
linch kaže: Pogledaj post
Stričko, Rusi su kaj se tiče minimalne i prosječne plate sirotinja čak i za Bosance, a o infrastrukturi da i ne pričamo. Svi, koji gledate razvijenost neke države, gledajte koliko im je razvijena provincija, selo, a ne dva ili tri najveća grada u državi, još link, koji postavlja minimalna i prosječna brutto i netto mjesečna primanja po državama:

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...ges_by_country
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...y_average_wage
45 milijuna Amera je na food stamps.
linkanje na wiki tu ne pomaze puno.

Ne bavi se onim sto ni izdaleka ne shvacas.
__________________
Fortes Fortuna Adiuvat
Hawker is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:55.