Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Pogledaj rezultate ankete: Tko ZASLUŽUJE Ballon d'or 2017?
Gianluigi Buffon 10 17.54%
Cristiano Ronaldo 28 49.12%
Lionel Messi 13 22.81%
Antoine Griezmann 3 5.26%
netko peti 3 5.26%
Glasovatelji: 57. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2017., 13:43   #61
Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
U razdoblju od Cristianove 27. do 32. godine vaš navodni GOAT osvaja tek 1 od 5 zlatnih lopti?

#primexaviniestadependence
Kad do 25. godine života osvojiš 4 Zlatne lopte, kad je i vrapcima na grani jasno da si najveći na svijetu, onda se možeš više posvetiti momčadi i razvoju novih nogometnih vještina. Iskompleksaldo ne poznaje taj unutarnji mir. Nadam se da će ga spoznati sada kad je fizički i nogometno propao.

Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
Jedini krikovi koji su se čuli su bila zavijanja i zapomaganja hejtera.
Nije to hejt nego strah. Kad je CR osvojio onu Zlatnu loptu i počeo urlikati, prepao sam se da će ga zaskočiti napaljeni mužjak hijene.
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 14:33   #62
Srećom, bio si ispred televizora a u gala dvorani, pa je Cristiano bio siguran.
ZinedineZidane is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 16:12   #63
Čak je Gianluigi ispred Messia u ovoj anketi, a neki raspravljaju o legitimnosti nagrade
lik_vž is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 16:46   #64
Inace, mislim da je ovo zadnja godina kada netko od njih dvoje osvaja. Osim ako ne uzmu LP (a mislim da nece), uzet ce netko tko osvaja LP/SP.
__________________
“Bird box, a movie where they survive by acting like they don’t see a thing.. a bit like working for Harvey Weinstein”
SergioRamos is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 17:06   #65
Ova nagrade je tako nebitna kad gledamo individualnu kvalitetu jednog i drugog,since day one je jedan level razlike i nije se promjenilo.Mislim stvarno ako netko ovo uzima kao neki relevantan podatak u usporedbi dva igraca,zapravo u situaciji gdje usporedbe nema,nije nista doli nogometni statisticari.Znamo svi zasto je Messi bolji igrac,brojke to nekad nece pokazati,evo vec sada zapravo pokazuje ovo vrijeme gdje Ronaldo pukim slucajem zabije gol,a kad to ne napravi onda je igrac manje.Messi se i dalje ruga sa sredine terena,ma gdje god pozeli,ima kvalitete zbog kojih ekipi moze dati dimenziju vise,a ne ovise o fizickim sposobnostima.Ronaldov prvi korak je drasticno pao,to vise nije isti igrac,a osim toga jednostavno nista drugo ne moze ponuditi.
Mighty Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 17:22   #66
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
Nisam pratio dodjelu, je li Ronaldo opet puštao životinjske krikove? I je li zahvalio Benzemi, Modriću, Marcelu, Kroosu i Iscu što su mu namjestili sve te tap-inove?
nije, al se zato zahvalio svim sudačkim savezima
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 17:25   #67
Mogao je to pokazati u nokaut fazi LP, ali nije, Ronaldo sasvim zasluženo uzeo tako što je potegnuo ekipu kad je bilo potrebno.
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 17:45   #68
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 18:37   #69
neki dobri ljudi su netom nakon dodjele izvršili opit iza u prostorijama fife i bacili su u vodu jednu messijevu zlatnu loptu i jednu ronaldovu.
messijeva je ko topovska kugla potonula na dno a kikičina je ostala plutati na površini.
to kaže nezavisni izvor blizak fifi, ako on laže lažem i ja
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 18:45   #70
slija je samo radi Lpool-a , uvik mi je drago to vidit
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 19:45   #71
Quote:
SergioRamos kaže: Pogledaj post
Inace, mislim da je ovo zadnja godina kada netko od njih dvoje osvaja. Osim ako ne uzmu LP (a mislim da nece), uzet ce netko tko osvaja LP/SP.
Messi ima 30 godina, ne da je još uvijek najbolji nego je još bolji igrač nego što je bio. Dobit će opet Zlatnu loptu, vjerojatno već 2018. Za Ronalda je voz prošao.

Quote:
Mr. Jigsaw kaže: Pogledaj post
Mogao je to pokazati u nokaut fazi LP, ali nije, Ronaldo sasvim zasluženo uzeo tako što je potegnuo ekipu kad je bilo potrebno.
Potegnuo je, ali preko granice ofsajda.
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 20:02   #72
Quote:
SergioRamos kaže: Pogledaj post
Inace, mislim da je ovo zadnja godina kada netko od njih dvoje osvaja. Osim ako ne uzmu LP (a mislim da nece), uzet ce netko tko osvaja LP/SP.
Ja mislim da je nadolazeća 2018 finale obračuna njih dvojice po ovoj temi, i rješenje dvoboja u nečiju korist sa 6-5.
LP i SP pogotovo kao vrhunac te priče, i zadnji pokušaj obojice da ga osvoje. Osim ako ne podbace debelo formom u šta sumnjam jer virujen da su extra motivirani na ovu specijalnu i specifičnu nogometnu sezonu. Ili ako se desi neka nesretna ozljeda pa da ne budu u mogućnosti.
Iza 2018, era obojice u zlatnim loptama je imho gotova. Uživajmo još dok traje
Cinque is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 20:06   #73
Kristijano je ovo zapečatio najuvjerljivijm i najboljim izdanjem u povijesti nokaut faze Lige prvaka.
10 golova u 5 utakmica Bayernu, Atleticu i Juventusu je nezapamćena dominacija i clutch. Teško će netko opet zabit toliko golova i imati takav impact i protiv manje atraktivnih imena (tkz slabijeg ždrijeba) a kamoli ovakve kreme nogometa.
Fapmaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 20:15   #74
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
Messi ima 30 godina, ne da je još uvijek najbolji nego je još bolji igrač nego što je bio. Dobit će opet Zlatnu loptu, vjerojatno već 2018. Za Ronalda je voz prošao.



Potegnuo je, ali preko granice ofsajda.
Ukoliko Messi ne osvoji LP ili SP nece mu pomoci to sto je poslao 4 dobre lopte protiv Celte.
__________________
“Bird box, a movie where they survive by acting like they don’t see a thing.. a bit like working for Harvey Weinstein”
SergioRamos is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 20:55   #75
Koje izjave Ronalda, da je najbolji ikada, to on kaže za sebe i još se dodatno hvali.

Mislim zasluženo je uzeo ove godine jer je ključn tekme riješio makar nije bio na nekoj razini osim toga, ali koji egoist. No valjda mu je to izgradilo karijeru pa ae.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 21:20   #76
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Koje izjave Ronalda, da je najbolji ikada, to on kaže za sebe i još se dodatno hvali.

https://youtu.be/4sJY7BTIuPY
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 22:42   #77
Quote:
sesve kaže: Pogledaj post
Čak i fizički liči.
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 23:02   #78
Naisao na odlican komentar:

if Ronaldo wins it, it'll put to bed this notion that the winner of the Ballon D'or is the actual best player in the world because the idea that Ronaldo is right now is just nonsense.
MagicRat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 00:12   #79
da se može vratiti vrijeme unazad imali bi identičnu današnju sitiaciju i tko normalan može reći da će ju on osvojiti na kraju. koji apsurdi su to BTJ. drka kuratz i šlepa se 90 % sezone i čuva se za završnicu LP kad su svi veliki igrači na izmaku snaga. koji jebeni prevarant
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 00:45   #80
Eto, Messi naucio lekciju, prestao trpati sirotinju u skupinama, cuva se za nokaut fazu.
__________________
“Bird box, a movie where they survive by acting like they don’t see a thing.. a bit like working for Harvey Weinstein”
SergioRamos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:33.