Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2007., 16:55   #21
i topshop i miss selfridge?
Bootylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 18:17   #22
da, tako piše u novinama
HUNTRESS is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 18:53   #23
da, bilo je jucer u Slobodnoj. 4 kata ducana. njami, njami.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 21:44   #24
A di je brodarica ,ne znam vam baš dobre predjele po splitu osim onih di se krećem
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 22:05   #25
taj new yorker nije nista posebno.u zadru je vec 2 godine, kad god odem tamo nista ne nadjem.uglavnom sva roba djeluje onako jeftino.jedino imaju dobar izbor traperica.
ja sam puno vise ocekivala od njega,kad se otvorio bas sam se razocarala
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 22:19   #26
elektra, šta sve piše? kad otvara? i koje još dućane ima?
HUNTRESS is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 22:22   #27
uh, evo sad sam pogledala na stranici slobodne. ne piše koji su dućani, samo kaže da će se otvorit krajem 9. mjeseca. jedva čekam

brodarica ti je kod super konzuma
HUNTRESS is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 00:28   #28
Ajme već je i vrijeme da se otvori nešto za šopingiranje u gradu.
__________________
I see offline people.
Parah. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 12:12   #29
Quote:
HUNTRESS kaže: Pogledaj post
elektra, šta sve piše? kad otvara? i koje još dućane ima?
veliki Kerum (2 500 kvadrata; to ce biti najveci ducan), DM, McDonalds, Multiplex Brodway kino sa 5 kinodvorana, Profil Megastore knjizara, New Yorker. na vrhu je neka kupola i restoran + zimsko klizaliste. bit ce jos ducana, ali ne znam kojih. vidim da je netko stavio da ce bit i Topshop i Miss S. tamo isto.
otvaranje je krajem rujna. nisu stavili datum.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 12:14   #30
Quote:
Dorée kaže: Pogledaj post
A di je brodarica ,ne znam vam baš dobre predjele po splitu osim onih di se krećem
to je tocno di je prije bila Jugoplastika ilitiga Diokom. pa su je srusili i izgradili to. odma tu blizu je T-com centar, a s druge strane je Slobodna Dalmacija. i Hotel Atrium - on je u istoj zgradi ko shopping centar, al je on vec otvoren.
sad sve znas
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 19:50   #31
nije u istoj zgradi hotel i šoping centar, nego hotel i posovi stanovi(ona velika šarena zgrada). šoping centar je preko ceste. pročitala sam da će bit na 4 kata i sa 100 poslovnih prostora, to znači 100 dućana, joj trebat će mi 3 dana da sve prođem. jedva čekam. e, i čula sam da će se sva kina u gradu zatvorit, osim centrala, baš zbog tog multipleksa
HUNTRESS is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 21:28   #32
Quote:
Electra8472 kaže: Pogledaj post
to je tocno di je prije bila Jugoplastika ilitiga Diokom. pa su je srusili i izgradili to. odma tu blizu je T-com centar, a s druge strane je Slobodna Dalmacija. i Hotel Atrium - on je u istoj zgradi ko shopping centar, al je on vec otvoren.
sad sve znas
Hvala
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 13:57   #33
Quote:
HUNTRESS kaže: Pogledaj post
nije u istoj zgradi hotel i šoping centar
pa jesu jedno do drugoga. al nemaju isti ulaz. nisam se dobro izrazila. a stanova ima hrpe. zgrade svih boja. straga je neka poslovna zgrada. tamo je Siemens trenutno. bila tamo nekidan na razgovoru za posao.

ja jedva cekam vidit to kino. al govorim na krivom podforumu.
ne zna nitko koji ce jos ducani bit osim predhodno navedenih? joj, bas me zanima.....
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 16:34   #34
koliko sam ja vidila, preko puta su jedno od drugog.
šta se tiče ostalih dućana, vidjela sam da će bit one2play, to je neki s igračkama. pročačkaj malo po ponudama za posao il tako nešto, možda još šta otkriješ
HUNTRESS is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 15:37   #35
Quote:
HUNTRESS kaže: Pogledaj post
koliko sam ja vidila, preko puta su jedno od drugog.
šta se tiče ostalih dućana, vidjela sam da će bit one2play, to je neki s igračkama. pročačkaj malo po ponudama za posao il tako nešto, možda još šta otkriješ
pa zar to nece bit u onoj prednjoj zgradi? sta je do hotela? a sta ce onda tamo bit?
ima jedino ta i ona zgrada straga di je Siemens, a unutrasnjost te zgrade ne izgleda ko na slikama iz Slobodne od nedjelje, pa sam dobila dojam da nije to to. a kad se otvori, vidit cemo di svi penzioneri krenu ka danas za Avenue Mall.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 19:55   #36
ne, to su dvije različite zgrade. joker se ne vidi sa ceste domovinskog rata jer je iza. s prednje strane je atrium hotel, i on je spojen sa šarenom posovom zgradom, koja je od jokera odvojena cestom, ali ta cesta još nije skroz otvorena. u svakom slučaju, joker je na donjoj strani, prema super konzumu, a hotel i šarena zgrada prema cesti domovinskog rata
HUNTRESS is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 21:41   #37
Danas na reklamama po gradu piše da će bit i Deichmann-dućan sa cipelama. Nisan baš upoznata s tin dućanon (zna li ko više? valja li to šta?) al piše da se otvara 22. 9.
Bootylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 22:55   #38
evo sad sam pogledala njihovu stranicu i većina cipela je uber tetkasta, našla sam par neloših komada, al sve ostalo za stare tete. i jako su jefitni. vidjela sam jedne lijepe crne lakirane peep-toe-ice za 20 eura.
jel još išta piše po tim reklamama šta će bit?
HUNTRESS is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 23:37   #39
ma ništa, to se reklamira samo dućan pa piše kad se otvara. Može se sad topic preimenovat u Joker ili tako nešto da mi spliće možemo iščekivat i komentirat otvorenje kad bude, ko vi evnju mol?

btw, jel se čita joker ili Đoker?
Bootylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 23:48   #40
valjda đoker

e, to preimenovanje je dobra ideja
HUNTRESS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:10.