Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2006., 22:49   #41
Quote:
studentica21 kaže:
koliko sam vidjela,nema.beneton u ilici ima odjecu za trudnice i bebe
u dubravi isto čini mi se.
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 01:38   #42
Quote:
alexxx kaže:
u dubravi isto čini mi se.


da,ima i tamo
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 02:18   #43
Quote:
verica kaže:
Dućan u Tkalčićevoj je Kamaris.


Ima i zgodnih majica za dojenje koje bi kupila i ja nedojilja


www.kamaris.hr

Quote:
kamaris.hr kaže:
Odjeća za trudnice

U NAŠEM NOVOOTVORENOM DUĆANU U TKALČIĆEVOJ ULICI 53 U ZAGREBU MOŽETE POGLEDATI, A I KUPITI TRUDNIČKU ODJEĆU.
ODJEĆA IZ JESENSKO ZIMSKE KOLEKCIJE JE SNIŽENA 30% ZA GOTOVINSKO PLAĆANJE. SAMT HLAČE KOŠTAJU 210 KN, MAJICE OD 140 KN...

U PONUDI IMAMO I "SEDMICA" TRAPERICE PO NAJPOVOLJNIJOJ CIJENI OD 280 KN (U DRUGIM TRGOVINAMA PO 350 KN).
__________________
The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Desiree is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 10:17   #44
a kad da idem u shoping trudnicke odjece, ulazim u drugi mjesec trudnoce i zanima me kada je vrijeme za kupovati hlace jer me sadasnje vec pomalo stiscu nakon cijelog dana na poslu

i buduci da mi je prvi put kaj da uopce trazim u tim ducanima. ja bi hlace, ali ne zelim svaki mejsec kako mi trbuh raste ici po nove, pa kako onda da trazim tako nekakve
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 15:26   #45
Pa fora sa trudničkim hlačama i je u tome da se šire tj. imaju nekakav sistem proširivanja u području trbuha, Npr. ja sam kupila hače u La Vie u trudnoći i imale su onako tri gumice sa brojnim rupicama i gumbom, tako da su se mogle otpuštati i širiti.
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 18:06   #46
Ja sam prošle jeseni kupila hlače u "Mami" i bile su mi super od kada sam se počela širiti pa sve do zadnjeg dana. Imali su dosta dobar izbor - sportske, elegantne, klasične, više modela, nekoliko boja,...
Moje imaju onaj dio gdje je trbuh od rastezljivog materijala, a u struku je gumica sa puno rupica pa sam si ih mogla podešavati praktički dnevno. Bile su mi ful udobne, a na kraju sam bila fakat ogromna.
Nadam se da i sada imaju isto tako dobar izbor!
__________________
This used to be my playground
big mama is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 19:24   #47
ajd fala curke, bum isla malo u shoping samo da mi malo olabave na poslu
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2006., 10:05   #48
Trudnička odjeća - shopping

sestra mi je trudna pa me zanima gdje se Vi (moje dame) oblacite? gdje kupujete povoljnu trudnicku robu, ako to i postoji!!??
po savjetu jedne frendice sestru sam otpeljao u TopShop u Importaneu i to je ejdnin ducan za koji znam da ima dio s trudnićkom odjecom! ćuli smo za neki shop na Malešnici?!
svaki savjet je dobrodošao....

HVALA unaprijed
__________________
Mišljenje je kao šupak, svi ga imaju!
U raju je lijepo, al u paklu je EKIPA!
valerius_cordus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2006., 11:00   #49
h&m - najbolji i najpovoljniji
na malešnici dućan se zove mama (mislim)
beneton king cross i dječji u ilici (kod gundulićeve)
ima neki duć u kačićevoj i u staroj vlaškoj
__________________
Nika, 12.10.2006.
koalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2006., 11:22   #50
da na Malešnici je dućan MAMA NOVA (ili tak nešto), Ivane Brlić Mažuranić ali neznam broj, beneton je skroz skup.
Nisam znala da Top shop ima za trudnice.

Imamo dojavu da u trgovini Zeko u mamutici imaju hlače sa gumenom pasicom koje su idealne za trudnice a možeš ih nosit i kasnije, te jedan na tržnici u Utrinama, ja ih idem obić danas pa javim jesam šta našla.

A danas uđem u jedan dječji dućan koji ima i odjeću za odrasle i tražim hlače sa gumom a meni ženska donese one babske mrkva hlače i kaže da su takve tek od broja 52 i da će mi biti dobre kao zbog dužine ja samo rekla da tražim više neki ležerni stil <8još uvijek stanem bar ujutro u svoje 38 a ona meninudi 52 ).
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2006., 17:39   #51
hmh...benneton da..i svi ti dučančići s fashion trudničkm odječom su O.K. ...ako imaš dovoljno para..naime kod mene u Osijeku u benetonu najjeftinije hlače su 400 kn tako i u tim mama shopovima...e a ja ne želim toliko coltati za neki dio odječe keoji ču nositi par mjeseci...izvinjavam se ali to mi je totalno preznoglavo...ja sam otišla na Arizonu iliti Koridor u Bosni i tamo si kupila hlače trudničke od jeansa s onim pamučnim povišenjem..nisu mrkva kroj nego su sasvim normalne za 100 kn..maju i tuniki također za 100 kn..i tako! Pa eto kako tko hoće))
__________________
milo moje
moja volja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2006., 00:30   #52
Danas mi je iz La Redouta stigla pidžama što sam si naručila!
Nigdje ne nađem sliku da vidite kako je če-če ,ali ako neka ima katalog,nalazi se na 350.strani.
Da ima u nekoj drugoj boji(samo boja maline),naručila bi si još barem jednu jer je geeeeenijalna!!
Dobra je i za dojilje jer ima odvojivi gornji dio...
Je 219 kn,ali je baš
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2006., 11:43   #53
Ova?

ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2006., 11:53   #54
stvarno krasna pidžama to si naručila preko kataloga? nešto popout quelle ili neckerman? ima toga u hr?
__________________
Ako ne znaš što ti je cilj, ni jedan put nije pravi.
shirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2006., 11:59   #55
tu sam i ja gledala, prekrasna je. Sviđa mi se ova iz Anite ali je 100 kn skuplja od la redouta.

http://www.anita.com/gb/en/148,4,104...cts-detail.htm
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2006., 12:53   #56
Quote:
MarinkaD kaže:
Danas mi je iz La Redouta stigla pidžama što sam si naručila!
Nigdje ne nađem sliku da vidite kako je če-če ,ali ako neka ima katalog,nalazi se na 350.strani.
Da ima u nekoj drugoj boji(samo boja maline),naručila bi si još barem jednu jer je geeeeenijalna!!
Dobra je i za dojilje jer ima odvojivi gornji dio...
Je 219 kn,ali je baš
Uh, baš je lijepa! I uopće nije skupa! Kod mene su takve cca 50 ojra pa mi je bilo preskupo.
Ja sam si kupila jednu na cif, malo nalik na trenirku i jednu na kopčanje (gornji dio), ugodne su, udobne, 100 % pamuk, predviđam im dugo i sretno nošenje čak i ako mi budu jedno dva broja prevelike
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2006., 13:17   #57
Super pidjama! A nije ni skupa.
Cetitam na ulovu, Marinka
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2006., 13:30   #58
ksenija je stavila dobru sliku.To je ta!Thanks,trudnjačo!
95% pamuk i 5% elastan,a taaaaaaako je udobna.
Jedva čekam da se opere.Čak mi izgleda kao ok za nositi po kuću preko dana.
Preporučam,curke!
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2006., 13:32   #59
Quote:
shirl kaže:
stvarno krasna pidžama to si naručila preko kataloga? nešto popout quelle ili neckerman? ima toga u hr?
Da,baš kao Neckerman.
www.laredoute.hr
Malo su im stranice u klincu,ali imaš brojeve pa si možeš naručiti besplatni katalog(740 strana ).
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2006., 18:08   #60
Cure meni je bilo jako neudobno nosit bilo sta sa gumicom preko trbuha prvih tjedana. Ne znam kak ce biti vama ali samo da vas upozorim. Inace ne volim pidjame i spavam iskljucivo u spavacicama ili prije sam spavala u obicnim majicama.
Dobro je imati i bjele stvari jer ih mozete skuhat kad se zaflekaju a flekaju se stalno,sto od cica, podrigivanja, krvarenja, ma sto cuda.Nije uopce romanticno. Sta da vam kazem
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:33.