Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 10.06.2015., 09:41   #11
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
I ja sam u potrazi sa srednjim čvrstim koferom. Imam veliki (70x50x30cm) od Benettona i on je mekani s metalnom konstrukcijom koju su mi na aerodromu zgnječili i više se neda ispraviti (otrgnuli su i logo i sa strane ga na rubu rascufali). Super je jer mu se kotači okreću u svim smjerovima, no sada mi može poslužiti samo za odlazak na more s autom jer nije reprezentativan.
Istih dimenzija imam i čvrsti Timberlandov koji je zakon. Kod nas nije garancija kao u USA (mislim da je 1 ili 2 god.), ali je kofer savršen. No nije za kraća putovanja. Super je za dulje putovanje koje uključuje i shopping.
Imam jedan skroz mali kupljen u Emmezeti dok su još držali takve stvari. On mi je jako drag i puno smo zajedno putovali, ali je za do tjedan dana sa ljetnom robom i 3-4 sa zimskom robom.
Tako da mi treba neki srednje veličine i rado bi tvrdi, čisto zato što mi se sviđa. Razmišljam o Carpisi ili Samsoniteu.
Dakle iz mog iskustva cijena nije nužno povezana s kvalitetom. Također nisam sigurna što sve garancija pokriva. Bojim se da aerodromsko tumbanje ne.
Slažem se da kvalitet ne mora biti nužno povezano sa cijenom. Ali mislim da u većini slučajeva bude. Imam i ja neki plavi mekani jako velik, vjerojatno ovih dimenzija koje i ti spominješ. Ali on mi je više za neka dulja i dalja putovanja. Isto je neke unknown marke i njemu eto nije još ništa. Iako istina on se rjeđe i koristio.

Ovaj carltonov me razočaro kad mu je ta ručka zapela i sad nije nizašto. Za staviti u auti samo i doslovno prenjeti stvari u njemu. Vući se ne može. Vjerujem da garancija ne pokriva baš sve, ali kotačiće i tu ručku bi bilo super. Ali tako pet godina, plus što imaju svoj servis to me iskreni jako privlači marsu i samsoniteu, a nadam se i da je izvedba dobra pa će preživjeti i bacanje okolo.

Za carpisu sam gledala da su u njih cijene čak malo niže, imaju tih čvratih dosta ali kod njih je garancija dvije godine i ne znam jel oni imaju u Zg neki svoj servis ili kako to funkcionira ako se nešto pokvari.

Navodno u storyju ( ne znam jel danas ili sljedeću srijedu ) izlazi neki kupon za carpisu, ali ne znam jel će uključivati kofere. Treba popratiti to.

Uglavnom eto i ja sam u potrzi za tim nekim oko 65x40x20.

Edit: danas je kupon, sad vidjela ali treba vidjeti za što.
Edit2: sad vidim da si ti i napisala tamo na rasprodaje/sniženja za taj kupon, haha. Eto ako kupiš story javi za što je.
latica* is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:54.